Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3400 punktów (o równowartości 50 zł) w programie Bezcenne Chwile za rejestrację karty do konta w Banku Pekao (+ 200 zł dla nowych klientów)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

21.04.2020

3400 punktów (o równowartości 50 zł) w programie Bezcenne Chwile za rejestrację karty do konta w Banku Pekao (+ 200 zł dla nowych klientów)

To okazja zarówno dla obecnych, jak i dla nowych klientów Banku Pekao.

Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja II
Za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile do wzięcia czeka nawet 3400 punktów, które wymienić można np. na bon o wartości 50 zł na zakupy, np. do Circle K, Decathlonu czy RTV Euro AGD) lub inną nagrodę. A kto dopiero teraz założy konto w Pekao, ten może jeszcze zgarnąć gwarantowaną premię pieniężną 200 zł (już do wykorzystania w dowolny sposób).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Co to jest program Bezcenne Chwile? Wcześniej program ten funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina.

Punkty da się także zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitalnie. I na te punkty powitalne jest teraz szansa w Banku Pekao. Do wzięcia czeka w sumie 3 400 punktów. A właśnie tyle punktów jest zazwyczaj potrzebnych, by uzyskać nagrodę o wartości 50 zł. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Punkty na start z Bankiem Pekao S.A.


Dla kogo promocja? Udział wziąć może klient, który zawarł umowę z Pekao o kartę debetową (Mastercard lub Maestro) wydawaną do konta bądź kartę kredytową Mastercard.
💡 Jeśli jeszcze nie posiadasz konta osobistego w Banku Pekao, sprawdź jak łatwo zyskać bonus 200 zł + 2,5% dla oszczędności.

Nagroda w promocji "Punkty na start z Bankiem Pekao S.A.". W praktyce do wzięcia są dwie nagrody:
 • punkty powitalne - to 1000 punktów oraz
 • punkty PeoPay - to z kolei 2400 punktów.

Limit nagród. Organizator promocji przygotował się na rozdanie 50 000 pakietów po 1000 punktów powitalnych oraz 50 000 pakietów punktów PeoPay (po 2400 punktów każdy).

O ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji Bank Pekao ma poinformować na swej stronie internetowej na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem puli nagród.

Zasady promocji. By zgarnąć do 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile:
 • w okresie od 1.04. do 30.06.2020 r. (ale miej na uwadze możliwość wcześniejszego zakończenia promocji): 
  • zarejestruj swą kartę w programie Bezcenne Chwile (za co należeć Ci się będzie 1000 punktów) - nieco niżej piszę jak to zrobić - oraz
  • zaloguj się do aplikacji PeoPay, czyli aplikacji mobilnej dla klientów Banku Pekao dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS (za co zostanie Ci przyznane 2400 punktów).

1000 punktów powitalnych ma być przyznane do 14 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków ich otrzymania, a na punkty PeoPay liczyć można w terminie 30 dni od dnia zalogowania do aplikacji PeoPay. Każdy uczestnik promocji maksymalnie może zdobyć 1000 punktów powitalnych i 2400 punktów PeoPay (czyli łącznie nie więcej niż 3400 punktów), które mają mieć ważność przez 6 miesięcy od dnia zasilenia salda punktowego w programie Bezcenne Chwile.

Jak zapisać się do programu Bezcenne Chwile w Banku Pekao?


Na swej stronie Bank Pekao przedstawia dwie możliwości rejestracji w programie Bezcenne Chwile. Można to zrobić albo na stronie bezcennechwile.pl, albo w bankowości Pekao24 (możliwe jest to w zakładce 'Wnioski', którą znaleźć można w starej wersji bankowości internetowej Banku Pekao; w nowej bankowości, przynajmniej na moment, gdy ja to sprawdzałem, tej opcji jeszcze nie było).

Multipakiet promocji dla nowych klientów


Z wyżej opisanej promocji z 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile skorzystać mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci Banku Pekao. Dla tych, którzy jednak dopiero teraz założą konto, otwiera się dużo możliwości zarobku. Do wzięcia jest gwarantowana premia pieniężna 200 zł za Konto Przekorzystne + 2,5% na koncie oszczędnościowym na 4 miesiące. A jeśli konto zechcesz polecić komuś z rodziny czy znajomych, to zarobić da się jeszcze więcej, bo Bank Pekao płaci 100 zł za skuteczną rekomendację.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):


Przydatne dokumenty:

89 komentarzy:

 1. Ktoś dostał potwierdzenie że jest w programie ? Poczatkiem kwietnia zaoisałem się do programu Bezcenne Chwile i była informacja że przyjdzie wiadomośc z Pekao. Do tej pory cisza ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez nie otrzymałem powiadomienia, ale dzisiaj się zalogowałem na konto w Bezcennych Chwilach i pierwsza część punktów (1000) jest już przyznana.

