Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lubię to polecam - VI edycja programu poleceń w Banku Millennium

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

4.04.2020

Lubię to polecam - VI edycja programu poleceń w Banku Millennium

Wystartowała kolejna, już 6. edycja programu poleceń konta osobistego w Banku Millennium.

Program poleceń Bank Millennium - para polecająca sobie konto
To promocja, która pozwala zyskać zarówno obecnym, jak i nowym (a także powracającym) klientom. Do wzięcia jest jedna z pięciu nagród (do indywidualnego wyboru przez każdego z uczestników).

[Promocja zakończona.
Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Fakt, że udział w promocji wziąć mogą także powracający klienci Banku Millennium, podkreślam już na wstępie nie bez powodu. Wszak na blogu Bankobranie znaleźć można już wiele (aktualnie niedostępnych) promocji, w których ten bank premiuje otwarcie konta osobistego (bonusem pieniężnym najczęściej w wysokości min. 200 zł), ale we wszystkich edycjach tej promocji wyklucza osoby, które kiedykolwiek posiadały Konto 360º lub 360º Student otwarte w promocji (np. z premią czy inną nagrodą na start). Tym samym karencja dla byłych posiadaczy konta w Millennium w przypadku wielu osób wynosi już nawet 5 lat. Baaardzo długo. Pewną furtką na powrót - tak, by przy okazji zyskać - jest właśnie niniejszy program poleceń. Okres wykluczenia dla byłych klientów jest bardziej przyjazny.

Lubię to polecam - VI edycja


Osobą poleconą (która teraz założy konto w Banku Millennium) może być osoba pełnoletnia, która w okresie 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto w niniejszej promocji nie była stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem Millennium, ani nie posiadała jakichkolwiek uprawnień do dysponowania kontem w tym banku (wyklucza się więc posiadaczy i współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów i kuratorów posiadacza rachunku). Wykluczenie rozciąga się też na użytkowników karty przedpłaconej, dodatkowej karty kredytowej, poręczycieli kredytów oraz posiadaczy jednostek uczestnictwa Millennium TFI.

Na nagrodę za otwarcie konta z polecenia nie załapie się też osoba, która już kiedyś była posiadaczem rachunku otwartego w ramach którejś z poprzednich edycji programu "Lubię to polecam" (ale tylko tej promocji; wcześniejsze uczestnictwo w innych promocjach - po upływie wspomnianej, 12-miesięcznej karencji - nie jest przeszkodą do otwarcia konta teraz i uzyskania nagrody w niniejszym programie).

Z kolei osoba polecająca to pełnoletni posiadacz konta osobistego (w PLN) w Banku Millennium. By wziąć udział w programie poleceń, konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych Banku Millennium za pomocą środków porozumiewania się na odległość (należy ich nie odwoływać w trakcie trwania promocji) i rejestracja w programie (o szczegółach piszę ciut niżej).


Program poleceń w Banku Millennium: zasady promocji 


By założyć konto z polecenia i zgarnąć jedną z wybranych przez siebie nagród (jako osoba polecona):
 • złóż wniosek o konto w Banku Millennium, podając kod polecenia od obecnego klienta Banku Millennium - jeśli takiej osoby nie znasz, możesz wykorzystać mój kod: 21696925 
 • zaakceptuj regulamin i zarejestruj się w programie poleceń (stanie się to na etapie składania wniosku, w części "Oświadczenia");
 • wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i utrzymuj je w czasie trwania programu;
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto wykonaj płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na sumę min. 360 zł (transakcje można wykonać w dowolnych w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; wykluczone są jedynie wypłaty gotówki, przelewy, transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwoty transakcji zwrócone). 

Po spełnieniu powyższych warunków bank umożliwi Tobie (i osobie, która Cię poleciła) wybór nagrody. Jest to możliwe w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, na infolinii lub w placówce banku w ciągu 60 dni. Zdecydować się można na jedną z poniższych nagród (o dokładnym terminie ważności nagrody bank poinformuje Cię przy jej przekazaniu):
 • 4 kody wymienialne na bilety do sieci kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D) - kody można zrealizować przez okres min. 60 dni; nagroda zostanie udostępniona elektronicznie w bankowości internetowej oraz przesyłana SMSem w ciągu 7 dni od wyboru;
 • bon o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie Empik.com (na zakup towarów oznaczonych "sprzedaje empik.com") - bon ma być ważny przez okres co najmniej 60 dni; 
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie Zalando.pl - nagrodę można wykorzystać bez ograniczeń czasowych;
 • eKarta podarunkowa w aplikacji Goodie o wartości 80 zł - nagrodę można wykorzystać w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski; nagroda w postaci kodu ma być ważna przez 60 dni , ale po jej wymianie na ekartę, już sama eKarta będzie miała ważność przez 12 miesięcy;

Pamiętaj też, że:
"Nagroda przysługuje, o ile w momencie dokonywania wyboru nagrody, konto otwarte przez Zaproszonego nie zostało zamknięte lub nie znajduje się w okresie wypowiedzenia"


Jak polecać w programie poleceń Banku Millennium? 


