Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych (i nowych) klientów Citibanku: bon na zakupy o wartości 50 zł za punkty w programie Bezcenne Chwile

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

29.01.2021

Promocja dla obecnych (i nowych) klientów Citibanku: bon na zakupy o wartości 50 zł za punkty w programie Bezcenne Chwile

Citibank odpalił nową promocję dla posiadaczy kart z logo Mastercard.

Promocja dla obecnych (i nowych) klientów Citibanku: bon na zakupy o wartości 50 zł za punkty w programie Bezcenne Chwile
Do wzięcia czeka 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile. Taka liczba punktów pozwala odebrać nagrodę o wartości 50 zł - może być to np. bon na zakupy. Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów Citibanku (nawet tych, którzy już posiadają kartę zarejestrowaną w programie lojalnościowym Mastercard).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która posiada kartę płatniczą Mastercard wydaną przez Citibank, zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials).

💡 Jeśli jeszcze nie masz karty Citibanku z logo Mastercard, to możesz ją wyrobić... i zyskać bon 300 zł do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity i/lub premię 150 zł za bezwarunkowo darmowe Citikonto. Otrzymaną kartę możesz wtedy zarejestrować w programie Bezcenne Chwile i również dodatkowo wziąć udział w poniższej promocji.


Nagroda to 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile. Tyle punktów wystarczy np. na bon na zakupy o wartości 50 zł - do wyboru m.in. RTV Euro AGD, Douglas czy W. Kruk (w zależności od dostępności w katalogu).

Limit nagród. Choć promocja ma być dostępna do 28.02.2021 r., to może zakończyć się wcześniej, gdyż organizator przygotował ograniczoną pulę 8600 nagród (po 3400 punktów każda) O ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji informacja ma się pojawić tutaj. Z kolei tutaj - zgodnie z regulaminem - przewidziane jest opublikowanie komunikatu na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania nagród.

Zasady promocji "Bądź bliżej Pasji" i zdobyć 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile:

 • zarejestruj swą kartę w programie Bezcenne Chwile (warunek dotyczy jedynie osób, które dotąd tego nie zrobiły);
 • w okresie od 28.01. do 28.02.2021 r. wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych co najmniej dwóch sieci: 
  • Home&You, 
  • Decathlon,
  • Intersport,
  • RTV Euro AGD,
  • Empik, 
  • Douglas oraz 
  • W. Kruk.


Punkty otrzymasz w ciągu 45 dni od spełnienia powyższych warunków - mają one być ważne przez 6 miesięcy (to czas na ich wykorzystanie, czyli wymienienie na nagrodę z katalogu programu Bezcenne Chwile). Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę (tj. 3400 punktów).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Barbarze.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

92 komentarze:

 1. Lista sklepów (Home&You, Decathlon, Intersport, RTV Euro AGD, Empik, Douglas oraz W. Kruk) powoduje, że ta promka nie może być traktowana poważnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wiesz jaki czas na zwrot produktów oferuje Decathlon? Radzę sprawdzić, tam zrobione zakupy mogą być tylko tymczasową alokacją 98zł. A za 2 zł kupisz batonik w Empiku. Smacznego i powodzenia.

   Usuń
  2. Dlaczego? Sam często kupuję w Decathlonie. Teraz dorzucę jakieś baterie lub coś w Euro i po sprawie. Łatwa promocja.

   Usuń
  3. @abc, 29 stycznia 2021, 19:48 - "Punkty otrzymasz w ciągu 45 dni od spełnienia warunków promocji."

   Usuń
  4. Zakupiony towar w Decathlon można zwrócić chyba przez 30 dni, prawda?

   Usuń
  5. Decathlon - zwrot lub wymiana produktów.

   1. Bezterminowy zwrot lub wymiana dla posiadaczy Karty Decathlon i 30 dni dla wszystkich Klientów.

   2. Zwrot należności otrzymasz w takiej samej formie, jak dokonana płatność. Środki trafią na Twoje konto maksymalnie do 14 dni od dnia przyjęcia zwrotu.

   Usuń
  6. Ja zrobiłem zakupy w Decathlon kartą Mastercard. Zwrot na kartę visa przeszedł bez problemu. :)

   Usuń
  7. Co to jest ta Karta Decathlon?

