Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia 200 zł z Kontem 360° w Banku Millennium + dodatkowe 20 zł na zakupy

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

30.04.2020

Łatwa premia 200 zł z Kontem 360° w Banku Millennium + dodatkowe 20 zł na zakupy

Bank Millennium udostępnia kolejną edycję promocji, w której do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 200 zł.

Premia 200 zł z kontem 360° w Millennium
Konto można założyć bez wychodzenia z domu. A warunki promocji pozostają niezmiennie proste (ich spełnienie sprawia jednocześnie, że i konto, i karta są za 0 zł).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

W niniejszym wpisie dowiesz się:
 • Kto może wziąć udział w promocji "Premia z Kontem 360°" oraz co trzeba zrobić, by uzyskać gwarantowaną premię pieniężną 200 zł?
 • Jak otworzyć konto w promocji z premią 200 zł i zapewnić sobie darmowe prowadzenie konta w Banku Millennium?

Premia 200 zł z Kontem 360° Millennium


Dla kogo promocja? W promocji Banku Millennium to co zawsze najtrudniejsze, to definicja uczestnictwa. Bo to objaśnienie jest najbardziej skomplikowane - szczególnie, gdy skonfrontować je z prostotą warunków do spełnienia w celu uzyskania premii 200 zł.

Udział w promocji "Premia z Kontem 360°" wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 30.04.2020 r. nie miała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium (do tego zaliczani są również byli klienci Eurobanku, czyli banku, który jakiś czas temu został przejęty przez Bank Millennium).

Do promocji konta w Banku Millennium nie kwalifikują się też użytkownicy takich produktów Millennium, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, jednostki Millennium TFI oraz poręczający kredyty. 

Uczestnikiem promocji "Premia z Kontem 360°" nie może zostać też osoba, która brała już udział w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student". Jeżeli jednak wcześniej było Ci dane posiadać inne konto lub nawet Konto 360° bądź Konto 360° Student, ale założone poza jakąkolwiek promocją, to teraz premia 200 zł za konto w Millennium mogą być Twoje. 

Udziału w promocji nie mogą wziąć też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagroda. Do zgarnięcia czeka gwarantowana premia pieniężna, którą bank wypłaci na Twe konto, więc środki będzie można wykorzystać według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel).

Zasady promocji "Premia z Kontem 360°"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć tytułową premię:
 • do 22.06.2020 r. złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem ww. strony), wyrażając przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem; 
 • do 30.09.2020 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS; na potrzeby promocji wystarczy sama aktywacja, czyli w praktyce pierwsze zalogowanie do niej - nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek transakcji czy płatności telefonem); 
 • w lipcu, sierpniu i wrześniu 2020 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem na dowolną kwotę (ten warunek można więc spełnić też bez wychodzenia z domu, bo liczą się zarówno płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

Za spełnienie powyższych warunków premia 200 zł wpłynie na Twe konto do 30.10.2020 r. (do tego momentu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem i nie wycofuj zgód).

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco:
Terminarz promocji "Premia z kontem 360°" w Banku Millennium

Przydatne informacje


Spełniając warunki promocji z premią 200 zł za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

▶️ Do spełnienia warunku wpływów na konto wystarczy przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku). 

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili można je wydać, przelać albo wypłacić.

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).

[Aktualizacja: dodatkowe 20 zł z Goodie


Na stronie promocji pojawiła się informacja o jeszcze jednym bonusie:
"Dodatkowo w prezencie otrzymasz 20 zł zwrotu za zakupy dokonane na goodie.pl lub poprzez aplikację mobilną goodie! 
Załóż Konto 360° lub Konto 360° Student do 22.06.2020 r. i wyraź zgody wymagane regulaminem promocji. Do 22.07.2020 r. otrzymasz SMS-em kod do odbioru 20 zł wraz z informacją jak z niego skorzystać. Po użyciu kodu, na Twoje konto cashback w goodie powiększy się o 20 zł. Zgromadzone środki możesz przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy od aktywacji kodu, po uzbieraniu w koncie cashback przynajmniej 21 zł ze zwrotu za zakupy. Usługa goodie cashback pozwoli Ci regularnie otrzymywać zwrot części pieniędzy wydanych w blisko 800 sklepach internetowych." 

