Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Krótka piłka", "Cyber Monday z Bankiem" i "Premia na zapas" (z kontem w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

21.01.2021

Uczestniku promocji "Krótka piłka", "Cyber Monday z Bankiem" i "Premia na zapas" (z kontem w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadszedł ważny moment dla uczestników aż trzech promocji z kontem w BNP Paribas w roli głównej.

Finalizacja 3 promocji konta w BNP Paribas
A to czas, gdy organizator promocji rozsyła maile powiadamiające o przyznaniu pierwszej z nagród. Trzeba więc uzupełnić dane, by premia niebawem wpłynęła na konto. Przy okazji podpowiadam też jak - nawet już posiadając konto w BNP Paribas - zdobyć jeszcze więcej.

Od niedawna w tym banku dostępna jest nowa promocja, w której nagrodą gwarantowaną jest 200 zł do wydania w sklepach Carrefour za przetestowanie karty kredytowej. W podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie akcji - tu dodam jedynie, że z propozycji skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci (także ci, którzy założyli konto, w którejś z poniższych promocji, a to oznacza, że w praktyce można zwiększyć zyski).

Każdą z promocji konta szczegółowo omówiłem już na blogu we wpisach:

Dziś jednak przypomnę, to co w każdej promocji najważniejsze i co należało zrobić, by zdobyć pierwsze bonusy.

"Krótka piłka"

W tej promocji, by zgarnąć dwa bony do Decathlonu (150 i 100 zł) oraz piłkę tenisową, należało:

 • zarejestrować się na stronie promocji i najpóźniej do 28.10.2020 r. złożyć wniosek, a do 13.11.2020 r. zawrzeć umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości i aktywować kartę; 
 • w listopadzie i grudniu 2020 r. wykonać min. jeden przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz co najmniej 5 płatności BLIKiem.

Kto te warunki spełnił, ten powinien otrzymać (najpóźniej do 18.01.) maila powiadamiającego o przyznaniu nagród, który zwiera dane do zalogowania na stronie promocji - tam do 24.01.2021 r. trzeba uzupełnić adres korespondencyjny do przesyłki z piłką tenisową. Bony do Decathlonu zostaną wysłane SMSem w formie kodów do 31.01. (150 i 100 zł). W styczniu do spełnienia pozostaną jeszcze warunki uzyskania ostatniej z nagród (drugiego bonu do Decathlonu o wartości 100 zł).

"Cyber Monday z Bankiem"

Wymogiem w tej promocji było:

 • zarejestrowanie się na stronie promocji i najpóźniej do 10.11.2020 r. złożenie wniosku, a do 24.11.2020 r. zawarcie umowy o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości i aktywowanie karty;
 • w okresie od 25.11. do 2.12.2020 r.:
 • wykonanie min. 1 przelewu za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.
Za spełnienie powyższych warunków przewidziana została nagroda w postaci bonu o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro. Ale oprócz tego do wzięcia była jeszcze premia pieniężna 250 lub 350 zł. Na jej wysokość wpływ miała suma płatności kartą wykonanych w okresie od 25.11. do 2.12.2020 r. Kto w tym czasie wydał od 500 do 999,99 zł, ten otrzyma premię 250 zł, a jeśli ktoś wykonał transakcje na sumę min. 1 000 zł, to dostanie o 100 zł więcej.

Zgodnie z regulaminem organizator promocji do 20.01. zaplanował rozesłanie maili powiadamiających o otrzymaniu nagród. Za pomocą danych z tego maila należy zalogować się na stronie promocji i do 26.01.2021 r. uzupełnić numer rachunku konta założonego w promocji w BNP Paribas. Premia ma być przelana do 31.01. W tym samym terminie ma przyjść SMS z bonem Allegro.

"Premia na zapas"

W promocji, w której do wzięcia przewidziano trzy bonusy po 100 zł każdy, by zgarnąć pierwszy z nich, należało:

 • zarejestrować się na stronie promocji i najpóźniej do 29.11.2020 r. złożyć wniosek, a do 13.12.2020 r. zawrzeć umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości i aktywować kartę;
 • w grudniu 2020 r. zapewnić wpływ min. 500 zł, 3 płatności BLIKiem oraz co najmniej 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

O przyznaniu pierwszej z nagród organizator powinien powiadomić mailowo do 19.01. Po tej wiadomości (za pomocą danych w niej się znajdujących) do 26.01.2021. trzeba zalogować się na stronie promocji, by tam wpisać numer rachunku konta do wypłaty bonusów. Pierwsza stówka ma wpłynąć do 31.0.2021 r. By zdobyć kolejne nagrody, warunki promocji spełnić należy jeszcze w styczniu i lutym.

Co zrobić, gdy brak maila w promocji konta w BNP Paribas? 


Wiadomość od organizatora jest tak wyczekiwaną, bo jest nie tylko powiadomieniem o przyznaniu nagrody, ale zawiera też kod niezbędny do zalogowania na stronie promocji. 

Jeżeli tej wiadomości nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". W sytuacji gdy jednak i tam nie ma maila, pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). 

Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji ("Krótka piłka", "Cyber Monday z Bankiem" i "Premia na zapas"). Wygląda on tak:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: (w promocji "Krótka piłka") pilka@bnpparibasplus.pl lub (w promocji "Cyber Monday z Bankiem") cybermonday@bnpparibasplus.pl, lub (w promocji "Premia na zapas") premianazapas@bnpparibasplus.pl 
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."


Jak zarobić jeszcze więcej?

Jeśli spodobał Ci się taki sposób dodatkowego zarobku, jak w promocji konta w BNP Paribas, to równie prosto (a czasem i prościej) możesz zyskać dzięki poniższym propozycjom:


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi z mailingiem dla Czytelników bloga - to niezawodne źródło powiadomień o nowościach:

8 komentarzy:

 1. w promocji "Bankowo zasłuchani" też przyszedł mail z kodem do Legimi

  OdpowiedzUsuń
 2. Promocja "Cyber Monday z Bankiem"
  Nie zaliczyli mi operacji wykonanych 2 grudnia - zaksięgowali 4.
  Która data jest ważna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisz reklamacje.W/g regulaminu data wykonania a nie księgowania.

   Usuń
  2. Zrobiłam zakupy 2 na co mam fakturę, a w apce mam 4 i zaksiegowane 4. Jak to możliwe? Napisałam reklamacje

   Usuń
 3. U kogoś może już premia wpadła? Promocja Cyber monday.

  OdpowiedzUsuń
 4. Promocja Cyber monday. Dzisiaj wpłynęła premia. To moja pierwsza premia w tego typu promocji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cyber Monday otrzymałam 350,czekam na sms z kodem allegro!

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...