   Usuń
  8. "Co to jest ta Karta Decathlon?" - jak zarejestrujesz się na Decathlon.pl jako nowy klient to otrzymasz wirtualną kartę Decathlon, będziesz ją widział z kodem kreskowym i numerem. Nr tej karty wydrukuje się też na fakturze po zakupie i taką fv warto trzymać 365 dni na mailu/kompie. Bo a nuż ktoś się rozmyśli po zakupie.

   Usuń
 2. Już parę razy próbowałem i karty debetowej nie mogę dodać do programu. Z innych banków bez problemu to idzie ale z Citi nie daję rady. Miałem cofnąć wypowiedzenie konta i zrobić te płatności ale jak karta nie chce się dodać do programu to odpuszczam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sprawdż czy wejdzie z innym mailem

   Usuń
  2. To trzeba zrobić z poziomu bankowości - dziwię się, że Złotówka o tym nie wspomniał.

   Usuń
  3. Z poziomu bankowości ? Zaraz się zaloguję i pogrzebie może się uda. Jakaś podpowiedź gdzie to szukać ?

   Usuń
  4. No i co? Pomogło?

   Usuń
 3. na liście jest Empik, więc promocja jest bardzo poważna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli mam zarejestrowaną kartę w promocji i dostałem punkty w bezcennych chwilach, to czy mogę zarejestrować kartę innego banku i czy też dostanę extrapunkty?

  OdpowiedzUsuń
 5. Bezcenne chwile są beznadziejne! Owszem zdobędzie się punkty ( mam zarówno z Citi jak i z Getina ich wartość to razem prawie 400zł)nie mozna ich wymieniać na co się chce, bo znikają wouczery do Euro rtv do Circle K do Smyka. I punkty które mają ważność ( w przypadku Getin banku 2.mce) trzeba wymieniać nie na to co sie chce, a to co akurat jest dostępne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety tak jest. :(
   A do tego to celowe - tak uważam ponieważ zgłaszałem ten problem zaraz po zmianie z PS na BC i otrzymałem zapewnienie, że to poprawią a do dzisiaj tego nie zrobili - ukrywanie dat ważności tych punktów!

   Usuń
  2. Na koncie w Priceless Specials była pozycja z datą ważności punktów, ale po zmianie na Bezcenne Chwile tej pozycji już nie ma.

   Usuń
  3. Zazwyczaj 'zapewnienia' uzyskane na infolinii właśnie tyle są warte 🤪

   Usuń
  4. ja mam inne doświadczenia, wszystki punkty które zebrałam, a było tego sporo( Citi, Getin, Pekao wszytsko razy dwa) udało mi się wymienić zawsze na Circle. Prawdą jest to, że zdarzało się tak, ze wybrałam sobie cel Circle i kiedy punkty się pojawiły cel sam się zmieniał, bo nie było już Circle, ale zawsze w ciegi kilku dni znów się pojawiały, więc warto poczekać na co się chce. Nie wiem jak jest z Agd, bo mnie tylko Circle interesuje, ale możeliwe, że tak samo. Oni to uzupełniają

   Usuń
  5. Potwierdzam. Mnie oraz żonie zniknęły punkty z promki w Aliorze i to absolutnie bez żadnego uprzedzenia!

   Usuń
  6. Bo regulaminy trzeba czytać. Tu też znikną jak co niektórzy będą czekać zbyt długo np. do pojawienia się ciekawej oferty bonu.

   Regulamin tej oferty:
   Punkty przyznane w ramach Nagrody ważne są przez 6 miesięcy od dnia zasilenia Rachunku Programu. Po upływie tego terminu niewykorzystane Punkty, bez konieczności składania przez Mastercard lub Bank jakichkolwiek dodatkowych oświadczeń woli lub dokonywania dodatkowych czynności prawnych, bezpowrotnie wygasają (zostaną odjęte od salda Punktów na Rachunku Programu).

   Z całą pewnością i po tej promocji będą płacze że pkt zniknęły.

   Usuń
 6. Obojętnie czy karta kredytowa czy debetowa? Mam od Citi obie. Bez znaczenia czy w jednym ze sklepów zrobię zakupy stacjonarnie a w drugim internetowo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W powyższym opisie czytamy: "W okresie od 28.01. do 28.02.2021 r. wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych co najmniej dwóch sieci:
   - Home&You
   - Decathlon
   - Intersport
   - RTV Euro AGD
   - Empik
   - Douglas
   - W. Kruk

   Usuń
  2. Ważne jedynie aby karta była z logo MasterCard.

