Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia pieniężna 300 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

11.01.2021

Premia pieniężna 300 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

W nowej promocji Konta Jakie Chcę czeka premia pieniężna w dawno niewidzianej wysokości.

Premia do 300 zł za konto w Santander Banku
Bank daje nawet 300 zł za otwarcie konta. I nie są to bony na zakupy, ale wyłącznie premie pieniężne, które wpłyną na konto, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać według własnego uznania. A w promocjach towarzyszących zyskać można jeszcze więcej.
[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w Santander Banku.]

Dzięki poniższemu wpisowi:
 • dowiesz się, jak zyskać gwarantowaną premię pieniężną 250 zł na start oraz dodatkowy bonus 50 zł za otwarcie konta osobistego w Santander Banku - to daje tytułowe, gwarantowane 300 zł za Konto Jakie Chcę;
 • poznasz sposoby na to, by zyskać jeszcze więcej z Kontem Jakie Chcę w Santander Banku (a czeka m.in. do 300 zł zwrotów za płatności z konta oraz do 500 zł za polecenia - a o skuteczne rekomendacje jest łatwiej, gdy polecona przez Ciebie osoba też zgarnie 300 zł);
 • znajdziesz szczegółowe omówienie warunków prowadzenia konta i dowiesz się jak posiadać je za 0 zł - dużym atutem tego konta, co warto już teraz podkreślić - są darmowe przelewy natychmiastowe.

Premia do 300 zł za konto w Santander Banku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która od 11.01.2020 r. nie posiada oraz nie posiadała konta osobistego (w PLN) w Santander Banku (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy konta). 

Dodatkowo w regulaminie znajduje się zapis, iż w promocji możesz wziąć udział, o ile "od 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w akcjach promocyjnych organizowanych przez bank lub inny podmiot, w ramach których otworzyłeś Konto".

Jeśli masz jakiekolwiek inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, rachunek firmowy, kredyt czy kartę kredytową), to w promocji konta możesz wziąć udział. Pamiętaj, by wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej (na stronie promocji), bo tylko tak złożone wnioski kwalifikują do uzyskania premii (nawet jeśli już posiadasz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji).

Nagroda. Do wzięcia są dwie premie pieniężne: 250 zł na start oraz - dodatkowo - 50 zł za otwarcie konta z polecenia (poniżej znajdziesz potrzebny do tego kod i instrukcję udziału w promocji).

Limit wniosków objętych promocją. Choć promocja z premią 250 zł ma być dostępna do 28.02.2021 r., to warto mieć na uwadze, że weźmie w niej udział pierwsze 9 000 złożonych wniosków. [Aktualizacja w dn. 26.02.2021 r.: od osoby odpowiedzialnej za organizację promocji, udało mi się uzyskać informację, iż pula nie została wyczerpana, więc wnioski o konto nadal można składać.]

Zasady promocji "Twoje Konto z premią 250 zł"


By zdobyć tytułową premię pieniężną:
 • do 28.02.2021 r.: 
  • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą lub (w przypadku osób w wieku 18-26 l.) o Konto Jakie Chcę dla Młodych wraz z kartą;

   we wniosku podaj kod polecenia - możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022 - dzięki temu zgarniesz dodatkowy bonus 50 zł (o szczegółach piszę nieco niżej);
  • we wniosku podaj swój numer telefonu komórkowego oraz adres mailowy;
 • we wniosku o konto wyraź zgody na: 
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK);
 • do 15.03.2021 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto;
  • w każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta w Santander Banku:
   • zapewnij wpływ na konto 1000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
   • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem na dowolne kwoty; mogą być to płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, które nie będą anulowane w terminie 7 dni od ich wykonania oraz
   • zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku.

  I to wszystko - tyle wystarczy by uzyskać premię 250 zł, którą bank wypłaci na Twe konto najpóźniej do 31.07.2021 r. (do momentu otrzymania premii posiadaj aktywne Konto Jakie Chcę założone w promocji).

  Uściślając czas spełniania warunków (w skrócie: wpływ, 5 płatności i logowanie do aplikacji):
  • jeśli konto otworzysz w styczniu, to warunki będzie należało spełnić w styczniu, lutym i marcu lub w lutym, marcu i kwietniu;
  • jeśli konto otworzysz w lutym, to warunki będzie należało spełnić w lutym, marcu i kwietniu albo w marcu, kwietniu i maju;
  • jeśli konto otworzysz w marcu, to warunki będzie trzeba spełnić w marcu, kwietniu i maju bądź w kwietniu, maju oraz czerwcu.

  W graficznym uproszczeniu przebieg promocji i droga do zdobycia premii 250 zł wygląda następująco:
  Terminarz promocji z premią 250 zł za konto w Santander Banku

  Warunki są na tyle proste, że ich spełnienie jednocześnie zapewni Ci prowadzenie konta i kartę za 0 zł (więcej o koncie piszę nieco niżej).

  Bonus pieniężny 50 zł za otwarcie konta z polecenia


  Biorąc udział w promocji z premią 250 zł za Konto Jakie Chcę, jednocześnie możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank" (okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santander Banku, w programie poleceń liczony jest od 1.02.2020 r.).

  By zgarnąć bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia:
  • we wniosku o Konto Jakie Chcę (czyli w tym, który kwalifikuje do uzyskania premii 250 zł) wpisz kod polecenia od obecnego posiadacza konta osobistego w Santander Banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz podać mój sprawdzony kod: 1000279022 i zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą; 
  • aktywuj aplikację mobilną Santander Banku (i posiadaj ją do momentu wypłaty premii);
  • do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: 
   • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander oraz 
   • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie i BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł - w tej sumie musi być co najmniej jedna płatność BLIKiem (w tym przelew na telefon BLIK) choćby na małą kwotę; resztę transakcji można wykonać kartą; do tej sumy wliczą się już płatności, które będziesz wykonywać na potrzeby promocji z premią 250 zł.

