Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowana premia 350 zł w promocji "Postaw na konto" w BNP Paribas

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

19.01.2021

Gwarantowana premia 350 zł w promocji "Postaw na konto" w BNP Paribas

Pojawiała się nowa promocja Konta Otwartego na Ciebie.

Promocja "Postaw na konto" w BNP Paribas
Do zgarnięcia - w całkiem prosty sposób - czeka aż 350 zł w bonusach pieniężnych! Niezmiennie obowiązuje też - przyzwoity na tle wielu banków - okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku (bo to zaledwie 12 miesięcy).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Postaw na konto": nawet 350 zł od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Nagrody. W promocji "Postaw na konto" do wzięcia są 3 bonusy pieniężne (2 x 100 zł oraz 150 zł), które wpłyną na Twe konto, więc będzie można je wykorzystać według własnego uznania (przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel). Łącznie to aż 350 zł.

Limit rejestracji. Udział w promocji "Postaw na konto" wziąć może maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). Z udziałem w promocji nie warto zwlekać.

Zasady akcji "Postaw na konto"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);

 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 28.02.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 14.03.2021 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i nadaj PIN do karty wydanej do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 14.03.);
 • w marcu 2021 r.:
  • wykonaj min. 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł (może być to przelew np. z własnego konta w innym banku).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę - premię w wysokości 100 zł. 

By zgarnąć drugi bonus w wysokości 100 zł, w kwietniu 2021 r.:
 • wykonaj min. 6 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (może być to przelew z własnego konta w innym banku).

W celu uzyskania ostatniego z bonusów, tym razem w wysokości 150 zł, w maju 2021 r.:
 • wykonaj min. 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • wykonaj min. 6 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (może być to przelew z własnego konta w innym banku).

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu bonusów, organizator promocji będzie powiadamiać Cię mailowo (z adresu postawnakonto@bnpparibasplus.pl:
 • do 19.04. o bonusie 100 zł (za spełnienie warunków w marcu);
 • do 27.05. o drugim bonusie 100 zł (za spełnienie wymogów w kwietniu) oraz
 • do 28.06.2021 o bonusie w wysokości 150 zł (za realizację warunków promocji w maju).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości powiadamiającą o przyznaniu pierwszego bonusu 100 zł będzie należało zareagować - do 26.04.2021 r. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowania otrzymasz mailem) w celu podania numeru rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. Wypłata bonusów nastąpi do 30.04. (100 zł), do 31.05. (kolejne 100 zł) oraz do 30.06.2021 r. (150 zł). Do momentu ich otrzymania posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Warunkiem otrzymania każdej kolejnej nagrody jest spełnienie warunków uzyskania wcześniejszego bonusu. Zatem by zdobyć 100 zł za spełnienie warunków w kwietniu, uprzednio w marcu trzeba zrealizować warunki dla pierwszego bonusu, a w celu zdobycia 150 zł, trzeba mieć zrealizowane warunki otrzymania dwóch poprzednich bonusów po 100 zł.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Postaw na konto"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót kartą, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); 

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Postaw na konto" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 200 zł w bonach Carrefour za kartę kredytową.

Przydatne dokumenty:

123 komentarze:

 1. Czy BNP ma jakiś program poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Jak sięgam pamięcią, to w BNP Paribas programu poleceń nie było (przynajmniej w ciągu ostatnich 5-6 lat).

   Usuń
 2. "zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł"

  Co to dokładnie oznacza? Musi to być jednym przelewem czy mogą być mniejsze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie idzie o sumę wpływów. Wpłaty (oddział, bankomat) przelewy.

   Usuń
  2. To oznacza, że może być jeden wpływ min. 1000 zł, ale może być też wiele mniejszych kwot, które łącznie dadzą min. 1 000 zł wpływów w miesiącu.

   Usuń
 3. Czyli gdy wszystko pójdzie zgodnie z planem, to 1. lipca można złożyć dyspozycję wymówienia - super! A już miałeś składać wniosek w promce "Razem w karnawale" z niemal identycznymi warunkami za jedyne 250 zeta, w której się właśnie zarejestrowałem ... co nagle, to po diable :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli można być zarejestrowanym w kilku promocjach?

