Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium, 21. edycja - sporo zmian: 2% przez 62 dni i inny dzień badania salda

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

23.04.2020

Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium, 21. edycja - sporo zmian: 2% przez 62 dni i inny dzień badania salda

Po cięciach stóp procentowych przez RPP i obniżce oprocentowania przez wiele banków, taki sam kierunek obrał Bank Millennium.

Konto oszczędnościowe Profit, 21. edycja
Już zapowiedziano zmiany, które mają wejść w życie wraz z nową, 21. edycją (od niedzieli). To ważny sygnał dla osób już korzystających z konta oszczędnościowego Profit. Ale też i okazja dla tych, którzy klientami Millennium jeszcze nie są, bo jeszcze do soboty można załapać się na 2,6% w skali roku na 3 miesiące i przy okazji zyskać dodatkowo (oprócz odsetek) do 220 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie najlepsze konta oszczędnościowe.]

Na początek krótka informacja dla tych, którzy nie są jeszcze klientami Banku Millennium. Do poniedziałku włącznie (tj. do 27.04., do godz. 23:59) dostępna jest promocja "200 zł z kontem online", w której zdobyć można premię pieniężną w tytułowej wysokości 200 zł (do wydania na dowolny cel) oraz dodatkowo voucher 20 zł do wykorzystania na Pyszne.pl. Wśród stałych Czytelników bloga już pewnie niewiele jest osób, które tego konta nie mają lub nie miały, bo Bank Millennium sporo już promocji zaserwował, a okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta jest jednak długi. Ale na pewno w rodzinie lub wśród znajomych da się znaleźć kogoś, kto na promocję się załapie. A w końcu jeśli kogoś wdrożyć w tematykę bankobrania, to rozpoczęcie od Millennium jest dobrym pomysłem (bo szczególnie tutaj są niezwykle klarowne warunki, a promocja wielokrotnie już sprawdzona i bardzo popularna).

A komu zależy na korzystnym oprocentowaniu dla oszczędności, ten powinien się pospieszyć. Żeby załapać się na promocję oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit (2,6% w skali roku dla kwoty do 100 tys. zł) rachunek ten trzeba założyć do 25.04.2020 r. włącznie i wpłacić na niego choćby symboliczną kwotę (np. 1 zł), by uruchomić promocję oprocentowania. A będzie ono obowiązywać przez 92 dni od tej pierwszej wpłaty. Konto obecnie da się założyć szybko, bo bank wprowadził zdalny proces, bez wychodzenia z domu z wykorzystaniem metody na selfie.

A teraz informacje dla osób już korzystających z konta oszczędnościowego Profit. Promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit Bank Millennium zaserwował już wiele. Ostatnia z nich, to edycja nr 20! Konto cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem, bo choć oferta podwyższonego oprocentowania skierowana była wyłącznie dla nowych środków, to w praktyce (dzięki bardzo korzystnym zapisom z regulaminu), szło ciągle obracać tymi samymi środkami i łapać się na promocję z edycji na edycję (co w innych bankach możliwe nie jest ze względu na inną konstrukcję zapisów w regulaminie).

Spodziewając się startu 21. edycji promocji, już w poniedziałek opublikowałem wpis informujący o tym, że to ważny moment dla posiadaczy konta oszczędnościowego Profit w Banku Millennium i że warto przygotować się na kolejną edycję promocji. Przedstawiłem w nim dwa scenariusze. Jeden sprowadzał się do tradycyjnej taktyki, czyli wycofania środków na przeddzień startu nowej edycji promocji, by w przyszłości załapać się na stawkę wynikającą z nowej, 21. edycji. Drugi zaś scenariusz (prognozujący spadek oprocentowania w 21. edycji), to działanie mające na celu załapanie się na 20. edycję już teraz (bo ona daje - bardzo dobre, jak na ten moment - oprocentowanie 2,6% w skali roku).