Jeśli masz już konto osobiste w Banku Millennium, zarejestruj się w programie "Lubię to polecam" - możliwe jest to w bankowości internetowej (zakładka Oferta => Lubię to polecam), aplikacji mobilnej, na infolinii albo w placówkach Millennium. W ten sposób uzyskasz 8-cyfrowy kod polecenia, który trzeba podać osobie polecanej. Jeżeli ta osoba wykorzysta Twój kod podczas składania wniosku i spełni warunki uzyskania swej nagrody za otwarcie konta z polecenia, to wtedy również Ty otrzymasz możliwość wyboru nagrody.

Jeśli było Ci już dane polecać w poprzednich edycjach programu "Lubię to polecam", to pamiętaj o rejestracji w aktualnej, VI edycji.

Promocja ma być dostępna do 2.10.2020 r. - w tym czasie będzie możliwa rejestracja w programie. To też ostateczny termin na zawarcie umowy o konto z polecenia.

Ile kosztuje konto osobiste w Banku Millennium?


W promocji można otworzyć Konto 360º lub 360º Student. Propozycja drugiego z nich skierowana jest tylko dla osób w wieku 18-26 lat (i to wiek jest kluczowym kryterium możliwości założenia konta; bank nie sprawdza czy ktoś jest studentem). 

Konto 360º prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł (może to być nawet przelew z Twego konta w innym banku). Zwolni Cię to również z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to do jakiego banku czy instytucji należą te urządzenia). Jeśli dodać, że krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są darmowe, to wychodzi, że wszystko co najważniejsze jest przy tym koncie za 0 zł. 

Jeśli zaś chodzi o Konto 360° Student, to... jest jeszcze prościej. Konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w miesiącu wykonasz jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

Na początku wspomniałem, że Bank Millennium serwuje też promocje z premią pieniężną na start. Te jednak nie łączą się z programem poleceń (zapisy o tym wzajemnym wykluczaniu znaleźć można w regulaminach obydwu akcji).Jeśli dotąd nie było Ci dane być klientem Banku Millennium i chcesz zgarnąć 200 zł za otwarcie konta, to jest nadzieja, że taka promocja powróci. Jeśli nie chcesz jej przegapić, zapisz się na bezpłatny newsletter, za pomocą którego powiadamiam o nowościach:

Przydatne dokumenty:

25 komentarzy:

 1. Nie ma już lokaty 4%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Jest 2,5%.

   Usuń
  2. Co to za lokata? Pierwsze słyszę ... urodzinowa?

   Usuń
  3. W poprzedniej, 5. edycji programu "Lubię to polecam" jedną z nagród do wyboru była właśnie lokata 4%.

   Usuń
 2. Jeśli miałem w eurobanku i teraz nadal mam to konto ale już w millenium to łapie się na promocje czy jednak jestem wykluczony ( pomimo braku konta w millenium)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczony. Bo teraz nie ma już eurobanku. Jesteś w 100% klientem Millennium

   Usuń
 3. Koncem roku wybrałem bilety do kina, ważne do czerwca. Ciekawe czy przedłuża ich ważność bo nie mam jak ich wykorzystać

  OdpowiedzUsuń
 4. g Czy sama karta kredytowa zamknięta 06/2019 wyklucza mnie z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety wyklucza bycie stroną jakiejkolwiek umowy z Millennium w okresie 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto w powyższej promocji.

   Usuń
 5. Czy umowę nadal dostarcza kurier? Czy jest inny sposób na zawarcie umowy?

  OdpowiedzUsuń
 6. Póki co lokata słabiej oprocentowana od konta oszczędnościowego Profit ale podejrzewam, że wkrótce ulegnie to zmianie. Bo skoro inne banki obniżyły oprocentowanie to najpewniej Millennium z nową edycją uczyni to samo. Oczywiście niestety bo sam korzystam od dawna ale chyba przyjdzie czas się pożegnać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ano może być tak jak piszesz. Już w innym miejscu też o tym pisałem. Spodziewam się, że w edycja XXI dać może 2,2% :(

   Usuń
 7. Czy promocja łączy się z promocją Nadal zostań w domu?
  Czy osoba polecona może jednocześnie skorzystać z promocji Nadal zostań w domu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przywołana promocja dostępna jest w BNP Paribas, a wyżej opisywany program poleceń to oferta Millennium.

   BNP Paribas nie udostępnia programu poleceń.

   Zaś jeśli chodzi o program "Lubię to polecam" w Banku Millennium, to on nie łączy się z innymi promocjami tego banku.

   Usuń
 8. Czy jako płatność kartą zalicza się również doładowanie konta Revolut? Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W programie poleceń?

   Usuń
  2. Zarówno o program poleceń, jak i wymóg do zwolnienia z opłat za prowadzenie konta.

   Usuń
  3. Jeśli chodzi o płatności, to nie ma wykluczeń (poza płatnościami za gry hazardowe).

   Usuń
 9. Coś może wiadomo o nowej promocji z premią 200 zł? Założyłbym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank Millennium regularnie promocję wznawia, więc zapewne niebawem też coś się pojawi ;)

   Usuń
 10. Czy jest jakiś limit poleceń?

  OdpowiedzUsuń
 11. Kiedy zostanie wydana nagroda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Praktycznie od razu po spełnieniu warunków przez poleconego.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...