Z informacji jakie udało mi się uzyskać w banku, dodatkową nagrodę mają otrzymać nie tylko osoby, które dopiero teraz zawnioskują o konto, ale także ci, którzy w promocji "Premia z Kontem 360°" zrobili to wcześniej.]

Konto 360º i 360º Student w Millennium - szczegóły oferty


Osoba zakładająca konto w Banku Millennium w promocji z premią 200 zł, do wyboru ma: Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej. Drugie z kolei jest propozycją dla osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek ma znaczenie, bo chociaż nazwa konta sugeruje coś innego, to bank nawet nie weryfikuje czy klient jest studentem). 

Konto 360º otwierane i prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) za pomocą karty wydanej do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł. Zatem te wytyczne idealnie pokrywają się z warunkami promocji niezbędnymi dla uzyskania premii 200 zł 🙂 Ich spełnienie zwolni Cię też z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należy urządzenie). Bank nie pobiera też opłat za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, więc w praktyce wszystko co najważniejsze przy koncie osobistym jest w tym przypadku za 0 zł.

Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli miesięcznie wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem. W przypadku tego konta regularne wpływy nie są wymagane (aczkolwiek nie zapomnij o nich w okresie od maja do lipca na potrzeby uzyskania premii 200 zł).

Do uzyskania premii 200 zł za konto w Banku Millennium kwalifikują tylko wnioski złożone na stronie promocji. Z bankiem umowę o konto można zawrzeć na jeden z poniższych sposobów:
 • na selfie, czyli online, bez wychodzenia z domu - wniosek o konto musisz składać na smartfonie bądź tablecie lub
 • za pośrednictwem kuriera - ta opcja dostępna jest zarówno we wniosku składanym za pomocą smartfona lub tabletu, jak i w przypadku wnioskowania o konto na komputerze, lub
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji z premią 200 zł; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).

Przydatne dokumenty:

82 komentarze:

 1. Dla potwierdzenia: jeśli kiedyś miałem już konto 360 ale bez promocji i zamknąłem je w 2018 roku to rozumiem, że teraz dostanę 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Wcześniejsze konto bez promocji nie wyklucza udziału w promocji teraz.

   Usuń
 2. Jeśli można płacić Blikiem to wystarczy samo konto bez karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyrobienie karty do konta jest wymagane.

   Blikiem faktycznie można płacić (zamiennie do karty). I tu dobra wieść - karta dzięki temu będzie darmowa :)

   Usuń
 3. Złożyłam wniosek. To druga promocja w której wezmę udział, bo kilka dni temu założyłam też konto w Pekao. Bloga już śledzę od dawna, ale dopiero teraz się zmobilizowałam. Mam jednak pytanie jak wygląda opodatkowanie takich nagród? Ile i w jaki sposób będzie trzeba odprowadzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żadnego podatku od tego typu premii, Złotówa wielokrotnie o tym pisze na blogu😃

   Usuń
  2. Nie odprowadza podatku od nagród bankowych.

   Usuń
  3. Na ogół takie nagrody nie są w ogóle opodatkowane.

   Usuń
  4. W promocjach bankowych - w zdecydowanej większości - nie ma potrzeby rozliczania podatku. Promocje są bowiem traktowane jako sprzedaż premiowa i wtedy w określonej kwocie (do 2000 zł) nie ma potrzeby rozliczania podatku. Dotyczy to pojedynczej akcji. Nawet w regulaminach promocji zazwyczaj jest zapis na ten temat.

   Przykładowo z regulaminu promocji konta osobistego w Banku Millennium:
   "Uzyskana Premia stanowić będzie przychód Uczestnika zwolniony z
   opodatkowania na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca
   1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych."


