Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3400 punktów (co daje np. bon 50 zł na zakupy) za rejestrację karty Mastercard (Pekao) w programie Bezcenne Chwile (+ do 300 zł dla zakładających konto)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

4.01.2021

3400 punktów (co daje np. bon 50 zł na zakupy) za rejestrację karty Mastercard (Pekao) w programie Bezcenne Chwile (+ do 300 zł dla zakładających konto)

To propozycja zarówno dla obecnych, jak i dla nowych klientów Banku Pekao.

Powitalne punkty w programie Bezcenne Chwile dla klientów Pekao
Za rejestrację karty Mastercard (wydawanej do kotna lub kredytowej) w programie Bezcenne Chwile do wzięcia jest 3400 punktów, które wymienić można np. na bon o wartości 50 zł na zakupy lub inną nagrodę. Promocję można połączyć z innymi propozycjami Banku Pekao (z którymi w sumie do wzięcia czeka do 300 zł - już do wykorzystania w dowolny sposób).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Baku Pekao.]

Nim przejdę do prześwietlenia promocji z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile, informacja dla osób, które dopiero chcą stać się klientami Pekao: do wzięcia czeka premia do 100 zł za konto oraz premia do 200 zł za kartę kredytową (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie promocji). Łącznie z poniższą promocją można więc wzbogacić się aż o 350 zł.

Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja V


Co to jest program Bezcenne Chwile? Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które z tą propozycją stykają się po raz pierwszy. 

W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Circle K, Decathlon, RTV Euro AGD - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina.

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 

Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Banku Pekao. Do wzięcia czeka w sumie 3 400 punktów (co wystarcza na nagrodę o wartości 50 zł). Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Punkty na start z Bankiem Pekao S.A.


Dla kogo promocja? Udział wziąć może klient, który zawarł umowę z Pekao o kartę debetową (Mastercard lub Maestro) wydawaną do konta bądź kartę kredytową Mastercard.

Z promocji z 3400 punktami wykluczone są osoby, które przed 1.01.2021 r., były uczestnikami programu Bezcenne Chwile (w zakresie dotyczącym karty Pekao).

Nagroda w promocji "Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. - edycja V". W praktyce do wzięcia są dwie nagrody:
 • punkty powitalne - to 1000 punktów oraz
 • punkty dodatkowe - to z kolei 2400 punktów.

Limit nagród. Choć promocja ma być dostępna do 31.03.2021 r., to warto mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej, gdyż organizator promocji przygotował się na rozdanie 50 000 pakietów po 1000 punktów powitalnych oraz 50 000 pakietów punktów dodatkowych (po 2400 punktów każdy).

O ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji Bank Pekao ma poinformować na swej stronie internetowej na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem puli nagród.

Zasady promocji. By zgarnąć do 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile, w okresie 1.01. do 31.03.2021 r. (ale miej na uwadze możliwość wcześniejszego zakończenia promocji): 
 • zarejestruj swą kartę w programie Bezcenne Chwile (za co należeć Ci się będzie 1000 punktów powitalnych) oraz
 • w celu uzyskania 2400 punktów dodatkowych:
  • podczas rejestracji wyraź zgodę o treści: "Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials. Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji” i
  • w ciągu 30 dni od rejestracji w programie Bezcenne Chwile (w tym od uruchomienia konta punktowego) wykonaj min. jedną płatność kartą.

Płatność kartą wykonać można w sklepie stacjonarnym lub w Internecie za pomocą karty zarejestrowanej w programie lub za pomocą PeoPay (z wykorzystaniem ww. karty; z wyłączeniem transakcji BLIKiem). 

Wykonując płatność, pamiętaj jednak o wykluczeniu:
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także (...) wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika oraz z wyłączeniem płatności realizowanych przy pomocy BLIK"

1000 punktów powitalnych ma być naliczone do 14 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków ich otrzymania, a na punkty dodatkowe liczyć można w terminie 30 dni od dnia wykonania płatności kartą. Każdy uczestnik promocji maksymalnie może zdobyć 1000 punktów powitalnych i 2400 punktów dodatkowych (czyli łącznie nie więcej niż 3400 punktów). Punkty mają mieć ważność przez 6 miesięcy. Jeden uczestnik zdobyć może 3400 punktów (bez względu na liczbę posiadanych kart w Pekao).

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):


Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. Zostałem przeniesiony do Pekao z Idea Banku. Eliminuje mnie to pewnie z promocji i wydłuża karencję ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie dają podwójnej ilości punktów na powitanie?

   Usuń
  2. Mnie w poniedziałek obniżyli oprocentowanie na Lokacie Świątecznej z 2,2% na 0,01% ale wczoraj wieczorem zostało to wreszcie skorygowane.

   Usuń
 2. do tego programu bezcenne chwile można/trzeba podpiąć kartę debetową czy kredytowa a może obie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można obie, ale każdy uczestnik dostaje jedną nagrodę (1000+2400 pkt)

   Usuń
 3. Czy dobrze widzę, że np. doładowanie telefonu na 20zł w programie kosztuje ponad 20zł w praktyce? Z innej promocji dostałam właśnie 6800 punktów, czyli niby 100zł, ale pokazuje mi, że mogę wziąć tylko 3x doładowanie 20zł albo, że do doładowania o wartości 100zł brakuje mi jeszcze 15% punktów. Za to Kruk faktycznie umożliwia mi wzięcie 2x bon 50zł. Także to trochę dziwna promocja, żeby nie powiedzieć oszukańcza lekko ;( Pierwszy raz z niej korzystam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kruk itp. to żadna atrakcja. A "Bezcenne Chwile" to słaby program. Do dzisiaj nie naprawili - albo celowo tak zrobili - tego co zepsuli po przejściu z "Priceless Specials". Punkty znikają - o czym można poczytać w komentarzach na blogu - bo nie widać daty ich ważności a to co zamiast tego jest widoczne, to jakieś nieporozumienie.

   Usuń
  2. Dlatego zawsze doładowuję rodzinne karty Orange natychmiast po przyznaniu punktów i zamykam to badziewie konto.

   Usuń
 4. Nagroda za rejestrację karty Getin już odebrana i nie chcę dalej brać udziału w programie Bezcenne chwile.
  Czy  zatem żeby zrezygnowac/usunąć kartę z kontem, moimi danymi z  "Bezcennych Chwil" trzeba kontaktować się przez infolinię lub mail, czy też w
  mozma zrobić to samemu? tzn.po zalogowaniu do programu, w Moje Konto>Moje Dane>
  Moje Zgody  -poprzez odhaczenie wszyskiych zgód?  Te odhaczenie wszyskich zgód wystarczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w 30 dni po wycofaniu zgód daną karta wypada z gry.

   Usuń
 5. Dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przystąpiłam do promocji 4.01 i do tej pory jakoś nie otrzymałam 1000 punktów powitalnych a transakcje kartą zrobiłam dzień później. Co robić?

  OdpowiedzUsuń
 7. i ja 1000 punktów po miwsiącu nie dostałem

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...