Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 50 zł na zakupy za konto w Getinie + do 800 zł w programie "Polecam Proste Zasady" X edycja (+ 100 zł w Bezcennych Chwilach + 2% dla oszczędności na rok)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.01.2021

Bon 50 zł na zakupy za konto w Getinie + do 800 zł w programie "Polecam Proste Zasady" X edycja (+ 100 zł w Bezcennych Chwilach + 2% dla oszczędności na rok)

Program poleceń konta w Getin Banku dostępny jest w nowej, już 10. edycji.

Program Polecam Proste Zasady X edycja w Getin Banku
Nagrody gwarantowane w postaci bonów na zakupy (do wyboru: Allegro, Decathlon lub Empik.com) czekają zarówno na nowych klientów (zakładających konta), jak i obecnych (który teraz mogą polecać). Do wzięcia czekają też powitalne punkty w programie Bezcenne Chwile, co przekłada się na kolejną nagrodę o wartości 100 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Getin Banku.]

Dzięki poniższemu wpisowi nie tylko poznasz zasady promocji, ale też uzyskasz kod polecenia (niezbędny do wzięcia udziału w promocji). Możesz go użyć, jeśli nie znasz nikogo, kto miałby konto w Getin Banku.

"Polecam Proste Zasady X edycja"


Dla kogo promocja? Osobą poleconą może być osoba pełnoletnia, która od dnia 30.06.2020 r. nie miała konta osobistego w Getin Banku. 

Ewentualne posiadanie innych produktów w tym banku (np. karty kredytowej, pożyczki czy lokaty) nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji.

Osobą polecającą może być z kolei wyłącznie posiadacz konta osobistego w Getin Banku. Posiadanie innych produktów niż konto osobiste nie uprawnia do polecania.

Nagroda dla otwierającego konto. Osoba polecona z katalogu nagród X edycji programu "Polecam Proste Zasady", po spełnieniu warunków promocji, będzie mogła wybrać dla siebie bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon, na Allegro lub Empik.com.

Zasady promocji. By otrzymać gwarantowany bon o wartości 50 zł za otwarcie konta w Getin Banku z polecenia:
 • złóż wniosek o Konto Proste Zasady, podając w nim kod polecenia od obecnego klienta Getin Banku i zawrzyj umowę z bankiem (konto musi być aktywowane najpóźniej do 31.03.2021 r.).

  Jeśli nie posiadasz kodu polecenia, w prosty sposób uzyskasz go tutaj
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon w tym SMS, na możliwość prowadzenia marketingu, a także zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących oraz na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania nagrody (chodzi wyłącznie o to, że bank wypłacając premię dla polecającego w praktyce zdradza, że polecona osoba założyła konto - co jest podstawą wypłaty premii - więc taka formalna zgoda jest niezbędna);
 • w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych (w każdym z tych miesięcy) następujących po miesiącu aktywacji Twego konta w Getin Banku, zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 500 zł (musi to być przelew z konta w innym banku lub ewentualnie z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie trzeba ich utrzymywać przez jakikolwiek określony czas; najprostszym sposobem na spełnienie tego wymogu będzie wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku).

Przykładowo: jeśli konto założysz w styczniu, to wpływy trzeba będzie zapewnić w lutym, marcu i kwietniu.

Wydanie nagród. O przyznaniu nagrody Getin Bank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej (oraz mailem i SMSem). Nagrodę będzie można wybrać najpóźniej 31.08.2021 r., w bankowości internetowej i mobilnej, na infolinii lub w placówkach banku. Do dnia wyboru nagrody nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia oraz nie zmieniaj konta na wspólne (wymóg ten dotyczy nie tylko osoby, która założyła konto z polecenia, ale też osoby polecającej).

Gdzie wpisać kod polecenia? Kod należy podać na drugim etapie składania wniosku w polu "Kod polecenia" (znajdującym się pod oświadczeniami):

Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Proste Zasady

Jak polecać konto w Getin Banku? By polecać konto, należy już posiadać konto i wtedy zapisać się do programu "Polecam Proste Zasady - edycja X". To spowoduje wygenerowanie kodu poleceń (kody z poprzednich edycji straciły już swą ważność). Możliwe jest to po zalogowaniu do bankowości internetowej (wybierając tam: "Oferty i wnioski" => "Program poleceń").