   Usuń
  2. Sama rejestracja nie jest przeszkodą. Ale udział można wziąć wyłącznie w jednej promocji (o tym decyduje skąd - tj. z której strony promocji - zostanie złożony wniosek o konto).

   Usuń
  3. A co jeśli wniosek w poprzedniej promce za 250 zł już złożyłem i teraz czeka on na podpisanie? Mogę go zignorować i wnioskować w tej nowej promocji 350 zł?

   Usuń
  4. Być może wciąż da się anulować na infolinii.

   Usuń
 4. Co z klientami Optimy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie byli wykluczani. Można zakładać.

   Usuń
 5. Zamknąłem konto 11.01.20. - ciekawi mnie, czy mogę składać wniosek, czy muszę czekać do lutego ( liczą może pełne miesiące karencji). Tylko wtedy już będzie za późno...

  diego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 11.01. zamknęli ci konto czy złożyłeś wypowiedzenie? Bo jeśli to drugie to roczna karencja mini ci 11.02.

   Usuń
  2. Wtedy można było zamknąć konto w trybie natychmiastowym.

   Usuń
 6. Co robić, gdy po wybraniu opcji zakładania konta przez apkę weryfikacja twarzy się nie powiodła? Mogę w ramach promocji po prostu jeszcze raz sie zarejestrować lub złożyć nowy wniosek o konto czy tylko jednorazowa rejestracja wchodzi do promocji? A może po prostu infolinia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń na infolinię i podkreśl że chodzi o konto w promocji.

   Usuń
  2. Czekaj na telefon z centrali - zadzwonią w celu kontynuacji składania wniosku. Infolinia nic nie pomoże, a czasami zaszkodzi - wiem z własnego doświadczenia.

   Usuń
 7. Wypowiedzenie złożyłem oczywiście miesiąc wcześniej, 11.01.20. konto już było nieaktywne. Pozdrawiam

  diego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zatem minął już rok, więc możesz wziąć udział w promocji.

   Usuń
 8. Po ilu dniach przyjedzie kurier i czy najpierw dzwoni żeby się umówić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie był tak jakoś po tygodniu. Dzwonił się umówić.

   Usuń
  2. To jak zachowuje się dany kurier zależy tylko i wyłącznie od niego samego.

   Usuń
  3. Firma kurierska odbiera dokumenty najpóźniej następnego dnia po tym jak bank je przygotuje oraz po tym jak ich o tym poinformuje. Dostarczenie zazwyczaj jest następnego dnia.

   Usuń
  4. Ale ludzie wolą sobie komplikować życie i nie korzystają z opcji dostarczenis umowy przesyłką kurierską.

   Usuń
 9. Co zrobić, jeśli zamiast potwierdzenia smsem napisali, żeby potwierdzić w aplikacji. Jak zalogować się do aplikacji, skoro nie mam jeszcze loginu. A może w aplikacji od nowa założyć konto? Bo takie możliwości są do wyboru. Tylko wtedy nie wiadomo czy będzie to konto w promocji.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jako podpis smsem przyszła wiadomość na maila, żeby potwierdzić w aplikacji. W jaki sposób to zrobić, ponieważ są tam dwie możliwości do wyboru: zalogować się loginem lub założyć konto. Loginu jeszcze nie posiadam, a jeśli wejdę w opcję załóż konto, to czy ono będzie w promocji? Co zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 11. własnie wnioskowałem konto ja i kolezanka w obu przypadkach pojawił się komunikat weryfikacja tozsamosci sie przedłuża skontaktujemy sie z toba droga e mail ktos ma podobnie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak miałam i przyszła na emaila wiadomość, żeby potwierdzić aplikacją Ale nie bardzo wiem jak to zrobić, skoro nie mam jeszcze konta

   Usuń
  2. z rana zadzwoniła pani z banku i mówiła, że dostane jeszcze raz wiadomość z linkiem do podpisania poprzez podanie kodu z sms-a. (zaznaczam, że poczta WP nie zczytuje tego linku i należy przesłać dalej na inną pocztę, najlepiej na gmail i wtedy wejść w ten link).

   Usuń
  3. Nic podobnego - ja dostałem od nich wiadomość na pocztę WP i wszystko jest w porzo: konto aktywne, apka zainstalowana. Czekam teraz na kartę.

