Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 400 zł do wzięcia za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

1.01.2021

Aż 400 zł do wzięcia za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności

To promocja z rekordową wartością nagród dla otwierających Konto Jakże Osobiste w Alior Banku.

Promocja "Z nami najlepiej - 5 edycja"
Do wzięcia czekają gwarantowane premie pieniężne na sumę 300 zł (do wykorzystania w dowolny sposób) oraz 100 zł na zakupy (w samodzielnie wybranym sklepie). A oprócz tego są jeszcze zwroty za płatności (do 20 zł miesięcznie).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Alior Banku.]

O ile jednak w większości tego typu promocji bankowych, na zdobycie wszystkich bonusów można liczyć dość szybko (bo w góra kilka miesięcy), a ich wypłata rozbita jest na maksymalnie 2-3 transze, to poniższą promocję Alior Banku uznać należy za propozycję dla długodystansowców. Całą pulę będzie można zgarnąć po 12 miesiącach.

Podkreślić też należy, że samo założenie konta otwiera drogę do zdobycia premii pieniężnej do 120 zł i bonu 100 zł na zakupy (są to więc nagrody o łącznej wartości 220 zł za konto).

By zyskać resztę (premię do 180 zł) trzeba posiadać produkt kredytowy (pożyczkę, kredyt, kartę kredytową lub limit kredytowy w koncie w Alior Banku) albo teraz z takiego produktu skorzystać (poniżej odpowiadam z którym produktem da się spełnić ten wymóg, nie ponosząc kosztów).

Z nami najlepiej - 6 edycja, czyli premia do 300 zł od Alior Banku


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego, walutowego, ani Karty Kibica w Alior Banku lub konta w T-Mobile Usługi Bankowe (ten bank niedawno został przejęty przez Aliora).

Posiadanie innych produktów (np. konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego czy konta w Kantorze Walutowym Alior Banku) nie wyklucza z promocji (i nie ma w tym przypadku najmniejszych wątpliwości, bo zapisy na ten temat można znaleźć w regulaminie).

Nagroda. W promocji "Z nami najlepiej - 6 edycja" do wzięcia czeka: 
 • 12 bonusów po 10 zł każdy za korzystanie z konta oraz 
 • 12 bonusów po 15 zł każdy za korzystanie z karty kredytowej lub posiadanie limitu kredytowego w koncie, lub posiadanie kredytu bądź pożyczki w Alior Banku. 

Powyższe gwarantowane nagrody pieniężne bank będzie wypłacać na Twe konto (środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel). W ten sposób da się więc zgarnąć 300 zł. O pozostałych gratyfikacjach (czyli o bonie na zakupy o wartości 100 zł oraz o zwrotach za płatności) piszę nieco niżej.

Zasady promocji "Z nami najlepiej - 6 edycja"


By wziąć udział w promocji:
 • do 28.02.2021 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą; 
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę;

Bonusy po 10 zł za aktywność


By uzyskać bonus 10 zł, w danym miesiącu kalendarzowym:
 • zapewnij wpływy w łącznej wysokości 1500 zł;
 • wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; mogą to być także płatności kartą podpiętą pod Google Pay lub Apple Pay - a dlaczego właśnie tak warto płacić piszę nieco niżej) oraz
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej (dostępnej na urządzenia z systemem Android od wersji 4.4 lub iOS min. 11; wystarczy samo logowanie, gdyż bank nie wymaga wykonywania jakichkolwiek transakcji).

Tych bonusów będzie można uzyskać 12 - po 10 zł za każdy kolejny miesiąc kalendarzowy (nie dłużej niż do dwunastego) następujący po miesiącu zawarcia umowy o konto.

Każdy z bonusów 10 zł bank będzie wypłacał do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Dodatkowe 15 zł za... produkt kredytowy


W przypadku gdy w ostatnim dniu miesiąca, w którym uczestnik promocji spełnił warunki do wypłaty bonusu 10 zł, jest także posiadaczem produktu kredytowego w Alior Banku, to otrzyma również dodatkowy bonus 15 zł.

