Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz premię do 160 zł za Konto Direct w ING Banku Śląskim

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.01.2021

Odbierz premię do 160 zł za Konto Direct w ING Banku Śląskim

Wystartowała nowa promocja konta osobistego w banku z lwem w logo.

Premia 160 zł za Konto Direct w ING
Wraz z nowym rokiem jedno się nie zmienia - dla osób otwierających Konto Direct ING Bank Śląski przygotował premię pieniężną do 160 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

Premia do 160 zł za Konto Direct


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.10.2019 r. nie posiadała, ani nie współposiadała Konta z Lwem (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP) w ING Banku Śląskim.

W regulaminie promocji można znaleźć takie wykluczenie:
"Promocja nie dotyczy otwarcia Konta oraz OKO przez system bankowości internetowej Moje ING oraz nie dotyczy osób posiadających lub współposiadających produkt Banku [ING - przyp. Mr. Złotówa] (...)"

W skrócie: obecni klienci są wykluczeni (nawet jeśli nie posiadają konta osobistego w ING Banku Śląskim). Do udziału w promocji kwalifikuje wyłącznie wniosek złożony przez Internet (linkuję do niego poniżej); wnioski o konto składane w placówce banku nie uprawniają do uzyskania nagród. 

Nagroda. W promocji do wzięcia czeka premia pieniężna 100 lub 160 zł (jej wysokość zależy od warunków, które spełnisz). Wypłata premii nastąpi na konto w ING Banku Śląskim, więc środki będzie można wykorzystać według własnego uznania (wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji konta w ING Banku Śląskim:
 • do 31.03.2021 r. otwórz Konto Direct wraz z dowolną kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej (udział w promocji gwarantują tylko wnioski złożone przez Internet), wyrażając przy tym zgodę "na przekazywanie przez Bank, w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych";
 • do 30.06.2021 r. wykonaj płatności kartą lub BLIKiem na sumę co najmniej 1 000 zł (mogą to być płatności w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie; wykonywanie płatności dobrze rozłożyć w czasie, bo wtedy jednocześnie da się uniknąć opłaty za kartę - więcej piszę o tym nieco niżej).

Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz bonus pieniężny 100 zł. Ale to nie wszystko, bo jest jeszcze dodatkowa premia 60 zł. By ją zgarnąć:
 • najpóźniej do 30.06.2021 r.:
  • wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych;
  • w każdym z trzech dowolnych miesięcy otrzymaj wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (zgodnie z regulaminem "może to być wynagrodzenie, renta lub emerytura (...); Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku); 
  • załóż min. jeden Cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym założonym w promocji (nieco niżej tłumaczę czym jest taki Cel i jak go założyć); 
 • na dzień 30.06.2021 r. na Celu oszczędnościowym posiadaj saldo min. 300 zł.

Cele oszczędnościowe w ING Banku Śląskim to usługa udostępniana przez bank, która pozwala na regularne i automatyczne oszczędzanie. Środki z Twego konta osobistego w ING Banku Śląskim będą przelewane przez bank w wyznaczonym terminie (oraz we wskazanej przez Ciebie kwocie) na rachunek oszczędnościowy. 

Cel oszczędnościowy można uruchomić po zalogowaniu do bankowości internetowej Moje ING, przechodząc ścieżką: Oferta ING => Oszczędności => Cele oszczędnościowe. W czasie zakładania Celu oszczędnościowego wybierzesz na co chcesz oszczędzać oraz wskażesz kwotę, którą planujesz odłożyć lub na kolejnym etapie, ile chcesz wpłacać miesięcznie i przez jaki okres.

Wypłata premii (100 lub 160 zł) nastąpi do 15.07.2021 r. Do momentu jej otrzymania posiadaj konto osobiste założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe (bo to właśnie na rachunek oszczędnościowy wpłynie premia).

Konto Direct w ING Banku Śląskim - szczegóły oferty


Główne cechy Konta Direct, czyli konta osobistego zakładanego w ING Banku Śląskim, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł (do tej sumy wliczą się już transakcje wykonywane na potrzeby promocji);

  okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim liczony jest od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego;

  opłata nie jest pobierana za pierwszy niepełny okres rozliczeniowy, w którym otwierasz konto; do płatności zwalniających z opłaty za kartę nie wliczają się płatności BLIKiem; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu (takie zasady obowiązują też dla wypłat BLIKiem). 

Na potrzeby promocji wraz z Kontem Direct założyć trzeba również Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO), bo to właśnie na ten rachunek wpłynie premia. Jest to rachunek oszczędnościowy prowadzony za 0 zł bez warunków. Darmowe są też wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na własne konto/konta w ING Banku Śląskim.

