Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program poleceń Pekao: do 1500 zł dla polecającego (+ 150 zł dla poleconego)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.04.2020

Program poleceń Pekao: do 1500 zł dla polecającego (+ 150 zł dla poleconego)

Bank Pekao odpalił promocję, dzięki której zyskać mogą także obecni klienci.

Program poleceń Pekao - edycja II
A przypomnę, że na nowych klientów czeka gwarantowane nagrody o wartości do 150 zł za konto na selfie. Ale kto już takie konto posiada (lub założy), ten może je polecać (co jest łatwiejsze, gdy polecona osoba dostanie wspomniane 150 zł). Premia za skuteczną rekomendację wynosi 100 zł, a łącznie dzięki poleceniom można zgarnąć nawet 1500 zł!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Polecam Przekorzystnie - edycja II


Dla kogo promocja? W programie poleceń wyróżnić można dwie grupy uczestników: polecających (czyli obecnych klientów), jak i polecanych (nowych klientów).

Polecający to pełnoletnia osoba z polskim obywatelstwem i rezydencją podatkową, która posiada konto  osobiste (w PLN) dla osób fizycznych w Banku Pekao.
💡 Jeśli nie masz jeszcze konta w Banku Pekao, sprawdź jak uzyskać 150 zł za Konto Przekorzystne (nie ma przy tym znaczenia, że nie masz kodu polecenia, bo nagrody i tak dostaniesz; program poleceń z tytułu założenia konta z polecenia nie daje żadnej dodatkowej korzyści poleconemu, a premia 100 zł należy się jedynie polecającemu).

Polecony (nowy klient) to osoba pełnoletnia, która z wykorzystaniem kodu polecenia (od osoby polecającej) złoży wniosek i zawrze umowę o konto osobiste w Banku Pekao oraz spełni warunki, które opisuję niżej.

Osoba polecona załapie się na premię do 100 zł i bonem 50 zł na zakupy za otwarcie konta w Pekao, o ile w okresie od 1.01.2019 r. do 20.05.2020 r. nie posiadała rachunku płatniczego, ani lokaty w tym banku (wykluczenie obejmuje także współposiadaczy kont i lokat).

Nagroda. Osoba polecająca za skuteczną rekomendację uzyska premię 100 zł. W obecnej edycji zgarnąć można do 15 takich bonusów, tym samym zarabiając nawet 1500 zł.

Co musi zrobić polecający w programie poleceń Pekao?


By wziąć udział w programie "Polecam Przekorzystnie - edycja II":
 • do 30.06.2020 r. zarejestruj się w programie poleceń, uzyskując tym samym kod poleceń (będzie nim Twój 9-cyfrowy numer telefonu; jeśli było Ci dane brać udział w poprzedniej edycji, pamiętaj zarejestrować się w tej nowej, II edycji dostępnej od 1.04.2020 r.) 
 • w momencie przystąpienia do programu poleceń podaj bankowi swój adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego, oświadcz zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu jej danych osobowych, a także wyraź zgody na: 
  • przetwarzanie przez Pekao danych osobowych w celu uczestnictwa w programie,
  • kontakt telefoniczny przez bank, w celu marketingu bezpośredniego z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i automatycznych systemów wywołujących w celu uczestniczenia w programie, w tym wysyłania na podany numer telefonu wiadomości SMS zawierających informacje związane z realizacją programu,
  • przesyłanie przez Pekao informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (tj. SMS, e-mail, MMS, system bankowości elektronicznej) w celu uczestniczenia w programie, w tym wysyłania na podany adres e-mail informacji związanych z realizacją programu poleceń;

   W praktyce chodzi o zaznaczenie pierwszych czterech oświadczeń podczas rejestracji na stronie programu poleceń.
 • do 31.07.2020 r.: 
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 500 zł na swe konto (z wyłączeniem wpłat gotówki i wpływów z lokaty lub pożyczki), 
  • wykonaj minimum jedną płatność za pomocą karty wydanej do konta lub aplikacji PePay oraz
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Jakie warunki musi spełnić polecony (nowy klient), by dla polecającego wpadła premia 100 zł za polecenie? 


Osoba polecona w programie poleceń Banku Pekao musi: 
 • we wniosku o konto wpisać kod polecenia otrzymany od obecnego klienta banku; 
 • najpóźniej do 31.07.2020 r.: 
  • zapewnić jednorazowy wpływ na konto kwoty co najmniej 500 zł, 
  • wykonać min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub za pomocą aplikacji PeoPay, 
  • zalogować się do aplikacji mobilnej (PeoPay) dla klientów Banku Pekao (dostępnej na urządzenia z oprogramowaniem Android lub iOS) oraz 
  • zarejestrować się na stronie programu poleceń, akceptując wszystkie znajdujące się tam oświadczenia (łącznie jest ich 5).