Produktem kredytowym, który Alior Bank zaliczy do przyznania bonusu 15 zł może być: 
 • limit odnawialny w koncie osobistym lub 
 • karta kredytowa w Alior Banku (na której w danym miesiącu kalendarzowym rozliczono co najmniej jedną transakcję), lub
 • pożyczka/lub kredyt na zakup towarów/usług (regulamin promocji wyklucza jednak umowy o pożyczki lub kredyty zawarte u pośredników działających na rzez Aliora).

Jeśli w Alior Banku masz już któryś z wyżej wymienionych produktów, to tym lepiej dla Ciebie, bo droga do zdobywania bonusów po 10 i 15 zł miesięcznie jest już szeroko otwarta. Jeżeli jednak dopiero teraz zechcesz stać się klientem tego banku, to pod uwagę najlepiej będzie wziąć kartę kredytową (bo ją najłatwiej utrzymać za 0 zł) lub - względnie - limit w koncie. Najtrudniej byłoby z kredytem czy pożyczką, bo w tym przypadku będą comiesięczne raty, więc koszty okażą się najwyższe.

Nieco niżej prześwietlam limit i kartę z oferty Aliora, by łatwiej było wybrać najlepszy produkt zapewniający dodatkowe bonusy.

Bonus 15 zł będzie wypłacany razem z bonusem 10 zł, więc kto będzie miał konto osobiste i produkt kredytowy w Alior Banku, ten będzie dostawał w sumie 25 zł. Warunkiem uzyskania bonusu 15 zł jest brak przeterminowanego zadłużenia na posiadanym produkcie kredytowym w Aliorze.

Do czasu wypłaty każdego z bonusów nie wypowiadaj umowy o konto, ani o kartę.

Ważne wskazówki


Spełniając warunki promocji, na uwadze miej poniższe zasady:

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji: Alior Bank nie będzie brać pod uwagę transakcji anulowanych oraz transakcji z niektórymi kodami MCC (czyli kodami przypisywanymi terminalom płatniczym, które mają na celu wskazanie dominującego charakteru działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"1) 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
2) 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
3) 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
4) 6012, określający instytucje finansowe, 
5) 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
6) 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
7) 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, 
8) 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne. (pisownia oryginalna). 

Choć z pozoru lista wydaje się długa, to głównie chodzi tutaj o wyeliminowanie miejsc, w których można zrobić transakcje bez faktycznego płacenia za zakupy. Płatności można za to wykonywać w sklepach (np. spożywczych, odzieżowych), marketach, aptekach, drogeriach, na stacjach paliw czy w lokalach gastronomicznych.

▶️ Przez wpływy (te na sumę 1500 zł), Alior Bank rozumie:
"przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach; 
przelewy z innych rachunków prowadzonych w Banku [czyli w Alior Banku - przyp. Mr. Złotówa] dla osób fizycznych (z wyłączeniem rachunków prowadzonych przez Biuro Maklerskie Banku), których Klient nie jest posiadaczem lub współposiadaczem; 
przelewy z rachunków prowadzonych w Banku [czyli w Alior Banku - przyp. Mr. Złotówa] dla firm, których Klient nie jest właścicielem ani wobec których nie jest osobą powiązaną organizacyjnie lub kapitałowo"

Najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku będzie więc przelew środków z własnego konta w innym banku (przelew nie może pochodzić z Twego konta w Aliorze, ani w T-Mobile Usługi Bankowe). Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas (część lub całość środków w dowolnym momencie może wydać, przelać lub wypłacić).

6800 punktów na powitanie... czyli dodatkowe 100 zł na zakupy


W tej promocji zgarnąć można punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile (wcześniej znanym jako Priceless Specials). To darmowy program lojalnościowy dla wybranych kart wydawanych przez niektóre banki w Polsce (do nich należy też karta Mastercard wydawana do Konta Jakże Osobistego w Alior Banku).

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Do wzięcia bywają też punkty w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I to właśnie na punkty powitalne (w liczbie 6800) jest teraz okazja w Alior Banku. Taka liczba punktów na start wystarczy aby odebrać voucher na zakupy o wartości 100 zł (np. Circle K, Decathlon, Empik.com, Home&You, RTV Euro AGD - w zależności od dostępności w katalogu nagród).

