Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zarejestruj się do loterii Citibanku i otrzymaj voucher do pyszne.pl o wartości 25 zł

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

30.04.2020

Zarejestruj się do loterii Citibanku i otrzymaj voucher do pyszne.pl o wartości 25 zł

Citibank postanowił spopularyzować swą loterię, w której do zgarnięcia czeka ponad 2,5 tysiąca nagród.

Zarejestruj się do loterii Citibanku i otrzymaj voucher do pyszne.pl o wartości 25 zł
Teraz, za samą rejestrację w loterii, osoba zaproszona przez bank może zgarnąć voucher o wartości 25 zł do wykorzystania na Pyszne.pl. Nagroda trafi do 1000 osób, które jako pierwsze zarejestrują się w loterii (kto śledzi bloga Bankobranie, ten jest w komfortowej sytuacji: promocja wystartuje kilka godzin po publikacji niniejszego wpisu).

Loteria "Tyle wygrać" dla klientów Citibanku wystartowała już półtora miesiąca temu, ale potrwa aż do końca 2020 roku. Do wygrania czekają vouchery na zakupy oraz nagrody rzeczowe (a wśród nich samochód Mini One Hatch).

Kto w loterii jeszcze się nie zarejestrował... ten dobrze zrobił, bo Citibank przygotował dodatkową promocję, w której zgarnąć można nagrodę na start: voucher Pyszne.pl o wartości 25 zł.
💡 Korzystając ze sposobności dzisiejszego wpisu, przypomnę, że dziś jest ostatni dzień, by załapać się na kumulację promocji z kontem w Alior Banku w roli głównej. Do wzięcia czeka: premia 200 zł + zwroty za płatności + od 3% dla oszczędności.

Zarejestruj się do loterii Citibanku i otrzymaj voucher do pyszne.pl o wartości 25 zł


Dla kogo promocja z voucherem Pyszne.pl o wartości 25 zł? Udział wziąć może osoba posiadająca konto osobiste lub główną kartę kredytową Citibanku (otwarte przed 30.04.2020 r.), która w ciągu 90 dni przed rozpoczęciem promocji (tj. 30.04.2020 r.) nie logowała się do bankowości elektronicznej w przeglądarce telefonu, ani do aplikacji mobilnej Citibanku.

Udział w promocji wziąć mogą wyłącznie osoby, które otrzymały od Citibanku (w ciągu 5 ostatnich dni) maila i SMS-a dotyczącego promocji.

Nagroda. Do wzięcia czeka voucher o wartości 25 zł, który można wykorzystać podczas składania zamówienia na Pyszne.pl. Voucher ma być ważny do 31.03.2021 r. i będzie go można wykorzystać w całości lub w częściach.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna od 30.04.2020 r., od godz. 14:00 (czyli dopiero po publikacji niniejszego wpisu) do 14.05.2020 r. Trzeba mieć jednak na uwadze, że bank przygotował 1000 nagród - trafią one do osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji (a właściwie jeden, prosty warunek).

Zasady promocji. By zgarnąć voucher Pyszne.pl:
 • w okresie promocji (dostępnej od 30.04., od godz. 14:00 do 14.05.2020 r.) w przeglądarce telefonu zaloguj się do platformy bankowości internetowej Citibank Online i zarejestrują swoją kartę kredytową w loterii. 

1000 osób, które jako pierwsze spełnią powyższe warunki, otrzyma nagrodę. A ta zostanie przekazana wiadomością w bankowości internetowej Citibanku w ciągu 7 dni roboczych po zakończeniu promocji. Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. Bez sensu, chcą spopularyzować loterię, ale warunkiem uczestnictwa jest brak logowania przez ost 90 dni... To chyba powinno być na odwrót jak już...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja dostałem smsa, ale nie mam maila.

  OdpowiedzUsuń
 3. Poszło! No to czekamy na voucher.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja dopiero teraz się zalogowałem. Zobaczymy czy coś z tego będzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niewykluczone. Zobacz ilu wykluczonych: niezaproszeni, tacy co się logowali do bankowości i tacy co już się rejestrowali w loterii. Wychodzi na to że raczej pewnie mało kto się łapie.

   Usuń
 5. Czy ktoś już dostał ten voucher? Czy znowu Citi ściemia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nie ma. Poszła reklamacja dzisiaj.

   Usuń
  2. Napisz ewentualnie jaki efekt reklamacji

   Usuń
 6. Dostałem Voucher w dn. 04.06

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...