We wtorkowy wieczór światło dzienne ujrzała jednak wyjątkowa (bo wcześniej niespotykana) zapowiedź Banku Millennium. Ujawniono warunki w 20. edycji, które... niestety okazują się niekorzystne. Zaktualizowałem już dotychczasowy wpis o koncie oszczędnościowym Profit, a dłuższy komentarz w temacie opublikowałem na Facebooku:


Wszystko co dobre w końcu się kończy. Dziś więc scenariusz z wypłatą środków na 25.04.2020 r. nie ma już najmniejszego sensu, gdy dniem badania salda środków pod kątem kolejnej, 21. edycji promocji, ma być 18.04.2020 r. Rozwiązania w praktyce zostają dwa:
 • jeśli korzystasz już z oprocentowania wynikającego z 20. edycji promocji, to nic robić nie musisz. Pozostaje cieszyć się ze stawki 2,6% w skali roku, która będzie dla Ciebie obowiązywać przez 92 dni od uruchomienia tej promocji na Twym koncie oszczędnościowym Profit;
 • jeśli masz już aktywną promocję oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit, ale wcześniejszą niż 20. edycja (np. 19. lub 18. edycję), to możesz włączyć sobie oprocentowanie z 20. edycji, by załapać się jeszcze na 2,6% w skali roku (przez 92 dni) - jest jednak jeden warunek: środki należało wypłacić na 14.03.2020 r. (o czym w marcu przypominałem tutaj), by mieć korzystne saldo, które brane jest pod uwagę na potrzeby 20. edycji promocji.

By załapać się na 20. edycję, nawet posiadając jeszcze aktywną jakąś starszą edycję, niezbędny jest kontakt z infolinią banku lub za pośrednictwem czatu dostępnego w aplikacji mobilnej. Wyłączenie starej edycji - jak wynika z informacji konsultantów - realizowane jest w ciągu jednego dnia roboczego (więc z tym ruchem zwlekać już nie warto, bo to w praktyce ostatnie chwile). Środki zdeponowane na koncie oszczędnościowym Profit mogą tam pozostać lub je wpłać z powrotem (jeśli zdążyłeś/-aś już wypłacić). Ewentualnie można dopłacić dodatkowo choćby 1 zł. Informacja o aktywacji 20. edycji w szczegółach konta oszczędnościowego Profit (w bankowości internetowej czy aplikacji mobilnej) pojawi się z 1-dniowym opóźnieniem. No i w taki sposób zaklepiesz sobie 2,6% w skali roku jeszcze przez 92 dni.

Gdzie złapać (jeszcze) promocyjne oprocentowanie?


Jeśli nie odpowiada Ci stawka 2% zaproponowana przez Millennium w 21. edycji, ani nie łapiesz się na 2,6% w skali roku w ramach 20. edycji, to sprawdź co proponują inne banki. To okazja, by złapać promocje, które jeszcze są dostępne i gwarantują oprocentowanie przez określony czas (a niewykluczone, że kolejne edycje przyniosą również zmiany... czytaj: cięcia oprocentowania). Oto jaki obecnie jest wybór:

Nie przegap informacji o najlepszych okazjach do zysków!


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

113 komentarzy:

 1. szkoda. czas więc się pożegnać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Banki mogą teraz pożyczać kasę od siebie nawzajem za 0,5% :)

   Usuń
  2. Mnie też już jakiś czas temu zmęczyli tym czyszczeniem kont na soboty co w praktyce oznaczało 3-dniowe ewakuacje kasy co parę tygodni.

   Usuń
  3. Podobno na zatrzymanie dają jakieś oferty :)

   Usuń
 2. Kiedy najlepiej zrezygnować z 19. edycji żeby jak najpóźniej włączyć 20. edycję?

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie wyłączyli 19. edycję i teraz w bankowości widnieje taka info:

  "Numer edycji Promocji: 20
  Do promocji możesz przystąpić w okresie: 15.03.2020 - 25.04.2020"

  To by oznaczało, że poza wyłączeniem 19. edycji nie aktywowali jeszcze 20. edycji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro powinna być informacja, że bierzesz udział w 20.

   Usuń
  2. Bo to aktualizują z opóźnieniem, a nie w tym samym dniu.

   Usuń
  3. @Anonimowy, 23 kwietnia 2020, 14:35 - Ta info jest już od poniedziałku.

   Usuń
  4. Odpowiedź jest zwarta w treści zapisu: "Do promocji możesz przystąpić" - wyłączenie poprzedniej edycji nie jest równoznaczne z przystąpieniem do kolejnej.

