Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 250 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Razem w karnawale"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

5.01.2021

Premia 250 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Razem w karnawale"

Wystartowała nowa promocja z kontem osobistym w BNP Paribas w roli głównej.

Premia 250 zł za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna do 250 zł za spełnienie bardzo prostych warunków. Niezmiennie obowiązuje też krótki okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w BNP Paribas (to zaledwie 12 miesięcy).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Razem w karnawale": nawet 250 zł od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Nagrody. W promocji "Razem w karnawale" do wzięcia są następujące nagrody gwarantowane:
 • premie na sumę 250 zł - konkretnie będą to bonusy pieniężne w wysokości 100 i 150 zł, które wpłyną na Twe konto, więc będzie można je wykorzystać według własnego uznania (przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel).

Limit rejestracji. Udział w promocji "Razem w karnawale" wziąć może maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). 

Zasady akcji "Razem w karnawale"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);

 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.01.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 14.02.2021 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i nadaj PIN do karty wydanej do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 14.02.);
 • w lutym 2021 r.:
  • wykonaj min. jeden przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz 
  • wykonaj 3 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę - premię w wysokości 100 zł. Spełnienie warunków uzyskania pierwszego bonusu otworzy drogę do zdobycia premii nr 2 - w wysokości 150 zł. By go zgarnąć, w marcu 2021 r.:
 • wykonaj min. jeden przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej; 
 • wykonaj 3 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł (może być to przelew z własnego konta w innym banku).

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu bonusów, organizator promocji będzie powiadamiać Cię mailowo (z adresu razemwkarnawale@bnpparibasplus.pl:
 • do 22.03. o pierwszym bonusie 100 zł (za spełnienie warunków w lutym); 
 • do 26.04.2021 r. o drugim bonusie 150 zł (za zrealizowanie warunków w marcu).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości powiadamiającą o przyznaniu pierwszego bonusu 100 zł będzie należało zareagować - do 28.03.2021 r. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowania otrzymasz mailem) w celu podania numeru rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. Wypłata bonusów nastąpi do 31.03. (100 zł) oraz do 30.04.2021 r. (150 zł). Do momentu ich otrzymania posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Razem w karnawale"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót kartą, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); 

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Razem w karnawale" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 200 zł w bonach Carrefour za kartę kredytową.

Przydatne dokumenty:

72 komentarze:

 1. Czyli po uzyskaniu premii można by konto zamknąć bez jakiegoś odczekiwania określonego czasu? Pytam jedynie hipotetycznie bo konto widzę, że nie jest złe, ale nie chciałbym wdepnąć, a będzie to moja pierwsza promocja w życiu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem posiadanie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej wymagane jest do momentu otrzymania każdej z nagród. Później można swobodnie decydować.

   Usuń
 2. To kopia promki z jesieni "Złota polska premia" - ta sama karencja, te same warunki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym razem wypłata premii jest 2-transzowa znaczit konto można zamknąć o m-c szybciej :)

   Usuń
  2. W tamtej promce należało zapewnić obrót kartą na kwotę 500 zł, a w obecnej wystarczy jedynie zasilenie konta kwotą 500 zł.

   Nie pamiętam równie prostej promki z całkiem konkretną premią!

   Usuń
  3. To prawda, ale jest w puli tylko 3 tys. premii co razem z opłatami dla organizatora (Hagen) zamknie się kwotą poniżej 1 bańki :)

   Usuń
 3. Czytajcie kilka razy warunki promocji i sprawdzajcie czy spełniliście. Ja niestety nie spełniłam i nie dostałam nic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spełnienie warunków to podstawa. Jako że szczegółów mało, to dopytam: czy była złożona reklamacja, a jeśli tak, to jaka była odpowiedź na nią?

   Nieco wyprzedzając (potencjalną) odpowiedź, ale jednocześnie wskazując na to, co najczęściej jest przyczyną przypuszczenia o braku przyznania premii, to jest brak maila powiadamiającego, przez co nie zostaje uzupełniony numer rachunku konta do wypłaty premii. Tu zdarza się (acz w skali popularności tych promocji myślę, że tych przypadków aż tak dużo nie jest), iż maile wpadają do spamu lub "ukrywają się" w folderach typu "Oferty", "Zakupy" lub "Inne" (bo tak zaszufladkuje je operator poczty), a czasem nie docierają (co też dobrze wiem, wysyłając newsletter do Czytelników bloga). To nie znaczy, że nagroda nie została przyznana. Warto więc reklamację złożyć nawet jeśli jest już po czasie (to uzupełnienie danych po terminie dopuszcza nawet regulamin promocji, bo w procesie reklamacyjnym może się to siłą rzeczy przesunąć; a generalnie jest tak, ze organizatorzy/banki przygotowując promocje, premie chcą wypłacać - bo dobrze wiedzą, że ewentualnie niezadowolony klient szybko wypowie umowę i jeszcze złą opinię wystawi; a nie o to im chodzi).