   Usuń
  2. Rejestracja powinna być zrealizowana w ciągu 14 dni roboczych.

   Usuń
 2. 1000 pkt już nawet wpadło 😀

  OdpowiedzUsuń
 3. niestety u mnie nie działa, nie da się dokończyć całego procesu na stronie bezcennechwile.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Ważną informacją jest, że 1000 pkt powitalnych dotyczy tylko kart z podpisaną umową do 31 marca 2020.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Źle interpretujesz. W regulaminie jest mowa o tym, że udział mogą wziąć RÓWNIEŻ osoby które podpisały umowę przed 31.03

   Usuń
 5. serwis pekao24 odrzuca połączenie, niezależnie od przeglądarki, "X-frame..."
  Nie da się zarejestrować w master-card

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy Wam też po wpisaniu danych karty wyświetla się błąd, że pekao nie odpowiada?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez Pekao24 rejestracja bez problemu.

   Usuń
  2. Tak, mi wyświetla się że serwer pekao odrzucił połączenie.

   Usuń
  3. mam to samo z 3 różnych przeglądarek. ani przez peako24 ani przez bezcennechwile.mastercard.pl nie mogę się zalogować. odrzuca połączenie

   Usuń
  4. Wyczyść może pliki cookies, historię przeglądania stron internetowych itp. zarówno w panelu sterowania jak i w każdej z przeglądarek. U mnie kiedyś nie chciał ładować się jeden z największych portali internetowych w Polsce. Po oczyszczeniu poszło bez problemu.

   Usuń
 7. Promocja jest dla tych którzy zawarli z Bankiem Umowę o Kartę do dnia 31.03.2020 r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. również dla tych. Ale to nie znaczy że tylko dla tych.

   Usuń
  2. Ja zawarłam umowę z Bankiem po 1 kwietnia w obecnej promocji konta i też otrzymałam punkty w tym programie. Regulamin promocji może wprowadzić w błąd warunkiem: "zawarli z Bankiem Umowę o Kartę (również przed dniem rozpoczęcia Czasu trwania Promocji, lecz nie później niż do dnia 31.03.2020 r.)" aczkolwiek sama promocja otrzymania punktów na start w programie MasterCard wyświetla się pod promocja Konta Przekorzystnego na stronie Banku więc jest z tym związana.

   Usuń
 8. wpadlo juz 1000 punktow tydzien po rejestracji czekam jeszcze 2 tyg na 2400 od pekao ale nieobejdzie sie bez reklamacji wszystko reklamuje i narazie na pozytywnie

  OdpowiedzUsuń
 9. A wiecie czy do programu bezcenne chwile mogę się zapisać tylko raz czy można więcej? W sensie, jeśli teraz się zapisze z Pekao a później pojawi się w np Citibanku to tam też będę mógł się zapisać do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tylko trzeba innym mailem się rejestrować. Patka

   Usuń
  2. Mam 3 karty podpięte pod jeden email.

   Usuń
  3. z różnych banków czy z tego samego? Patka

   Usuń
  4. wszystkie karty które rejestruje są podpięte pod ten sam email i nie ma żadnego problemu

   Usuń
  5. Hej,

   Kinia a brałaś udział w tej promocji po prostu dodając karte do programu bezcenne chwile? Jeżeli tak to czy dostałaś już punkty?

   Usuń
 10. Czy to prawda, że oni wysyłają PIN do karty pocztą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pin można też nadać samemu w aplikacji.

   Usuń
 11. Przyznano mi punkty,wybrałem doładowanie,ale przysłali zły kod. Nie odpowiadają na e-mail.

  OdpowiedzUsuń
 12. żeby dostać te 2400 pkt to trzeba się zalogować do aplikacji pierwszy raz, czy jak już dawno mam tę aplikację to też dostanę te punkty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zarejestrowałam się 21.04 dziś mam na koncie 3400 pkt, dawno mam aplikację

   Usuń
 13. gg Czy powinien minąć jakiś okres dla byłych klientów Pekao? W powyższym opisie jest tylko "Udział wziąć może klient, który zawarł umowę z Pekao o kartę debetową ..."

