Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lekka premia 100 zł za konto w BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

27.04.2020

Lekka premia 100 zł za konto w BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja z kontem w BNP Paribas w roli głównej.

Lekka premia 100 zł za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czeka premia premia 100 zł za spełnienie prostych warunków. A nagroda wpadnie na konto całkiem szybko, bo już w czerwcu.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Na początek podpowiem, że na chwilę obecną to nie jest jedyna promocja konta w BNP Paribas. W alternatywnej akcji "Kupuj z domu" do wzięcia czeka premia 210 zł. Tam warunków do spełnienia jest nieco więcej, a realny zysk wyniesie ciut mniej (180-186 zł), ale to gratyfikacja jednak większa niż 100 zł w niniejszej promocji.

"Lekka premia"


Dla kogo promocja konta w BNP Paribas? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie dotyczy również współposiadaczy kont. Uczestniczyć w promocji na szczęście mogą za to klienci BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 100 zł, która wpłynie na konto, więc środki te będzie można wykorzystać według własnego uznania (wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel).

Limit rejestracji. Promocję "Lekka premia" przewidziano dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji organizator opublikuje stosowny komunikat, a kolejne rejestracje nie będą już wtedy możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy, kto zdąży się zarejestrować, będzie mieć pewność wzięcia udziału w promocji i otrzymania nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 10.05.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 29.05.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej oraz aktywuj kartę wydaną do konta;
 • w maju 2020 r.: 
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 4 płatności BLIKiem.

I to wszystko. O spełnieniu warunków promocji i przyznaniu premii organizator powiadomi Cię mailowo do 19.06.2020 r. Na tę wiadomość będzie należało zareagować i najpóźniej do 25.06. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. Wypłata premii 100 zł ma nastąpić do 30.06. Do dnia jej otrzymania należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne informacje dla uczestników promocji "Lekka premia"


Spełniając warunki powyższej promocji konta w BNP Paribas, nie zapomnij o wytycznych: 

▶️ Płatności BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności BLIKiem, które zostaną wykonane w miejscach, gdzie terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Lista choć z pozoru długa, to w praktyce bankowi najpewniej zależy tylko na tym, by wyeliminować płatności w miejscach, gdzie można zrobić większy obrót BLIKiem często bez faktycznego robienia zakupów. Płatności można za to realizować w różnych sklepach (spożywczych, monopolowych i innych), marketach, drogeriach, aptekach czy na stacjach paliw, jak i w Internecie (np. na Allegro). Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o bonusie pieniężnym (a przecież i na tę wiadomość należy zareagować i uzupełnić dane do wypłaty), to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w BNP Paribas, którego główne cechy wyglądają tak:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu spełniony zostanie jeden warunek: wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić żadnych dodatkowych kosztów, najlepszym wyborem jest Karta Otwarta na Dzisiaj. By uniknąć opłaty miesięcznej za tę kartę, miesięcznie wystarczy wykonać nią co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę.

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę o konto zawrzesz wtedy za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie jeszcze kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. Po ostatniej promocji BNP "zielony pakiet", a w zasadzie pseudo promocji lub zwykłym oszukiwaniu ludzi nie polecam nikomu wchodzenie w jakiekolwiek kontakty z tym bankiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja brałem udział już w 3 promocjach BNP i nie mam zarzutów. Raz z bonusem się spóźnili ale po reklamacji wypłacili go drugi raz 😉

   Usuń
  2. Znaczy promocja była organizowana przez firmę zewnętrzną, więc bardziej konkretnie powinienem napisać, żeby omijać firmę "shumee" szerokim łukiem, jednak promocja oczywiście była robiona we współpracy z bankiem, zatem oni też ponoszą odpowiedzialność za zaistniałą sytuację, a przynajmniej za to z kim robią interesy.
   Sprawa jest prosta- spełnione warunki promocji, a nagrody brak i zero kontaktu z firmą (nie tylko ja, widziałem, że troche osób już pisało o tym, brak odpowiedzi na wielokrotnie wysyłane maile), na infolinii zbywają na maila... Bank odsyła z kolei do "shumee" no i koło się zamyka.

   Usuń
  3. To samo, z tym że promocja Przedświąteczny szał. Firma zewnętrzna Hagen. Brak kontaktu, odsyłanie na maila. Tam cisza

   Usuń
 2. Dobrze się składa, że premia będzie już w czerwcu, bo od 1. lipca wprowadzają nową TOiP-ę czyli konto idzie zamknąć w trybie natychmiastowym :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oprecentowania w bankach komercyjnych chodzi o oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowe to jest zmowa oprocentowania w każdym banku komercyjnym oprocentowanie jest takie samo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd ta info o zmowie? WIBOR wynosi obecnie 0,5% - czy mówi to coś?

   Usuń
  2. Ale oni ci proponują 0.01 i ci każą płacić prowizję 10 zl za wpłatę i wypłaty w odziale co oni łaskę robia

   Usuń
 4. Jak wygląda zamknięcie konta? Nadal tylko placówka?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak sobie radzicie z tym gdzie i kiedy zamkniete bylo konto...,kiedys mialem to w teczce ,ale tu wypadlo tam wyblaklo itp.Do sedna czy dzwoniac np na infolinie banku dowiem sie czy "zalapuje sie na promo".?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paragony blakną, ale drukowane kartki? Ja to sobie zapisuję w notesie. Mam spis banków i przy każdym dopisuję kiedy złożyłem wypowiedzenie lub kiedy konto zostało zamknięte.

   Usuń
 6. Czy w tekście przypadkiem nie wkradł się błąd? Piszesz o wpływach 1000 zł "zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł", a w Regulaminie w § 3 w pkt 2b) jest "otrzyma Wpływy na łączną kwotę min. 500 zł.". :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się! Wystarczy wpływ 500 zł (acz 1000 zł oczywiście nie zaszkodzi). Poprawiłem. Dzięki za czujność.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...