   Do aktywacji 20. edycji konieczny jest wpływ na KO Profit do soboty włącznie.

   Usuń
  5. To wreszcie aktualizują z opóźnieniem czy konieczny jest wpływ? Wie ktoś?

   Usuń
  6. U mnie cały czas kasa leży. Wczoraj pisałam o rezygnację, ale też wciąż widnieje edycja 19... mam nadzieję, że zdążą to ogarnąć

   Usuń
  7. Żeby aktywować 20 edycję po zakończeniu 19 edycji dla pieniędzy na koncie Profit, trzeba je przelać na konto bieżące i z powrotem na Profit, wtedy promocja się aktywuje. Trwa to niecałą minutę a informacja o aktywacji 20 edycji wyświetla się następnego dnia.

   Usuń
  8. Włączyła Ci się edycja 20?

   Usuń
 4. Wczoraj skończyła się dla mnie edycja 19, a dziś z automatu miałam przeskoczyć do edycji 20 (bez infolinii, takie miałam po prostu okresy naliczania promocyjnego oprocentowania). Problem polega na tym, że owszem, przeskoczyłam do edycji 20, ale w szczegółach promocji na moim koncie zamiast informacji "Bierzesz udział w Promocji na nowe środki" widnieje że: "Aby wziąć udział w Promocji, wpłać nowe środki" - dlaczego? Saldo na dzień 14.03 było wyzerowane. Czy ten komunikat się zmieni, czy o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To może być właśnie kolejny przykład tej słynnej pułapki z dniem badania salda.

   Usuń
  2. Jutro będzie miał już komunikat, że bierzesz udział w 20. edycji. Pokazują to z 1-dniowym opóźnieniem.

   Usuń
  3. Trzeba środki z Profit przelać na konto bieżące i z bieżącego na Profit i to aktywuje następną promocję. Bez takiej operacji promocja się nie aktywuje.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 25 kwietnia 2020, 02:01

   Bzdury - w jakim niby celu trzeba cokolwiek przelewać na ROR i z powrotem na KO Profit? Wystarczy zasilenie KO Profit powyżej stanu z dnia badania salda dla tej edycji, tzn. z 13. marca!

   Przeczytaj regulamin zanim zaczniesz dawać takie rady - w jakim celu dezinformujesz innych?

   Usuń
 5. Czy w KO Profit dopisanie odsetek odpala nową promocję?

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za info. Dzięki niemu właśnie anulowałem zlecone na piątek przelewy ewakuacyjne.

  A 20. edycja uruchomiła mi się 22.04. Tak się wstrzliłem po osteniej ewekuacji w marcu. Tym razem sie udało. W lipcu, jak skończy się promocyjne 2,6%, będzie już bieda :(

  OdpowiedzUsuń
 7. o jeju przechytrzyli was i zmienili date badania salda :)

  OdpowiedzUsuń
 8. W którym punkcie regulaminu jest napisane, że do aktywacji promocyjnego oprocentowania na KO Profit trzeba wpłacić na niego choćby symboliczną kwotę, np. 1 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiego wymogu.

   Usuń
  2. Ja dla pewności wpłaciłem 1000 zł :)

   Usuń
  3. Może to być 1 grosz pod warunkiem, że będą to nowe środki na dzień badania salda 14.03.2020 roku. Jednocześnie jak były dopisane odsetki za marzec 31.03.2020 roku i wycofane 01.04.2020 roku, to trzeba wpłacić więcej, niż odsetki za marzec, gdyż odsetki nie są nowymi środkami. Dużo osób wpłacając symboliczną złotówkę, aby zabukować sobie promocję na tym się przewiezie, że nie zostanie uruchomiona 20 edycja promocji.