  OdpowiedzUsuń
 14. Proszę o sprawdzenie czy w katalogu nagród jest bon na 50 pln do Circle K. U mnie nie ma w wykazie. Mam też zarejestrowana karte City i tam kupony mam dostepne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To samo u mnie przy kartach Alior oraz Getin - dziwne.

   Usuń
  2. Katalogi nagród w programach lojalnościowych najczęściej mają to do siebie, że nagrody pojawiają się i w momencie wyczerpania znikają, ale są później uzupełnianie (choć czas trwania przerw bywa różny).

   Usuń
 15. Jak rejestruję karte przez bezcenne chwile muszę podać login i hasło z pekao24???? Pojawił mi się taki komunikat że to potrzebne do potwierdzenia transakcji... To normalne??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też tak miałam , dziwne przy kartach z innego banku nie żądali podawania tych danych

   Usuń
  2. Nie wyklucza z promocji w innych bankach.

   Usuń
  3. To w takim razie dziękuję za to 50 zł. Nie mam zamiaru podawać swojego loginu i hasła niewiadomo komu

   Usuń
  4. Przecież to jest zwykła autoryzacja 3ds (3d secure), tylko że chore Pekao ma chory sposób potwierdzania i wymaga logowania do bankowości internetowej, a dopiero później przepisanie smsa/autoryzowanie apką.

   Normalne banki wysyłają po prostu smsa, ale w Pekao ze wszystkimi transakcjami kartą w internecie, które wymagają 3ds tak to wygląda

   Usuń
  5. Żaden bank nie żąda podawania hasła do logowania w podobnej sytuacji - to jakiś totalny absurd!

   Usuń
  6. Kolejna wytyczna PSD II. Millennium już też to wprowadził. Przy płatności kartą trzeba zalogować się do bankowości. I tak będzie w innych bankach ale mają czas na wdrożenie.

   Usuń
  7. To wygląda na bardzo podobny proces jak z płatnościami np. poprzez bramki płatnicze Blue Media czy imoje czyli poprzez stronę zabezpieczoną, która ma w adresie przedrostek https znaczit można w to wchodzić bez obaw.

   Usuń
 16. witam
  mam pytanie gdzie znajdę numer klienta do Banku Pekao ?
  Konto zakładałem przez aplikację PaoPay
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 17. Witam
  Gdzie znajdę Numer Klienta do Banku Pekao ?
  Konto zakładałem przez PaoPay
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w aplikacji znajdziesz w "e-dokumenty" jest umowa w PDF

   Usuń
 18. Witam,

  Czy jeżeli już uczestniczę w programie bezcenne chwilę z kartą Citi to też załapię się na 50 zł czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Załapiesz. Tylko loguj się innym mailem, bo są to 2 różne konta - punkty nie kumulują się. Sam mam punkty z karty Citi, a teraz dostałem 1000 pkt z karty PEKAO i czekam na kolejne 2400

   Usuń
 19. Zarejestrowałem się do programu Bezcenne Chwile z kartą Pekao. Widzę, że jest możliwość dodania kolejnej karty do udziału w tym programie a posiadam też kartę kredytową Citi Simpplicity. Czy jeśli ją dodam to nie stracę możliwości otrzymania tych punktów (3400) i będę mógł zbierać punkty za płatności obiema kartami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam pytanie odnośnie punktów za peopay. Jeśli od dłuższego czasu korzystam z tej aplikacji, to mam się wylogować i zalogować jeszcze raz? Albo coś potwierdzić w aplikacji?

   Usuń
  2. Samo logowanie powinno wysatrczyć. Niczego więcej nie wymagają.

   Usuń
 20. Te 2400 punktów jeszcze aktualne? Na stronie banku tylko informację o 1000 punktów na start widzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kluczowe to co w regulaminie promocji :) A jeśli nie wyczerpała się pula nagród z 1000 punktów, to nie mogła wyczerpać się pula nagród z 2400 punktów.

   Usuń
 21. A jak to działa, kiedy już dostanę te 3400 punktów? Jak ma za nie coś kupić kartą mastercard? Rozumiem, że w wybranych sklepach, ale nie wiem czy podaję nr karty tak jak zawsze, czy co mam zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz zalogować się na stronie programu Bezcenne Chwile i tam za punkty wybierzesz sobie nagrodę.