   W przypadku promocji gdzie można zyskać/wygrać więcej (choć zdarza się to rzadko) są też zapisy, że banki fundują nagrody dodatkowe, będące równowartością należnego podatku.

   Jedyna grupa osób która zawsze musi się rozliczyć z podatku (bez względu na to ile zarobi) to osoby prowadzące działalność gospodarczą, które zyskują dzięki promocjom np. przy założeniu konta firmowego (ale już nie konta osobistego). Wtedy muszą się rozliczyć, bo to przychód z tytułu prowadzenia tej działalności (bez względu na to jaka jest kwota tej premii), bo to dzięki swej działalności gospodarczej zyskali (kto inny konta firmowego nie założy).

   Usuń
 4. Nie ma sensu podawać takich promocji, gdzie 99% jest wykluczonych!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okres wykluczenia dla byłych klientów jest faktycznie długi, sam wyczekuję zmian w tym zakresie, bo obecnie się nie łapię.

   Jednak promocja niezmiennie cieszy się sporą popularnością! Powodów jest wiele:
   - nawet gdy ktoś śledzi bloga Bankobranie od dłuższego czasu i korzysta z różnych promocji, to nie skorzysta z wszystkich jednocześnie. No i w końcu przychodzi kolej na Millennium;
   - wiele osób, które pierwszy raz spotykają się z promocjami bankowymi i możliwością zarobku w taki sposób (a Czytelników ciągle przybywa), często swe zarabianie na bankach zaczyna właśnie od Millennium (z racji prostoty i klarowności warunków do spełnienia)
   - gdy ktoś przetestuje dany bank, konto i promocję, przy okazji kolejnych edycji zachęca do tego swą rodzinę lub znajomych, bo to dobra opcja na początek (vide: punkt wyżej);
   - co miesiąc kilkadziesiąt tysięcy Polaków kończy 18 lat i te osoby mają dużo możliwości ;)

   Usuń
  2. A propos zachęcania rodziny czy znajomych. Promocja łączy się z programem poleceń?

   Usuń
  3. To prawda - karencja jest na zawsze :)

   "Uczestnikiem promocji "Premia z Kontem 360°" nie może zostać też osoba, która brała już udział w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student ..."

   Usuń
  4. Ja właśnie założyłem :)

   Usuń
  5. dokładnie. Każdy post jest potrzebny. Ja sama dopiero niedawno weszłam w ten świat i założyłam konto w BNP Paribas. Dziękuję serdecznie za pracę wkładaną w tego bloga i powodzenia! :)

   Usuń
 5. znów nie mogę wziąć udziału..

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy jako były klient millenium uzyskam w jakiś sposób informację czy mogę skorzystać z tej promocji? Nie jestem pewien czy za pierwszym razem otwierałem konto również w ramach jakiejś promocji

  OdpowiedzUsuń
 7. Dokonałem płatności ostatniego kwietnia, jednak została zaksięgowania 2 maja - będzie zaliczone na poczet promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się data wykonania.

   Usuń
  2. W bankach liczy się data księgowania, niestety.

   Usuń
 8. Witam jestem nowa w świecie bankobrania i tak przymierzam sie do pierwszej akcji z millenium powidzcie mi jak wyglada potem zamkniecie konta czy to cos kosztuje ? i po jakim czasie mozna to zrobic ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otrzymaniu premii zamknąć można przez bankowość. Bez opłat.

   Usuń
  2. Po złożonym wypowiedzeniu dzwonią i oferują promocję by wycofać wypowiedzenie. To zwroty do 60 zł przez 6 mies.

   Usuń
  3. Tak robili dotychczas :)

   Usuń
  4. Czy nadal dzwonią z ofertą zatrzymania klienta? Czekam już 3 tyg. i jek na razie cisza.

   Usuń
  5. Jednak już nie oferują monaybacku. Dzisiaj konto zostało zamknięte.