  Gdzie uzupełnić kod polecający? Pole do wpisania kodu polecenia, znajdziesz we wniosku na etapie wyrażania zgód:
  Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Jakie Chcę

  Bonus 50 zł otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (jeśli konto otworzysz w lutym, to czas na spełnienie warunków będziesz mieć do końca marca - wtedy premię dostaniesz do 30.04..; jeśli jednak z realizacją warunków wyrobisz się już w lutym, to bonus otrzymasz wcześniej - do 31.03.). 

  Warunkiem uzyskania premii jest posiadanie konta wraz z kartą, wyrażonych zgód, a także aktywnej aplikacji i dostępu do bankowości internetowej do momentu wypłaty premii przez bank (ten warunek dotyczy polecanego i polecającego).

  [Powyższy fragment dotyczy warunków w edycji programu poleceń obowiązującej od 1.02.2021 r.; jeśli konto było Ci dane założyć do 31.01.2021 r., to warunki poprzedniej edycji znajdziesz tutaj.]

  Dodatkowe zyski z Kontem Jakie Chcę


  Nagrody dla polecającego. Jeżeli aktualnie już posiadasz albo dopiero teraz założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zarabiać na poleceniach (a osobę poleconą zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja X" (tam dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć łącznie do 500 zł - po 50 zł za każde skuteczne polecenie).

  Zwroty za płatności z konta. Poza wymienionymi gratyfikacjami, Konto Jakie Chcę w Santander Banku daje zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z tegoż konta (mogą to być płatności wykonywane "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

  W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł (max. 25 zł miesięcznie; acz wyciśnięcie aż tyle jest trudne, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo; choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty).

  By uzyskiwać zwroty, niezbędne jest zgłoszenie do banku rachunków/faktur, za które będziesz dokonywać płatności - tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot - można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

  Lokata Mobilna. W czasach rekordowo niskich stóp procentowych i ta propozycja może zainteresować. Osoba, która nigdy nie założyła lokaty mobilnej w Santander Banku, teraz może jednorazowo skorzystać z 4-miesięcznej Lokaty Mobilnej, która daje 1% w skali roku, a można na niej zdeponować od 1 000 do 20 000 zł. Lokata dostępna jest wyłącznie w aplikacji mobilnej banku.

  Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty Santander Banku


  Główne cechy konta zakładanego w Santander Banku:
  • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (z dowolnego źródła, nawet swojego konta w innym banku) oraz wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;

   Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;

  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są również przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Jakie Chcę na tle innych);
  • 0 zł za wydanie karty (Visa lub Mastercard) i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
  • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

  Regulamin promocji z premią 250 zł nie wymaga wyrabiania karty do konta, ale jest ona konieczna (wymaga tego regulamin) jeśli dodatkowo chcesz też zdobyć 50 zł za otwarcie konta z polecenia.

  Do udziału we wszystkich ww. promocjach uprawnia wyłącznie wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę. Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku. Po 2-3 dniach roboczych otrzymasz maila i SMSa z powiadomieniem o aktywacji konta. Karta do konta przyjdzie listem (a PIN do niej nadasz przy aktywacji poprzez bankowość internetową).

  💡 Na koniec dodam, że jeszcze więcej mogą zyskać osoby prowadzące działalność gospodarczą, bo do wzięcia czekają też nagrody gwarantowane za konto firmowe (promocje konta osobistego i konta firmowego można łączyć; kolejność złożenia wniosków o konta nie ma znaczenia).

  Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


  Przydatne dokumenty:

  195 komentarzy:

  1. Mam tylko konto firmowe w Santanderze jeszcze z czasów BZ WBK. Mogę skorzystać z promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Cytat z powyższego opisu promki: "Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która od 11.01.2020 r. nie posiada oraz nie posiadała konta osobistego (w PLN) w Santander Banku (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy konta).

    Dodatkowo w regulaminie znajduje się zapis, iż w promocji możesz wziąć udział, o ile "od 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w akcjach promocyjnych organizowanych przez bank lub inny podmiot, w ramach których otworzyłeś Konto".

    Usuń
   2. Odpowiedź na to pytanie masz nawet w artykule: "Jeśli masz jakiekolwiek inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, rachunek firmowy, kredyt czy kartę kredytową), to w promocji konta możesz wziąć udział."

    Usuń
  2. Miałam u nich konto "z promocji", które zamknęłam w maju 2019. Czy to oznacza, że jeszcze w kwietniu 2019 brałam udział w akcji promocyjnej?

   OdpowiedzUsuń
  3. Czekałam na koniec karencji i się doczekałam. Konto zamknięte w grudniu 2019. Nie wiem co z drugim punktem i gdzie to sprawdzić? I czy zostanę zaliczona do osób korzystających z promocji jeśli bonusu nie dostałam bo nie wyraziłam zgody na wymagany regulaminem EKK?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi

   1. Bezpremiowy udział w promce wciąż jednak jest udziałem, obawiam się.

    Usuń
  4. Czy chodzi o zapewnienie JEDNORAZOWEGO wpływu w wysokości 1000 zł czy może być suma wpływów na tą kwotę?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W regulaminie promocji warunek brzmi: "wpłynie łącznie kwota co najmniej 1000 zł". Słowo 'łącznie' wskazuje, że powinny być również zaliczone mniejsze wpływy, które w sumie dadzą 1000 zł.

    Usuń
   2. A co w kwestii wpływu w wysok. 500 zł zwalniającego z opłaty za konto? Jednorazowo czy można 'na raty'?

    Usuń
   3. Podbijam pytanie!

    Usuń
  5. Czy w przypadku skutecznego polecenia po 50 zeta przytulają obie strony znaczit osoba polecająca oraz osoba polecona?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Program poleceń daje po 50 zł polecającemu i poleconemu.