   Usuń
  2. Wielkie dzięki!:)

   Usuń
 22. wiadomo może kiedy bedą dostępne bony do Circle?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoniłem na infolinię Bezcennych Chwil niedawno. Powiedzieli mi że dodadzą ale nie są w stanie określić kiedy.

   Usuń
  2. dalej brak do Circle

   Usuń
 23. Niby te bony są o wartości 50 zł, ale doładowania do telefonów to 4x10 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dokładnie za 800 pkt. można mieć doładowanie warte 10 zeta.

   Usuń
  2. Ja doładowałem telefon za 5 dyszek w taki sposób, wziąłem bon do euro za 3400 punktów na 50zł, kupiłem przez sklep internetowy doładowanie do play, zapłaciłem kartą podarunkową. Wszystko przez internet :)

   Usuń
  3. świetny sposób. dzięki!

   Usuń
 24. Zarejestrowałam.karte w bezcenne chwilę i dostałam 2400 punktów a tego tysiąca powitalnego nie dostałam. Czy to możliwe że będzie później ten tysiac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie to samo. Może ktoś wie czy warto czekać czy może pula się wyczerpała?

   Usuń
  2. Jak pule nagród są takie same to raczej nie ma szans żeby się wyczerpało jedno a drugie nadal było. Dziś napisałam reklamację.

   Usuń
 25. Podpinam się pod pytanie, ja i żona również dostaliśmy tylko 2400 punktów.

  OdpowiedzUsuń
 26. Mam tak samo.....

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy ktoś wie gdzie pisać reklamację? Dostałam 2400 punkty. A 1000 nie, dzisiaj mi mija 14 dzień

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zgłaszałem na infolinii bezcenne chwile

   Usuń
 28. A u mnie z kolei jest po pare razy na +2400 i pare razy -2400
  W kazdym miesiącu tak jest. Ale ogólny stan konta to 2400. I niby jest widoczne w maju +1000 pkt ale nie jest on uwzgledniony w łącznej liczbie punktów. Koleżanka z pracy ma tak samo....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałam podobnie najpierw na plusie 2400 potem minus, a potem dostałam 2x 1000. Zgłaszałam jakiś czas temu na infolinii, ale nie wiem czy coś tego będzie

   Usuń
 29. Gdzie się podziały moje punkty?
  W maju dostałem wszystkie tj. 1000 powitalnych i 2400 PeoPay.
  Teraz zostało tylko 2400 punktów, a ten tysiączek znikł!
  A przecież wyraźnie jest podane w artykule, że punkty:
  "mają mieć ważność przez 6 miesięcy od dnia zasilenia salda punktowego w programie Bezcenne Chwile".
  O co kaman?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest problem nowej wersji BC. W starej ("Priceless Specjals") było widoczne do kiedy jakie punkty są ważne, teraz to jedno wielkie "G". Punkty przepadają i nawet nie wiesz o co chodzi.
   Jeżeli nie wykorzystasz szybko tych pozostałych 2400, to stracisz je tak samo jak te 1000.
   Tak to ten program działa aby orżnąć na maksa. Zgłaszałem różne uwagi do nich w rozmowie telefonicznej krótko po zmianie z PS na BC ale to totalnie olali. I to jest najlepszy dowód na to, co sami o tym programie lojalnościowym myślą. Bardziej uczciwie działa program lojalnościowy dla kart Visa, bo w nim zawsze wiesz co chcesz zyskać i to po prostu "bierzesz". W BC jest tak, że możesz za rejestracje kart zyskać na początek dużo... tyle, że nie będziesz mieć tego nawet na co wymienić bo przez długi czas łaskawcy nie rzucą nawet ochłapów. Tak było dokładnie rok temu (lipiec, sierpień 2019), gdzie punkty ludzie podostawali i nie mieli żadnych sensownych opcji ich wymiany. A punkciki przepadają więc trzeba potem brać cokolwiek tracąc na ich wartości.

   Usuń
  2. No to kicha z tymi BC.
   A z visą można płacić tylko u wybranych partnerów. Za wiele ciekawego tam nie ma. Chyba, że ktoś ma w pobliżu Auchan, to może trochę zwrotów uzbiera.