   Usuń
 9. Czy ta promocja łączy się z programem "Lubię, to polecam"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarówno w regulaminie powyższej promocji, jak i w regulaminie programu "Lubię to polecam - VI edycja" można znaleźć zapisy, że promocje nie łączą się ze sobą. I także technicznie jest to niemożliwe, bo wniosek o konto z premią 200 zł i voucherem złożyć można tylko na stronie promocji, a tam nie ma miejsca na podanie kodu poleceń.

   PS. Konfrontując warunki z obydwu promocji, lepiej wygląda ta z premią 200 zł (ze względu na wysokość premii i prostotę warunków). Na rzecz programu poleceń przemawiać może wyłącznie krótki okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium.

   Usuń
 10. Miało być za 0 zł, a tymczasem w kolejnym miesiącu po założeniu konta, obciążyli mnie opłatą 5 zł za papierowy wyciąg. Może czegoś nie zauważyłem przy zakładaniu, ale raczej świadomie nie wybrałem papierowej korespondencji. Warto na to zwrócić uwagę i od razu zmienić wyciągi na elektroniczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jest za 0 zł. Musiałeś to włączyć. a usługi dodatkowe są płatne. Więc wyłącz bo po co ci to jak historię konta masz w bankowości.

   Usuń
  2. Niekoniecznie bo miałem taką samą sytuacje. Przy zakładaniu konta nigdzie nie było opcji o sposób dostarczania wyciągu bankowego. Zakładając konto online to chyba logiczne, że nie chcę wyciągów papierowych. Najzabawniejsze jest to, że po zalogowaniu do aplikacji miałem dopiero wybrać sposób otrzymywania wyciągów, obydwa wyciągi, zarówno online, jak i papierowe były nieaktywne(!!!).

   Na szczęście wszystko sie wyjaśniło i opłata została zwrócona :)

   Usuń
  3. Po sprawdzeniu umowy okazało się, że wyciągi wybrałem... elektroniczne :).
   Te Millenium i ich opłata za wyciąg papierowy przy wybranym elektronicznym.
   Plus jest taki, że w ciągu kilku minut potrafią przyznać się do błędu i... zwrócić nienależnie pobraną opłatę.

   Zatem @Hudrza sprawdź jakie wyciągi masz zaznaczone w umowie z Bankiem.

   Usuń
 11. Witam. Czyli w sumie najlepiej je założyć w czerwcu. Bo w maju nie trzeba spełniać żadnych wymogów bo liczą się 3 miesiące lipiec sierpień wrzesień dobrze rozumiem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P-wsze 2 m-ce są za darmo. Zaczniesz wpływy i płatności od lipca.

   Usuń
  2. A skąd taka informacja, bo nigdzie nie widzę? dziękuje za odpowiedź

   Usuń
  3. Jest w cenniku. I też na dokumencie który dostaje się przy podpisaniu umowy.

   Usuń
  4. Potwierdzam. W Millenium nie ma opłat ani w m-cu otwarcia konta, ani w m-cu kolejnym. Czyli konto założyć można w maju a działać dopiero od lipca. Jak promocja wymaga.

   Usuń
  5. Czyli bez problemów mogę nic nie robić z kontem do lipca? Tak zrozumiałem z powyższych opinii. Prosze o potwierdzenie.

   Usuń
  6. Tak, do tego czasu konto będziesz mieć darmowe. Zaczniesz od lipca.

   Usuń
  7. z cenników wynika, że 2 pierwsze miesiące są darmowe dla karty bez spełniania żadnych warunkow-pkt 16. natomiast w cenniku dla prowadzenia konta, takiej informacji nie ma.

   Usuń
 12. Miałam konto 360 założone w ramach promocji (już zamknięte) jednak nie spełniłam warunków promocji i nie otrzymałam premii, czy w takim przypadku jest możliwe skorzystanie z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, bo konto było założone w promocji.

