Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 150 zł za konto w mBanku + 1,8% dla oszczędności

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

28.01.2021

Premia do 150 zł za konto w mBanku + 1,8% dla oszczędności

eKonto osobiste w mBanku dostępne jest w nowej promocji. 

Promocja "Aktywność się opłaca" w mBanku
Do wzięcia czekają premie pieniężne do 150 zł oraz - dla zainteresowanych - 1,8% w skali roku dla oszczędności. 

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

"Aktywność się opłaca": do 150 zł od mBanku


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2017 r. nie miała:
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub  
2) rachunku oszczędnościowego  
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 [to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku - przyp. Mr. Złotówa]. 

Z udziału w promocji wykluczeni są także współposiadacze tego typu rachunków. Ale posiadanie innych produktów mBanku (np. kredytu, karty kredytowej czy rachunku firmowego) w niczym nie przeszkadza i droga do udziału w promocji z premią do 150 zł za konto osobiste w mBanku pozostaje otwarta.

Nagrody. W promocji "Aktywność się opłaca" do wzięcia czekają nagrody gwarantowane: 
 • 3 premie pieniężne po maksymalnie 50 zł każda, które wpłyną na konto, więc będzie można je wykorzystać według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel);
 • 1,8% w skali roku dla kwoty do 10 tys. zł - takie warunki na rachunku oszczędnościowym Moje Cele mBank gwarantuje przez 3 pełne miesiące kalendarzowe.

Zasady promocji "Aktywność się opłaca" w mBanku


By wziąć udział w akcji:
 • najpóźniej do 31.05.2021 r. złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą, zaznaczając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i akceptując regulamin oraz zawrzyj umowę z bankiem;
 • w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu po miesiącu otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij na konto jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł (może to być przelew nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł);
  • wykonaj min. jedną płatność kartą wydaną do konta;
  • wykonaj min. jedną płatność telefonem (Apple Pay albo Google Pay) lub BLIKiem (do płatności BLIKiem - zgodnie z regulaminem promocji - zaliczą się również... wypłaty BLIKiem w bankomacie i przelewy na telefon BLIK);
  • wykonanych płatności nie anuluj co najmniej do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania.

Od tego ile wykonasz płatności (na dowolne kwoty) będzie zależała wysokość premii, jaką uzyskasz. mBank będzie naliczał następujące bonusy:
 • 1 zł za każdą płatność kartą wydaną do konta;
 • 2 zł za każdą płatność telefonem i/lub BLIKiem.
Płatności można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. 

Za dany miesiąc kalendarzowy maksymalnie możesz uzyskać premię w wysokości 50 zł. 

Kiedy mBank wypłaci premie?


Każda z premii ma być wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków jej uzyskania. Przykładowo przebieg udziału w promocji może wyglądać tak:
💡 Jeżeli eKonto osobiste w mBanku otworzysz w lutym, to na spełnianie warunków (płatności) będziesz mieć czas w marcu, kwietniu i maju, a wypłata premii za te miesiące będzie następować odpowiednio do końca kwietnia, maja i czerwca.

Przydatne informacje. Udział w promocji biorą konta indywidualne (załóż więc konto samodzielnie i nie zmieniaj go na wspólne, by nie pozbawić się prawa do premii).


eKonto osobiste w mBanku - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w mBanku na potrzeby powyższej promocji to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną;
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz co najmniej 1 płatność kartą (na dowolną kwotę); od 1.03.2021 r. obowiązywać będą nowe warunki: z miesięcznej opłaty za kartę zwalniać będą płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł).

Jak wygląda otwarcie konta w mBanku. We wniosku o konto wybrać możesz sposób zawarcia umowy o konto (za pośrednictwem kuriera lub w wybranej placówce mBanku).

W przypadku zawierania umowy o konto w placówce mBanku, by mieć pewność udziału w promocji, warto zwrócić uwagę, aby w placówce umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku.

Konto oszczędnościowe Moje cele: 1,8% do 10 tys. zł w mBanku


Kto chce (bo to opcja dobrowolna i nie wymagana na potrzeby uzyskania premii do 150 zł) może również skorzystać z usługi Moje cele i idącej za tym okazji na promocyjne oprocentowanie. Szczegóły oferty to:
 • oprocentowanie: 1,8% w skali roku;
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje Cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli Uczestnik Promocji otworzył rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele w styczniu, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez luty, marzec i do końca kwietnia)";
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 10 000 zł.