   Tam zatrudniają zdecydowanie zbyt wielu młodych ludzi :)

   Usuń
  4. WP i Interia to są poczty których lepiej unikać. Ostatnio cała masa maili mi nie dochodzi albo są takie kwiatki jak piszesz, czyli na WP nie wyświetlają linków.

   Usuń
  5. Od lat mam konta na WP założone właśnie do zabawy w bankobranie - zero problemów.

   Usuń
  6. Potwierdzam.

   Usuń
 12. Kartę wystarczy zastrzec w aplikacji czy trzeba wypowiedzieć umowę, żeby nie płacić za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę musisz mieć do otrzymania nagrody więc nie spiesz się z rezygnacją.

   Usuń
  2. Czy to wymóg regulaminowy, bo w powyższym opisie tej promki nie ma o tym mowy.

   Usuń
  3. W części pt. "Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?" jest mowa o terminie wypłaty premii i dopisek "Do momentu ich otrzymania posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.". To wymóg regulaminowy.

   Usuń
 13. Wczoraj złożyłem wniosek, podpisałem umowę smsem i do dzisiaj cisza. Z banku umowy brak, dostałem tylko e-maila o udziale w promocji.
  diego

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy można dowiedzieć się w jakiś sposób kiedy dokładnie zamknęłam konto?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy mogę skorzystać z tej promocji jeżeli spłacam raty w BNP Paribaa z tytułu posiadania limitu odnawialnego allegro?

  OdpowiedzUsuń
 16. Wybrałam założenie konta przez aplikację, a nie kurierem. W aplikacji nacisnęłam "Złóż wniosek", bo nie było opcji "Kontynuuj wniosek". Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam? W apce dane jakby były już uzupełnione, więc mam nadzieję, że jakoś automatycznie wniosek kontynuowałam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli dane już wczytało to powinno być O.K.

   Usuń
 17. Czy posiadanie konta firmowego (na fundację) w BNP wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie, bo to nie jest konto osobiste.

   Usuń
 18. Przelewy mogą być na jedno to samo konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. W regulaminie mowa jedynie o liczbie przelewów, ale nie ma dodatkowego wymogu by były to np. przelewy na różne rachunki.

   Usuń
 19. Konto założone, umowa przyszła na mail, niestety nie mogę się zalogować. Wpisuję login, ale nie przychodzi sms z hasłem. Czy muszę czekać, aż kurier dowiezie wszystko, czy coś nie tak z systemem w BNP?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Logowanie będzie możliwe dopiero po aktywacji karty (tj. nadaniu PIN-u do niej), a więc po wizycie kuriera.

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję za informację i potwierdzenie. Tak przypuszczałam, że chyba trzeba poczekać do wizyty kuriera.

   Usuń
  3. @Złotowa Czyli teraz aktywacja karty (zmiana PIN-u ) mozliwa jest tylko w bankomacie.

   Inaczej jak wysle sms na numer z koperty to nie utworze hasła do bankowosci internetowej przez co nie zaloguje sie ?

   Mozesz przypomniec bo juz nie pamietam jak jest teraz.

   Usuń
  4. Wysyła się SMS, dostaje się PIn. I wtedy można logować się do bankowości. Wpisujesz login z umowy, po czym przyjdzie SMS z pierwszym hasłem (do zmiany).

   Usuń
  5. No dobra a jak sie nadaje PiN do karty, w bankowosci czy w bankomacie ?

   Usuń
  6. Pin do karty przychodzi w SMSie. Jest instrukcja w liście załączonym do karty, którą zostawia kurier.

   Usuń
 20. Wybrałem założenie konta przez aplikację. Po zrobieniu zdjęć dowodu wywaliło mnie z aplikacji. Teraz po kliknięciu w aplikacji na "otwieram konto" wyskakuje mi komunikat "W chwili obecnej nie możesz założyć konta. Spróbuj ponownie później." Ktoś też tak miał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znacznie szybciej jest kurierem choć drożej dla banku - taki klimat :)

   Usuń
 21. witam. co dokładnie oznacza umowa ramowa? czy jeśli mam w BNP kartę kredytową to z automatu oznacza, że mam umowę ramową w tym banku? konto osobiste zamknąłem ponad rok temu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To umowa między klientem a bankiem dotycząca rachunków bankowych, karty płatniczej
   oraz systemów bankowości telefonicznej i internetowej.