    Usuń
  6. Czy można tu podawać swoje kody polecenia czy może to robić jedynie Złotówa?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zgodnie z Zasadami komentowania na blogu, nie publikuję komentarzy z kodami poleceń. Nie mógłbym odpowiadać za wiarygodność tych kodów (czy np. ktoś nie zdążył zamknąć konta, bo już swój limit 10 poleceń wykorzystał; wtedy osoba która skorzystała z takiego kodu mogłaby odejść z kwitkiem - ja swego konta nie zamknę). Ponadto, przypuszczam, że ciężko byłoby przebrnąć przez komentarze w celu znalezienia takich bez kodów.

    Usuń
   2. Bardzo rozsądna odpowiedź !

    Usuń
  7. Karta w promocji nie jest przypadkiem dobrowolna? Wychodzi mi z regulaminu, że można wszystko ogarnąć blikiem.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie ma nawet konieczności utrzymania jej do chwili wypłaty premii :)

    Usuń
   2. W promocji "Twoje Konto z premią 250 zł" wyrobienie karty do konta jest dobrowolne, ale już promocja "Polecam mój Bank - edycja IX" (z bonusem 50 zł) wymaga karty do konta. I choć na potrzeby tej pierwszej promocji transakcje można wykonywać BLIKiem, to karta ułatwi spełnianie tego wymogu, jak i późniejszego warunku zwolnienia z opłaty za konto (bo on jest łączony: wpływ + 1 płatność kartą lub BLKIiem).

    Usuń
   3. czyli jeśli wpiszę Twój kod Mr.Złotówa, ale nie zamówię karty w ogóle to otrzymam 50zł od Ciebie, bo polecać nie mam komu i nie będę. Nie chciałbym karty, ale wezmę jeśli to warunek otrzymania tych 50zł...logiczne:/ ??

    Usuń
   4. Karta do konta jest niezbędna, by otrzymać 50 zł za otwarcie konta z polecenia. Bez karty można zdobyć 250 zł.

    Usuń
  8. Czyli 25 zł za co-miesięczne 1-procentowe zwroty można uzyskać przy opłatach rachunków za wodę, gaz, światło, telefon czy internet na kwotę 2500 zł? Czy za opłaty czynszu również?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tylko gaz, energia elektryczna, telewizja (kablowa lub satelitarna), telefon (komórkowy lub stacjonarny), Internet.

    Usuń
   2. Czynszu nie uwzględniają...pytał ja o to bank i być może kiefyś ...far far away....

    Usuń
  9. Czy po złożeniu wniosku jeszcze ktoś dzwoni z banku? Jeśli tak, to jakie są wtedy pytania? Pytam, bo chcę na wszystko przygotować babcię i dziadka, których namówiłem do skorzystania. 700 zł leży na ulicy :) Czy tylko kuriera się spodziewać?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dzwonią tylko w przypadku niejasności we wniosku.

    Usuń
   2. U mnie w rodzinie 5 osób zakładało. Do nikogo nigdy nie dzwonili z banku. Po otwarciu konta też tylko powiadomienie smsem.

    Usuń
   3. A czy kurier wcześniej dzwoni umówić się?

    Usuń
   4. Tak, do mnie dzwonił rano. Szło się dogadać dość elastycznie.

    Usuń
  10. Jaka firma obecnie wozi umowy? Mam nadzieję, że nie InPost 😁

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. InPost. Dla mnie najsprawniej działająca firma kurierska jeśli chodzi o umowy.

    Usuń
  11. Czy przy zwrotach za media ważne jest na kogo jest spisana umowa z dostawcą?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Faktura za media musi być na posiadacza konta. Jak przez bankowość załączysz fakturę wystawioną na kogoś innego to odrzucą. Nawet jak jest na żonę, ale jak już poszedłem do placówki to mi podpięli i mam zwroty.

    Usuń
  12. Czy wystarczy jak przelew 1000 zł będzie od mojej żony?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jakikolwiek wpływ uznany jako przelew zewnętrzny.

    Usuń
  13. Moim ostatnio poleconym klientom dali po 50npln ale w punktach do mastercarda bezcenne chwile. Najlepsze jest to że tych punktów moi poleceni nie zdążyli wykorzystać haha no przepadły xd lol....

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W tej promce trzeba wybrać Visę.

    Usuń
   2. Dlaczego Visę? Chyba takiej informacji nigdzie nie było. Albo przegapiłam. Wybrałam Mastercard.

    Usuń
   3. Może być zarówno karta Mastercard, jak i Visa.

    Usuń
  14. Jak bank liczy czas udziału w akcji promocyjnej? Jeśli np. ktoś założył konto w promocji w 2018 roku, otrzymał wszystkie premie, ale nie zamykał konta do jesieni 2019? Liczą wtedy datę wypłaty ostatniej premii czy datę zamknięcia konta?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Data zamknięcia konta.

    Usuń
   2. No to lipa. Czyli jeszcze przez jakiś czas Santander nie dla mnie.

    Usuń
  15. Czy będzie jakiś komunikat o wyczerpaniu puli?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Mam informację z banku, że każdy kto weźmie udział, ten nagrody dostanie (oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków).

    Usuń
   2. Złotowa zawsze w swoich wpisach powtarzasz że wiążące są postanowienia regulaminu. Z regulaminu jasno wynika że nagroda przysługuje 9000 tysiącom osób które konto otworzą w promocji załóżmy że będę 9001 premii nie dostanę i w reklamacji mam napisać że wg twoich zapewnień powinienem dostać?. Wierny czytelnik

    Usuń
   3. Takie informacje mam od osoby odpowiedzialnej za organizację promocji. To, że "każdy kto weźmie udział, ten nagrody dostanie" oznaczać może 2 scenariusze - zwiększenie puli lub wcześniejsze zakończenie promocji. Dopuszczenie osób nr 9001 to - w mej ocenie - żadna alternatywa, bo spowodowałby ni mniej, ni więcej, a szybkie zamknięcie takich kont (i jeszcze negatywne oceny klientów). A nie o to chodzi bankom, organizując promocje ;)

    Usuń
  16. Ok, skorzystałem z promocji, nigdy nie miałem konta w tym banku tylko kredyty na raty 0%. W ostatnie 2miesiące 2020r., zamknąłem: ing, nest bank, millenium, ca a teraz pod koniec lutego trzeba idea jeszcze uśmiercić, także nowe konto się przyda. Skorzystałem również z kodu polecającego. Pozdrawiam

   OdpowiedzUsuń
  17. Jak uzyskać ten swój kod do polecenia? Na santander.pl akceptowałam regulamin, przyszedł mail i co dalej? Gdzie jest ten kod?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Po zalogowaniu do bankowości internetowej i kliknięciu w zakładkę "Program poleceń" wyświetli się kod.