   Usuń
  2. Nie wykonałam przelewu.

   Usuń
 4. "do 31.01.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą"

  Czy złożenie wniosku 31. stycznia (niedziela) spełni powyższy wymóg?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie czekałbym do ostatniej chwili.

   Usuń
  2. Teoretycznie można. Choć zastanawiam się jaki tego cel? Chyba tylko karencja mijająca 30.01?

   Usuń
  3. Teoretycznie można, a praktycznie nie można?

   Usuń
  4. Na to wychodzi :)

   Usuń
  5. Regulamin jasno stanowi, że wniosek można złożyć do 31. stycznia.

   Usuń
 5. Które zgody trzeba wyrazić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko te przy rejestracji. We wniosku dobrowolne.

   Usuń
 6. Czy ktoś testował zawarcie umowy poprzez video weryfikacje?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy do zawarcia umowy za pośrednictwem kuriera potrzebny będzie skan dowodu osobistego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku załącza się skan. Kurierowi nie daje się ksero.

   Usuń
 8. Napotkałem problem. Otóż wypełniłem wniosek i na koniec nie doczekałem się weryfikacji danych, tylko pojawiła się wiadomość, że weryfikacja się przedłuża i otrzymam maila kiedy ona nastąpi. Mail doszedł po godzinie a w nim wiadomość: "Twój wniosek nr 123456789 o otwarcie Konta Oszczędnościowo-Rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A. czeka na dokończenie. Wejdź na swoim telefonie w aplikację GOmobile i dokończ wniosek."
  Niestety w aplikacji są dwie opcje:
  1. Aktywuj aplikacje - ale nie mam jeszcze loginu.
  2. Złóż wniosek o nowe konto.

  W tym drugim przypadku składam nowy wniosek czy się mylę? Zatrzymałem się na okienku wpisania nr telefonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musi być. opcja "Dokończ wniosek" - infolinia albo oddział.

   Usuń
 9. co to znaczy "nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas" ?
  Ponad rok temu zlikwidowałem konto i karty w BNP
  a obecnie mam kartę kredytową CARRFOUR wydaną w sklepie, ale przez BNP.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz inne 'produkta' wraz z dostępem do bankowości, to umowa ramowa jest aktywna.

   Usuń
 10. Uf,udało się,ale strona się zawieszała i też jakiś błąd wyskoczył po drodze- po odświeżeniu udało się w końcu. Stan na 6.01 godzina 11.15- można się jeszcze rejestrować. Dziękuję za podpowiedź:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Roczna karencja kończy mi się 11 stycznia.Czy mogę teraz zarejestrować się w promocji a konto otworzyć po 11 stycznia i czy przyznają mi premię, czy lepiej poczekać te parę dni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarejestruj się zanim zostanie wyczerpana pula rejestracji - wniosek można złożyć nawet 31. stycznia

   Usuń
  2. @Pablo, 6 stycznia 20201, 20:37 - Zaczekaj do 12.01

   W jakim celu? Wówczas pula rejestracji może być już wyczerpana!

   Usuń
 12. Co w sytuacji gdy w październiku podpisałem umowę w MediaMarkt na raty 0% z BNP Paribas właśnie? Mogę wziąć udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej sytuacji możesz.

   Usuń
  2. Cytat z powyższego opisu tej promki: "Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku"

   Usuń
 13. Konto zlikwidowałem w 10/2019 ale widzę, że wciąż działa logowanie do mego profilu. Czy to oznacza, że umowa ramowa nie jest zamknięta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz najpierw iść do oddziału żeby zamknęli ci dostęp dostęp do bankowości. Wtedy możesz zawnioskować o konto. Przerabiałem to samo.

   Usuń
  2. Tak. Jeśli będziesz to robić przez infolinię, to zaznacz, że nie chodzi o zablokowanie tylko o zamknięcie dostępu - to spora różnica!

   Usuń
  3. W tym przypadku karencja bedzie zachowana? Jeżeli zamknę dostęp? Z konta zrezygnowałam rok temu.

   Usuń
  4. Tak. Dostęp do bankowości jest dla nich równoważny z aktywną umową ramową.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 19 stycznia, 2021 09:44 - Jeśli nie złożyłeś jeszcze wniosku, to właśnie pojawiła się lepsza oferta ze 100 zł wyższą premią:

   https://bankobranie.blogspot.com/2021/01/premia-350-zl-postaw-na-konto-bnp-paribas.html

   Usuń
  6. Anonimowy19 stycznia 2021 09:44
   Tak bo karencję liczą dla konta, a nie umowy ramowej.