Osoba polecająca także musi mieć wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku.

Dalej kod ten należy podać osobie poleconej, by ta wpisała go we wniosku o konto. 

Za skuteczne polecenie, a więc takie, gdy polecona osoba spełni swe warunki uzyskania bonu o wartości 50 zł, osoba polecająca otrzyma możliwość wyboru bonu o wartości 80 zł (także do wykorzystania w sklepach Decathlon, na Allegro lub Empik.com). Bank nagrodzi maksymalnie 10 poleceń  każdej osoby polecającej (co oznacza możliwość zgarnięcia nie więcej niż 10 bonów o łącznej wartości 800 zł).

X edycja programu "Polecam Proste Zasady" ma być dostępna do 31.03.2021 r. (to czas, w którym będzie możliwe przystąpienie do programu poleceń, jak i wymagane jest otwarcie i aktywowanie konta przez poleconego).

6800 punktów, czyli... 100 zł dzięki programowi Bezcenne Chwile


Zakładając konto w Getin Banku zyskać można jeszcze więcej, dzięki promocji do wzięcia czekają punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile, których liczba pozwala na zgarnięcie nagrody - np. bonu na zakupy - o wartości 100 zł - sprawdź: prześwietlenie promocji z 6 800 punktów Bezcenne Chwile na start

2% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na rok!


Dodatkową zachętą do założenia konta osobistego w Getinie jest propozycja tego banku dla oszczędzających. Dzięki promocji "Bonus dla aktywnych" uzyskać można 2% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na 12 miesięcy dla kwoty do 10 tys. zł (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie oferty banku).

Na otwarcie konta oszczędnościowego ze stawką 2% załapać się można do końca marca 2021 r., czyli tak samo jak na bon za otwarcie konta z polecenia (liczy się data zawarcia umowy w tym okresie). To na co należy zwrócić uwagę w przypadku tej promocji, to dłuższy okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta (bo jest on liczony od 1.09.2019 r.), niż w programie poleceń.

Konto Proste Zasady - prześwietlenie


Charakterystyka konta osobistego zakładanego w Getin Banku jest prosta:
 • 0/9 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeżeli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub 
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydawanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 3,5% kwoty transakcji, min. 5 zł.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

31 komentarzy:

 1. Bony do Decathlon, na Allegro lub Empik.com - cienko. Kiedyś była gotówka i na dodatek o 20 zł więcej za każde polecenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bony już są jakoś od roku. Bodaj o edycji nr VI

   Usuń
  2. Raczej nie - w promce z marca płacili gotówkę: 50/100 zł.

   Usuń
  3. Za to jaką masz karencję? Pół roku. A w Millennium już ponad 5 lat.

   Usuń
  4. Karencja w Millennium jest na zawsze!

   Usuń
  5. To fakt, kto otworzył Konto 360° w promocji z bonusem, ten już nie zrobi tego nigdy więcej - taki klimat :)

   Usuń
  6. Ewentualnym sposobem na powrót (nie za nic) dla byłych klientów Millennium (będących kiedyś uczestnikami promocji Konta 360 lub 360 Student) jest program "Lubię to polecam!".

   Usuń
 2. Niestety ale karencja jest ustawiona tak (30.06.2020) aby uczestnicy promki z wiosny się nie kwalifikowali.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli teraz założę konto to będę mógł też zacząć polecać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadając konto (nieważne kiedy założone) będzie można przystąpić do programu poleceń i polecać.

   Usuń
 4. Informacja dla osoby, która wysłała zgłoszenie o kod polecenia, podając adres ko***8@wp.pl - przyszła zwrotka (z komunikatem "Nie znaleziono adresu"). Zapewne wkradła się literówka, więc prośba o ponowne przesłanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Rachunek zostanie zamknięty w dniu 2020-07-01.
  Pracownik Banku może kontaktować się telefonicznie w sprawie niniejszego oświadczenia.