   Usuń
 22. Co to się dzieje? 21 stycznia założyłam konto, bez żadnego problemu, umowa przyszła na mail (wszystko jak należy, login, nr konta), dziś dostałam kolejnego maila: "Twój wniosek o konto został odrzucony - BNP Paribas Bank Paribas S.A.". Jak to możliwe, że wniosek odrzucony, skoro fizycznie umowa przysłana? Czy ktoś miał podobny przypadek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w Handlowym, ale to zignorowałem - premię dostałem, a konto już zamknięte :)

   Usuń
 23. Czy to znaczy, że w lutym nie musimy absolutnie nic robić na koncie (przelewy, zakupy kartą, wpływ na konto) aby spełnić warunki promocji? Czy w styczniu (miesiąc rejestracji i otwarcia konta) trzeba zrobić obrót kartą, aby nie pobrali opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. - W styczniu nic,
   - w lutym 1 płatność kartą żeby nie było opłaty,
   - od marca warunki promocji.

   Usuń
  2. dzięki!

   Usuń
 24. Czy jeśli mam wspólny kredyt z mężem w BNP, ale umowa na konto z którego schodzi rata i kartę jest tylko na niego mogę wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 25. Jak interpretować 12 miesięcy karencji? Zamknięcie poprzedniego konta nastąpiło 24 stycznia 2020 (wniosek złożony miesiąc wcześniej). Konto w promocji jak wyżej otworzyłam 27 stycznia. Tymczasem na jednych z portali bankowych wyczytałam odpowiedź na podobne pytanie, że skoro ktoś zamknął konto w lutym to może otworzyć promocyjne konto dopiero w marcu.
  W regulaminie jest: "w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczem / współposiadaczem rachunku oszczędnościowo –rozliczeniowego w Banku".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno mi powiedzieć co ktoś miał na myśli, przedstawiając taką odpowiedź. Jeśli konto zostało zamknięte 24.01.2020 r. (przez co rozumie się właśnie faktyczne zamknięcie konta, a nie datę złożenia wypowiedzenia), to aktualnie złożony wniosek kwalifikuje do promocji, bo 12 miesięcy już minęło.

   Regulamin mówi bowiem, że udział w promocji wziąć może uczestnik, który "w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku [BNP Paribas]". Interpretacja jest więc prosta i może być tylko jedna: 12 miesięcy minęło, więc droga do udziału w promocji jest otwarta.

   Ewentualnie gdyby była mowa o miesiącach kalendarzowych, to można by to interpretować inaczej, ale na szczęście tak nie jest.

   Usuń
 26. Konto zamknęli mi w styczniu 2020r więc minął rok, ale długo walczyłem o zamknięcie internetowych kanałów dostępu. Na dzień dzisiejszy i tak nie są zamknięte lecz zablokowane.
  Czy to będzie jakiś problem, aby załapać się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, karencja liczy się od zamkniętego konta, a nie od zamkniętej bankowości. Sprawdzone na własnej skórze.

   Usuń
  2. U mnie podobna sytuacja (niezamknięte Elektroniczne Kanały Dostępu i zablokowane). Wniosek wypełniony, umowa podpisana i od dłuższego czasu cisza, karty nie przysłali. Niedawno przysłali SMS, że jednak weryfikacja się nie powiodła i zapraszają do oddziału. Ktoś miał taką sytuację? Składać ponownie wniosek przez aplikację? Iść do oddziału?

   Usuń
  3. DZIĘKI!!!

   Usuń
  4. Anonimowy7 lutego 2021 13:50 skoro umowa podpisana to powinno być wszystko okey. Ale zadzwoń na infolinię i wyjaśnij.

   Usuń
 27. Złożyłem dzisiaj wniosek, otworzyłem konto (weryfikacja przez apke niestety tak jak w Pekao czy Citibank porażka, tak to jest jak ktoś na siłę chce być innowacyjny)i czekam na kartę. Czy w lutym coś powinienem robić czy dopiero w marcu wpływy 500zł i 2 przelewy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunki promocji dopiero od marca trzeba realizować. W lutym co najwyżej tylko 1 płatność kartą.

