Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 160 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.01.2021

Premia do 160 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim

Oto nowa promocja konta w ING dla osób w wieku 18-26 lat. 

Dziewczyna ze słuchawkami biorąca udział w promocji ING Banku Śląskiego z premią 160 zł za konto Mobi
W skrócie ta propozycja to: bezwarunkowo darmowe konto + premia do 160 zł (z jednymi z najłatwiejszych warunków do spełnienia).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

Premia do 160 zł za Konto Mobi


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która w dniu otwarcia konta w niniejszej promocji nie ukończyła 26 lat i co najmniej od 1.10.2019 r. nie posiadała, ani nie współposiadała Konta (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP) w ING Banku Śląskim.
💡 Jeśli masz już więcej lat (co nie pozwali Ci otworzyć Konta Mobi), to sprawdź alternatywną promocję ING Banku Śląskiego - do wzięcia czeka też premia do 160 zł za Konto Direct (to propozycja dla wszystkich osób pełnoletnich bez górnego limitu wieku).

W regulaminie promocji można też znaleźć zapis:
"Promocja nie dotyczy otwarcia Konta oraz OKO przez system bankowości internetowej Moje ING oraz nie dotyczy osób posiadających lub współposiadających produkt Banku [ING - przyp. Mr. Złotówa] (...)"

W skrócie: obecni klienci są wykluczeni (nawet jeśli nie posiadają konta osobistego w ING Banku Śląskim). Do udziału w promocji kwalifikuje wyłącznie wniosek złożony przez Internet (linkuję do niego poniżej); wnioski o konto składane w placówce banku nie uprawniają do uzyskania nagród.

Nagrody
. Osobom biorącym udział w promocji bank wypłaci premię pieniężną w wysokości 100 lub 160 zł (w zależności od warunków jakie spełnisz).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć gwarantowaną premię:
 • do 31.03.2021 r. otwórz Konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z jakąkolwiek kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej, wyrażając przy tym "zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny";
 • najpóźniej do 30.04.2021 r. wykonaj min. 10 płatności kartą lub BLIKiem (na dowolne kwoty; mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie).

Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz premię 100 zł. 

By zgarnąć dodatkowe 60 zł, poza spełnieniem warunków uprawniających do uzyskania 100 zł:
 • najpóźniej do 30.04.2021 r.:
  • wykonaj min. 3 płatności BLIKiem (na dowolne kwoty) za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje wliczą się do 10 płatności, które wykonać trzeba na potrzeby uzyskania bonusu 100 zł) oraz 
  • załóż min. jeden Cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym założonym w promocji (nieco niżej tłumaczę czym jest taki Cel i jak go założyć);
 • na dzień 30.04.2021 r. na Celu oszczędnościowym posiadaj saldo co najmniej 102 zł.

Cele oszczędnościowe w ING Banku Śląskim to bezpłatna usługa banku pozwalająca na regularne i automatyczne oszczędzanie. Środki z Twego konta osobistego w ING Banku Śląskim będą przelewane przez bank w wyznaczonym terminie (oraz we wskazanej przez Ciebie kwocie) na rachunek oszczędnościowy. 

Uruchomienie celu oszczędnościowego możliwe jest po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Oferta ING => Oszczędności => Cele oszczędnościowe. W czasie zakładania Celu oszczędnościowego wybierzesz na co chcesz oszczędzać oraz wskażesz kwotę, którą planujesz odłożyć lub na kolejnym etapie, ile chcesz wpłacać miesięcznie i przez jaki okres.

Wypłata premii w wysokości 100 lub 160 zł (w zależności od tego, które warunki spełnisz) przewidziana jest do 14.05.2021 r. - do momentu jej otrzymania posiadaj aktywne Konto Mobi wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe założone w promocji (bo to właśnie na ten rachunek nastąpi wypłata premii) oraz nie wycofuj zgód marketingowych.

Konto Mobi w ING Banku Śląskim - szczegóły oferty


Opis Konta Mobi jest bardzo prosty i klarowny, bo to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta oraz 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. 

Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO), które trzeba założyć, gdyż to właśnie na ten rachunek wpłynie premia, prowadzone jest bezwarunkowo za 0 zł.  Bank nie pobiera opłat za przelewy wykonywane z OKO na inne własne konto/konta w ING.

By wziąć udział w promocji, wniosek o Konto Mobi należy złożyć przez Internet (do promocji z premią do 160 zł kwalifikują wyłącznie wnioski złożone w taki sposób). A otwarcie konta możliwe jest wówczas na jeden z poniższych sposobów:
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego - można go wykonać z własnego konta (ale tylko z wybranych banków; może to być: Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, mBank, Pekao i Santander Bank). Ponadto konto, z którego będzie wykonany przelew 1 zł (bank odda tę kwotę) musiało zostać otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) muszą dokładnie pokrywać się z tymi, które wpiszesz we wniosku o Konto Mobi;
 • za pośrednictwem kuriera - będzie to krótkie spotkanie, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy, więc formalności są ograniczone do minimum;
 • w placówce banku - w tym przypadku pamiętaj zgłosić doradcy, że chodzi o dokończenie formalności przy wniosku już złożonym, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie ono brało udziału w promocji).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Jeżeli posiadam rachunek maklerski w INGu to również jestem wykluczony z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A logujesz się do MojeING czy do DM ING? Jak to pierwsze to odpadasz. Jak to drugie to jesteś klientem DM, a nie banku i możesz wchodzić.

   Usuń
 2. Czy orientuje się ktoś może czy ING proponuje coś za utrzymanie konta Mobi gdybym chciała zostawić a nie zamykać? ;) Jakieś zwroty, promocje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie oferują. W placówce konto zamykają od ręki bez okresu wypowiedzenia.

   Usuń
 3. Jesli chodzi o nagrodę 60zl i podpunkt z celem oszczędnościowym, czy wystarczy ze.np. 1 kwietnia wplace na cel oszczędnościowy 200zl i utrzymam ta kwote do dnia 30.04.2021 i bedzie mi przyslugiwala nagroda 60zl (oczywiście pamietajac o platnosciach blik)?

  OdpowiedzUsuń
 4. Do kiedy ma być wypłacona nagroda np: tylko 100 zł

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...