  Dla kogo promocja? Osobą poleconą może być osoba pełnoletnia, która od dnia 30.06.2020 r. nie miała konta osobistego w Getin Banku.


  jest szansa, że rachunek zamknęli wcześniej albo że to przejdzie? ale peszek!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dlaczego tu pisze ze promocja dla osób które nie miały konta od 30,06,20 a na stronie banku zze od 1,09,19 do 30,11,20

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji "Polecam Proste Zasady X edycja" (z bonem 50 zł dla otwierającego konto) wystarczy nie posiadać konta od 30.06.2020 r.

   Od 1.09.2019 r. okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta jest liczony w promocji "Bonus za aktywność" (czyli tej z 2% na koncie oszczędnościowym na rok).

   Usuń
 7. Jak sprawdzić ważność tego bonu allegro? mam z którejś z poprzedniej edycji

  OdpowiedzUsuń
 8. Informacja dla osoby, która wysłała zgłoszenie o kod polecenia, podając adres b.***t@interia.pl - przyszła zwrotka (z komunikatem "Nie znaleziono adresu"). Zapewne wkradła się literówka, więc prośba o ponowne przesłanie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Małe info///2% na koncie oszczędnościowym dopiero po spełnieniu warunku wpłat 1500pln. Czyli zakładasz konto 7 stycznia i wpłacisz 10go 1500pln to te 2procent zacznie obowiązywać dopiero od lutego co warto wiedzieć bo nie jest tak że po założeniu konta od razu można mieć to oprocentowanie na elastycznym koncie oszczędnościowym. I warto wiedzieć że nadwyżka powyżej 10tys pln będzie na nim oprocentowana na 1,2% do max 400 tyś.pln

  OdpowiedzUsuń
 10. Skorzystanie z programu Bezcenne Chwile na jesieni w promocji Citibanku nie wyklucza się z ponownym udziałem w tym programie w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam.Potrzebuję kod na teraz bo do dziś jest promocja🙂.Pomoże ktoś?

  OdpowiedzUsuń
 12. Odpowiedzi
  1. Linkuję w powyższym wpisie, kod można uzyskać tutaj. Wysyła się od razu :)

   Usuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie publikuję komentarzy dot. przekazywania kodów poleceń. Takie przyjmuję zasady komentowania (zarówno na blogu, jak i na Facebooku). Bankobranie na Facebooku lubi prawie 47 tys. osób, co miesiąc blog odwiedza 6-cyfrowa liczba użytkowników. Gdyby nawet 1% z nich zostawiał kody poleceń, to by się nie szło połapać w komentarzach, bo stałyby się one jedną wielką tablicą ogłoszeń. A nie temu to służy. Liczę na zrozumienie.

   Usuń
 14. Czy jest możliwość wpisać kod polecenia po otwarciu już konta?

  OdpowiedzUsuń
 15. A jak nie spelnie pierwszego warunku o wplywie to dalej moge zarejstrowac karte w Bezcenne Chwile i polecac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocje z Bezcennymi Chwilami wpływy nie mają znaczenia. To odrębna oferta.

   Usuń
 16. Najgorsza promocja, w jakiej brałam udział. Punkty Bezcenne Chwile przepadły po dwóch miesiącach od dnia przyznania, a nagrody na którą czekałam (karty do CirckeK) ciągle nie było. NIE POLECAM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Punkty są ważne czasowo więc nie można mieć pretensji że znikają zgodnie z regulaminem.

   Usuń
  2. Iss, na Bezcennych Chwilach/Priceless Specials co poniektórzy zarobili tu po kilka tysięcy więc swoją opinią do nich nie trafisz.

   Usuń
  3. w Bezcennych biorę tylko Circle i już sporo tego było. Jak są już pkt a kuponów nie ma to trzeba to sprawdzać każdego dnia bo szybkp się rozchodzą.
   W tej promce też się udało, i w Citi co niedawno dali pkt również, więć jest tam wszystko ok.

   Usuń
  4. Jakby ktoś chciała zamykać konto, to zatrzymują 5% zwrotem za wszystkie płatności kartą przez 6 msc, max 30 zł na miesiąc

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...