   Usuń
 28. We wniosku o konto są 3 zgody marketingowe, czy trzeba je zaznaczyć?

  OdpowiedzUsuń
 29. Dzisiaj złożyłem wniosek. Zobaczymy czy się załapię na pulę 3000 nagród.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro dało się zarejestrować i złożyć wniosek to się łapiesz na 100%

   Usuń
 30. Czy wymagane jest udzielanie wszystkich zgód marketingowych podczas wypełniania formularza na stronie promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Bez tego nawet nie da się dalej przejść. Przy czym warto zauważyć, że są to oświadczenia związane wyłącznie z promocją i na potrzeby wypłaty premii - nie wykraczają ponadto (więc nie jest to zgoda np. na marketing innych produktów).

   Usuń
 31. W BI moje konto osobiste jest zablokowane, co jest oznajmione na czerwono. Karta debetowa aktywowana, nadany pin i wszystko z nią ok.
  Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, bo zakładałem już niejedno konto w niejednym banku. O co chodzi? Ktoś może wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odblokowali dzisiaj, sami, bez interwencji ;p

   Usuń
 32. Czy wy też tak macie, że w historii rachunku widnieją transakcje z konta, które zamknąłem w 2019 roku? Dodam, że nr aktualnie założonego konta różni się od tego zamkniętego 2 lata temu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, BNP utrzymuje historię. A numer konta utrzymują w przypadku otwarcia konta ponownie przed upływem 12 m-cy od jego zamknięcia.

   Usuń
 33. Teraz w lutym nic nie muszę robić? Zaczynamy działać od marca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunki promocji należy spełniać od marca. W lutym wystarczy tylko jedna płatność kartą (w celu uniknięcia opłaty).

   Usuń
  2. Ale jeżeli jest niepełny miesiąc, bo konto otwarte 10 lutego, to też należy wykonać jedną płatność kartą?

   Usuń
  3. Opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim m-cu wykonasz 1 płatność kartą na dowolną kwotę czyli w przypadku założenia konta w lutym pierwszą płatność wystarczy wykonać w marcu - czyżby Złotówie pomyliły się promki?

   Usuń
  4. Najwyraźniej :)

   Usuń
  5. No ale jak ktoś otworzył konto w styczniu, to warunki spełnia od marca, ale w lutym 1 płatność musi zrobić (w przeciwnym wypadku dziabną 3 zł).

   Usuń
  6. Dokładnie, jednak tu mowa o przypadku założenia konta w lutym :)

   Usuń
 34. A kiedy i gdzie się otrzymywało 10 znakowy kod do rejestracji w promocji. Konto otworzyłem, spełniłem wymogi, ale teraz nie pamiętam czy na stronie https://postawnakonto.bnpparibasplus.pl/ tej promocji pisywałem jakiś 10 cyfrowy kod i skąd go miałem wziąć?!?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten kod przyjdzie w mailu powiadamiającym o przyznaniu pierwszego bonusu. Dotąd jeszcze nikt nie sygnalizował otrzymania tej wiadomość. Organizator na jej przesłanie ma czas do 19.04. Bazując na doświadczeniu z poprzednich edycji, tego typu maile najczęściej przychodzą w ostatnim możliwym terminie, więc spodziewać się można najpewniej w poniedziałek.

   Usuń
  2. Też jeszcze nie dostałam, więc rzeczywiście pewnie w poniedziałek będzie mail

   Usuń
  3. Aktualizacja, mail właśnie przyszedł :)

   Usuń
  4. U mnie brak - czekam do poniedziałku.

   PS. Z jakiego adresu jest ta wiadomość?

   Usuń
  5. postawnakonto@bnpparibasplus.pl

   Usuń
  6. Dzięki. Była w spamie :)

   Usuń
 35. witam
  Do dnia dzisiejszego, czyli 19-go kwietnia miałam otrzymać mailowe potwierdzenie spełnienia warunków promocji. Warunki spełniłam. I cisza/..ktoś coś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To samo u mnie. Znowu trzeba reklamować.

   Usuń
  2. Sprawdźcie spam bo ja maila miałem właśnie tam.

   Usuń
  3. u mnie również to samo , spełniłem wszystkie warunki , a maila jak nie ma tak nie ma.