    Usuń
  18. A jeżeli w zeszłym roku złożyłam wniosek o konto z promocji, ale nie doszło do podpisania umowy to będę traktowana jako osoba, która korzystała z promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jeśli wtedy umowa nie została zawarta, to droga do udziału w obecnej promocji jest otwarta :)

    Usuń
  19. Czy jak mnie mama upoważniła do konta swojego to czy się kwalifikuje do tej promocji czy nie

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wykluczeni są tylko posiadacze lub współposiadacze konta osobistego, a pełnomocnictwo jest inną relacją - to jedynie upoważnienie do określonego zakresu działań. Zatem w tym przypadku droga do udziału w promocji jest otwarta :)

    Usuń
  20. MR. Złotówa czy mógłbyś potwierdzić, że osoba która założyła w Santander konto w promocji 01.02.2019 i zamknęła to konto 01.05.2019 to może wziąć w powyższej promocji?
   Regulamin jest tutaj niejasny, czy data 01.04.2019 dotyczy otwarcia konta, czy zamknięcia? Santander trochę namieszał.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Z informacji jakie udało mi się uzyskać, wynika, że wykluczeni są wyłącznie uczestnicy promocji, w których wnioski o konto były składane od 1.04.2019 r. :)

    Usuń
  21. Lokata mobilna ciągle jeszcze jest dostępna?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, jest dostępna. Do 20k@1% i wyłącznie dla osób, które nigdy wcześniej jej nie miały.

    Usuń
   2. To jedna z lepszych lokat na rynku!

    Usuń
   3. Tak, przy wkładzie 20k daje aż 13,50 zł na m-c :)

    Usuń
   4. Lepszy rydz niż nic. 53 zł dodatkowo wpadnie.

    Usuń
  22. Prośba o informację, czy jeśli konto w promocji odtworzone w lutym 2019 i zamknięte we wrześniu 2019, to czy kwalifikuje się do promocji. Ten drugi punkt jest bardzo nieprecyzyjny. Wydaje się, że wykluczenie dotyczy osób przystępujących do promocji po 1.04.2019 a nie już mających aktywne konto przed tym terminem.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dobrze Ci się wydaje. Tak pisze Złotówa wyżej i ja też dostałem taką informację. Właśnie złożyłem wniosek.

    Usuń
  23. Czy umowę można podpisać w oddziale banku?

   OdpowiedzUsuń
  24. Czy w niepełnym 1. m-cu, w którym konto jest założone należy już wykonać 1 płatność kartą lub BLIk-em i mieć wpływ 500 zł dla uniknięcia opłat za kartę oraz konto?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Pierwszy niepełny m-c jest za 0 zł.

    Usuń
   2. Mnie na infolinii powiedzieli, że te warunki trzeba spełniać już od 1-go miesiąca.

    Usuń
   3. W p-wszym niepełnym miesiącu warunków spełniać nie trzeba.

    Usuń
  25. Czy comiesięczny wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł z dowolnego źródła oznacza również wpływ poprzez wpłatę gotówki w bankomacie lub kasie oddziału?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ciekawe czy to musi być wpływ jednorazowy czy chodzi o sumę wpływów na kwotę min. 500 zł?

    Usuń
   2. #Anonimowy16 stycznia 2021 19:13

    Napisałem do banku i dostałem taką odpowiedź:
    "Tak, wpłata w oddziale czy we wpłatomacie zwalnia Pana z opłaty. Inna możliwość to otrzymanie przelewu z innego rachunku obcego lub przelew między własnymi kontami."

    Usuń
   3. Odpowiedź od ich 'doradców' jest niestety niewiele warta. Wiem to z praktyki - promka ze stycznia ub.r. organizowana przez Rankomat - gdy to byłem aż 2-krotnie wprowadzany w błąd w pisemnych odpowiedziach udzielanych na trywialne pytania zadawane przeze mnie w bankowości Santander.

    Usuń
   4. Zastanawiające, że w obowiązującej od 1. grudnia, podlinkowanej tu przez Złotówę 30-stronicowej TOiP jest jedynie taki zapis: "Wpływ co najmniej 500 zł" :)

    Usuń
   5. Ciekawe czy to musi być wpływ jednorazowy?

    Usuń
   6. Suma wpływów. Nie trzeba jednorazowo.

    Usuń
   7. Na jakiej podstawie ich 'doradcy' tak piszą, skoro w TOiP nie ma o tym nic ani słowem napisane?

    Usuń
   8. @Anonimowy, 18 stycznia 2021, 20:32 - Skąd ta informacja?

    Usuń
   9. Podbijam pytanie!

    Usuń
   10. Wpływ 500 zł nie musi być jednorazowy. Ale 1000 zł w promocji tak.

    Usuń
   11. Złotówa w swoim wpisie (11 stycznia 2021, 10:56) napisał co innego: "W regulaminie promocji warunek brzmi: "wpłynie łącznie kwota co najmniej 1000 zł". Słowo 'łącznie' wskazuje, że powinny być również zaliczone mniejsze wpływy, które w sumie dadzą 1000 zł" - komu tu wierzyć?