   Usuń
  4. Jerzy24 kwietnia 2020 11:45

   O co chodzi z tym, że trzeba wpłacić więcej niż odsetki dopisane za marzec? Przecież jakiekolwiek odsetki nigdy nie były brane pod uwagę jako nowe środki, dlatego zastanawiam się po co o nich w ogóle wspomniałeś.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 23 kwietnia 2020, 13:30 - wystarczy jakakolwiek kwota, np. 1 grosz, ponad saldo z dnia 13. marca

   Usuń
  6. Jerzy24 kwietnia 2020 11:45 ma rację i dzięki temu, że przeczytałam jego wpis na czas i wczoraj wpłaciłam ciut więcej niż otrzymane odsetki dnia 01.04.2020 włączyła mi się dziś 20. Edycja promocji (Na konie Profit jest 100zł, dnia 01.04.2020 miałam 60zł odsetek, dziś widoczne nowe środki objęte oprocentowaniem w kwocie: (!) 40zł. Nie daj Boże jakbym wczoraj miała wpłaconą tylko tą złotówkę czy grosz, o którym niektórzy piszą powyżej. Pewnie wielu z tego powodu się dziś właśnie 20 Edycja nie włączyła mimo, że mieli wyzerowane saldo na dzień 14.03.2020 bo wg regulaminu KO Profit Nowe środki to:

   Nowe Środki–środki przekazane na Konto Oszczędnościowe Profit po Dniu badania sald (...) - czyli też odsetki!

   Usuń
  7. Mario26 kwietnia 2020 07:21
   Ale przecież dniem badania salda dla 20. edycji nie jest 1.4.2020 tylko 14.03.2020. Czyli wszystkie środki wpłacone po 14.03.2020 są oprocentowane wg promocyjnego oprocentowania. Nigdzie w regulaminie nie ma zapisu o wysokości wpłaty, która aktywuje promocję, także nie wiem skąd informacja, że kwota wpłaty ma być wyższa od kwoty odsetek i w ogóle po co te odsetki tu przywoływać ciągle, skore one nie zaliczają się jako "nowe środki" aktywujące promocję.
   Po prostu, żeby aktywować 20. edycję trzeba dokonać wpłaty na jakąkolwiek kwotę w okresie 15.3-25.4.2020 i wszystkie środki ponad saldo z 14.3 będą oprocentowane promocyjnie.
   Chyba, że czegoś nie doczytałem i się mylę...

   Usuń
 9. Skąd wiadomo, że dniem badania salda środków dla 21. edycji ma być 18. kwietnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z regulaminu.

   Usuń
  2. Par. 2 pkt. 6:
   Łączne saldo progowe - Łączne saldo, obliczone na koniec dnia 18 kwietnia 2020 r. („Dzień badania sald”

   Usuń
 10. A tak ostatnio myślałam, żeby tym razem nie wypłacać swoich oszczędności no i cóż będą leżały dalej. A za te 2 miesiace trzeba będzie się za czymś nowym rozejrzeć:)

  OdpowiedzUsuń
 11. A mnie 19 edycja kończy się 25 kwietnia. To koniec - czy załapię się jeszcze na 20 edycje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to koniec :)

   Usuń
  2. O jeden dzień za późno. Pozostaje więc rezygnacja z 19. edycji i skorzystanie z 20. (o ile saldo z 14.03. jest korzystne).

   Usuń
 12. Cześć, co polecacie zrobić w mojej sytuacji, 19 edycja kończy mi się 13 maja. Wyzerowałem saldo na dzień 14 marca żeby przejść na edycję 20 po zakończeniu 19. Czy zrezygnować z 19 żeby przejść np. od jutra na edycję 20 ale czy wtedy nie będzie tak że muszę do 25.04 wpłacić nowe środki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrezygnuj z 19-stki. Już nic zerować teraz nie musisz.

   Usuń
 13. Wychodzi na to że oprocentowanie zrównali z IKE. Tylko że tam cięcie było drastyczniejsze bo z 3 na 2 proc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłaty za 'prowadzenie' IKE powodują, że kapitał topnieje.

   Usuń
  2. W IKE nie ma opłat za prowadzenie poza opłatą za wypłatę w p-wszym roku.

   Usuń
 14. 21. edycja ma być do 30. maja. Czyli wypłata żeby załapać się na 22. edycję będzie wskazana zapewne na 23. maja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Się okaże czy taktyka się sprawdzi jak ujawnią 22. edycję. Pytanie tylko czy jest sens bawić się jeszcze przy oprocentowaniu 2%?? Jeśli nie niższym.

   Usuń
  2. W momencie gdy zaoferują 22. edycję zapewne powszechnie będzie nieco ponad 1% na KO :)

   Usuń
 15. Ponawiam pytanie. Czy w KO Profit dopisanie odsetek odpala nową promocję - tak jak wpływ nowych środków?

