Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 2000 zł na promocję w serwisie Sprzedajemy.pl (także dla obecnych klientów Santander Bank) + do 1000 zł za otwarcie konta firmowego

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

21.01.2021

Nawet 2000 zł na promocję w serwisie Sprzedajemy.pl (także dla obecnych klientów Santander Bank) + do 1000 zł za otwarcie konta firmowego

Z tej propozycji skorzystać mogą zarówno obecni klienci, jak i osoby, które dopiero zdecydują się otworzyć konto firmowe w Santander Banku. 

Do 2000 zł na ogłoszenia dla klientów Santander Banku
Promocja szczególnie przypadnie do gustu przedsiębiorcom, którzy muszą się reklamować w celu zdobywania klientów - można bowiem zgarnąć aż 2000 zł na promocję ogłoszeń w serwisie Sprzedajemy.pl. A przypomnę, że na tych, którzy teraz założą konto firmowe, dodatkowo czeka premia pieniężna do 1000 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]

O tym jak zdobyć do 1000 zł za Firmowe Konto Godne Polecenia w Santander Banku już pisałem - w podlinkowanym wpisie znajdziesz prześwietlenie promocji oraz oferty banku. Premia pieniężna to propozycja dla nowych klientów, którzy dopiero zdecydują się założyć rachunek firmowy. Za to z niżej opisywanej promocji skorzystać mogą wszyscy - również obecni posiadacze konta dla przedsiębiorców w Santander Banku.

W praktyce są to dwie akcje promocyjne - 1000 zł na promowanie ogłoszeń na Sprzedajemy.pl można zdobyć od banku, a druga pula środków (również do 1000 zł) przewidziana jest w promocji przygotowanej przez wydawcę serwisu.

Promocja "Sprzedajemy z Premią": zyskaj do 1 000 zł na ogłoszenia

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, posiadająca polski dowód osobisty, która prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą. 

Udział w promocji można wziąć tylko jeden raz - bez względu na liczbę założonych kont w serwisie Sprzedajemy.pl oraz bez względu na liczbę kont posiadanych w Santanderze.

Nagroda.  Do zdobycia jest zasilenie konta PRO w serwisie Sprzedajemy.pl środkami o wartości 1 000 zł do wykorzystania na promowanie ogłoszeń.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji, najpóźniej do 31.03.2021 r.: 

 • posiadaj dowolny rachunek firmowy w Santander Banku lub załóż Konto Firmowe Godne Polecenia
 • wyraź (jeśli jeszcze nie posiadasz) zgody na elektroniczny i telefoniczny kontakt w celach marketingowych; 
 • wypełnij formularz rejestracyjny (dzięki czemu otrzymasz promocyjny kod); 
 • (jeśli jeszcze nie posiadasz) załóż Konto PRO w serwisie Sprzedajemy.pl (rejestracja z użyciem NIP-u lub numeru telefonu powiązanego już z innym kontem w serwisie, wyeliminuje z promocji) oraz
 • po zalogowaniu w serwisie Sprzedajemy.pl podaj kod promocyjny.
Twe konto reklamowe w serwisie Sprzedajemy.pl będzie zasilane kwotą 100 zł przez 10 kolejnych miesięcy. Pierwsza wpłata środków ma nastąpić w ciągu 3 dni roboczych od wykorzystania kodu promocyjnego. Każde kolejne zasilenie będzie następować do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Środki z nagrody mają być ważne bezterminowo, ale warunkiem ich zachowania (podobnie, jak otrzymywania kolejnych zasileń po 100 zł każde przez 10 miesięcy) jest utrzymanie ciągłości opłacania abonamentu Konta PRO w serwisie Sprzedajemy.pl. Przez pierwsze 3 miesiące serwis nie pobiera opłat, ale późniejszy, comiesięczny koszt wynosi od 29, 49 lub 79 zł (w zależności od wybranego pakietu).

Dodatkowy 1 000 zł na ogłoszenia dzięki promocji "Otwórz sklep"


To już propozycja wydawcy serwisu Sprzedajemy.pl, więc nie jest to promocja stricte bankowa, ale da się ją łatwo połączyć z wyżej opisywaną.

Acz tu należy zwrócić uwagę, iż z tej promocji skorzystać mogą jedynie osoby, które co najmniej od 5.11.2020 r. nie posiadają zakupionego, aktywnego konta PRO w kategorii, w której teraz się zarejestrują (rejestracja z użyciem NIP-u lub numeru telefonu powiązanego już z innym kontem w serwisie, wyeliminuje z promocji).

Z promocji skorzystać mogą osoby, które zarejestrują nowe konto PRO lub dokonają zmiany istniejącego konta zwykłego na PRO w serwisie Sprzedajemy.pl. Aktywację konta PRO należy dokonać tutaj, wyrażając zgody marketingowe i handlowe.

I w tej promocji zasilenia konta będą odbywać się 10 razy (w każdym kolejnym miesiącu kalendarzowym) po 100 zł każde. Warunkiem jest utrzymywanie ciągłości opłacania konta PRO (po promocyjnych trzech miesiącach bez opłat).

Na koniec przypomnę, że nagrody zdobyte w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej stanowią przychód i to na uczestniku promocji spoczywa obowiązek rozliczenia podatku.

💡 Na koniec przypomnę, że w Santander Banku czeka też premia pieniężna 300 zł za konto osobiste. Promocję konta osobistego można połączyć z promocją konta firmowego, więc można skumulować gratyfikacje.

2 komentarze:

 1. Czy jest jakaś kolejność? Tzn. najpierw wypełnić formularz o kod promocyjny czy założyć konto PRO na sprzedajemy.pl ? Czy to ma jakieś znaczenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja najpierw wypełniłem formularz, a później zakładałem. Ale nie wiem czy ma znaczenie jeśli zrobisz inaczej.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...