   Usuń
 7. świetna propozycja pytanie ile czasu te punkty będą ważne, bo ostatnio też dostałam punkty i wszystko przepadło bo już nie chwalili się że są są ważne tylko przez krótki czas chyba 3 mięs i przepadaja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetna propozycja, w której przepadają punkty?

   Ostatnim razem dawali tyle samo na powitanie jedynie za przystąpienie do programu. Zresztą to samo było w Getin oraz Alior.

   Usuń
  2. Dlatego należy użyć tych punktów bezzwłocznie, np. na doładowanie karty za 40 Zeta.

   Usuń
  3. Anonimowy30 stycznia 2021 09:45, nie chcę by odczytać to jako złośliwość, ale trzeba czytać regulamin albo chociaż artykuł Złotówy do końca. Jest mowa o tym, że punkty są ważne przez 6 m-cy.

   Usuń
  4. W promce Alior z maja ub.r. wymagali 5 płatności kartą na dowolnąle kwoty, a punkty pojawiły się na koncie już następnego dnia.

   Usuń
  5. Anonimowy30 stycznia 2021 13:55
   No właśnie, za rejestrację! W Citibanku też już takie promocje mieli. Teraz jest dla każdego, co należy docenić, bo zazwyczaj jest tylko dla nowych.

   Usuń
  6. Ja dostałem za rejestrację w programie gdy zakładałem konto we wrześniu. Ciekawe czy teraz dostanę te punkty jeszcze raz :)

   Usuń
  7. Nie ma wykluczenia. Punkty przewidziane są też dla osób, które już wcześniej zarejestrowały się w Bezcennych Chwilach (bez względu na to czy brali udział w jakiejś promocji).

   Usuń
  8. Czy można zakupy zrobić również na Empik.com?

   Usuń
 8. Visa Oferty daje zwroty gotówki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Którą można wydać gdzie się chce i kiedy się chce!

   Usuń
 9. Czy Empik/RTV Euro moze byc wydane przez internet?

  OdpowiedzUsuń
 10. Punkty mają być przyznane dopiero po 45 dniach o daty wykonania operacji kartą na kwotę 100 zł?

  A to szczwane lisy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oni zawsze tak pisze odległe terminy wypłaty, ale w praktycze jest do duuuużo szybciej

   Usuń
  2. Ale w przypadku jakichś problemów z przyznaniem punktów, to reklamować można dopiero po 45 dniach.

   Usuń
 11. A co jeśli nie dostałam, do kogo pisać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czego nie dostałeś?

   Usuń
  2. Promocja wystartowała 3 dni temu. Nawet jak już wtedy wykonałaś płatności to mają 45 dni na doliczenie punktów. Na jakąkolwiek reklamację jest za wcześnie.

   Usuń
  3. No właśnie, Handlowy odpalił promocję, ale jak coś nie wyjdzie, to dzwoń do ... MasterCard :)

   Usuń
 12. A czy ktoś ma problemy, żeby zalogować się do swojego konta? U mnie wyskakuje, żeby spróbować później lub skontaktować się z bankiem. I tak od paru dni. Pisałem do citi banku to kazali kontaktować się z mastercard, bo po ich stronie wszystko jest w porządku.

  OdpowiedzUsuń
 13. na pewno wystarczy np w proporcji 2 sklepy x 50zł? czy jednak w każdym minimum 100zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. potwierdzi to ktoś? czy w każdym po 100 zł , czy w dwóch razem 100 zł?

   Usuń
  2. Łącznie 100 zł. Ale w minimum 2 sklepach. Tak wynika z regulaminu.

   Usuń
  3. czyli ak w Dechatoln wydałam 100 zł i w Empiku 4 zł to jest ok.

   Usuń
  4. REGULAMIN: "dokona Zakupów Premiowanych na łączną kwotę co najmniej 100 zł (słownie: stu złotych) w sklepach stacjonarnych lub internetowych co najmniej 2 (słownie: dwóch) różnych z 7 (słownie: siedmiu) następujących sieci"

   Usuń
 14. Czy dobrze rozumiem, że nie ma żadnych ograniczeń co do zakupów? Tzn. Kupię w euro doładowanie komórkowe za 100 zł, gazetę w empiku i dostanę ten bon na 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie tak. I dzięki za podpowiedź z doładowaniem .

