Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl za Konto dla Młodych (18-26 l.) w PKO BP

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

26.01.2021

150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl za Konto dla Młodych (18-26 l.) w PKO BP

PKO BP odpalił nową promocję Konta dla Młodych (w wieku 18-26 lat).

150 zł do Pyszne.pl za konto w PKO BP
Do wzięcia czekają bony o łącznej wartości 150 zł, które będzie można wykorzystać podczas składania zamówień w serwisie Pyszne.pl. Warunki do spełnienia w tej promocji są banalnie proste, a okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w PKO BP został znacznie skrócony.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Promocja "Więcej wspólnego" z bonem do Pyszne.pl


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia do 26. roku życia, która w okresie od 1.01.2020 do 24.01.2021 r. nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (czyli konta osobistego) w PKO BP (wykluczenie nie dotyczy kont Inteligo - jeśli zatem masz takie konto, to w niniejszej promocji Konta dla Młodych i tak możesz uczestniczyć). 

Okres karencji dla byłych klientów jest wyraźnie skrócony, bo aż o rok - dla niektórych osób może być to szansa na (bardzo opłacalny) powrót.
💡 Jeśli masz więcej niż 26 lat lub wolisz inną nagrodę, sprawdź alternatywną promocję PKO BP, w której do wzięcia czeka Canal+ na pół roku za darmo za Konto za Zero.

Dodam, że posiadanie konta w Banku Pekao (z żubrem w logo) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji Konta dla Młodych w PKO BP (bo to dwa odrębne banki).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Więcej wspólnego":
 • do 14.03.2021 r. złóż wniosek o Konto dla Młodych wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard, wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym informacji handlowych) elektronicznie i telefonicznie; 
 • do 14.03.2021 r. zarejestruj się na stronie promocji (formularz rejestracyjny do promocji znajduje się u dołu strony - należy w nim uzupełnić imię, nazwisko i PESEL);
 • w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta wykonaj: 
  • min. 2 płatności kartą (w tym płatność zbliżeniową kartą) oraz 
  • min. 2 płatności BLIKiem (z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu; do tych transakcji nie zaliczą się wpłaty i wypłaty z bankomatów, ani przelewy  na telefon).

Doprecyzowując, warunki promocji należy spełniać w następujących miesiącach:
" a) luty, marzec, kwiecień - dla umów zawartych od 25-31 stycznia 2021 r. 
b) marzec, kwiecień, maj - dla umów zawartych w lutym 2021 r. 
c) kwiecień, maj, czerwiec - dla umów zawartych w marcu 2021 r"

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz bon o wartości 50 zł w postaci kodu elektronicznego do wykorzystania na Pyszne.pl. Łącznie możesz zgarnąć 3 takie nagrody, co da tytułowe 150 zł. Każda z nagród ma być przekazywana do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków - kod do Pyszne.pl otrzymasz za pomocą powiadomienia w aplikacji mobilnej (IKO) oraz wiadomością w poczcie dostępnej po zalogowaniu do bankowości internetowej (iPKO). Do dnia otrzymania nagrody nie zamykaj konta, nie zmieniaj go na rachunek innego typu, ani nie wycofuj zgód oraz nie wypowiadaj umowy o kartę do konta. 

Kody mają mieć ważność do 25.01.2022 r. 

Promocja ma być dostępna do 14.03.2021 r., ale warto uwzględnić, iż może zakończyć się wcześniej, bo bank przygotował 5000 nagród po 150 zł każda (o ich przyznaniu decydować będzie kolejność spełnienia wszystkich powyższych warunków). Gdyby miało się tak stać, to bank powiadomi o tym tutaj (choć regulamin promocji zawiera też zapis o możliwości zwiększenia puli nagród). 

Konto dla Młodych - szczegóły oferty PKO BP


Konto dla Młodych to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (konto osobiste w PLN) w PKO BP dostępne dla osób w wieku 18-26 l. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostaną co najmniej 4 płatności kartą i/lub BLIKiem (miesięczny okres rozliczeniowy karty nie pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi, ale rozpoczyna się od otwarcia konta); wykonując w danym miesiącu 2 płatności kartą i 2 płatności BLIKiem na potrzeby promocji, jednocześnie spełnisz warunek uniknięcia opłaty za kartę.
 • 0 zł za wypłaty kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. Czy warunek nie ukończenia 26 lat powinien być spełniony tylko w momencie zakładania konta? Kończę 26 lat w lutym i zastanawiam się czy nie będzie to przeszkodą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto jest dla osób w wieku 18-26 lat.

   Usuń
  2. Ta wypowiedź nie jest odpowiedzią na moje pytanie

   Usuń
  3. @Anonimowy 26 stycznia 2021 21:01
   Wprawdzie to nie była moja odpowiedź ale potwierdzam że to właściwa odpowiedź na twoje pytanie. Poszukaj innej promocji jeżeli warunki tej wydają się być nieodpowiednie dla ciebie.

   Usuń
 2. Konto Inteligo to też rachunek osczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP. Czy zatem na pewno nie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy otworzyć regulamin by tam znaleźć potwierdzenie, że udział brać może osoba, która "nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w
   Banku (nie dotyczy konta Inteligo)"

   Usuń
 3. Płatności blikiem mogą być na Allegro?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy do płatności zbliżeniowych kartą zaliczona będzie płatność kartą przypisaną do G Pay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie można podpiąć karty PKO do Google Pay. Ale można płacić aplikacją IKO.

   Usuń
 5. Dostaliście już kody? Ja nic nie mam a już minął 15 marca

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również nic nie mam...

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...