Limit nagród. Promocja z punktami Priceless Specials ma być dostępna do 25.03.2021 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 3 263 nagród (po 6800 punktów każda). Informacja o ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli nagród ma się pojawić na stronie banku na 7 dni przed zakończeniem promocji.

Promocja skierowana jest do osób, które nie przystąpiły do programu Bezcenne Chwile, w ramach karty wydanej przez Alior Bank, przed dniem 1.01.2021 r

Warunki do spełnienia są proste. By uzyskać 6800 punktów:
 • zarejestruj się w programie Priceless Specials (po zalogowaniu do bankowości internetowej kliknij w swe konto - np. Konto Jakże Osobiste - wtedy wyświetli Ci się historia rachunku, a obok będzie zakładka 'Karty'. To tam - w części 'Informacje o karcie' - znajdziesz Program Priceless Specials i możliwość jego włączenia; zarejestrowanie karty przez operatora programu trwa do 14 dni roboczych), wyrażając przy tym zgodę o treści: 
"Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials” i/lub „Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.”
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od przystąpienia do programu (czyli od otwarcia rachunku punktowego w programie Priceless Specials) wykonaj min. 5 płatności kartą w dowolnych sklepach stacjonarnych lub internetowych na łączną kwotę min. 10 zł.

Punkty zostaną przyznane w ciągu 25 dni roboczych od zrealizowania powyższych warunków i mają być ważne przez 2 miesiące.

Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętać trzeba jednak o wykluczeniach, gdyż - zgodnie z regulaminem - na potrzeby promocji bank nie uwzględni: 
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/ wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"

Konto Jakże Osobiste - prześwietlenie oferty Alior Banku


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Alior Banku na potrzeby powyższej promocji to: 
 • 0/10 zł - miesięczna opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • na konto w danym miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1 500 zł z innego banku (nie zaliczą się przelewy z rachunków dla klientów indywidualnych w Aliorze, T-Mobile Usługi Bankowe oraz w Kantorze Internetowym Alior Banku; warto zwrócić uwagę na to, by wpływ był od razu w kwocie min. 1500 zł - to w celu uniknięcia opłaty za konto, choć na potrzeby promocji wystarcza suma mniejszych wpływów) lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł (wliczają się do tego płatności Google Pay lub Apple Pay; ale do tej sumy nie zostaną uwzględnione transakcje BLIKiem; jeśli zbliżeniowo telefonem wykonasz płatności na min. 300 zł miesięcznie, to dodatkowo wpadnie jeszcze min. 3 zł dzięki zwrotom, o którym piszę niżej; zatem dzięki płatnościom pozwalającym uniknąć opłaty... da się zdobyć dodatkowo co najmniej 36 zł); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet). 

Po złożeniu internetowego wniosku o konto (do promocji kwalifikują tylko wnioski o konto złożone przez Internet; promocja z premią do 300 zł w placówkach banku jest niedostępna) umowę o konto zawrzeć można na jeden z trzech sposobów:
Sposoby zawarcia umowy o Konto Jakże Osobiste w Alior Banku
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie). Jeśli wybierzesz tę metodę, a z jakiejkolwiek przyczyny otwarcie konta nie dojdzie do skutku, to przy kolejnej próbie nie warto wybierać tej samej metody (bo kolejny wniosek znów najpewniej będzie odrzucony), ale inną z niżej wymienionych;
 • za pośrednictwem kuriera lub 
 • podczas rozmowy wideo z konsultantem banku.

I tyle wystarczy już wiedzieć, jeżeli chcesz się skupić wyłącznie na zdobyciu premii do 300 zł oraz 100 zł na zakupy. Jednak z Kontem Jakże Osobistym zyskać możesz więcej, bo elementem składowym podstawowej oferty tego konta są tzw. korzyści, o których pisz niżej (dzięki nim możesz uzyskać zwroty za płatności).

Produkty kredytowe w Alior Banku. Ile kosztuje limit kredytowy lub karta kredytowa?


By uzyskiwać co miesiąc bonus 10 zł, wystarczy założyć i korzystać z Konta Jakże Osobistego. Żeby zarobić jeszcze więcej, a konkretnie o 15 zł miesięcznie więcej (czyli 180 zł w ciągu 12 miesięcy) trzeba również posiadać produkt kredytowy w Aliorze. I tu bank do wyboru daje kredyt/pożyczkę, limit odnawialny w koncie osobistym lub karta kredytowa. Niżej prześwietlam więc i te produkty, pomijając jednak kredyt/pożyczkę (jako najbardziej kosztowne).