   Usuń
  3. @Anonimowy 11 lipca 2020 21:56
   Tak ale zobacz ile potrzeba wydać z Mastercard żeby zyskać takie 10 zł jak choćby teraz mam w promocji z Auchan gdzie zysk to 10% (za wydane 100 zł).
   Tego typu promocje w "Visa Oferty" są praktycznie jedna za drugą, jak nie Auchan, to Kaufland albo jakiś Carrefour... Szczerze mówiąc, to ja nawet nie jestem w stanie tego typu ofert wykorzystać, bo oprócz tego co jest na samej stronie VO, mam np. jeszcze oferty w ING dla karty Visa które bywa że różnią się od tych na VO.
   W każdym razie z Visa Oferty nie trzeba wydawać tysięcy za które dostaje się marne punkciki a potem jeszcze problem bo nawet nie wiadomo kiedy je się straci. Tu dla mnie jest wszystko klarowne i nie jest to coś, co praktycznie kończy się na jednorazowym zdobyciu 50 zł (3400 punktów) ale przez cały czas robiąc normalne zakupy można powtarzać.
   Z Mastercard gdyby nie zwroty za płatności telefonem w Alior Banku, tę dziecinadę bym sobie w pseudo "Bezcennych Chwilach" zupełnie odpuścił.

   Usuń
  4. Małe sprostowanie z tym co pisałem o Kauflandzie, mianowicie jeżeli chodzi o Kaufland, to dotyczy promocji z mBankiem ale tam nie ma znaczenia czy to jest karta Visa czy Mastercard bo nie jest to powiązane ani z VO ani z BC.

   Usuń
  5. A w tym Kauflandzie można kupować dowolne produkty, czy jest jakaś lista?

   Usuń
  6. @Anonimowy 13 lipca 2020 10:15 przeczytaj punkt 5 tej mOkazji (inne punkty też):

   "Nie dotyczy zakupu alkoholu, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych, bonów podarunkowych i preparatów do początkowego żywienia niemowląt"

   Usuń
  7. Bez fajek, gorzały, środków medycznych oraz produktów dla dzieci. Sprawdzone.

   Usuń
  8. Ale bank nie widzi co mam na rachunku jak wszystko jest nabite w tej samej ogólnej kasie. No chyba że mają kasę na alkoholu to może być inny MCC

   Usuń
 30. Ja już nie mam żadnych punktów!
  Najpierw zabrali te 1000, a ostatnio znikło 2400 punktów! Miały być ważne 6 miesięcy, a mi zabrali po dwóch. Stan na dziś 0.

  Niech mi ktoś powie jak się usunąć z tego dziadostwa, tak żeby nie mieli moich danych??
  Nigdy więcej MasterCard!

  OdpowiedzUsuń
 31. Mnie też ukradli wszystkie punkty. Niech pan panie Złotówa usunie tę błędną informację, że punkty zachowują ważność 6 miesięcy, bo tak naprawdę ani połowy tego okresu.
  Oszuści, złodzieje, naciągacze - krótko mówiąc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A punkty przyznane po rejestracji MC z Alior dalej mam na koncie - co bank to inna zwyczaje :)

   Usuń
  2. Informacje nie są błędne (bo zgodne z zapisami regulaminu §3 pkt. 6). Punkty mają być ważne przez 6 miesięcy. Ich usuwanie jest więc błędem i pozostaje zgłoszenie reklamacji.

   Usuń
  3. Czy próbował ktoś zgłosić reklamację odnośnie znikających punktów w Pekao lub dzwonił na infolinię i uzyskał jakieś informację? Co robicie w tej sytuacji?

   Usuń
  4. reklamacja ponad miesiąc temu zgłoszona, nic nie ruszyło, punktów dalej nie ma

   Usuń
  5. Odpowiedź z supportu MasterCard:

   "W nawiązaniu do otrzymanej wiadomości uprzejmie informuję, iż otrzymaliśmy informację od banku Pekao o podjętych działaniach mających na celu przywrócenie wygasłych punktów. Sukcesywnie są one dodawane do konta kolejnych użytkowników, niestety nie otrzymaliśmy informacji kiedy proces ten zostanie zakończony. Ma na to wpływ ogromna skala tego zjawiska. Pragnę ze swojej strony przeprosić za powstałe niedogodności."

   Czy ktoś tutaj rzeczywiście otrzymał już zaległe punkty? Ja czekam już naprawdę długo...

   Usuń
  6. U mnie przyznali po reklamacji ale to było z już z 1,5 mies. temu.

   Usuń
  7. Informacje dotyczące programu Bezcenne Chwile oraz systemu punktowego, znajdują się na stronie https://bezcennechwile.mastercard.pl/ - wszelkie pytania oraz wątpliwości, prosimy zgłaszać bezpośrednio do twórców tego programu.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...