   Usuń
  2. Chciałem kupić 2 doładowania po 50 w Euro i Empiku ale w Empiku powiedziano mi, że już nie sprzedają doładowań. W innych z tej listy chyba też nie będzie?

   Usuń
  3. to kup drugie w Euro za 50 zł a w Empiku gazetkę za 3 zł )

   Usuń
 15. Czy w tej promce przewidziano 8600 nagród na zasadzie 'kto pierwszy, ten lepszy'?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na to wychodzi. Najzabawniejsze, że te punkty później wyparowują z kont jak kamfora.

   Usuń
 16. A można np. w Empiku kupić gazetę z 2 zł w RTV Euro AGD baterię za 2 zl, a resztę 96 zł wydać np. w Biedronce..?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bo Biedronka nie jest wymieniona wśród tych 7 sieci. Po prostu nie współpracuje przy Bezcennych Chwilach.

   Usuń
  2. A umiesz czytać ze zrozumieniem? Pisze wyraźnie ,że 100 zł ma być wydane u partnerów promocji. Widzisz gdzieś tam Biedronkę?

   Usuń
 17. Czy Karta Kredytowa Citi zarejestrowana w Bezcennych Chwilach bierze udział w tej promocji czy musi być karta debetowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karty, które biorą udział w promocji są w podlinkowanym przez Złotówę wpisie, ponawiam:
   https://bezcennechwile.mastercard.pl/banki/citi-handlowy

   Sprawdź napis na swojej karcie.

   Usuń
  2. U mnie jest: "Kartą jest własnością banku"

   Usuń
  3. Obojętnie. Debetowa lub kredytowa.

   Usuń
 18. Czy zakup alkoholu w Biedrze przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, Biedra nie bierze udziału w tej promocji.

   Usuń
 19. Motokarta nie bierze udziału w Bezcennych Chwilach? Czy coś się zmieniło?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Motokarta nie.
   Priority i Simplicity tak.

   Usuń
 20. Po zalogowaniu się na "bezcenne chwile" widze tylko swoją stara kartę z Santander banku mimo, że zarejestrowałem kk citi 3dni temu zgodnie z w/w instrukcja. Czy proces rejestracji może trwać więcej niż 3dni? A moze powinienem dokonac płatności, żeby karta się pojawiła na stronie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. musisz się zalogować innym mailem

   Usuń
  2. Muszą kartę mieć już dodaną żeby płatności ci zaliczyli.

   Usuń
 21. Jeśli mam dwie karty kredytowe master w Citibank to po zarejestrowaniu ich i spelnieniu warunkow otrzymam 2x3400pkt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeden uczestnik może zdobyć tylko jedną nagrodę (nie ma znaczenia liczba posiadanych karty czy krotność spełnienia warunków).

   Usuń
 22. dostał już ktoś pkt?
  Ma zrobiłam zakupy 3 lutego: Empik i Dechatlon
  Empik zaksięgowany od razu 3 lutrgo, a Dechatlon dopiero 8 lutego, ale najważniejsze jest to, ze Dechatona nie zaszeregowali do partnerów. Ma tak ktoś? Można przez to nie dostać pkt?

  OdpowiedzUsuń
 23. Zakup karty podarunkowej w decathlonie powinien przejść? Czytam regulamin i nie widzę, może ktoś potwierdzić?

  OdpowiedzUsuń
 24. Komuś już naliczono punkty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety jeszcze nie, brdzo długo tym razem czekają

   Usuń
 25. Dostał już ktoś pkt?

  OdpowiedzUsuń
 26. Czekam. Coraz mniej czasu zostało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja wystartowała 28 stycznia, więc jak ktoś tego dnia lub następnego spełnił warunki promocji, to nagrodę powinien już dostać.

   Usuń
  2. U mnie punkty wpadły wczoraj.

   Usuń
 27. Przyszły punkty! Wymienione na kupon do empiku. Warunki spełnione 19 lutego.

  OdpowiedzUsuń
 28. punkty są, szkoda , że już nie ma Circle, a przed wczoraj jeszcze były ...

  OdpowiedzUsuń
 29. jakmktoś zainteresowany to kupony do Circle

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za cynk.

   Usuń
  2. Punkty wpadły. Czekam na vocher do RTV euro AGD. Dajcie znać jakby się pokazały

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...