Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lampa UV-C (o wartości 449 zł) do zabijania wirusów + bon 50 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w promocji "Ochrona bez barier"

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

11.01.2021

Lampa UV-C (o wartości 449 zł) do zabijania wirusów + bon 50 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w promocji "Ochrona bez barier"

Wystartowała promocja konta w BNP Paribas z nagrodą, jakiej dotąd jeszcze nie było.

Lampa Sanolight UV TH-UVC-10 + bon 50 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czeka lampa Sanolight UV TH-UVC-10, która dezynfekuje pomieszczenia i za pomocą promieniowania ultrafioletowego UV-C usuwa bakterie, wirusy, pleśń oraz grzyby. Dodatkiem jest bon 50 zł do Biedronki, więc łącznie można zgarnąć nagrody o wartości 499 zł za spełnienie bardzo prostych warunków.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Ochrona bez barier": lampa Sanolight UV TH-UVC-10 + bon 50 zł do Biedronki


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Nagrody. W promocji "Ochrona bez barier" do wzięcia są następujące nagrody gwarantowane:
 • lampa Sanolight UV TH-UVC-10 - krótką charakterystykę tej nagrody rzeczowej, cytuję za stroną promocji:
"Lampa bakteriobójcza to doskonałe rozwiązanie wspierające tradycyjne i jak najbardziej potrzebne sposoby utrzymywania pomieszczeń w czystości. Zasada działania lampy jest następująca – emituje ona promieniowanie ultrafioletowe UV-C, które nieodwracalnie usuwa bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby i inne drobnoustroje oraz dezynfekuje powietrze, podłogi i wszelkie powierzchnie. Raz zakupiona będzie działać przez bardzo długi czas i wielokrotnie sterylizować pomieszczenia. 
UV-C jest skuteczne - zabija ponad 99,9% wirusów. Dodatkowo lampa emituje OZON, który jest jednym z najbardziej znanych środków dezynfekujących. 
Pamiętaj! Lampy można używać jedynie wtedy, kiedy nikogo nie ma w dezynfekowanym pomieszczeniu. Należy z niego usunąć również rośliny. Po zakończonej dezynfekcji można wejść do pomieszczenia po upływie 15 minut."
 • bon o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka - bon można wykorzystywać wielokrotnie, podczas dowolnych zakupów w największej sieci dyskontów w Polsce, aż do wyczerpania salda środków.

💡 Jeśli ponad wszystko preferujesz premie pieniężne w promocjach bankowych, to sprawdź alternatywną promocję konta osobistego w BNP Paribas, w której do wzięcia czeka do 250 zł.

Limit rejestracji. Udział w promocji "Ochrona bez barier" wziąć może maksymalnie 1000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). 

Zasady akcji "Ochrona bez barier"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);

 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 19.01.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 26.01.2021 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i nadaj PIN do karty wydanej do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 26.01.);
 • w styczniu 2021 r.:
  • wykonaj min. jeden przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz 
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (może być to przelew z własnego konta w innym banku).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz lampę Sanolight UV TH-UVC-10. Spełnienie warunków uzyskania pierwszej nagrody otworzy drogę do zdobycia nagrody nr 2, którą jest bon o wartości 50 zł do Biedronki. By go zgarnąć, w lutym 2021 r.:
 • wykonaj min. 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz 
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu nagród, organizator promocji będzie powiadamiać Cię mailowo (z adresu ochrona@bnpparibasplus.pl):
 • do 15.02. o pierwszej nagrodzie - lampie Sanolight (za spełnienie warunków w styczniu); 
 • do 26.03.2021 r. o bonie do Biedronki (za zrealizowanie warunków w lutym).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości powiadamiającą o przyznaniu nagrody rzeczowej będzie należało zareagować - do 21.02. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (za pomocą danych uzyskanych w mailu), by tam podać adres korespondencyjny do wysyłki nagrody. 

Lampa Sanolight UV TH-UVC-10 ma być wysłana do 28.02. (przesyłką pocztową), a bon do Biedronki do 31.03.2021 r. (w postaci kodu przesłanego SMS-em). Do momentu ich otrzymania posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Ochrona bez barier"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót kartą, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. Mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Biedronka.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu nagrody, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); 

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Ochrona bez barier" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.
💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 200 zł w bonach Carrefour za kartę kredytową.

Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Na stronie promocji jest:
  Wykonaj w lutym 2021 r. min. 2 Przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej oraz otrzymaj Wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

  W artykule:
  wykonaj min. 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz
  wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł

  Gdzie jest błąd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiążące jest to, co w regulaminie promocji, więc na nim bazuję. Tam mowa o płatnościach na sumę min. 300 zł. Rozbieżność (i najpewniej błąd na stronie) już zgłosiłem do organizatora promocji.

   Usuń
 2. Może z tej lampy wyjawi się jakiś dżin spełniający życzenia? A tak na poważnie to nagród rzeczowych jest mało i dobrze. Najlepsza zawsze gotówka!

  OdpowiedzUsuń
 3. w sam raz do sabotażu organizmu odpornościowego na bonus do masek i innych

  OdpowiedzUsuń
 4. Już koniec promocji? Ta jest na stronie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, organizator zakomunikował o zakończeniu promocji.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...