Limit kredytowy da Ci dostęp do dodatkowych środków w koncie (czyli możliwość zejścia poniżej zera). Opłata za przyznanie takiego limitu wynosi 2%, min. 75 zł, więc jeśli zdecydujesz się na limit w wysokości 1 000 zł, to zapłacisz za to jednorazowo 75 zł (niestety to "zje" sporą część nagrody, więc lepszym wyborem wydaje się karta kredytowa, bo tę można mieć za 0 zł - o niej piszę ciut niżej). 

Jeśli z konta będziesz wydawać wyłącznie własne środki, nie wykorzystując limitu kredytowego, to nie będziesz ponosić kosztu w postaci odsetek (bo te naliczone będą dopiero w sytuacji, gdy jakaś część limitu zostanie wykorzystana). Za przedłużenie limitu na kolejny rok opłata również wynosi 2%, min. 75 zł (więc jeśli zdecydujesz się na limit kredytowy w koncie, to z niego będzie najlepiej uprzednio - na miesiąc przed upływem rocznicy - zrezygnować nawet kosztem nieotrzymania ostatniego bonusu 15 zł).

Karta kredytowa w Alior Banku, którą warto wziąć pod uwagę, decydując się na produkt kredytowy, to karta kredytowa OK!, którą bank wydaje za 0 zł. Opłata za kartę wynosi 10 zł, ale można jej uniknąć, jeśli w ciągu miesięcznego okresu rozliczeniowego wykonane zostaną płatności na sumę min. 600 zł. Tym samym więc kartę można mieć za darmo i wtedy w pełni czerpać korzyści z bonusów (bez dodatkowych kosztów).

A z kartą kredytową OK! można też dodatkowo zyskać - bank nalicza 1% zwrotu za płatności w wybranych kategoriach punktów handlowo-usługowych (liczby podawane w nawiasach to kody MCC, które przypisywane są do terminali płatniczych i mają na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy). A są to:
biura podroży (4722), 
kolej (4112), 
hotele (7011), 
punkty gastronomiczne - restauracje, bary, kawiarnie, kluby, dyskoteki (5812, 5813, 5814), 
teatr i kina (7922, 7832),
księgarnie (5942), 
sklepy papiernicze (5111); 
sklepy RTV (5732); 
sklepy AGD (5722); 
sklepy komputerowe (5045, 5072, 5251); 
sklepy odzieżowe (5651, 5611, 5699, 5641, 5621, 5631, 5691); 
salony piękności (7298); 
zakłady fryzjerskie (7230).


Dzięki zwrotom kwartalnie można uzyskać do 75 zł, co w rok da razem nawet 300 zł. 

💡Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.


Konto Jakże Osobiste. Jak zyskać jeszcze więcej?


Korzyści to dodatkowe funkcjonalności, które możesz samodzielnie włączać i wyłączać (według własnego uznania). Alior Bank do wyboru daje:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 
3) Bezpłatne bankomaty za granicą 
4) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
5) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 
6) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
7) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
8) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
9) Pakiet bezpłatnych powiadomień 
10) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania 
11) Punkty dla Graczy 

Dwie korzyści można posiadać za 0 zł. Korzystanie z każdej kolejnej wiąże się z miesięczną opłatą 3,50 zł. Z punktu widzenia osób biorących udział w promocjach bankowych najlepszym wyborem wydają się być zwroty za płatności zbliżeniowe telefonem i BLIKiem (dla zainteresowanych omówienie pozostałych korzyści, jakie daje konto Alior Banku zamieściłem tutaj). 

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem uzyskiwać można za transakcje wykonywane w sklepach stacjonarnych za pomocą Android Pay lub Google Pay oraz BLIKiem (wykorzystując 6-cyfrowy kod podczas płacenia).

Alior wypłaca równowartość 1% od takich transakcji. Miesięcznie można w ten sposób zgarnąć do 20 zł (co w rok da nawet 240 zł). Tu także obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, w części omawiającej warunki promocji z bonusami do 300 zł).

