Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Wiosenna promocja" czyli bonus 200 zł za kartę kredytową Alfa lub Impresja w Banku Millennium (+ zwroty za płatności)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.04.2020

"Wiosenna promocja" czyli bonus 200 zł za kartę kredytową Alfa lub Impresja w Banku Millennium (+ zwroty za płatności)

Bank Millennium odpalił nową akcję premiującą wyrobienie karty kredytowej.

Wiosenna promocja z bonusem 200 zł za kartę kredytową w Banku MillenniumJak we wcześniejszych edycjach, tak i teraz do wzięcia czeka bonus 200 zł na start. A że w promocji wyrobić należy kartę Alfa lub Impresja, to jeszcze można korzystać z 5-procentowego zwrotu za płatności u wybranych partnerów banku (a moneyback wynieść może do 760 zł rocznie!).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Z promocji karty kredytowej z bonusem 200 zł na start tradycyjnie skorzystać mogą jednak wyłącznie osoby, które już posiadają dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej Millennium). Tylko wnioski składane w taki sposób kwalifikują do promocji. W praktyce trzeba więc być klientem Millennium, np. posiadającym konto osobiste. Jeśli takiego konta jeszcze nie posiadasz... to warto zaczekać, bo bank często serwuje promocje, w których do wzięcia czeka także bonus 200 zł za konto osobiste. Jeśli nie chcesz przegapić takiej promocji, zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie:

Bonus 200 zł za kartę kredytową Alfa lub Imresja


Dla kogo "Wiosenna promocja"? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
💡 Jeśli nie kwalifikujesz się do promocji Millennium albo dzięki wyrobieniu karty kredytowej chcesz zyskać więcej, to sprawdź inne propozycje: Citibank daje 400 zł do wykorzystania na Allegro lub 400 zł na zakupy w sklepach Lidl, a w przypadku Credit Agricole można uzyskać zwroty do 300 zł.

Nagroda. Bonus od Banku Millennium wpłynie na rachunek karty kredytowej. W taki sposób wypłacona nagroda będzie oznaczać spłatę ewentualnie wykorzystanego limitu kredytowego lub spowoduje nadpłatę na karcie. W tym drugim przypadku pamiętaj, iż taką nadpłatę środków na karcie najlepiej będzie wydać (wykonując płatności kartą), a nie wypłacać gotówkę w bankomacie bądź wykonywać przelew z karty kredytowej (bo takie transakcje wiążą się z prowizjami).

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz też obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który pozwala korzystać z pieniędzy banku, a mimo to oddawać je bez grosza odsetek:
Przy okazji - by być na bieżąco z takimi filmikami poradnikowymi - zasubskrybuj Bankobranie na YouTube:


Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 11.05.2020 r., ale trzeba mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej, bo przewidziano ją dla nie więcej niż 3 000 osób, które w czasie trwania akcji (od 1.04.2020 r.) jako pierwsze zawnioskują o kartę kredytową.

W przypadku wyczerpania puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Wiosenna promocja" i zdobyć bonus 200 zł:
 • do 11.05.2020 r. (choć trzeba pamiętać o możliwości wcześniejszego zakończenia promocji) poprzez bankowość internetową bądź aplikację mobilną złóż wniosek o kartę kredytową MasterCard Impresja, Visa Impresja lub Visa Alfa z limitem co najmniej 3 000 zł i zawrzyj umowę z bankiem;

  (uwaga: w aplikacji mobilnej możliwość złożenia wniosku dostępna jest wyłącznie dla klientów z przygotowaną przez bank ofertą); 
 • przez 3 kolejne okresy (w każdym z tych okresów) wykonuj płatności kartą na sumę co najmniej 200 zł - a okresy te uzależnione są od tego, kiedy zawnioskujesz o kartę. Dokładnie wygląda to tak:
"a) dla Kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w kwietniu 2020 r.: 
a. I okres: do 31.05.2020 r., 
b. II okres: 01.06. – 30.06.2020 r., 
c. III okres: 01.07. – 31.07.2020 r., 
b) dla Kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w maju 2020 r.: 
a. I okres: do dnia 30.06.2020 r., 
b. II okres: 01.07. – 31.07.2020 r., 
c. III okres: 01.08. – 31.08.2020 r."

  Płatności kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Lepiej jednak wystrzegać się kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

  Wypłata bonusu przewidziana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. I do tego czasu należy posiadać kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadać umowy z bankiem.

  Przykładowo: jeżeli o kartę zawnioskujesz w kwietniu, to płatności będzie trzeba wykonywać w okresie od otrzymania karty do lipca, a bonus wpłynie na rachunek Twej karty kredytowej do 31.08.2020 r.

  Karta kredytowa w Millennium - szczegóły oferty


  Biorąc udział w promocji z bonusem 200 zł załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykona co najmniej 1 płatność kartą. Po upływie tego okresu warunki będą obowiązywać standardowe warunki. A w chwili obecnej opłata miesięczna za kartę Alfa lub Impresja jest do uniknięcia, ale dopiero po wykonaniu co najmniej 5 płatności w poprzednim miesiącu.

  Z kartą Alfa lub Impresja uzyskiwać możesz też wspomniany już moneyback 5% (nawet do 760 zł rocznie; ograniczenie dotyczy wyłącznie roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów). Zwroty będą jednak naliczane wyłącznie za transakcje kartą wykonywane u wybranych partnerów współpracujących z bankiem. W przypadku karty Alfa są to:
  Apart, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line), Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school), GO Sport, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na sklep.intercars.com.pl), Leroy Merlin, Sephora i Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Alfa we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line) 

  Jeśli zaś chodzi o kartę Impresja to lista jest dłuższa:
  Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line). 

  Zwroty Bank Millennium wypłaca na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.
  💡 Jeżeli chcesz otrzymywać moneyback za wszystkie płatności (bez wykluczeń) sprawdź propozycję Santander Consumer Banku, gdzie uzyskać można comiesięczne zwroty (do 30 zł) za płatności kartą w dowolnych miejscach.

  Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:  Przydatne dokumenty: 

  9 komentarzy:

  1. Mnie karty ostatnio nie przyznali. A dziś to już jestem na wypowiedzeniu umowy o pracę więc pozamiatane ;(

   OdpowiedzUsuń
  2. Czy ktoś wie czy z tej karty można dokonać "doładowania" karty Revolut i jaka jest za to opata?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Można. Bez opłat.

    Usuń
   2. Sprawdzone to jest? Kolega trochę stracił przy takim myku na karcie City ;)

    Usuń
  3. A karencja ciągle ta sama. Nic nie zmieniają :(

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ano tak samo sztywno trzymają się jak z kontem. Tylko że tam to już ponad 5 lat

    Usuń
   2. Z kontem trochę odeszli od karencji. Obecnie można założyć konto jeśli rok czasu nie posiadałeś konta ale bonus to 80 zł. Wystarczy wydać 360 zł karta i gotowe.

    Usuń
  4. Czy jest jakiś minimalny limit na karcie? W poprzednich edycjach była informacja, że w promocji biorą tylko karty z limitem minimum 3000 PLN.

   OdpowiedzUsuń
  5. Nie można znaleźć tego wpisuj klikając w kategorię "aktywne promocje kart". Musiałem wyszukiwać według nazwy promocji a o niej dowiedziałem się z smsa od banku ;)

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

  Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...