  OdpowiedzUsuń
 16. To likwidację kont oszczędnościowych w banku millenium to będzie oferta ekstra

  OdpowiedzUsuń
 17. Bank bnpparibas obniżka oprocentowania lokat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy w Alior też?

   Usuń
  2. Z śladowego na jeszcze bardziej symboliczne??

   Usuń
  3. Alior też ostatnio obniżał standardowe oprocentowanie. Przecież nie należy spodziewać się wzrostu oprocentowania!

   Usuń
 18. Proszę jednak pamiętać, ze nie jestem w stanie Panu zagwarantować udziału w 20 edycji promocji na Nowe Środki, gdyż rezygnacja z danej promocji twra do 2 dni roboczych a przyłączenie do nowej następne 2 dni robocze.
  Kurcze, mogę nie zdążyć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też :/

   Usuń
  2. Ja złożyłem rezygnację 23 kwietnia po 15:00. W piątek 24 kwietnia po obiedzie otrzymałem potwierdzenie, że rezygnacja została przyjęta no i teraz nie mam żadnej aktywnej promocji więc mam nadzieję, że to jakoś ruszy. Dwie osoby na infolinii upewniali mnie, że promocja na pewno zdąży się włączyć...

   Usuń
  3. Włączyła się? U mnie wczoraj o 16 SMS o wyłączeniu 19.edycji, w marcu na dzień badania saldo 0, a dziś w systemie brak informacji o jakiejkolwiek promocji...

   Usuń
  4. Ja kilka dni temu zrezygnowałem z 19. edycji po czym zasiliłem konto, a dzisiaj od rana widzę info w menu "Promocja" do KO Profit o treści: "Aktualnie nie trwa żadna promocja" z czego należałoby wnioskować, że zachodzi jedna z dwóch ewentualności, a mianowicie:
   - uczestniczę w promocji lecz w chwili obecnej nie jest jeszcze wyświetlony rzeczywisty status tego konta lub
   - nie uczestniczę, gdyż nie spełniłem jakichś warunków, o których nie wiem.

   Niestety na infolinii oraz na czacie zgodnie nic nie wiedzą o co biega i co najgorsze sugerują jedynie czekać do niedzieli - cyrk!

   Usuń
  5. Zapewne zdążyłeś włączyć 20.edycję i tego Ci życzę. Jutro się przekonamy, czy i mi ta sztuka się udała. Zdrowia!

   Usuń
  6. Mi się udało. 20.edycja dziś widoczna.

   Usuń
  7. Wygląda na to, że u nich konieczne jest posiadanie łutu szczęścia :)

   Usuń
 19. Dzięki wielkie dla Ciebie Złotówo! Właśnie mam już włączoną 20. edycję po rezygnacji z 19. 2,6% uratowane. Przynajmniej jeszcze przez 92 dni. A później to już pewnie zostanie bieda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz mi powiedzieć dlaczego napisałeś że masz "włączoną" edycję? Ja nigdy nic nie włączałam tylko przelewałam w porę pieniądzę i chyba z automatu się naliczało. Czy tą rezygnację to gdzieś zatwierdzałeś? Będę wdzięczna za info:)

   Usuń
 20. Dziś 20. edycja włączona. Wszystko działa.

  OdpowiedzUsuń
 21. 19 edycja promocji kończy się 29 kwietnia.Nie wiem co robić:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zgłosić rezygnację ale szanse że ci ją zrealizują na czas są pewnie nieduże. No ale nie masz nic do stracenia.

   Usuń
  2. Mnie wyłączyli 19. edycję w środę, w piątek zgodnie z regulaminem przystąpienia do 20. edycji zasiliłem KO Profit, a dzisiaj widnieje 21. edycja - czy to nie jest istna komedia pomyłek?

   Usuń
  3. To jest komedia pomyłek Millenium. Mam to samo. Po rezygnacji z 19 edycji( 24.04) i wpłacie na KO na 20 edycje (25.04) , została aktywowana 21 edycja ( od 26.04) :(
   Reklamacja już złożona, zobaczymy co odpowiedzą.

