Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 200 zł na zakupy produktów Salomon w Intersport za darmowe CitiKonto

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

14.01.2021

200 zł na zakupy produktów Salomon w Intersport za darmowe CitiKonto

Wystartowała nowa, kolejna już promocja konta osobistego w Citibanku.

200 zł na zakupy produktów Salamon w Intersport za darmowe CitiKonto
Do wzięcia czeka karta podarunkowa o wartości 200 zł na zakupy w sklepach Intersport (do wykorzystania na zakup produktów marki Salamon).

Na początku przypomnę, że to już kolejna promocja z kontem osobistym z oferty Citibanku w roli głównej. W alternatywnej akcji do wzięcia czeka premia pieniężna do 150 zł za Citikonto + moneyback do 100 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

"Aktywni z Salomonem i CitiKontem": 200 zł na zakupy w Intersport


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może zostać osoba pełnoletnia, która nie ma oraz po 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje również współposiadaczy tego typu rachunków).

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku nie wyklucza z promocji. Jeśli więc masz np. kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową z logo Citi, to udział w promocji jest możliwy. Pamiętaj jedynie, by o konto zawnioskować na stronie promocji.

Limit uczestników. Promocja ma być dostępna do 31.03.2021 r., ale może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował się na udział maksymalnie 500 klientów, którzy jako pierwsi otworzą CitiKonto.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Aktywni z Salomonem i CitiKontem" i zdobyć 200 zł na zakupy:
 • złóż wniosek o CitiKonto i najpóźniej do 31.03.2021 r. zawrzyj umowę z bankiem oraz w ciągu 10 dni od otwarcia konta zaakceptuj regulamin promocji (robi się to wraz z zawarciem umowy o konto);
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile; 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta podpiętą pod Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę min. 100 zł (można je wykonać w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie) oraz 
  • otrzymaj przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 2 000 zł.

A co Citibank rozumie jako wynagrodzenie? Precyzuje to regulamin promocji, w myśl którego wynagrodzenie oznacza:
"sumę wpływów na Konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, w tym w szczególności oznacza wpływy z tytułu: 
(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/ zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub 
(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub 
(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub 
(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych"

Kartę podarunkową w postaci kodu do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Intersport (zarówno w stacjonarnych, jak i w internetowym) otrzymasz w bankowości internetowej - w zakładce "Korzyści i produkty" - najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków promocji. Do dnia otrzymania nagrody nie zmieniaj CitiKonta na rachunek innego typu. Karta podarunkowa ma mieć ważność do 31.12.2021 r. i może być wykorzystana jednorazowo.

CitiKonto - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego w Citibanku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
 • 0 zł za kartę wydawaną do konta; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

W Citibanku warto zwrócić uwagę na opłaty za usługi dodatkowe np. CitiPhone (za którą bank pobiera 9 zł). To usługa dobrowolna i na potrzeby promocji nie jest wymagana.


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga, by nie przegapić podobnych okazji w przyszłości:

Może Cię zainteresować:

Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Coraz lepiej ... GazWyb, Intersport - dość zabawne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nagrody bywają różne. Jednak dobrze, że jest wybór, bo za konto w Citibanku można też zgarnąć premię pieniężną do wydania na co się chce. Myślę, że promocjami z różnymi nagrodami banki próbują dotrzeć do innych grup docelowych - także do takich osób, dla których premia nie przemawia aż tak, jak dla nas.

   Zapewne - ale to moje przypuszczenie - takie oferty są wtedy kierowane np. do klientów danych sklepów (np. subskrybujących newsletter). Fani danej marki dla takiego bonu (być może) są bardziej skłoni założyć konto, czego nie zrobiliby dla premii (bo też może i taka promocja do nich by nie dotarła).

   Usuń
 2. No to definicja wynagrodzenia się zmieniła :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli morał taki, że brać jeszcze 150 zł póki może być "wynagrodzenie".

   Usuń
  2. Zmiana to znacząca, więc warto wziąć pod uwagę. W promocji z premią jest o wiele łatwiej.

   Usuń
 3. za duzo kombinowania ... za mala nagroda

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda czasu. To bardzo niepewna promocja bo już od nastu dni dostępna w sieci a pula to tylko 500 kont. A żeby było ciekawiej, to dodatkowo połączona jest z poleceniami - czego w powyższym opisie nie widzę - a więc jeżeli jeszcze coś zostało, to jakieś ostatnie osoby się tylko załapią.
  Gdy się do tego wszystkiego dołoży czas jaki trwa reakcja ze strony Citi na złożony wniosek, to do ok. miesiąca może zająć cały ten proces a na koniec i tak odejść z kwitkiem. No prawie, o ile ktoś ogarnie jak skorzystać tu z tej promocji z poleceniami jako dodatkowej opcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złożyłem wniosek w 1. edycji tej 'rewolucji' z CitKontem 2. września i zadzwonili do mnie dopiero 19. października. Kurier zjawił się dopiero w październiku!

   Usuń
  2. @Anonimowy 14 stycznia 2021 16:37, z racji wymogu wpływów wynagrodzenia wątpię, by promocja tak szybko się wyczerpała. Ponadto popularniejsze są promocje z premią pieniężną lub bonami do Allegro bądź Biedronki.

   @Anonimowy 14 stycznia 2021 18:22, w pierwszej edycji na początku bank chyba zaskoczyła liczba wniosków, bo zainteresowanie było ogromne i sygnałów o wydłużonym czasie oczekiwania było sporo. Później jednak już wszystko nabrało tempa.

   Usuń
 5. gg Jak wygląda to "wynagrodzenie" gdy przeleję je sobie ze ... swojego konta firmowego?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...