Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł za Konto Jakie Chcę to też okazja dla... obecnych klientów Santander Banku. Czeka do 500 zł

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

15.01.2021

300 zł za Konto Jakie Chcę to też okazja dla... obecnych klientów Santander Banku. Czeka do 500 zł

Promocja dla nowych klientów cieszy się olbrzymią popularnością, więc teraz łatwiej polecać.

Promocje dla nowych i obecnych klientów Santander Banku
Osób posiadających konto w Santander Banku wśród Czytelników bloga Bankobranie zapewne nie brakuje. To duży bank, oferujący dobre konto (z darmowymi przelewami natychmiastowymi), który zorganizował już mnóstwo promocji. Kto więc konto w tym banku ma, ten może to teraz wykorzystać i zarobić - właśnie (a właściwie szczególnie) jako obecny klient.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

W Santander Banku dostępny jest bowiem program poleceń, który daje obecnym posiadaczom konta bonus 50 zł za skuteczne polecenie - maksymalnie (w edycji dostępnej jeszcze tylko do końca stycznia) zyskać można do 500 zł. 

Mocnym argumentem ułatwiającym polecanie konta właśnie teraz, jest to, że osoba polecona może założyć konto w promocji z premią 250 zł na start, co w sumie da jej zarobić aż 300 zł (bo dodatkowo dostanie 50 zł za otwarcie konta z polecenia - promocje łączą się). 

Innymi słowy: jeśli Ty masz konto w Santander Banku i polecisz je np. znajomemu lub komuś z rodziny, to we dwójkę zgarniecie 350 zł. Ty: 50 zł (za samo polecenie, bo w praktyce nic więcej robić nie trzeba), a osoba polecona dostanie 250 zł + 50 zł (za spełnienie całkiem prostych warunków).

Co zrobić, by polecać konto w Santander Banku?

W skrócie: trzeba posiadać konto osobiste w Santander Banku, wyrazić wymagane zgody oraz przystąpić do programu "Polecam mój Bank - IX edycja", by uzyskać kod polecenia. 

Dalej ten kod należy przekazać osobie poleconej, by podała go podczas składania wniosku o Konto Jakie Chcę. I to tyle aktywności po stronie osoby polecającej. Pozostanie tylko czekać, by osoba polecona spełniła swe warunki i wtedy przełoży się to na wypłatę bonusów zarówno dla polecającego (50 zł), jak i osoby polecanej (50 zł + 250 zł w dodatkowej promocji).

Szczegółowy opis znajdziesz we wpisie, w którym prześwietlam program "Polecam mój Bank".

Co musi zrobić osoba polecona, by zyskać w sumie min. 300 zł?


Na promocję z bonusem 50 zł za otwarcie konta z polecenia łapią się osoby, które nie mają i co najmniej od 1.11.2019 r. nie miały konta osobistego w Santander Banku. To jednocześnie też kluczowe dla polecającego, bo taka osoba swój bonus 50 zł (za polecenie) dostanie tylko wtedy, gdy polecony spełni wszystkie warunki uzyskania swego bonusu 50 zł (za otwarcie konta z polecenia). A co jeszcze powinna zrobić osoba polecona? We wniosku o Konto Jakie Chcę musi podać kod polecenia, a także swój numer telefonu i adres mailowy, wyrazić wymagane zgody i nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku. Ponadto niezbędnym jest aktywowanie aplikacji mobilnej Santander Banku oraz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zalogowanie do aplikacji oraz do bankowości internetowej, a także wykonanie płatności kartą wydaną do konta i BLIKiem na sumę min. 300 zł (wśród nich musi być co najmniej jedna transakcja BLIKiem).

Kiedy bank wypłaci bonus za polecenie?

Termin wypłaty bonusów zależy od tego kiedy osoba polecona spełni warunki. Gdy konto z polecenia zostanie otwarte w styczniu, to czas na spełnienie swych warunków (zalogowanie do aplikacji i bankowości oraz płatności na sumę min. 300 zł) osoba polecona będzie miała do końca lutego, acz może to zrealizować wcześniej - gdy uda się wyrobić do końca stycznia, to i bonusy szybciej wpadną. Ich wypłata przewidziana jest bowiem do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji - jeśli osoba polecona spełni je w lutym, to bonusy wpadną do 31.03., ale jeśli warunki zostaną zrealizowane już w styczniu, to bank musi wypłacić bonusy do 28.02.2021 r.

Ile można zarobić dzięki programowi poleceń w Santander Banku?

Osoba polecająca w danej edycji programu "Polecam mój Bank" może zyskać po 50 zł za skuteczne polecenia, a bank wynagrodzi maksymalnie 10 takich poleceń, więc łącznie można zgarnąć nawet 500 zł.

Do kiedy można polecać konto w Santander Banku?

Aktualna, IX edycja programu poleceń konta w Santander Banku, dostępna jest do 31.01.2021 r. To czas, w którym osoba polecona nie tylko musi złożyć wniosek o konto, ale też podpisać umowę - jako że dla wniosków biorących udział w promocji z dodatkową premią 250 zł, możliwe jest to wyłącznie za pośrednictwem kuriera, to ze składaniem wniosku nie ma co zwlekać - trzeba bowiem kurierowi dać kilka dni na przyjazd.


13 komentarzy:

 1. A jeżeli niepełnoletni syn ma tam konto i ja zostałam uwzględniona przy jego zakładaniu, bo taki był warunek, to mogę wziąć udział w promocji czy nie?,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz konto? Czy masz tylko pełnomocnictwo?

   Usuń
 2. Mam bardzo ważne pytanie. Czy jak zapłacę na allegro blikiem to zostanie to zaliczone jako płatność BLIK i doliczone do tej sumy 300zł co trzeba wydać? proszę o szybką odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy jeśli teraz zawnioskowałem o konto to też jeszcze mogę polecać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak konto będziesz mieć otwarte to możesz dołączyć do programu i polecać.

   Usuń
 4. Ulotkę dot. programu poleceń załączają teraz nawet do listu z kartą przesyłaną do konta.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam już kartę kredytową w Santander i aplikacje mobilną, rozumiem że loguje się po otwarciu rachunku na tym samym loginie i zostanie to zatwierdzone w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, konto pojawia się w tej samej bankowości. Login zostaje bez zmian.

   Usuń
  2. Dziękuje za informację.

   Usuń
 6. Orientujecie się czy przy rezygnacji z konta w santanderze jest proponowana jakaś oferta retencyjna ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy prawdą jest, że objętych promocją jest tylko 9000 wniosków. Jak sie nie zalapiesz, to zakładasz konto bez promocji i bank cię nigdzie o tym nie informuje?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...