Dodam jeszcze, że płatności Google czy Apple Pay zaliczają się do obrotu wymaganego do zwolnienia z opłaty za kartę. Zatem jednocześnie można zapewnić sobie darmową kartę i uzyskać zwroty. Płatności wykonywane Google Pay czy Apple Pay jednocześnie spełnią też warunki uzyskiwania bonusów po 10 zł miesięcznie.


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

44 komentarze:

 1. Wygląda na to, że marketingowcy Alior powieli ostatnią promkę Raiffeisen "ROK-uj z nami" sprzed lekko ponad roku - skuteczna metoda na utrzymanie klienta przez rok czasu, gdyż KJO jest chyba obwarowane najtrudniejszymi warunkami darmowości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale, żeby uzyskać dodatkowe 180 zł trzeba wziąć pożyczkę lub kredyt albo uruchomić kartę kredytową lub limit kredytowy - to było nieustannie przerabiane w TMUB oraz w Handlowym.

   Usuń
  2. A do tego 2-letnia karencja!

   Usuń
  3. Tak, to jeden z najgorszych ROR na rynku przez ten wymóg jedorazowego wpływu 1500 zł oraz 300 zł obrotu kartą co miesiąc!

   Usuń
  4. Ing wymaga transakcji na 300 zł/mies.,a mBank zaraz zacznie 350 zł. Tu masz 300 też ale jak płacisz telefonem to nie dość że nie ma opłaty to jeszcze min 3 PLN wpadnie.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 3 stycznia 2021, 09:19 - na szczęście trzeba je spełniać tylko przez 12 m-cy :)

   Usuń
 2. Złotówa, płatności Google czy Apple Pay zaliczają się do obrotu wymaganego do zwolnienia z opłaty za kartę jednak płatności BLIK się nie zaliczają, czy tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uprzedzę odp. Transakcje blikiem nie liczą się do sumy płatności które zwalniają z opłaty za kartę. Sprawdzone empirycznie.

   Usuń
 3. Czy jeśli miałem konto do sierpnia, teraz jest zamknięte, to mogę skorzystać z promocji 6800 punktów powitalnych ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja skierowana jest do osób, które nie przystąpiły do programu Bezcenne Chwile w ramach karty wydanej przez Alior Bank przed dniem 1.01.2021 r.

   Usuń
  2. 1.Można jakoś sprawdzić czy kiedyś już należałem do programu z karty Alior? Nie pamiętam powiem szczerze.
   2. Czy jeśli nawet należałem do programu dawniej prices Special to jestem wykluczony tak ?

   Usuń
  3. Jak mogę sprawdzić czy należałem czy nie ?

   Usuń
  4. Telefon do BOK MasterCard Priceless Specials.

   Usuń
 4. Złotówa, to nie było przejęcie, gdyż TMUB należał do Alior - to był dawny Alior Sync do mają 2014 r. gdy zmieniono nazwę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. T-mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. Tak brzmiała pełna nazwa. Właścicielem było T-mobile, a Alior to obsługiwał. Teraz Alior jest właścicielem.

   Usuń
  2. Dokładnie, T-Mobile Usługi Bankowe (TMUB) to był oddział Alior Banku, który rozpoczął swoją działalność 14 czerwca 2012 r. jako Alior Sync po czym markę Alior Sync zastąpiła marka T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank.

   Usuń
  3. Alior Sync oferował 10-procentowe zwroty za płatności kartą przy braku wykluczeń MCC - to se ne vrati.

   Usuń
 5. Czyli z karty nie można zrezygnować do chwili otrzymania ostatniej premii 😁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd to wiadomo?

   Usuń
  2. Coś co nie jest zakazane, to jest dozwolone. Precyzyjniej, to regulamin w kwestii utrzymania produktów zawiera dwa zapisy:

   "niewypowiedzenie Umowy o Konto oraz Umowy o Kartę Płatniczą do dnia przekazania przez Bank Nagrody" (tu chodzi o kartę do konta) oraz

   "W przypadku gdy w ostatnim dniu miesiąca, w którym Uczestnik spełnił warunki do wypłaty nagrody I stopnia [tj. 10 zł - przyp. Mr. Złotówa] i jest on posiadaczem Produktu Kredytowego oraz na tym produkcie nie ma przeterminowanego zadłużenia to jest on uprawniony do otrzymania Nagrody II stopnia o wartości 15 zł" (w tym przypadku chodzi np. o kartę kredytową).