Po złożeniu wniosku objętego promocją (a tylko wnioski składane przez Internet uprawniają do uzyskania nagród), otwarcie konta można sfinalizować na jeden z trzech sposobów:
 • przelewem weryfikacyjnym - można go wykonać wyłącznie z własnego konta w wybranych bankach (są to: Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, mBank, Pekao i Santander Bank), które zostało otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Z takiego konta będzie należało wykonać przelew 1 zł do ING Banku Śląskiego, który sprawdzi czy dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) idealnie pokrywają się z tymi, które wpiszesz we wniosku o Konto Direct. Tę złotówkę bank zwróci, a jeśli weryfikacja przebiegnie pozytywnie, to otworzy też konto;
 • za pośrednictwem kuriera - w tym przypadku formalności ograniczone są do minimum, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy;
 • w oddziale banku - pamiętaj zasygnalizować doradcy w placówce, że chodzi właśnie o dokończenie formalności przy wniosku już złożonym, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie się ono kwalifikowało do promocji).

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi dzięki mailingowi dla Czytelników bloga Bankobranie. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

114 komentarzy:

 1. Warunki do spełniania nie należą do najłatwiejszych, karencja nie rozpieszcza i na dodatek dość skromna premia ma wpłynąć dopiero w połowie lipca - u mnie tylko 3 gwizdki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczeń, karencja przewidywalna. Ja tak to widzę :)

   Usuń
  2. Wykluczeń MCC nie było nigdy, ale nie trzeba było tyle czekać na premię.

   Usuń
 2. "Wypłata premii (100 lub 160 zł) nastąpi do 15.07.2021 r. Do momentu jej otrzymania posiadaj konto osobiste założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe, bo to właśnie na rachunek oszczędnościowy wpłynie premia" - zonk!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wpływy po 1000 zł nie mogą być z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny - a właśnie, że mogą 😋

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To że miałeś takie szczęście, nie stanowi regulaminu tej promocji.

   Usuń
  2. u mnie tez przeszło z indywidualnego :)

   Usuń
  3. Potwierdzam :)

   Usuń
  4. To zależy z jakiego banku.

   Usuń
  5. A z jakiego banku "działa"?

   Usuń
  6. Nest, Idea, Handlowy, CA ... w zasadzie to z każdego stacjonarnego.

   Usuń
  7. Bank nie ma znaczenia. Może być przelew z konta indywidualnego obojętnie skąd. W tytule "wynagrodzenie" i tyle.

   Usuń
 4. Konta osobistego nie mam od 09.2019, a kartę kredytową zamknąłem 28.12.2020. Mam na ten moment dostęp do bankowości internetowej (czekam do 11.01.2020 żeby pobrać sobie wyciąg za ostatni okres rozliczeniowy karty). Łapię się na promocję czy nie po uwzględnieniu tego punktu: "Promocja nie dotyczy otwarcia Konta oraz OKO przez system bankowości internetowej Moje ING oraz nie dotyczy osób posiadających lub współposiadających produkt Banku [ING - przyp. Mr. Złotówa] (...)"?

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam pytanie wz z tym fragmentem:

  najpóźniej do 30.06.2021 r.:
  wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych;

  Czy allegro to sklep internetowy? Sądzę, że tak, ale...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Określenie "sklep internetowy" nie zostało w regulaminie zdefiniowane. W praktyce więc mogą to być płatności w Internecie (bo ciężko opisać wspomniane Allegro czy jeszcze trudniej np. Empik.com, gdzie częściowo jest to sklep, ale też i marketplace). Takie pojęcie ING Bank Śląski stosuje jednak już od wielu edycji i dotąd nikt nie zgłaszał sytuacji, by nie dostał premii, gdy zapłacił na Allegro.

   Usuń
 6. Rozumiem, że w tej promce nie ma limitu ilości uczestników.

  OdpowiedzUsuń
 7. Warunkiem otrzymania premii jest m. in. płatność "Kartą". Czy takie ogólne pojęcie odnosi się także do karty wirtualnej? Bo po co mam pilnować warunku bezpłatności plastiku (300/mies) skoro wirtualna jest bezpłatna i dzięki NFC mogę ją równie dobrze płacić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być dowolna karta więc też wirtualna. Pytanie czy nadal jest darmowa? Bo z tego co pamiętam to było czasowe.

   Usuń
  2. Faktycznie, sprawdziłem i za wirtualną też opłata gdy mniej niż 300/mies. :-( Niepotrzebnie zmniejszałem koszty Bankowi...