By uzyskać promocyjne oprocentowanie trzeba założyć rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" (zrobić to należy już na etapie wnioskowania o eKonto osobiste).

Moje cele to usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz ją skonfigurować tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze wtedy, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. A wybrać można zaokrąglanie do 10 zł, stałą kwotę z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretny procent (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy.

Aby uzyskać stawkę 1,8% w skali roku, należy spełniać poniższy warunek:
"Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów na ten rachunek w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym"

Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.


22 komentarze:

 1. Czyli 25 przelewów i jest 50 zł premii. W końcu prosta promocja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale okres wykluczenia niezmiennie bardzo długi ciągle :(

   Usuń
  2. Drzewiej dawali 100 zł premii za 5 przelewów.

   Usuń
  3. @Anonimowy, 28 stycznia 2021, 14:35

   Rok temu była promka praktycznie bez jakiejkolwiek karencji. Na dodatek warunki były śmiesznie proste i premia wypłacana niemal od razu!

   PS. Dopiero później się okazało, że Commerzbank jednak ich nie sprzeda.

   Usuń
 2. Czy obecny klient może skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie Moje Cele?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wątpię - w powyższym opisie Złotówy stoi: "By uzyskać promocyjne oprocentowanie trzeba założyć rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" (zrobić to należy już na etapie wnioskowania o eKonto osobiste)"

   Usuń
  2. zła interpretacja w regulaminie jest jasno napisane ze oprocentowanie wynosi 1,8 dla obecnych klientow ktorzy na dzien 31.12 posiadali saldo na rachunkach oszczednosciowych ponizej 1000 zł wiec nie moze byc tylko dla nowych klientów

   Usuń
  3. 2 razy przeczytałem regulamin i nigdzie nie ma mowy o 31.12 ani o saldzie poniżej 1000 zł więc nie wiem skąd wziąłeś te informacje.

   Usuń
  4. https://www.mbank.pl/indywidualny/oszczednosci/cele/cele-promo/

   "Jeśli jesteś naszym Klientem oraz w dniu 31.12.2020 r. posiadałeś na swoich rachunkach oszczędnościowych, Moich celach oraz lokatach mniej niż 1 000 zł możesz założyć cel z promocyjnym oprocentowaniem 1,8%".

   Usuń
  5. Powyższy wpis poświęcony jest promocji dla nowych klientów, którzy dopiero otwierają konto (więc te zapisy o saldzie na 31.12.2020 r. tych osób nie dotyczą; łapią się na 1,8%, ale na odrębnych zasadach, wynikających z regulaminu promocji "Aktywność się opłaca").

   Usuń
  6. Czyli obecni klienci się nie kwalifikują?

   Usuń
 3. dla jasności tu link do regulaminu promocji oproc. 1,8% dla obecnych klientów:

  https://www.mbank.pl/pdf/regulamin-osobyfiz/oszczednosci/503.pdf

  OdpowiedzUsuń
 4. Złotówa
  jak otworzę konto Moje cele 01.02.2021 (obecny klient) i tego dnia wpłacę kasę to oprocentowanie 1,8% obowiązuje 01.02.2021-31.05.2021 czy w okresie 01.02.2021-30.04.2021?

  Raz korzystałem z tej promocji z wcześniejszej edycji i tylko dlatego, że miałem potwierdzenie dłuższego okresu oproc. zapisem rozmowy chat z konsultantem mbank uznał reklamację i przyznał oprocentowanie za wtedy "piąty" m-c. Ale nie rozumiem, czemu w ogóle musiałem składać tą reklamację. Jak Ty interpretujesz zapis:

  "Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania przez trzy kolejne pełne miesiące (np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania pod koniec stycznia, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez luty, marzec i do końca kwietnia)."?

  Wg mnie w najlepszym wypadku można mieć oproc. nawet przez 4 m-ce.