    Usuń
   12. U mnie (korzystam od dawna z tego konta) zaczęli łupić opłaty 8+6 zł mimo wpływu na konto powyżej 500 zł (z innego własnego konta w Santanderze) oraz wykonania w styczniu 2 płatności kartą (obie online). Zaczęło się od reklamacji w nowym roku :-(
    Zalecam czujność.
    Do córki (<18) wypisują pocztą bankową o złożenie oświadczenia CRS wg stanu na 2016/17 i piszą, że może to złożyć przez bankowość elektroniczną, a u nieletnich nie ma takiej opcji. Coraz słabiej z rzetelnością. Nawet personalizacja maili ich przerosła

    Usuń
  26. Czy mogę założyć konto ,jeżeli miałam założone ,ale niestety nie wzięłam udziału w promocj tzn nie zostałam zarejestrowana do udziału w promocji. Konto zamknęłam w listopadzie...

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jeśli konto zostało zamknięte w listopadzie 2020 roku, to nie ma znaczenia czy było w promocji czy poza nią, bo niestety nie minął okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta (od 11.01.2020 r.).

    Usuń
  27. W jaki sposób można zdefiniować odbiorcę zaufanego albo zarejestrować fakturę do 1-procentowych zwrotów korzystając z przeglądarki Chrome w systemie Android ver.9?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie wiem czy jak się logujesz na telefonie to nie ma wersji uproszczonej bankowości? Na pewno da się w normalnej bankowości internetowej po zalogowaniu przez przeglądarkę na komputerze.

    Usuń
   2. Czy w apce nie da się zdefiniować odbiorcy zaufanego?

    Usuń
   3. Nie da się ani w apce ani na smartku z Androidem, choć wniosek w ten sposób móżna złożyć.

    Kiedyś można było złożyć dyspozycję zamknięcia konta przez wideo-rozmowę, a obecnie nie można - taki klimat :)

    Jedno jest pewne - nazajutrz po przytuleniu premii zamknę konto w oddziale :)

    Usuń
   4. Nie, w tej ich apce nie można niemal nic zrobić.

    Pełna wersja na Chrome/Android jest tutaj: www.centrum24.pl

    Usuń
   5. "w tej ich apce nie można niemal nic zrobić". No to chyba nie miałeś jej 10 lat. Można kupić bilety komunikacji miejskiej, opłacić miejsca parkingowe, zamówić taxi, masz wszystkie możliwości płacenia telefonem, przelewy natychmiastowe.

    Usuń
   6. Czy w tej apce można zdefiniować odbiorcę zaufanego albo zarejestrować fakturę do 1-procentowych zwrotów?

    Usuń
   7. Nie, ale daje się w bardzo prosty sposób odblokować kartę płatniczą.

    Niestety filtry do sortowania wykonanych operacji to wciąż porażka.

    Usuń
  28. Regulamin obu promocji nie określa wyboru karty więc może być MasterCard . W artykule znajduje się błąd polegający na wskazywaniu karty Visa jako wymóg programu poleceń.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, regulamin programu wymaga karty, ale pozwala wybrać dowolną (Visa lub Mastercard).

    Usuń
   2. Ale twój komentarz z 11 stycznia godziny 11.08 cytuje zapis musi być to karta Visa .

    Usuń
   3. Dzięki za czujność. Poprawione.

    Usuń
  29. Złotówa11 stycznia 2021 11:08
   W promocji "Twoje Konto z premią 250 zł" wyrobienie karty do konta jest dobrowolne, ale już promocja "Polecam mój Bank - edycja IX" (z bonusem 50 zł) wymaga karty do konta. I choć na potrzeby tej pierwszej promocji transakcje można wykonywać BLIKiem, to karta (musi być to Visa) ułatwi spełnianie tego wymogu, jak i późniejszego warunku zwolnienia z opłaty za konto (bo on jest łączony: wpływ + 1 płatność kartą lub BLKIiem. Złotowa twój komentarz w którym wskazujesz na Visę więc co miałeś na myśli??

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Visa Oferty daje szansę na premie, a M/C to lipa!

    Usuń
   2. Bezcenne Chwile to lipa?

    Usuń
  30. Czy w ich apce jest możliwość wysłania wiadomości?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie. Nie można ich nawet otrzymywać.

    Usuń
   2. Jest w zakładce Kontakt. Są wiadomości i można je odbierać i wysyłać. Jest też czas oraz rozmowa audio i video.

    Usuń
  31. Cześć. Dla tego bonusu 50 złotych trzeba wykonać płatności na kwotę 300 złotych w punktach handlowo-usługowych. Czy takim punktem może być Orlen, jeśli zapłaciłem kartą za paliwo ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dowolne punkty handlowo-usługowe czyli tak naprawdę wszędzie: sklepy, stacje paliw, restauracje itd.

    Usuń
  32. Czy w emailu potwierdzającym złożenie wniosku o konto lub jakimkolwiek innym emailu otrzymaliście regulamin promocji „Twoje Konto z premią 250 zł” ? Konto założone krok po kroku zgodnie z wytycznymi, w tym link, zgody, kod polecającego. Konto założone, karta otrzymana. Skąd pewność, że jestem objęty promocją?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Na stronie, z której się składa wniosek są wyszczególnione wszystkie spekty dotycżące promki.

    Rok temu była niemal identyczna akcja organizowana dla nich przez Rankomat, ale to była porażka i teraz sami organizują oszczędzając przy tym kupę kasy :)

    Usuń
   2. Na infolinii uzyskałem informację, że należy samemu pilnować wpływu bonusowych 250 zł. Nie będzie żadnej informacji ze strony banku o udziale w promocji. Dziwne. Konto założyłem klikając w hiperłącze widniejące na stronie bankobranie, a także podałem kod 1000279022. Zgody wyrażone. Ale w korespondencji elektronicznej z bankiem brak otrzymania regulaminu promocji „Twoje Konto z premią 250 zł”. W/w regulaminie wyszczególnione są strony, z których należy założyć konto. Stąd moje zapytanie czy oby na pewno zostałem objęty promocją, czy hiperłącze jest prawidłowe. Uczestnik promocji powinien zostać o tym poinformowany np. poprzez dołączenie regulaminu promocji. Czy w waszym przypadku wygląda to podobnie?

