Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program poleceń konta osobistego w Banku Pekao: do 1500 zł dla polecającego (+ 100 lub nawet 300 zł dla poleconego).

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

4.01.2021

Program poleceń konta osobistego w Banku Pekao: do 1500 zł dla polecającego (+ 100 lub nawet 300 zł dla poleconego).

Bank Pekao odpalił nową edycję promocji "Polecam Przkorzystnie", dzięki której zarobić mogą obecni klienci.

Program Polecam PRZEKORZYSTNIE - IV edycja
Na posiadaczy konta w Banku Pekao czeka premia pieniężna w wysokości 100 zł za skuteczne polecenie (łącznie w ten sposób można zyskać do 1500 zł). A polecać jest łatwiej, gdy zarobić może też osoba polecona, która teraz założy konto (bo za to czeka na nią 100, a nawet 300 zł!).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Program poleceń konta w Pekao


Dla kogo promocja? W programie "Polecam Przekorzystnie" wyróżnić należy dwie grupy uczestników: polecających (a więc obecnych klientów) oraz polecanych (nowych klientów, którzy założą konto).

Polecający to pełnoletnia osoba z polskim obywatelstwem i rezydencją podatkową, która posiada konto osobiste (w PLN) dla osób fizycznych w Banku Pekao.
💡 Jeśli nie masz jeszcze konta w Banku Pekao, sprawdź promocję, w której do wzięcia czeka 100 zł za Konto Przekorzystne (nie ma przy tym znaczenia, że nie masz kodu polecenia). W towarzyszącej promocji karty kredytowej, jako osoba dopiero teraz zakładająca konto, zgarnąć możesz dodatkowe 200 zł, co w sumie da więc nawet 300 zł.

Polecony (nowy klient) to osoba pełnoletnia, która z wykorzystaniem kodu polecenia (od osoby polecającej) złoży wniosek i zawrze umowę o konto osobiste w Banku Pekao oraz spełni warunki, które opisuję niżej.

Osoba polecona załapie się na premię do 100 zł za konto osobiste (i do 200 zł za kartę kredytową), o ile od 1.01.2019 r. nie miała rachunku płatniczego, ani lokaty w Banku Pekao (wykluczenie obejmuje także współposiadaczy kont i lokat) i o ile spełni warunki promocji dedykowanej osobom zakładającym Konto Przekorzystne (warunki tylko częściowo pokrywają się z tymi opisanymi niżej w ramach programu poleceń).

Nagroda. Osoba polecająca za skuteczne polecenie konta zgarnie 100 zł. W aktualnie dostępnej edycji programu "Polecam Przekorzystnie" zdobyć można do 15 takich bonusów, co łącznie może dać nawet 1500 zł.

Co musi zrobić polecający w programie "Polecam Przekorzystnie" konto w Pekao?


By wziąć udział w programie poleceń konta w Banku Pekao i zdobyć 100 zł za skuteczną rekomendację konta innej osobie:
 • do 31.03.2021 r. zarejestruj się w programie poleceń, uzyskując tym samym kod poleceń (będzie nim Twój 9-cyfrowy numer telefonu; uczestnicy poprzednich edycji programu poleceń, zarejestrowani po 30.06.2020 r. nie muszą dokonywać ponownej rejestracji);

 • w momencie przystąpienia do programu poleceń podaj bankowi swój adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego, oświadcz zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych, a także wyraź zgody na: 
  • przetwarzanie przez Pekao danych osobowych w celu uczestnictwa w programie,
  • kontakt telefoniczny przez bank, w celu marketingu bezpośredniego z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i automatycznych systemów wywołujących w celu uczestniczenia w programie, w tym wysyłania na podany numer telefonu wiadomości SMS zawierających informacje związane z realizacją programu,
  • przesyłanie przez Pekao informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (tj. SMS, e-mail, MMS, system bankowości elektronicznej) w celu uczestniczenia w programie, w tym wysyłania na podany adres e-mail informacji związanych z realizacją programu poleceń;

   W praktyce chodzi o zaznaczenie pierwszych pięciu oświadczeń podczas rejestracji na stronie programu poleceń.
 • do 30.04.2021 r.: 
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 500 zł na swe konto (z wyłączeniem wpłat gotówki i wpływów z lokaty lub pożyczki), 
  • wykonaj minimum jedną płatność za pomocą karty wydanej do konta lub aplikacji PeoPay oraz
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Jakie warunki musi spełnić osoba polecona (tj. nowy klient), by polecający otrzymał premię 100 zł za polecenie? 


Osoba polecona w programie poleceń Banku Pekao musi: 
 • we wniosku o konto (wraz z wydawaną do niego kartą) wpisać kod polecenia otrzymany od obecnego klienta banku; 
 • do 31.03.2021 r. zarejestrować się na stronie programu poleceń, akceptując wszystkie znajdujące się tam oświadczenia (łącznie jest i sześć);
 • najpóźniej do 30.04.2021 r.: 
  • zapewnić jednorazowy wpływ na konto kwoty co najmniej 500 zł, 
  • wykonać min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub za pomocą aplikacji PeoPay oraz
  • zalogować się do aplikacji mobilnej (PeoPay) dla klientów Banku Pekao (dostępnej na urządzenia z oprogramowaniem Android lub iOS).

Kiedy Bank Pekao wypłaci premie w programie poleceń?


Wypłata nagród dla osób polecających ma nastąpić do 31.05.2021 r. - do tego momentu zarówno polecający, jak i polecony nie mogą zamknąć, ani wypowiedzieć umów o swe konta.

Jak uzyskać do 100 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao?


W programie poleceń Bank Pekao postanowił wynagradzać tylko osoby polecające. Z tytułu otwarcia konta osoba polecona nie dostaje jakiś dodatkowych bonusów, ale może załapać się na promocję, o której już wspomniałem, przewidzianą dla nowych klientów - do wzięcia czeka do 100 zł za Konto Przekorzystne i dodatkowo do 200 zł za kartę kredytową.

Nawet jeśli dopiero teraz założysz konto w Pekao, to stając się klientem tego banku też możesz zacząć polecać i uzyskiwać premie po 100 zł.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Chyba coś zaspali z tą karencją, cały 2020 czekałem bo było tak samo "1.01.2019" i miałem nadzieję że w 2021 już zmienią na "1.01.2020" no ale cóż...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmienili z 1.01.2019 na 4.01.2019. Może ktoś jest szczęśliwy, ale raczej nieliczni.

   Usuń
 2. A jaka jest definicja nowego klienta w promocji z poleceniem konta? Czy jest jakaś karencja?

  OdpowiedzUsuń
 3. Przy próbie rejestracji w programie: Wystąpił nieznany błąd! Prosimy spróbować później.

  ktoś coś wie? :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy będąc klientem Idea też można polecać?

  OdpowiedzUsuń
 5. Karencja wyklucza mnie z promocji konta. Czy nie wykluczy mnie z promocji polecenia ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...