Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Wiosenna promocja" czyli bonus 200 zł za kartę kredytową Alfa lub Impresja w Banku Millennium (+ zwroty za płatności)

⭐ 700 zł od: Santandera oraz BNP Paribas900 zł od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

1.04.2020

"Wiosenna promocja" czyli bonus 200 zł za kartę kredytową Alfa lub Impresja w Banku Millennium (+ zwroty za płatności)

Bank Millennium odpalił nową akcję premiującą wyrobienie karty kredytowej.

Wiosenna promocja z bonusem 200 zł za kartę kredytową w Banku MillenniumJak we wcześniejszych edycjach, tak i teraz do wzięcia czeka bonus 200 zł na start. A że w promocji wyrobić należy kartę Alfa lub Impresja, to jeszcze można korzystać z 5-procentowego zwrotu za płatności u wybranych partnerów banku (a moneyback wynieść może do 760 zł rocznie!).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Z promocji karty kredytowej z bonusem 200 zł na start tradycyjnie skorzystać mogą jednak wyłącznie osoby, które już posiadają dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej Millennium). Tylko wnioski składane w taki sposób kwalifikują do promocji. W praktyce trzeba więc być klientem Millennium, np. posiadającym konto osobiste. Jeśli takiego konta jeszcze nie posiadasz... to warto zaczekać, bo bank często serwuje promocje, w których do wzięcia czeka także bonus 200 zł za konto osobiste. Jeśli nie chcesz przegapić takiej promocji, zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie:

Bonus 200 zł za kartę kredytową Alfa lub Imresja


Dla kogo "Wiosenna promocja"? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
💡 Jeśli nie kwalifikujesz się do promocji Millennium albo dzięki wyrobieniu karty kredytowej chcesz zyskać więcej, to sprawdź inne propozycje: Citibank daje 400 zł do wykorzystania na Allegro lub 400 zł na zakupy w sklepach Lidl, a w przypadku Credit Agricole można uzyskać zwroty do 300 zł.

Nagroda. Bonus od Banku Millennium wpłynie na rachunek karty kredytowej. W taki sposób wypłacona nagroda będzie oznaczać spłatę ewentualnie wykorzystanego limitu kredytowego lub spowoduje nadpłatę na karcie. W tym drugim przypadku pamiętaj, iż taką nadpłatę środków na karcie najlepiej będzie wydać (wykonując płatności kartą), a nie wypłacać gotówkę w bankomacie bądź wykonywać przelew z karty kredytowej (bo takie transakcje wiążą się z prowizjami).

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz też obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który pozwala korzystać z pieniędzy banku, a mimo to oddawać je bez grosza odsetek:
Przy okazji - by być na bieżąco z takimi filmikami poradnikowymi - zasubskrybuj Bankobranie na YouTube:


Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 11.05.2020 r., ale trzeba mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej, bo przewidziano ją dla nie więcej niż 3 000 osób, które w czasie trwania akcji (od 1.04.2020 r.) jako pierwsze zawnioskują o kartę kredytową.

W przypadku wyczerpania puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Wiosenna promocja" i zdobyć bonus 200 zł:
 • do 11.05.2020 r. (choć trzeba pamiętać o możliwości wcześniejszego zakończenia promocji) poprzez bankowość internetową bądź aplikację mobilną złóż wniosek o kartę kredytową MasterCard Impresja, Visa Impresja lub Visa Alfa z limitem co najmniej 3 000 zł i zawrzyj umowę z bankiem;

  (uwaga: w aplikacji mobilnej możliwość złożenia wniosku dostępna jest wyłącznie dla klientów z przygotowaną przez bank ofertą); 
 • przez 3 kolejne okresy (w każdym z tych okresów) wykonuj płatności kartą na sumę co najmniej 200 zł - a okresy te uzależnione są od tego, kiedy zawnioskujesz o kartę. Dokładnie wygląda to tak:
"a) dla Kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w kwietniu 2020 r.: 
a. I okres: do 31.05.2020 r., 
b. II okres: 01.06. – 30.06.2020 r., 
c. III okres: 01.07. – 31.07.2020 r., 
b) dla Kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w maju 2020 r.: 
a. I okres: do dnia 30.06.2020 r., 
b. II okres: 01.07. – 31.07.2020 r., 
c. III okres: 01.08. – 31.08.2020 r."

  Płatności kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Lepiej jednak wystrzegać się kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

  Wypłata bonusu przewidziana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. I do tego czasu należy posiadać kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadać umowy z bankiem.

  Przykładowo: jeżeli o kartę zawnioskujesz w kwietniu, to płatności będzie trzeba wykonywać w okresie od otrzymania karty do lipca, a bonus wpłynie na rachunek Twej karty kredytowej do 31.08.2020 r.

  Karta kredytowa w Millennium - szczegóły oferty


  Biorąc udział w promocji z bonusem 200 zł załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykona co najmniej 1 płatność kartą. Po upływie tego okresu warunki będą obowiązywać standardowe warunki. A w chwili obecnej opłata miesięczna za kartę Alfa lub Impresja jest do uniknięcia, ale dopiero po wykonaniu co najmniej 5 płatności w poprzednim miesiącu.

  Z kartą Alfa lub Impresja uzyskiwać możesz też wspomniany już moneyback 5% (nawet do 760 zł rocznie; ograniczenie dotyczy wyłącznie roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów). Zwroty będą jednak naliczane wyłącznie za transakcje kartą wykonywane u wybranych partnerów współpracujących z bankiem. W przypadku karty Alfa są to:
  Apart, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line), Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school), GO Sport, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na sklep.intercars.com.pl), Leroy Merlin, Sephora i Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Alfa we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line) 

  Jeśli zaś chodzi o kartę Impresja to lista jest dłuższa:
  Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line). 

  Zwroty Bank Millennium wypłaca na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.
  💡 Jeżeli chcesz otrzymywać moneyback za wszystkie płatności (bez wykluczeń) sprawdź propozycję Santander Consumer Banku, gdzie uzyskać można comiesięczne zwroty (do 30 zł) za płatności kartą w dowolnych miejscach.

  Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:  Przydatne dokumenty: 

  9 komentarzy:

  1. Mnie karty ostatnio nie przyznali. A dziś to już jestem na wypowiedzeniu umowy o pracę więc pozamiatane ;(

   OdpowiedzUsuń
  2. Czy ktoś wie czy z tej karty można dokonać "doładowania" karty Revolut i jaka jest za to opata?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Można. Bez opłat.

    Usuń
   2. Sprawdzone to jest? Kolega trochę stracił przy takim myku na karcie City ;)

    Usuń
  3. A karencja ciągle ta sama. Nic nie zmieniają :(

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ano tak samo sztywno trzymają się jak z kontem. Tylko że tam to już ponad 5 lat

    Usuń
   2. Z kontem trochę odeszli od karencji. Obecnie można założyć konto jeśli rok czasu nie posiadałeś konta ale bonus to 80 zł. Wystarczy wydać 360 zł karta i gotowe.

    Usuń
  4. Czy jest jakiś minimalny limit na karcie? W poprzednich edycjach była informacja, że w promocji biorą tylko karty z limitem minimum 3000 PLN.

   OdpowiedzUsuń
  5. Nie można znaleźć tego wpisuj klikając w kategorię "aktywne promocje kart". Musiałem wyszukiwać według nazwy promocji a o niej dowiedziałem się z smsa od banku ;)

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

  Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...