   "1. dla karty Visa zbliżeniowa – nie pobieramy opłaty miesięcznej, jeśli w jednym okresie rozliczeniowym użytkownik wykona transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 PLN wydanymi mu do jednego konta kartami: Visa zbliżeniowa, Mastercard w telefonie oraz Zbliżak Visa, bez względu na postać karty – wirtualną lub materialną.".

   Usuń
 8. wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych;
  czy zakupy na allegro opłacone blikiem liczą się?

  OdpowiedzUsuń
 9. witam chce załozyć konto, ale dlaczego klikając w link nie przekierowywuje mnie na stronę tylko mam komunikat uBlock Origin zablokował wczytywanie następującej strony: [link usunięty - edyt. Mr. Złotówa] Powodem zablokowania jest filtr ||doubleclick.net^ jak odblokować ten filtr, lub znaleźć inną stronę, żeby założyć konto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program blokujący reklamy nie pozwala przejść na stronę (uBlock należy chyba do najczęściej blokujących) - w przeglądarce powinna być wtyczka pozwalająca go wyłączyć. Można też spróbować w trybie incognito przeglądarki lub na innej, gdzie uBlock nie jest włączony.

   Usuń
 10. Czy zakładając konto poprzez aplikację mobilną ING z weryfikacją selfie bierze się udział w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Patrz powyższy opis promocji.

   Usuń
 11. W pamiętnej promce z czerwca 2019 r. też był wymóg wpływu wynagrodzenia, a u mnie i u żony przeszły zasilenia z kont indywidualnych. W tytule było słowo "wynagrodzenie" - czy coś się u nich zmieniło w tej kwestii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko po staremu :)

   Usuń
  2. Kiedy było to testowane?

   Usuń
  3. Miałem na myśli tą promkę, w której był identyczny wymóg wpływu wynagrodzenia:

   https://bankobranie.blogspot.com/2019/04/bonusy-do-140-zl-za-konto-w-ing-banku-slaskim.html

   Usuń
  4. Przetestowane z 2 edycje wstecz.

   Usuń
 12. Złotówa, jeden z wymogów to: "w każdym z trzech dowolnych miesięcy otrzymaj wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł " - czy to oznacza wymóg 3 wpływów na min. 1k każdy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w każdym z trzech miesięcy musi być wpływ na min. 1 000 zł (więc w praktyce są to 3 wpływy).

   Usuń
 13. chciałam otworzyć konto, przekierowało mnie żeby zalogować się do bankowości, miałam jeszcze stary login (i dostęp jak się okazało) i tak otworzyłam to konto. Teraz się zastanawiam czy będzie ono brało udziął w promocji??? Jeśli nie to, czy jak odstąpię od tej umowy, to jeszcze da radę otworzyć inaczej i skorzystać z pomocji czy już po wszytskim?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będzie. Na infolinii to wyprostują i będziesz mogła złożyć wniosek z linku w powyższym opisie promki.

   Usuń
 14. Czy w poprzednich edycjach promocji tego konta były łatwiejsze warunki uzyskania tych dodatkowych 60 zł?

  Pytam, bo zupełnie nie mam pomysłu gdzie zrobić te 3 płatności ... być może warto poczekać na kolejną edycję z nieco łatwiejszymi warunkami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blikiem możesz płacić praktycznie wszędzie. Allegro, doładowania telefonu, bilety, a ostatecznie może wpłacić po 1 zł na siepomaga itp. I po temacie :)

   Usuń
  2. Czy doładowanie telefonu BLIK-iem do Orange albo T-Mobile będzie uznane jako płatność w internecie?

   Usuń
  3. Podbijam pytanie.

   Usuń
  4. Każda płatność w internecie może być. Te płatności w "sklepach internetowych" to ich własny wymysł.

   Usuń
  5. Tak, to 'wymysł' autora regulaminu promki :)

   Usuń
  6. Gdzie planujecie wykonać tę 3 płatności internetowe BLIK ??

   Usuń
  7. Na stronie RMFu możesz nawet losy w loterii sobie kupić i zapłacić Blikiem.

   Usuń
 15. Jak wygląda sytuacja opłaty za kartę w 1. niepełnym m-cu, w którym jest otwarte konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie.

   Usuń
  2. Podobno za ten 1-szy niepełny okres rozliczeniowy bank nie pobiera opłaty za kartę.

   Usuń
  3. W pierwszym, niepełnym miesięcznym okresie rozliczeniowym, bank nie pobiera opłaty za kartę. A więc jeśli konto zostanie otwarte np. dziś, to do 28.03. można, ale nie trzeba robić płatności - za ten okres opłaty nie będzie. Wymóg wykonywania transakcji na sumę min. 300 zł pojawi się od 29.03. (do 28.04.).