   Usuń
 13. Dla mnie bank pierwsza klasa. Nie spełniłem warunki z aplikacją, ale po złożeniu reklamacji mimo to wypłacili mi premię. Później przy rezygnacji z konta dostałem zwroty za płatności kartą i Blikiem (do 360 zł). Teraz dla mnie to jest główne konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisuję się pod tą opinią.

   Usuń
 14. Czyli w październiku też trzeba dokonać wpływy na 1000 PLN i płatności karta/blikiem żeby być zwolnionym z opłat a konto musi być utrzymane, żeby otrzymać nagrodę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Co miesiąc musi być wpływ 1k + 1 płatność. Wtedy masz wszystko za darmo. Jedynie osoby <26 lat mają łatwiej, bo od października wystarczy 1 płatność miesięcznie.

   Usuń
 15. "W przypadku tego konta regularne wpływy nie są wymagane (aczkolwiek nie zapomnij o nich w okresie od maja do lipca na potrzeby uzyskania premii 200 zł)."
  Czy to znaczy że jeżeli mam konto student 360 to żeby uzyskać 200 zł muszę w maju, czerwcu i lipcu mieć na konto wpływy (w domyśle 100 zł na miesiąc)? Jak rozumieć zdanie "aczkolwiek nie zapomnij o nich w okresie od maja do lipca na potrzeby uzyskania premii 200 zł"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oznacza to, że osoba, która założy Konto 360° Student musi zapewnić wpływy (1000, a nie 100 zł) w czerwcu, lipcu i sierpniu (na potrzeby promocji), ale już w innych miesiącach nie musi (posiadacze Konta 360° muszą w celu darmowego prowadzenia konta i utrzymania karty za 0 zł).

   Usuń
  2. Dzień dobry Założyłam końcem maja konto w w /w promocji, od czerwca do pażdziernika zapewniłam wpływy 1000zł, płaciłam kartą i we wrześniu założyłam aplikację. Nie dostałam premii więc skierowałam zapytanie do banku na co dostałam odpowiedz: "Przykro mi, ale premia nie została Pani przekazana, ponieważ nie spełniła Pani warunków promocji ,,200 zł z Kontem Online’’. W maju nie zapewniła Pani wpływu zewnętrznego w wysokości min. 1000 zł i nie wykonała Pani płatności kartą lub BLIK-iem. Dodatkowo po dnia 31.07.2020 r. nie aktywowała Pani aplikacji mobilnej Banku."
   Zrozumiałam że powinnam spełnić te warunki od czerwca, możesz mi pomóc to zinterpretować? Pozdrawiam

   Usuń
  3. Dzień dobry! Regulamin promocji "Premia z Kontem 360°" (czyli tej opisywanej powyżej) wymagał spełnienia warunków w lipcu, sierpniu i wrześniu 2020 r. (w każdym z tych trzech miesięcy).

   Zacytowana odpowiedź z banku odnosi się do promocji "200 zł z Kontem Online", która była dostępna do 27.04., a umowę można było zawrzeć najpóźniej do 30.04.2020 r. Wygląda mi to więc na błąd osoby odpowiadającej na wiadomość skoro konto zostało założone pod koniec maja.

   Sugeruję więc zgłosić to jeszcze raz, wskazując na tę rozbieżność. Nie ma co odpuszczać, jeśli wszystkie warunki zostały spełnione. A doświadczenie uczy (z relacji Czytelników), że warto reklamować i odwoływać się nawet jeśli jakieś drobne warunki nie zostały spełnione (a które można uzupełnić po czasie - np. aktywację aplikacji) - takie zgłoszenia były już rozpatrywane pozytywnie :)

   Usuń
  4. Dziękuję, będę walczyć :)

   Usuń
  5. Dziwna sprawa, bo wiem z własnego doświadczenia, że Millennium to chyba najbardziej pro-kliencki bank na rynku.