   Usuń
  4. Mnie w identycznej sytuacji odpisali, że decyzję (cokolwiek to ma oznaczać!) po moim odwołaniu otrzymam w ciągu kilku dni roboczych.

   Usuń
 22. Bank millenium obniżył oprocentowanie lokat konto ike od lipca to jest 1 procent. A lokaty Nowe środki to 0.40 a lokaty sandart to 0.01 i myślę ze konto oszczędnościowe od lipca To 1.5 będzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas na rezygnację z IKE. Teraz można rozwiązać umowę bez opłat.

   Usuń
  2. Tylko jak ktoś ma 20-stą edycję promocji na KO Profit i włączył ją pod koniec to trzeba uważać z wycofywaniem tych środków z IKE bo wtedy saldo zmaleje i minie sens trzymania kasy na KO

   Usuń
  3. Najwyższy czas na całkowitą ewakuację z tej firmy!

   Usuń
 23. Czy jeśli na dzień 14.03.2020 miałam na koncie 0 zł a potem dopiero przelałam i korzystałam z promocji do 24.04. kiedy to zabrałam kasę z konta to jeśli z powrotem przeleję pieniądzę to nie muszę już nic aktywować, bo a automatu załapuję się na poprzednią promocję? Dobrze to rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
 24. Jak ktoś się nie załapał to zostaje Getin 3,5/2,7%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie uwzględnią reklamacji w trybie natychmiastowym, to akurat u mnie będzie ewakuacja :)

   Usuń
  2. Obecnie banki maja bardzo mocna nadpłynność gotówki, więc raczej nie zależy im zbytnio na klientach, którzy deponują u nich kasę.

   Usuń
 25. Tylko kiedy zostaną wypłacone odsetki z 19.edycji, która u mnie miała trwać do 14.06, a zakończyłem ją 24.04 by wskoczyć na 20.edycję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłata odsetek będzie na koniec miesiąca kalendarzowego.

   Usuń
 26. Dzisiaj zakończyła mi się stara lokata mobilna. Nowa teraz to... 1,25% :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A lokaty w Millenecie od 0,01% do 0,1%. W Happy Hours do 0,5%.

   Usuń
  2. 2012/13 Happy Hours pamiętam na 7 proc.

   Usuń
 27. Mam 20stą edycję - promocyjne oprocentowanie do 22/06/2020.

  Co teraz robić? Kiedy wypłacać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wypłacić na 23.05 (?) i liczyć na 21-szą edycję od 31.05 z oproc. 2 proc. Choć czuję że dadzą 1,8 proc.

   Usuń
 28. Dziś nowa edycja. I 1% 😵

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli to co trzymało klientów teraz jest już bez sensu. Nadszedł czas pożegnania.

   Usuń
  2. To jest 10-krotność WIBOR :)

   Usuń
 29. 23-cia edycja bez zmian. 1% na 60 dni do 100 tys. zł. Dzień badania salda to 27.06 więc sobota tydzień wstecz a nie 2 jak poprzednio

  OdpowiedzUsuń
 30. Co nie zmienia faktu że są nieprzewidywalni teraz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiedziałbym raczej, że nie są tak przewidywalni jak kiedyś.

   Usuń
 31. Niektórzy narzekali że dużo zachodu było przy 2,7% z tymi przelewami. A co teraz przy 1%? Pewnie chętnie by wrócili do tego co było jasne, klarowne i jeszcze opłacalne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo było sporo zawracania głowy oraz rekurencyjnie wypadało z oszczędności 3 dni. Klarowna oferta to taka, gdy bank nie zmusza klienta do tego rodzaju cyrku i KO ma naturalna ciągłość, trybisz?

   Usuń
  2. Na dodatek przy ofercie KO do 100k pozwalają na przelewy maks. 50k jednorazowo.

   Usuń
  3. Limit już dawno został podwyższony. Można przelewać do 100 tys. zł dziennie przy autoryzacji mobilnej.

   Usuń
  4. Ewidentnie Millennium uważa, że operacje przelewu dość poważnych kwot są bezpieczniejsze na smartkach z Android niż na kompach z Windows, na których ludzie mają zabezpieczenia firewall - szokujące.