    Usuń
   3. miejsce i czas złożenia wniosku = udział w promocji zgodnie z regulaminem

    Usuń
   4. Potwierdzam.

    Usuń
  33. "wykonaj 5 płatności kartą lub blik"... Czy jeżeli podejdę do kasy samoobsługowej (np. w biedronce) z pięcioma produktami i każdy skasuje i zapłacę osobno to warunek będzie spełniony?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak. Oczywiście o ile za każdy produkt dokonasz płatności :)

    Usuń
  34. Jak karte wybieraliscie: Visa czy Mastercard? Czym sie kierowaliscie przy wyborze?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Przy codziennym korzystaniu to praktycznie bez znaczenia. Warunki też takie same.

    Usuń
   2. Visa Offers vs. Priceless Specials.

    Usuń
   3. Jak dzisiaj złożyłam wniosek o konto to czy mogę już jakoś polecać? Mam w rodzinie 3 chętne osoby.

    Usuń
   4. @Anonimowy 23 stycznia 2021 16:01, polecającym może być osoba, która już posiada konto (a więc zawrze umowę). I w praktyce - by przystąpić do programu - potrzebny jest dostęp do bankowości internetowej. Dopiero wtedy będzie możliwe wygenerowanie kodu poleceń.

    Usuń
   5. Czy w apce też można to zrobić?

    Usuń
   6. Tak, program poleceń też jest w apce (Oferta -> Polecaj Bank).

    Usuń
  35. Moja mama dostała wczoraj dokumenty z banku i na pierwszej stronie jest wymóg doniesienia do banku kserokopii dowodu w celu otwarcia konta - tymczasem przy zakładaniu konta jako jedna z opcji (wybrana przez nią) było wysłanie skanu dowódu - czy w tej sytuacji musi donosić to ksero? przecież bank moze sobie wydrukować skan...

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. To chyba coś pomylili.

    Usuń
   2. nie przejmuj sie, ja wyslalem swoje skany i rowniez na dokumencie jest adnotacja: 'jesli nie przekazales kurierowi ksero dokumentu itd...', jak bedziesz mial komplet lacznie z SMS kodem do otworzenia zaszyfrowanego pliku i mail z tym plikiem, zakladaj konto, poszlo bez problemu, numer NIK jest na 2-giej stronie umowy

    Usuń
   3. Kurier w pakiecie przekazanym z banku ma kopie wcześniej wklejonych zdjęć dowodu.

    Usuń
  36. Założyłam konto w styczniu, aktywowałam już kartę a warunki promocji planowałam zacząć spełniać dopiero od lutego.
   Czy w takim wypadku jeszcze w styczniu mogę zacząć wykonywać drobniejsze operacje na koncie, którymi nie spełniłabym warunków promocji (a jedynie uniknęła opłaty za kartę) i warunki spokojnie zacząć spełniać od lutego tak jak planowałam?
   Czu może w tej sytuacji styczeń zostanie już potraktowany jako pierwszy miesiąc realizowania warunków nawet jeśli ich nie spełnię?
   Z góry dziękuję za pomoc

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W styczniu konto i karta będą darmowe i nie musisz nic robić.

    Usuń
  37. Jeśli w zeszłym roku, ok. lutego, próbowałem otworzyć konto, i wziąć udział w jednej z poprzednich edycji tej promocji, ale otwarcie konta nie udało się, ze względu na niemożność zweryfikowania mojego dowodu osobistego (stare zdjęcie), to czy teraz będę mógł skorzystać z promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jeśli wtedy umowa nie została zawarta, to teraz droga do wzięcia udziału w promocji jest otwarta.

    Usuń
  38. Czy jak złożyłem wniosek 30.01 z Twojego numeru polecenia to czy to jeszcze zadziała to 50 zł?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zgodnie z regulaminem programu poleceń (z bonusem 50 zł), do końca edycji (czyli do 31.01.) powinna być zawarta umowa.

    Usuń
  39. Czy jeżeli złożyłam konto w styczniu a pierwsze przelewy na kwotę 1000 zł wykonam w lutym to nadal będę objęta promocja?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak ---> patrz powyższy opis promki :)

    Usuń
   2. Cytat z opisu Złotówy: "Jeśli konto otworzysz w styczniu, to warunki będzie należało spełnić w styczniu, lutym i marcu lub w lutym, marcu i kwietniu"

    Nie zmienia to faktu, że premia jest wypłacana dopiero 31. lipca.

    Usuń
  40. Złotówa, co do w kwestii wpływu 1000 zł:
   - czy musi to być wpływ jednorazowy?
   - jakie formy wpływu będą zaliczone (wpłata w kasie, wpłata w bankomacie, przelew przychodzący zewnętrzny)?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Podobno ważny jest tylko przelew od pracodawcy.

    Usuń
   2. @Anonimowy 1 lutego 2021 12:27, warunek brzmi "wpłynie łącznie kwota co najmniej 1000 zł". Użycie słowa "łącznie" wskazywałby, iż może być suma. Acz jednorazowy wpływy bezdyskusyjnie spełni ten warunek. Interpretowałbym to jako przelew (może być np. z własnego konta w innym banku).

    @Anonimowy 1 lutego 2021 18:40, nie ma takiego wymogu. Wpływ nie musi być wynagrodzeniem. Wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku (sprawdzone nie tylko w teorii, ale i w praktyce).

    Usuń
   3. Czyli wpłaty częściowe na sumę 1 tys. zł w kasie czy w bankomacie odpadają?

    Usuń
   4. Na to wychodzi :)

    Usuń
   5. Czy za wpłatę w kasie nie ma czasem opłaty?