   Usuń
 16. Kiedyś miałam konto założone w programie poleceń. Czy to wyklucza teraz z udziału w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, udział w jakiejkolwiek promocji konta 360 niestety wyklucza.

   Usuń
 17. czy jest jakis sposób, zeby dowiedzieć się czy lapię się na promocję?
  Pamietam, ze kiedyś miałem konto w Millenium. Nawet liczyłem na jakiś bonus ale koniec końcow nic nie dostałem cow połaczeniu z osobistą wizytą w banku zeby zamnkąć konto spowodowało u mnie lekką traumę :/

  Czy bank powie mi o tym, czy jedyną metodą jest założyć rachunek i odczekać do pażdziernika licząc na premię?

  OdpowiedzUsuń
 18. A jak miałem Dobre Konto które zamknąłem jakoś z 3 albo 4 lata temu to teraz mogę brać udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeciwwskazań. Możesz wziąć udział w promocji :)

   Usuń
 19. założyłem konto 360 kilka dni temu ale bez promocji bo nie wiedziałem ze coś jest takiego niestety czy da się jakoś dołączyć do promocji lub jakoś zrezygnować z konta i od nowa założyć na promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma możliwości dołączenia do promocji, jeśli wniosek o konto nie został złożony na stronie promocji.

   Jeśli umowa została zawarta zdalnie, to pozostaje możliwość odstąpienia od umowy (nie należy tego mylić z wypowiedzeniem; odstąpienie to prawo, z którego skorzystać można tylko w ciągu 14 dni od zawarcia umowy - wtedy uznaje się ją za niezawartą). No i wtedy bez konta pozostałoby zaczekać na kolejną edycję promocji (bo na powyższą już załapać się nie da - w związku z zapisami o wykluczeniach).

   Usuń
 20. Czy przy złożeniu wniosku od razu podpiszę umowę z bankiem online czy kurier przywiezie dokumenty do podpisania? Pytam, bo czasu od zamknięcia promocji zostało niewiele.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy co wybierzesz. Jak umowę online to musisz przez smartfona i wtedy odbywa się wszystko bez kuriera.

   Usuń
 21. Czy ktoś zawierał umowę online ? są jakieś problemy techniczne, czy nie ryzykowąć i poczekąc na nową promocyję?

  OdpowiedzUsuń
 22. Do kiedy mam dostać sms z kodem do goodie?

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy ktoś dostał już swoje 200zł? :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy ktoś już otrzymał premię z tego okresu czasu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jeszcze nie mam

   Usuń
  2. Ja też nie, żadnych maili, żadnej premii...

   Usuń
 25. Piątek mija a u mnie cisza...

  OdpowiedzUsuń
 26. U mnie też brak kasy na koncie a w czwartek konczy mi się wypowiedzenie umowy konta. Co w takim przypadku zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powodem braku premii jest wypowiedzenie umowy.

   Przytoczę fragment z powyższego opisu promocji:
   "Za spełnienie powyższych warunków premia 200 zł wpłynie na Twe konto do 30.10.2020 r. (do tego momentu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem i nie wycofuj zgód)"

   Wynika to z § 3. ust. 5 regulaminu promocji.

   Można jeszcze spróbować wycofać wypowiedzenie i złożyć reklamację z prośbą o wypłatę premii. Gwarancji żadnej to nie daje, ale a nuż się uda.

   Usuń
  2. Wypowiedzenie na ROR wycofałem a dzięki temu dostałem cashback 2% na płatności karta i 5% blikiem gdzie max mogę dostać po 30 pln/miesiąc. Dzisiaj napisałem reklamacje i będę czekac teraz czy została pozytywnie dla mnie rozpatrzona. Dam znać. Pozdrawiam

   Usuń
  3. Nadal 6 mies. x 60 zł?

   Usuń
 27. Gdzie się odwołać jak nie dostałem tej premii ? Warunki spełnione.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklamacje możesz składać w dowolny sposób: w placówce, listownie, na infolinii, przez bankowość lub apkę.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...