   Usuń
 36. Dostał ktoś maila? Żona nie dostała a spełniła warunki

  OdpowiedzUsuń
 37. Okazało się że żona wykasowała e-maila. Tytuł maila Postaw na konto. Informacja o nagrodzie. E-mail przyszedł 16 kwietnia

  OdpowiedzUsuń
 38. Regulamin, § 5. Postępowanie reklamacyjne
  3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji.

  Super, ale numer konta do wypłaty premii trzeba podać najpóźniej 26. kwietnia.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najczęstszą przyczyną braku maila jest problem z jego dotarciem (wpada do spamu lub w ogóle nie dociera przez filtry antyspamowe operatora danej poczty). W takim przypadku - gdy zgłaszane są reklamacje - to termin 26.04. nie obowiązuje. Przewiduje to regulamin, w którym można znaleźć zapis: "Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 3 lit. b, nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: postawnakonto@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 23 grudnia 2021 r".

   Usuń
 39. Złotówa, masz jakieś rady w kwestii treści tej reklamacji do Hagen?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto jeszcze sprawdzić foldery typu spam (albo 'Oferty', 'Inne' itp.), bo zdarza się, że ten mail właśnie tam wpada. Jeśli wiadomości jednak nie ma, to pozostaje zgłosić reklamację - o tym jak to zrobić, piszę tutaj (we wpisie przypominającym o finalizacji powyższej promocji).

   Usuń
 40. Mail z informacją o przyznaniu nagrody dostałem 16 kwietnia. Dziś (30 kwietnia) na konto, które podałem na stronie promocji, przyszedł przelew na 100 PLN "POSTAW NA KONTO - NAGRODA 1". Więc jak na razie promocja idzie gładko.

  OdpowiedzUsuń
 41. Pytanie o drugą nagrodę, czy na nią też będzie trzeba jakoś zareagować - cokolwiek zrobić? Czy kasa powinna wpaść na konto z automatu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dane uzupełnia się tylko jeden raz. W przypadku kolejnych nagród mail od organizatora pełni jedynie funkcję powiadamiającą. Pozostaje wtedy czekać na premię - wpłynie z automatu.

   Usuń
 42. Konto musi być otwarte do 30 czerwca. Czy to oznacza, że mogę wypowiedzieć umowę 31 maja (bo wtedy zamknięcie konta nastąpi 30 czerwca), czy z wypowiedzeniem też trzeba czekać do 30 czerwca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Planując zamknięcie konta, osobiście z wypowiedzeniem zaczekałbym do dnia wypłaty premii (na wypadek sytuacji gdyby trzeba było złożyć reklamację albo w obawie przed wcześniejszym zamknięciem konta - czasem banki takie dyspozycje realizują szybciej).

   Usuń
  2. Od sierpnia wchodzą w życie zmiany w OWU i Taryfie, więc zaraz po wpłynięciu ostatniej nagrody można będzie wypowiedzieć umowę w trybie natychmiastowym.

   Usuń
 43. Dziś wpłynęło mi na konto drugie 100 PLN od HAGEN.

  OdpowiedzUsuń
 44. Potwierdzam. Stówa jest.

  OdpowiedzUsuń
 45. Dziś wpłynęła trzecia nagroda, więc promocja udana. Dzięki Mr. Złotówa. Tym którzy chcieliby rozstać się z BNP po zainkasowaniu nagród przypominam, że w sierpniu zmienia się Taryfa, więc można rozwiązać umowę natychmiastowo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co dziękować :) Otwarcie konta, spełnienie warunków, to Twa zasługa :) Życzę dalszego owocnego korzystania z promocji!

   Usuń
 46. U mnie też wszystkie fanty przytulone, konto wyzerowane, jutro zamykam.
  Spróbuje natychmiastowo, oby poszło gładko jak odbiór nagród.
  I czekam 12 m-cy...:)
  Oby nie zmienili karencji, bo to perełka wśród banków :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wczoraj przez infolinię zgłosiłem zamknięcie natychmiastowe. Dziś jeszcze konto otwarte, ale z doświadczenia wiem, że ta natychmiastowość w różnych bankach trwa nawet dobre kilka dni. Zobaczymy.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...