Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 300 zł za kartę kredytową Credit Agricole w promocji "Nie ma jak z domu"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

15.01.2021

Zyskaj do 300 zł za kartę kredytową Credit Agricole w promocji "Nie ma jak z domu"

Credit Agricole odpalił promocję ze zwrotem za płatności kartą kredytową.

Promocja "Nie ma jak z domu"
Na osoby, które skorzystają z karty czeka 2-procentowy zwrot za płatności w Internecie. Łącznie dzięki niemu będzie można uzyskać do 300 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kart kredytowych.]

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba, która posiada (lub otworzy) konto osobiste (Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie VIP lub Konto dla Ciebie MOVE!) w Credit Agricole. 

Z promocji wykluczone są osoby, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy miały kartę kredytową (Visa Standard, Visa Silver, Visa Gold, Mastercard Silver lub Mastercard Gold) w Credit Agricole.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Nie ma jak z domu" i uzyskiwać zwroty:

 • najpóźniej do 31.01.2021 r. złóż wniosek i podpisz umowę o kartę kredytową Credit Agricole (Visa Silver, Mastercard Silver, Visa Gold lub Mastercard Gold) z limitem min. 3000 zł;
 • płać otrzymaną kartą w Internecie (bank zaliczy do tego również transakcje za pomocą usługi Google Pay lub Apple Pay) - za te transakcje naliczany będzie zwrot 2%.

Maksymalny miesięczny zwrot wynieść może 25 zł, ale z racji tego, że premiowanie przewidziane jest w ciągu 12 miesięcy kalendarzowych od dnia podpisania umowy o kartę kredytową, to da się zgarnąć w tym okresie nawet 300 zł.

Zwrot ma być wypłacany na rachunek karty kredytowej bardzo szybko, bo już w dniu zaksięgowania transakcji. Kwota wypłacana przez bank spowoduje więc spłatę wykorzystanego limitu na karcie lub ewentualną nadpłatę. Do momentu otrzymania zwrotu nie wypowiadaj umowy o kartę.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, trzeba mieć na względzie następujący zapis z regulaminu:
"W promocji nie uwzględniamy płatności w niektórych miejscach: 
- kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995) [MCC to kod przypisywany terminalom płatniczym, mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy - przyp. Mr. Złotówa], 
- instytucje finansowe (kod MCC 6012), 
- brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211), 
- przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051), 
- internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829), 
- profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999). 
Nie uwzględniamy także: 
- operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal."


Karta kredytowa w Credit Agricole - którą wybrać?

Na potrzeby promocji wyrobić należy srebrną lub złotą kartę kredytową z oferty Credit Agricole.

Karty srebrne (Visa Silver lub Mastercard Silver) wiążą się z miesięczną opłatą 7,90 zł, ale można jej uniknąć - wystarczy wykonać płatności na sumę min. 700 zł (liczy się data zaksięgowania transakcji). Za karty srebrne Credit Agricole nie pobiera opłat rocznych. 

W przypadku karty złotej (Visa Gold albo Mastercard Gold) nie ma z kolei opłaty miesięcznej, ale występuje opłata roczna 200 zł. By nie ponieść tego kosztu za pierwszy rok, wystarczy wykonać 3 płatności (na dowolne kwoty) w ciągu 90 dni od zawarcia umowy. I wtedy cały rok jest za darmo. W drugim (i każdym kolejnym roku), by bank nie pobrał opłaty rocznej, będzie trzeba wydać łącznie 18 000 zł w ciągu 12 miesięcy - wtedy za kartę nie zapłacisz ani grosza. Jeśli suma transakcji w w tym okresie przekroczy min. 12 000 zł, to opłata zostanie zmniejszona do 75 zł. Opłaty bank nie pobiera wyłącznie w przypadku terminowej spłaty środków wykorzystywanych z karty.

💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz m.in. to, czym jest okres bezodsetkowy.

Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. Opłacanie rachunków (np. przez Moje Usługi) da zwrot?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tam kod MCC to 4900 - nie ma go wśród wykluczonych.

   Usuń
 2. jakie są minimalne wymogi żeby dostać kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoniłem na infolinię. Wiek min. 21 lat. Dochód obojętny. Dopiero po złożeniu wniosku klient dowiaduje się czy jest konieczność dostarczenia czegoś. W przypadku umowy o pracę może być potrzebny wyciąg z konta albo zaświadczenie od pracodawcy.

   Usuń
  2. A i jeszcze jedno! Przy zatrudnieniu na czas określony trzeba mieć umowę na min. 12 m-cy wprzód.

   Usuń
  3. Ten wymóg 12 miesięcy, to ja już jestem wykluczony. Szkoda, że historia kredytową to za mało.

   Usuń
  4. Nie ma konieczności umowy na 12 m-cy w przód

   Usuń
 3. Jakieś ułatwiacze wchodzą w grę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez wykluczone MCC i Revolut, SkyCash czy PayPal to raczej już nic. Poza opłacaniem rachunków.

   Usuń
 4. O fajnie w końcu opisana promocja. Pisałem do Pana panie Złotówa . Jest jeszcze możliwość z której ja korzystam z mianowicie możliwość zwrotów za wszystkie okna płatności kartą ale 1%i Maks 60 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "za wszystkie okna płatności"?

   Usuń
  2. Promocja nie łączy się z: „Płać kartą kredytową i zyskaj do 60 zł premii”

   Usuń
 5. jakieś utrzymaniówki przy zamknięciu zwykłego konta są teraz?

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzeba otwierać konto osobiste aby skorzystać z promocji karty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin wymaga (pkt 3. ppkt d.) posiadania lub otwarcia konta w Credit Agricole i to tylko jednego z wymienionych (Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie VIP, Konto dla Ciebie MOVE!), więc posiadacze kont starszego typu muszą dokonać zmiany lub założyć nowe.

   Usuń
 7. Płacił ktoś tą kartą kredytową za zakupy na allegro? Bo mi nie nalicza zwrotu za transakcje opisane jako PayU*Allegro, a przecież na pewno nie ma tam jednego z tych zastrzeżonych MCC, a płatność jest za zakupy w internecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no nie nalicza Allegro...

   trzeba składać reklamację

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...