   Usuń
 16. Złotówa, podczas składania wniosku z weryfikacją danych przelewem na liście z wyborem banku nie ma BNP Paribas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za sygnał. Musiało się coś zmienić.

   Usuń
  2. Tak, przelew weryfikacyjny można wykonać wyłącznie z własnego konta w Aliorze, Pocztowym, mBąku, Pekao i Santander.

   Usuń
  3. Oraz Millennium.

   Usuń
 17. Złotówa, jaki może być powód braku możliwości wybrania metody założenia konta poprzez przelew weryfikacyjny?

  Wyświetlają się jedynie metody z kurierem lub w oddziale.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jakaś przerwa techniczna? Albo (choć w to wątpię) działanie tej opcji w ograniczonych godzinach? Ale to tylko przypuszczenia.

   Usuń
 18. Jeden z warunków to posiadanie salda Celu wcwysok. min. 300 zł na dzień 30.06.2021 - czy po tej dacie kasa z Celu może być przelana, np. na ROR ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, 1. lipca możesz już kasę wypłacić.

   Usuń
  2. Ja bym zaczekał do momentu wypłaty nagrody.

   Usuń
  3. Po co?! Regulamin wymaga utrzymania salda w dniu 30. czerwca.

   Usuń
  4. Czyli jeszcze 29. czerwca saldo może być zerowe?

   Usuń
  5. Dokładnie tak. Bo saldo ma być na 30.06 a nie do 30.06 :)

   Usuń
  6. Reasumując:
   - otwieram cel, np. jutro
   - do 29. czerwca absolutnie nic tam nie przelewam
   - 30. czerwca wpłacam na ten cel 300 zeta
   - 1. lipca przelewam całość na ROR

   Powyższe czynności spełniają wymagania promki, czy tak?

   Usuń
  7. Gdyby to wystarczyło, to wymóg zakładania celu byłby zwyczajnie bez sensu :)

   Usuń
  8. Na to wychodzi :)

   Usuń
  9. Anonimowy17 marca 2021 20:09
   Ale tu nie liczy się sens, ale to co jest w regulaminie. Tylko i wyłącznie.

   Usuń
  10. Pablo, o co może więc im chodzić?

   Usuń
  11. Złotówa, powracam do powyższrgo pytania (Anonimowy, 16 marca 2021, 20:26) - czy założenie celu oraz wpłata na niego 300 zł nawet 29. czerwca, a następnie wypłata całej kwoty już 1. lipca rzeczywiście spełni warunki regulaminu tej promki?

   Usuń
  12. No skoro saldo ma być na 30-go czerwca, to jak najbardziej już 1-go lipca można wypłacić :)

   Usuń
  13. Nie ma nic złego w moim pytaniu. Zawsze mnie uczono, że w przypadku wątpliwości warto pytać. Wygląda na to, że tutaj wyraźnie panuje inna koncepcja.

   Usuń
  14. I oczywiście warto pytać. Bo to jest tak, że niektórzy nie zapytają, z kolei ktoś np. interpretuje coś inaczej, a pytanie może go naprowadzić na właściwe podejście.

   Tak, środki na cel mogą trafić nawet na ostatnią chwilę - tak by saldo zgadzało się na wymagany dzień. Później środki będzie można wypłacić.

   Usuń
  15. Dzięki bardzo!

   Czy zasilenie celu do salda 300 zł w dniu 30. czerwca wystarczy? Rozumiem, że saldo jest badanr dopiero na koniec dnia.


   Usuń
 19. Złotówka, mam pytanie w kwestii podpisania umowy w oddziale jako kontynuacji wniosku złożonego przez internet: czy umowa zostaje zawarta na miejscu po czym karta przychodzi pocztą? Czy umowa jest generowana na papierze już w oddziale czy wysyłana na e-mail?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli jest podpisywana w oddziale, to tam jest drukowana. Karta przychodzi listem.

   Usuń
  2. Ja dostałem umowę poprzez e-mail, a hasło do 1. logowania poprzez SMS w kilka minut po wyjściu z oddziału.

   Usuń
  3. W tej metodzie zawarcia umowy kartę również dostarcza kurier - DHL.

   Usuń
 20. Czy też macie problem z otwarciem celu oszczędnościowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Po zalogowaniu do bankowości i wybraniu Moje ING, przechodząc ścieżką: Oferta ING => Oszczędności => Cele oszczędnościowe nie ma możliwości kontynuacji.

   Co robić?