    Usuń
  41. Kiedy się skończy te 9000 wniosków? Czy będzie gdzieś taka informacja?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Promocja nadal jest dostępna (9 tys. to dużo, zważywszy też na to, że w ostatnim roku promocji z kontem w Santander Banku było sporo). Od osoby odpowiedzialnej za jej współorganizację wiem, że założeniem banku jest przyznać nagrody każdemu, kto otworzy konto (i spełni pozostałe warunki). Zatem można z tego wywnioskować, że albo promocja zostanie wyłączona (stosownym zakomunikowaniem), albo pula zostanie zwiększona. I to ma to sens, bo łatwo wyobrazić sobie sytuację, że osoby które miałyby nie dostać premii, to szybko by konto zamknęły. A w końcu nie na tym zależy bankom, organizując tego typu promocje.

    Usuń
  42. Czy jeżeli konto założyłam i umowę podpisałam w styczniu to juz w lutym muszę zapewnić wpłatę 1000 zl?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Suma wpływów na kwotę 500 zł wystarczy.

    Usuń
   2. Jakie 500 zł?
    Konto założone w styczniu -> wpływy po 1000 zł w lutym, marcu, kwietniu (plus oczywiście pozostałe warunki)

    Usuń
  43. Czy przelew na telefon BLIK oznacza, że wystarczy np. dokonać przelewu komuś w rodzinie, kto także posiada rachunek w Millenium?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak. Ale to musi być przelew na telefon.

    Usuń
   2. Zrozumiałe. Zastanowiło mnie czy nie będzie problemu, że jest to przelew wewnętrzny (w ramach Millenium). Informacja "przelew na telefon Blik, wewnętrzny" pojawiła się w trakcie dokonywania przelewu osobie, która wskazała rachunek w Millenium jako rachunek do odbierania przelewów P2P.

    Usuń
  44. Płatności blikiem czy przelewy na telefon blik? Może być albo jedno albo drugie czy muszą być oba?

   OdpowiedzUsuń
  45. Hej wypłata premii jest w lipcu warunki spełniam przez 3 miesiące co robić aby po tych 3 mieusacach nie pobrali opłaty za kartę konto

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. brak opłaty -> co miesiąc zapewniasz wpływ min. 500 zł + min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem

    Usuń
   2. Uzupełniając jeszcze odpowiedź @Anonimowy 6 lutego 2021 14:20, dodam, że w przypadku osób do 26 l. warunek uniknięcia opłaty jest prostszy - wystarczy 1 płatność kartą lub BLIKiem miesięcznie. Tylko dla starszych dochodzi wymóg comiesięcznego wpływu.

    Usuń
  46. Czy założenie konta poprzez aplikację mobilną też zalicza nas do promocji?

   OdpowiedzUsuń
  47. Dziękuje za precyzyjne opisanie promocji i pragnę poinformować, że skorzystałem z kodu polecającego.

   OdpowiedzUsuń
  48. Czy transakcja bezgotówkowa to może być doładowanie tel z apki?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Raczej nie, bo to ani płatność kartą, ani płatność Blikiem, ale po prostu zakup w aplikacji.

    Usuń
  49. Witam!
   po ilu dniach dostaliście kartę? Wniosek (wybrana VISA) 26.01, umowa podpisana 29.01, pin startowy otrzymany 1.02 a karta nie doszła.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. U mnie dosyć sprawnie to poszło wniosek złożyłam 1.02, 5.02(piątek) dostałam meila z pinem startowym a 08.02 (poniedziałek)przyszła karta. Kartę wysyłają zwykłym listem może tu jest problem.

    Usuń
  50. Czy płatność BLIK na telefon wlicza się w liczbę płatności (np. 1 płatność kartą lib BLIKIEM) zwalniającą z opłat za konto?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Chodzi o przelewy Blik na telefon?? Nie, muszą być płatności podczas których podajesz 6-cyfrowy kod.

    Usuń
  51. Dziś wpadła nagroda z programu poleceń, mam nadzieję że też ją otrzymałeś.
   Pytanie: czy jak puszczę np. 10 natychmiastowych przelewów z max. kwotą jaką można je wykonać tj. 5tyś to wszystkie przejdą bez problemu ? Wygodnie za samochód byłoby zapłacić tak.

   Pozdrawiam
   Marcin85

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, można puszczać dowolna liczbę przelewów. Maksymalna kwota pojedynczego przelewu 5 tys. zł jest przy ExpressElixir. Ale przy BlueCash masz do 20 tys. zł.

    Usuń
  52. pytanie czy jeśli brałem udział w promocji w banku C.A. to mogę również w Santander banku

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Pod skrótem C.A. kryje się Credit Agricole? Można wziąć udział również w promocji konta w Santander Banku. To odrębne banki.

    Usuń
  53. Czy jeszcze są wolne miejsca w promocji? Czy już wykorzystany limit?

   OdpowiedzUsuń
  54. Czy w ramach polecenia aby spełnić warunki wystarczy zrobić przelew na telefon blik np na kwotę 300 zł i 1 płatność kartą na dowolną kwotę ? Czy jednak muszą to być płatności blikiem za zakupy ? Jak rozumieć zapis tej części regulaminu ?

   "W ramach kwoty 300 zł musisz wykonać:
   - min.1 płatność BLIKiem(w tym przelew na telefon BLIK; tu nie uwzględniamy wypłat z bankomatu)

   OdpowiedzUsuń
  55. Czyli dostane 2 karty do tego konta?program poleceń i zwykła karta ,czy muszę zrobić dwa przelewy jeden na 1000 drugi na 500 zł?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dlaczego 2 kart? Zakładasz 1 konto z 1 kartą. Przelew też tylko 1 w miesiącu. 1000 zł i załatwia wszystko (promocję i zwolnienie z opłaty)

    Usuń
  56. Pisze za polecenie żeby dostać 50 zł premii to przelew na 500 zł płatność karta 300 zł i jeszcze drugi przelew na 1000 zl nie rozumiem tego

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Bo różne są warunki:
    a) promocji z premią 250 zł
    b) w programie poleceń z 50 zł
    c) uniknięcia opłat za konto i kartę.