   Ale łap te promocję:
   https://bankobranie.blogspot.com/2021/01/premia-350-zl-postaw-na-konto-bnp-paribas.html

   Usuń
 14. Czy składając wniosek w ostatni dzień, tzn. w niedzielę 31. stycznia wystarczy czasu do 14. lutego aby otrzymać kartę oraz ją aktywować i nadać PIN co równocześnie oznacza podpisanie umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie kurier był po ok. 1,5 tygodnia więc jak tak samo będzie u ciebie to da radę. Kurier przywozi od razu kartę więc możesz ją zaraz aktywować (Pin nadaje się poprzez wysłanie smsa na numer podany w liście załączonym do karty).

   Usuń
  2. Jaka firma wozi umowy? Mam nadzieję, że nie InPost 😁

   Usuń
  3. DHL jeśli nic się nie zmieniło, bo ja umowę podpisywałem we wrześniu.

   Usuń
 15. Nie można dzisiaj złożyć wniosku, ani przez aplikację, ani przez stronę. Czyżby juz osiągnięto limit zgłoszeń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złożyłem wniosek. Nadal można.

   Usuń
  2. Być może to była jakaś chwilowa przerwa? W chwili obecnej rejestracja i złożenie wniosku są możliwe. W przypadku wyczerpania się puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się stosowny komunikat i wtedy już rejestracja nie będzie możliwa.

   Usuń
  3. Pula 3 tys. rejestracji wciąż nie jest wyczerpana.

   Usuń
  4. Promocja dostępna. Przed chwilą złożyłam wniosek.

   Usuń
  5. Po kilku próbach udało się założyć konto przez stronę www. Mam potwierdzenie rejestracji i podpisania dokumentów. Kolejny mail- nie udało się założyć. A wieczorem następna wiadomość, że karta już jest w drodze. Nie chce mi się dzwonić na infolinię i sprawdzać. Zobaczymy jak to się skończy :)

   Usuń
 16. Witam, czy posiadając limit allegro w tym banku mogę skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. Bo to ani umowa ramowa, ani konto.

   Usuń
 17. Przyłączam się do pytania Ewelinda

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy jeśli mam KK w BNP z dostępem przez interernet to mogę założyć konto i wziąć udziałł w tej promocji, czy też nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. Kiedyś nie szło ale już od jakiegoś czasu można.

   Usuń
  2. Od jakiegoś czasu? Wciąż obowiązuje ta sama zasada!

   Usuń
 19. w aplikacji dodałam zdjecia dowodu i nagrałam 3 filmiki twarzy, ktore przeszly a na koniec dostalam maila Dzień dobry,
  niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto "Otwarte na Ciebie".
  Prosimy, zrób to w dowolnym naszym oddziale. jak pojde do odzialu to dostane premie za otwarcie konta? gdzie popelnilam blad? dziekuje z gory za odpowiedz. pozdrawiam i gratuluje prowadzenia swietnego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy otwarte konto w BGŻ Optima blokuje udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Już 2 razy brałem udział w promocjach BNP mimo że mam konto w Optimie.

   Usuń
 21. Złotówa, czy nawet gdy pula 3000 rejestracji zostanie już wyczerpana, to osoba zarejestrowana wcześniej będzie mogła złożyć wniosek tzn. czy w sytuacji wyczerpania tej puli ich strona wciąż będzie umożliwiać składanie wniosków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Organizator odlicza rejestracje, więc jeśli pula rejestracji by się wyczerpała, to osoby, które przed komunikatem o zakończeniu promocji zdążyły się zarejestrować, to po komunikacie nadal powinny mieć możliwość złożenia wniosku (po linku z maila, który przychodzi po rejestracji) i będą wtedy brać udział w promocji.

   Usuń
 22. Czy promocja jest nadal dostępna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, promocja jest nadal aktywna. Jeśli pula rejestracji się wyczerpie, to wtedy zniknie formularz rejestracyjny i w jego miejscu będzie komunikat o zakończeniu promocji. O załapaniu się na promocję decyduje właśnie ta rejestracja (a nie kolejność zawartych umów czy spełnionych warunków, więc kto zdąży się zarejestrować, ten może mieć już pewność załapania się na nagrody - oczywiście po spełnieniu warunków promocji).

   Usuń
 23. Witajcie Kochani, jeśli zarejestrowałam się, kartę mam aktywną, to w styczniu muszę warunki spełnić,czy dopiero od lutego?To moje pierwsze bankobranie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W styczniu zrób 1 płatność kartą żeby nie było opłaty. A warunki (przelew i 3 płatności) dopiero w lutym.

   Usuń
 24. Czy płatność telefonem zalicza się jako płatność kartą ?

  OdpowiedzUsuń
 25. Dostal ktos może już wiadomość z nagrodą za marzec?

  OdpowiedzUsuń
 26. Dostałam, a teraz sprawdziłam jest przelew 100 zł:) |Dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...