   Usuń
  3. Czyli z karty nie można zrezygnować do chwili otrzymania ostatniej premii, tak?

   Usuń
 6. Witam, byłem w programie pricess specjal w 2019 roku.
  Jestem wykluczony z promocji 6800 punktów na start panie Mr. Złotówa ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo przed 1.01.2021 nie mogłeś mieć karty Aliora zarejestrowanej w Bezcennych Chwilach. Ani pewnie też Priceless Specials.

   Usuń
  2. Mogłem i dlatego miałem.

   Usuń
 7. Mam rachunek i konto oszczędnościowe, ale nie miałam i nie mam żadnej karty debetowej ani kredytowej, czy w tym stanie mogę liczyć na tą promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Mam rachunek". Chodzi o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (czyli konto osobiste)? To wyklucza. Tak samo, jak posiadanie konta walutowego i Karty Kibica.

   Nie wyklucza posiadanie jakiegokolwiek innego rachunku lub produktu.

   Usuń
 8. Dodałem kartę do Mastercard Bezcenne Chwile w bankowości internetowej i jest aktywna. Czy teraz sam mam założyć konto i zarejestrować się na bezcennechwile.mastercard.pl czy zrobi to za mnie Alior Bank? Bo tak jest napisane że to zrobi Operator czyli bank a zadałem pytanie i konsultant napisał wiadomość że mam sam się zarejestrować? Jak to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 9. Przy próbie zarejestrowania się do programu dostaje informacje, ze w tej chwili nie mogę założyć wniosku przez internet. Zamów rozmowę z konsultantem. Ktoś tak miał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kojarzę z poprzednich edycji, że taki komunikat pojawiał się w przypadku niektórych osób, które już kiedyś były klientami Aliora. Bank informował, by wybrać ten kontakt telefonicznych - w takim przypadku konto nadal ma brać udział w promocji.

   Usuń
  2. Nigdy nie miałem tam konta ale mam u nich kredyt gotówkowy. Może dlatego wyskakuje blad

   Usuń
 10. Założylam konto w styczniu, jednak dopiero teraz namyśliłam się na kartę kredytową. Czy zakładając ją teraz biorę udział w promocji dodatkowe 15 zł za m-c?

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam.
  Mam takie pytanie: Czy jeśli posiadam od roku kredyt w Alior (zakup na raty w sklepie rtv euro agd) to załapię się na promocję 15 zł/miesięcznie czy też ten produkt nie spełnia warunków promocji?
  Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wyklucza umowy o pożyczki lub kredyty zawarte u pośredników działających na rzez Aliora, więc w tym przypadku właśnie sklep najpewniej występuje jako ten pośrednik.

   W sytuacji gdy już spłacasz te raty, warto wysłać zapytanie do banku czy ten produkt zostanie uznany, jako produkt kredytowy na potrzeby promocji "z nami najlepiej - 6 edycja". Indywidualnie uzyskana odpowiedź (o ile uda ją się uzyskać przed końcem promocji) będzie podkładką i odpowie na to czy w promocji można też liczyć na bonusy po 15 zł :)

   Usuń
  2. Niestety, nie łapię się.

   Usuń
 12. ma ktoś kod polecaający do kantoru walutowego alior banku, 50zł dla polecającego i polecanego? aktualne w 2021 roku?

  OdpowiedzUsuń
 13. Wpadł 1% zwrotu

  OdpowiedzUsuń
 14. Od 1.04 (to nie prima aprilis) Alior tnie korzyść w postaci promocyjnego oprocentowania na KO dla posiadaczy KJO. Będzie 1% ale do 10 tys. zł

  OdpowiedzUsuń
 15. Dzisiaj wypłacili cashback.

  OdpowiedzUsuń
 16. Procent zwrotu wpadł, ale w porównaniu do wydatków mizernie mały, chyba nie trafiam ze swoimi zakupami w warunki zwrotu. Pytanie za to, co z miesięczną premią 10 zł, bo 2 miesiące minęły, warunki spełnione a kasy nie ma.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...