    Wpływ robisz na 1000 zł i to załatwia od razu warunki dla a i c.

    Płatności na 300 zł są dla b.

    Usuń
   2. A jak nie zrobię obrotu 300 zł to wtedy naliczana opłaty za konto czy tylko nie dostanę kasy z programu poleceń?

    Usuń
   3. Bez wykonania płatności na sumę min. 300 zł (najpóźniej do końca miesiąca następującego kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta) nie będzie 50 zł za otwarcie konta z polecenia. Brak spełnienia tego warunku nie koliduje jednak z możliwością uzyskania premii 250 zł, ani z uniknięciem opłat (w praktyce wystarczy wpływ 1000 zł i 5 płatności miesięcznie oraz logowanie do aplikacji - to jednocześnie załatwi warunki uzyskania premii i zwolnienia z opłat).

    Usuń
   4. Dziękuję pozdrawiam

    Usuń
  57. Złotówko, proszę o rozwianie wątpliwości - czy warunek otrzymania premii dla poleconego, czyli płatności na kwotę 300 zł, wymaga jednej płatności BLIKiem i przelewu na telefon BLIK, czy też jednej płatności BLIKiem lub przelewu na telefon BLIK?
   Regulamin w tym względzie nie jest precyzyjny. Cytuję:
   "W ramach kwoty 300 zł musisz wykonać:
    min. 1 płatność BLIKiem (w tym przelew na telefon BLIK; tu nie uwzględniamy wypłat z bankomatu)
    pozostałe transakcje mogą być wykonane kartą (tu nie uwzględniamy usługi cashback, czyli wypłat gotówki kartą w terminalu w sklepie), w tym przynajmniej 1 płatność BLIKiem (tu nie uwzględniamy wypłat z bankomatu)".

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Mr. Złotówa, czy mogę prosić o odpowiedź na powyższy komentarz? Bedę wdzięczna za pomoc.

    Usuń
   2. Trzeba wykonać płatność BLIKiem (a tak, jak został dodany przelew na telefon, to ja rozumiem jako opcję, a nie dodatkowy wymóg)

    Usuń
   3. Czyli albo jedna płatność BLIKiem, albo przelew na telefon BLIK. Tak właśnie sądziłam, ale nie byłam pewna.
    Dziękuję za rozwianie wątpliwości :)

    Usuń
  58. Ktoś już dostał premie za polecenie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dzisiaj przysłali smsa.

    Usuń
   2. Ja nie dostałam. Do dzisiaj mają czas. Zobaczymy, ale czuję że ponownie z tym bankiem skończy się na reklamacji.

    Usuń
  59. Ja też niestety nie dostałam. Myślałam że może czegoś nie dopełniłam, ale teraz sprawdziłam wszystko i powinna być premia za polecenie do końca marca 😐

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. czy można składac gdzie reklamacje jesli się spelnilo warunki?

    Usuń
   2. 5 opcji:

    reklamacje w placówce Santander Bank

    list (Santander Bank Polska, Centrum Obsługi Reklamacji i Zapytań, pl. Andersa 5, 61-894 Poznań)

    wiadomość w bankowości internetowej

    połączenie wideo

    telefon (1 9999, 61 81 1 9999)

    Usuń
  60. Ehh, zapomniałem w kwietniu zrobic 5 transakcji :( nie da rady już odratować prada?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wykaż się większymi wydatkami teraz. Potem złóż reklamację. U argumentuj, podkoloryzuj. Może się uda.

    Usuń
  61. Ja też niestety nie dostałam premii za polecenie. Reklamacja złożona 29.04, dalej czekam na rozpatrzenie... Ciekawe czy dostaniemy bonus za spełnienie warunków 😐

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Reklamacja w dalszym ciągu nie rozpatrzona, także chyba całkiem zignorowali... i co dalej robić?

    Usuń
   2. Na rozpatrzenie reklamacji bank ma 30 dni. Jeśli w tym czasie tego nie zrobi, to taka reklamacja uznawana jest za rozpatrzoną - zgodnie z ustawą dot. reklamacji do instytucji finansowych:

    "Art. 8. W przypadku niedotrzymania terminu określonego w art. 6 [do 30 dni - przyp. Mr. Złotówa], a w określonych przypadkach terminu określonego w art. 7 [do 60 dni - przyp. Mr. Złotówa], reklamację uważa się za rozpatrzoną zgodnie z wolą klienta"

    Pozostaje więc zgłosić to do banku (jeśli minął już okres 30 dni i odpowiedź nie miała być wysłana listem - wtedy liczy się czas wysłania, a nie dotarcia przesyłki).

    Usuń
  62. Dziś płacili premie dla tych, którzy zakładali konta w styczniu.

   Solidna firma, bo czas mieli do końca lipca!

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Chyba nie wszystkim bo ja nic nie mam. Jest jeszcze ktoś kto zakładał konto w styczniu i nie otrzymał premii? Wiem, że czas mają do końca miesiąca ale czuję że trzeba będzie szykować odwołanie.

    Usuń
  63. Dziękuję. Dzisiaj przelew premii dotarł.

   OdpowiedzUsuń
  64. Premia wpadła kilka dni temu, dzisiaj już konto zamknięte i to nawet udało się w trybie natychmiastowym, bez okresu wypowiedzenia. :)
   No to teraz czekamy na nową promocję z krótką karencją. ;)

   OdpowiedzUsuń
  65. Czy ktoś poza mną nie otrzymał jeszcze premii mimo założenia konta w styczniu i spełnienia wszystkich warunków?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. U mnie nie ma. Teoretycznie nadal mają jeszcze czas.

    Usuń
  66. Niestety u mnie także brak premii. Konsultant uważa ze maja czas do końca dzisiejszego dnia, wiec czekam do poniedziałku (i składam reklamacje )

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...