   Usuń
  2. Na kafelku "Cele oszczędnościowe" obok "Więcej" masz "Załóż teraz"

   Usuń
  3. Po wciśnięciu tego klawisza widzać to:

   Dodajesz cel
   1. Określasz swój cel
   2. Planujesz realizację
   3. Ustalasz szczegóły
   4. Potwierdzasz

   Usuń
  4. Może mają znowu jakąś awarię?

   Usuń
  5. Problemem był AdBlock. Sam bym tego nie wymyślił :)

   Usuń
 21. Czy dobrze rozumiem, że płatności kartą lub BLIK-iem na sumę co najmniej 1 tys. zł są zaliczane do promki, ale do zwolnienia z opłaty za 'posiadanie' karty płatności BLIK-iem nie są zaliczane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, płatności Blikiem wliczają sie do promocji ale nie wliczają się do obrotu który zwalnia z opłaty za kartę.

   Usuń
  2. Jednak wymagają 3 płatności BLIK na dodatek w internecie - dość dziwne, nie?

   Usuń
 22. Czy ktoś się orientuje ile jest każdorazowo pobierane za płatność Moje Usługi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 0,89 zł za transakcję (można od razu opłacić więcej rachunków).

   Usuń
  2. Obecnie dają 5 kuponów po 10 zeta każdy, ale kupony ważne są tylko do 3 m-cy.

   Usuń
  3. Nawet bez kuponów to dość tania metoda obrotu kartą czy BLIK-iem.

   Usuń
  4. Czy płatność kartą rachunków poprzez Moje Usługi wlicza się do obrotu zwalniającego z opłaty za kartę w Śląskim?

   Usuń
  5. tak, płacę sobie tam kartą czynsz i mam z głowy ING :)

   Usuń
 23. Wie ktoś w jaki sposób jest naliczana opłata za kartę w przypadku jej zamknięcia np. w połowie m-ca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pobiorą połowę tej opłaty.

   Usuń
  2. Czy wykonanie płatności na kwotę 150 zł zwolni z tej połowy opłaty?

   Usuń
  3. Na śląski rozum, to chyba raczej tak :)

   Usuń
  4. Premia ma być wypłacona 15. lipca, więc nawet zamykając kartę tego dnia to już będzie 17. dzień, bo u nich okres obliczeniowy startuje 29. dnia każdego m-ca. Warto o tym pamiętać przy kalkulacji obrotu zwalniającego z opłaty za kartę.

   Usuń
  5. Premie wypłacają już dzisiaj.

   Usuń
 24. Złotówka, czy do obrotu kartą zwalniającego z co-miesięcznej opłaty stosowane są jakieś wykluczenia MCC, np. opłacenie karty Twisto przez bramkę iMoje? Z tego co słyszałem iMoje ma MCC 4900.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczeń. Wszystkie płatności kartą są zliczane.

   Usuń
 25. Wygląda na to, że obecnie w bankowości internetowej można zamknąć ROR, KO oraz kartę. Czy później otrzymuje się jakieś potwierdzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie to jest możliwe?

   Usuń
  2. Moje ING ---> przycisk KONTO
   Przejdź w dół aż pojawi się przycisk "Zamknij konto"

   Usuń
  3. Dzięki. Działa :)

   Usuń
 26. Dziś są premie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u nie nie ma :(

   Usuń
  2. czy wszyscy dostali premie wczoraj, czy są jeszcze osoby które nie dostały?

   Usuń
  3. Premia wpływa na OKO a nie na ROR!

   Usuń
  4. Kasiu, uwzględnili Ci tą reklamację w Handlowym za płatności GPay w internecie?

   Usuń
  5. Ja bym niezwłocznie reklamował.

   Usuń
  6. Niezwłocznie? W jakim celu?

   Usuń
  7. Nie uwzględnili mi w Handlowym, odpuściłam

   Usuń
  8. zapytałam na czacie czy wszytskim wypłacili 9 lipca, czy częściowo, pan powiedział, że nic o tym nie wiem, premia ma być do 15 lipca, więc trzeba poczekać. Nie mam na OKO również :( Poczekam do czwartku....

   Usuń
 27. odpowiedź pana na czacie, na zapytanie, czy wszytskie nagrody wypłacili 9 lipca?

  Lebek, M. (Michał)
  Nie mam informacji o tym, że wypłaciliśmy nagrody 9 lipca. Wszystkie nagrody wypłacamy w 1 turze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj też nie płacili 😂

   Usuń
  2. mi też wczoraj nie wypłacili, od razu złożyłam reklamację i dziś już mam na koncie 160 zł :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...