   Usuń
  5. Ale tu nie chodzi o zlecanie przelewów w aplikacji, ale o ich autoryzację. Dyspozycję przelewu można złożyć po zalogowaniu do bankowości na komputerze, ale potwierdzić przelew trzeba zaakceptować w aplikacji banku, a nie hasłem z SMSa (i wtedy limit dzienny wynosi 100 tys., a nie 50 tys. zł).

   Usuń
 32. Co się dzieje w przypadku gdy kończy się dana edycja? Czy kasa pozostawiona na KO z automatu jest oprocentowana w kolejnej aktualnie obowiązującej edycji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oprocentowana jest wg standardowego oprocentowania. Nowa edycja włączy się tylko jak są nowe środki względem dnia badania salda. Tylko że trzeba wiedzieć kiedy ten dzień przypada. Kiedyś było to do przewidzenia a dziś to już większa loteria.

   Usuń
 33. Mam promocyjne procenty do 25.07, kiedy wycofać środki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wycofywanie środków jest teraz nieprzewidywalne. Bo o ile przez 20 edycji dniem badania salda był dzień poprzedzający start danej edycji, to kolejne odsłony przyniosły spore zmiany.

   21. edycja, dostępna od 26.04., dzień badania salda miała wyznaczony na 18.04.
   22. edycja, dostępna od 1.06. ma ten termin wyznaczony na 16.05. (czyli z jeszcze większym wyprzedzeniem)
   23. edycja, dostępna od 6.07. do 8.08.2020 r., dzień badania salda ma wyznaczony na 27.06.

   Ponadto drugorzędne znaczenie ma Twój indywidualny okres promocyjnego oprocentowania. Jeśli środki od 26.07. miałyby być objęte promocyjnym oprocentowaniem wynikającym z obecnie dostępnej edycji, to wycofanie środków powinno być na 27.06. A jeśli myśleć o 24. edycji, która powinna się pojawić 9.08.2020 r., to tym dniem może być 1.08. lub 25.07. (ale to zgadywanie, bo obecnie brak jakiejś reguły).

   Usuń
  2. Złotówa, mógłbyś podać linki do opisu 22. oraz 23. edycji? Dzięki.

   Usuń
  3. Złotówa, z jakim wyprzedzeniem będą znane warunki (oprocentowanie, okres trwania) domniemanej 24. edycji?

   Usuń
  4. @Anonimowy 9 lipca 2020 08:39, nie poświęcałem im odrębnych wpisów.

   @Anonimowy 9 lipca 2020 08:53, bez wyprzedzania, więc to trochę loteria.

   Usuń
  5. Czy okres trwa 23. edycji to również 62 dni?

   Usuń
 34. Nowa edycja (24).

  1% na 60 dni ale już tylko do... 25 tys. zł. Badanie salda z 1-go sierpnia. Słabo.

  OdpowiedzUsuń
 35. W Millennium w końcu podnoszą limity przelewów:

  miło nam poinformować, że zwiększyliśmy maksymalne dzienne limity transakcji w kanałach online. Jeśli dotychczasowe limity nie odpowiadały na Twoje codziennie finansowe potrzeby, teraz możesz ustawić:

  Limit główny* w wysokości max. 200 tys. zł (jeśli korzystasz z Autoryzacji Mobilnej)
  Limit w aplikacji mobilnej** w wysokości max. 20 tys. zł
  To dwukrotnie więcej niż do tej pory!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szybko się ogarnęli... jak teraz promocja % na KO Profit do 25 tys. To na co komu ta zmiana???

   Usuń
 36. Postęp w Millennium!

  Dobra wiadomość dla nocnych marków!
  Od dziś, niezależnie o której godzinie zabierzesz się za bankowe sprawy:

  Twoje przelewy będą księgowane na bieżąco (np. saldo od razu zmniejszy się o daną kwotę)
  przelewy własne będą widoczne od razu na docelowych kontach
  założenie lub zerwanie lokaty oraz produktów inwestycyjnych również będzie możliwe i od razu widoczne na Twoim koncie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na reszcie. To jak wyjście z epoki kamienia łupanego. Nic mnie bardziej nie wkurzało jak wieczorem robiony przelew z konta na konto który i tak nie był widoczny bo bank sobie to mroził. I jeszcze nie sprawdzałem ale to w tych godzinach pewnie teraz powinny działać też przelewy natychmiastowe.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...