Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 500 zł dla zakładających konto firmowe w Banku Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

10.01.2021

Premia do 500 zł dla zakładających konto firmowe w Banku Millennium

Bank Millennium rozpędził się w serwowaniu promocji. Tym razem kolej przyszła na przedsiębiorców.

Noworoczna promocja z kontem Mój Biznes w Banku Millennium
Do zdobycia czekają dwie premie: 200 zł za konto firmowe oraz 300 zł za terminal płatniczy. A przypomnę, że w tym banku można zarobić o wiele więcej, bo dostępna jest promocja, w której Millennium daje nagrody o wartości do 300 zł za konto osobiste.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]

Konto firmowe w Millennium z premią do 500 zł


Dla kogo promocja? Udział wziąć może przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG.

Zgodnie z regulaminem z promocji wykluczony jest klient, który;
"jest lub był stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku [Millennium - przyp. Mr. Złotówa] lub Spółki Grupy Banku Millennium, jako przedsiębiorca (...) w okresie ostatnich 12 miesięcy licząc od dnia rozpoczęcia Promocji, 
(...) otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez Bank lub inny podmiot, a następnie rozwiązał, wypowiedział lub odstąpił od umów dotyczących tych kont"

Choć tych wykluczeń jest sporo, to z promocji skorzystać mogą osoby, które konto osobiste założyły w promocji (np. w aktualnie dostępnej promocji z bonusami na sumę do 300 zł) i nadal je posiadają.

Nagroda. Do wzięcia czekają dwa bonusy pieniężne (200 oraz 300 zł), które Bank Millennium wpłaci na Twe konto, więc uzyskane środki będzie można wykorzystać według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel).

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 1.03.2021 r., ale warto mieć na uwadze, że udział w niej wziąć może 3000 kont, które zostaną założone jako pierwsze. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank poinformuje na swej stronie internetowej.

Jak już wspomniałem, nagroda w promocji została rozbita na dwa bonusy: 200 zł za konto oraz 300 zł za terminal płatniczy. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis zgarnięcia każdego z nich.

Premia 200 zł za konto firmowe - zasady promocji 


By wziąć udział w promocji "Noworoczna promocja z Kontem Mój Biznes" i uzyskać 200 zł:
 • najpóźniej do 1.03.2021 r. otwórz Konto Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes za pośrednictwem bankowości internetowej Millennet lub aplikacji mobilnej (jeśli do takowych posiadasz dostęp), lub złóż wniosek o Konto Mój Biznes na stronie promocji;
 • wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na przetwarzanie przez bank danych w celach przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium, a także na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz telefon i zgód tych nie wycofuj do końca promocji; 
 • w marcu, kwietniu i maju 2021 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • wykonaj jednorazowy przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł lub wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 500 zł oraz
  • zapewnij wpływy zewnętrzne (nieco niżej wyjaśniam czym one są dla banku) w wysokości min. 1 000 zł.

Wspomniane "wpływy zewnętrzne" - zgodnie z regulaminem - to:
"wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą"

Wypłata bonusu 200 zł nastąpi najpóźniej do 30.06.2021 r. (do tego czasu nie zamykaj, ani nie rozwiązuj umowy o konto).

Bonus 300 zł za terminal płatniczy


By uzyskać dodatkową nagrodę w wysokości 300 zł, oprócz spełnienia warunków uzyskania ww. bonusu 200 zł, najpóźniej do 31.05.2021 r.:
 • w placówce Banku Millennium zawrzyj Umowę Współpracy (to trójstronna umowa między Tobą, bankiem i firmą PayTel w zakresie najmu terminala płatniczego, przyjmującego płatności kartami i BLIKiem) oraz 
 • zapewnij wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1000 zł z tytułu rozliczenia płatności kartami na podstawie wyżej wspomnianej Umowy Współpracy.

Wypłata tego bonusu także nastąpi najpóźniej do 30.06.2021 r. (czyli tak samo jak premii 200 zł za konto).

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje wypłacane w obydwu promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium - prześwietlenie oferty


Zakładając konto firmowe w Millennium, dodatkowo możesz załapać się na promocję "Zyskaj z kontem dla Biznesu" (dostępną do odwołania - informacje o niej można znaleźć na stronie promocji). Zgodnie z jej regulaminem:
"Promocja polega na obniżeniu opłat naliczanych przez Bank przez pełne 24 miesiące: 
1) poczynając od pierwszego dnia następnego miesiąca po dacie zawarcia umowy produktu w taki sposób, że: 
a) miesięczna opłata za Konto Mój Biznes w złotych wyniesie 0 zł, 
(...), 
c) miesięczna opłata za konto w EUR, konto w USD, konto w GBP, konto w CHF wyniesie 0 zł"

I takie uprzywilejowane warunki biorą górę nad cennikiem, w którym mowa, że:
 • 0/20 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US; 

Przez 24 miesiące uczestnicy promocji tych wymogów spełniać nie muszą. Obowiązują za to poniższe warunki:
 • 0 zł za pierwsze 20 przelewów krajowych przelewów Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej w miesiącu kalendarzowym; za 21. i każdy kolejny opłata wynosi 1 zł; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana, a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 500 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce.

Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Czy w artykule nie ma błędu, na stronie promocji jest informacja że konto jest darmowe przez 24miesc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dodatkowa promocja, którą bank dorzucił - zwolnienie z opłaty za konto przez 24 miesiące. Uzupełniłem wpis - dzięki za czujność.

   Usuń
  2. https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/165/latest
   "0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana, a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 300 zł; "

   W Regulaminie Dział III Karty płatnicze, adnotacja 1) jest mowa o 500 zł, nie 300. Chyba, że trafiłem na zły regulamin. Prośba o potwierdzenie :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...