Kiedy Bank Pekao wypłaci premie w programie poleceń?


Wypłatę nagród dla polecających bank przewidział do 31.08.2020 r. - do tego momentu należy nie rozwiązywać, ani nie wypowiadać umów o konta osobiste. Wymóg ten dotyczy to zarówno polecającego, jak i poleconego.

Jak uzyskać do 150 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao?


W programie poleceń Bank Pekao postanowił wynagradzać tylko osoby polecające. Ale osoba polecona wziąć może udział we wspomnianej już promocji, w której bank przygotował gwarantowane nagrody o wartości 150 zł za spełnienie bardzo prostych warunków (kliknij w podlinkowany wpis, w którym prześwietlam szczegóły tej promocji).

Nawet jeśli dopiero teraz założysz konto w Pekao, to stając się klientem tego banku też możesz zacząć polecać i uzyskiwać premie po 100 zł.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

24 komentarze:

 1. Jak już zarejestrowałem się w poprzedniej edycji i mam kod polecenia (ciągle ten sam nr tel) to teraz mogę z niego dalej korzystać? Czy rejestrować się jeszcze raz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, trzeba się zarejestrować znowu.

   Usuń
 2. Co to jest numer CIS ?
  Gdzie dokładnie w banku Pekao znajdę numer CIS ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nr klienta to CIS na umowie znajdziesz najszybciej w aplikacji

   Usuń
  2. A gdzie dokładnie w aplikacji? Szukam i nie widzę :(

   Usuń
 3. Czy mogę polecić żonę czy tylko znajomych którzy nie są rodziną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej możesz polecić. Nie ma wykluczeń jeśli chodzi o więzy rodzinne między polecającym, a polecanym.

   Usuń
 4. Czy przychodzi jakies potwierdzenie rejestarcji na emaila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzedniej edycji dostałem maila i SMSa po 2-ch tygodniach xD

   Usuń
  2. Mogę już polecać czy czekać?

   Usuń
 5. Jakieś potwierdzenie przychodzi że się zapisałem?

  OdpowiedzUsuń
 6. ja nadal nie moge zakonczyc weryfikacji konta, trwa juz 3 dni, od 31.03, wiec nie wiem czy w takim razie zalapie sie na opcje +200 dla nowych?

  OdpowiedzUsuń
 7. Poza tym fajnie że można założyć online ale bardzo nie fair że nie można zamknąć online - co to za problem ??
  Czy na 30 dniowy okres wypowiedzenia trzeba zostawiać jakieś środki na pokrycie opłat za kartę i konto skoro już nie dokonujemy wpłat ani nie używamy karty ???

  OdpowiedzUsuń
 8. @Kate

  Nie rozumiem przecież promocja trwa do 30 maja ????

  " to na promocję dla otwierających konto załapać się można jedynie do 20.05.2020 r."
  "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program poleceń jest dostępny dłużej niż promocja z 200 zł. Czyli polecony będzie chętniejszy do 20.05 bo jak założy konto później to nic nie dostanie.

   Usuń
 9. Totalna kpina jest w Pekao niestety, sam sprawdziłem czy sygnały dochodzące od moich znajomych są prawdziwe ...
  Weryfikacja za każdym razem jest nieudana i zapraszaja do wizytu w oddziale -- takie to oto konto do założenia online #zostańwdomu ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja założyłem przez selfie bez problemu.

   Usuń
 10. Ja konto założyłem przez biometrię bez problemu. Tak samo 2 os. przeze mnie polecone.

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam już potwierdzenie smsem numeru polecenia- działa on od razu, czy dopiero po dokonaniu przeze mnie wpłaty 500 zł na konto i wykonaniu jednej transakcj?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy jak mam konto wspólne to czy mogę być polecającym? I czy wtedy wystarczy aby jeden wspolposiadacz spelnil warunki czy oboje

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy osoba niepełnoletnia (16 lat) może założyć konto w promocji? Czytałem regulamin promocji i nie doszukałem się informacji że musi to być osoba pełnoletnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecać pełnoletnie osoby. Na konto dla niepełnoletnich była osobna promocja z premią 50 zł, ale czy jest obecnie to nie wiem bo nie mogę nigdzie znaleźć.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...