  Tu treść odpowiedzi na reklamację (wtedy promocja była na 4 kolejne m-ce):
  "Dzień dobry,
  przykro nam, że informacje, które przekazał nasz pracownik wprowadziły Pana w błąd. Przychyliliśmy się do Pana prośby i wyrównaliśmy odsetki na Pana Celu do oprocentowania 2,50% w skali roku. Nasza decyzja jest indywidualna.
  Promocyjne oprocentowanie obowiązywało przez 4 pełne miesiące od 01.07.2020 do 31.10.2020 (lipiec, sierpień, wrzesień, październik). Za listopad naliczyliśmy odsetki, zgodne z Rozdziałem III Tabeli stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.. Wypłaciliśmy je poprawnie.
  Mamy nadzieję, że będzie Pan zadowolony z tego rozwiązania."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem podwyższone oprocentowanie na 3 pełne miesiące.

   Usuń
  2. TAK jak piszesz - cały luty + 3 kolejne pełne miesiące, a jak nie to reklamacja.

   Usuń
  3. Podstawą jest zawsze przede wszystkim regulamin, który w tym wypadku mówi:

   "Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 1,8% do kwoty 10000 zł będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje Cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli Uczestnik Promocji otworzył rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele w styczniu, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez luty, marzec i do końca kwietnia."

   Jeżeli więc ktoś otworzy "Moje Cele" 01.02.2021 r. to tym samym zyskuje promocyjne oprocentowanie na 4 miesiące!
   I tyle w tym temacie.

   Usuń
  4. Nie wiem skąd wam się robi ten dodatkowy miesiąc i skąd to interpretujecie. Pierwszy miesiąc sie nie wliczy zgodnie z regulaminem.

   Usuń
  5. do S.Majak: Sytuacja założenie konta 02.02.2020. Luty łapie się w regulaminowy zwrot "promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku" a m-ce marzec, kwiecień i cały maj w regulaminowy zwrot "przez trzy kolejne pełne m-ce". I wychodzi 4 m-ce całość w najlepszym wypadku.

   Dla mnie wprowadzenie słówka "pełne miesiące" w regulaminie to m-ce kalendarzowe bo żadne inne nie są "pełne" a zresztą miesiąc to miesiąc, tak jak brzmią ich nazwy w kalendarzu. Mbank interpretuje to po swojemu że m-c leci np. od 15-tego do 15-tego. Zobaczycie, bez reklamacji się nie obędzie o te odsetki za czwarty m-c. A wystarczyłoby żeby wpisali w regulaminie że promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 90 dni od otwarcia rachunku i nie byłoby niedomówień i dowolnych interpretacji. A tak tłumacz im z polskiego na polski. Zresztą jak widać nawet niektórzy piszący tu komentarze Czytelnicy interpretują zgodnie ze stanowiskiem mBanku.

   Usuń
 5. Promocyjny wniosek o założenie konta moje cele dla obecnych klientów ie działa. Czy jak założę cele w standardowy sposób to dostanę promocyjne oprocentowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi łaskawie uznali po reklamacji ze względu na długoletnią współpracę. Zareagowałem na wiadomość w apce a tam nigdzie sie nie doczytałem że musi być wniosek z promo linku i założyłem w apce cel. Czułem że tak będzie jak naliczali zwykłe odsetki, ale wyczekałem z reklamacją do końca.

   Usuń
  2. A ja mam dla Was obecni klienci dobrą radę jak sprawdzić, czy otworzyliście Cel w promocji czy w standardowym oprocentowaniu - sam nadziałem się na standardowe i odkręcałem na promocyjne. Sprawdźcie treść maila jaką otrzymaliście w dniu otwarcia celu. Mogą być dwie treści:

   1)Dzień dobry, uruchomiliśmy Twój cel. Możesz już zacząć oszczędzać i automatycznie odkładać ze swojego konta na realizację marzeń.

   Z pozdrowieniami, zespół mBanku


   2) Dzień dobry, uruchomiliśmy Twój cel. Możesz już zacząć oszczędzać i automatycznie odkładać ze swojego konta na realizację marzeń.

   Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

   Z pozdrowieniami, zespół mBanku


   Tylko otrzymana treść wersja 2 jest potwierdzeniem, że założyliście cel z promocyjnym oprocentowaniem 1,8%.

   Usuń
 6. Jak otworzę rachunek w maju (obecny klient) to dostanę odsetki za maj czy nie?

  Bo są sprzeczne zapisy w regulaminie, jeden fragment mówi ze oproc. promoc. obowiązuje od dnia otwarcia rachunku, drugi fragment że przez 3 kolejne pełne m-ce.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...