Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

10.04.2024

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród!

"Giga premia": zgarnij do 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas
W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodzi 520 zł premii pieniężnej (do wykorzystania na co się chce) oraz 80 zł w bonach do Żabki.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.

"Giga premia": zgarnij do 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

🎁Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czeka:
 • 🐸 8 bonów po 10 zł każdy do wykorzystania w sklepach Żabka oraz
 • 💰 2 bonusy pieniężne w wysokości 240 i 280 zł, co w sumie da 520 zł premii.

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 2 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Giga premia"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 24.04.2024 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej Kartą Otwartą na Dzisiaj); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • najpóźniej do 8.05.2024 r.:
  • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej oraz
  • aktywuj kartę wydaną do konta.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę: 8 bonów do Żabki o wartości 10 zł każdy i otworzy drogę do zgarniania kolejnych bonusów.

By zdobyć 240 zł premii, w maju 2024 roku:
 • wykonaj min. 4 transakcje Blikiem na dowolne kwoty (ten warunek można spełnić w prosty sposób, bo mogą to być nie tylko płatności Blikiem, ale też przelewy na telefon Blik); 
 • wykonaj przelew(y) na łączną kwotę min. 350 zł (mogą to być np. przelewy na Twe konto w innym banku) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (te wpływy mogą pochodzić np. z własnego konta w innym banku).

Z kolei w celu zgarnięcia ostatniej premii (280 zł), w czerwcu 2024 roku:
 • wykonaj min. 6 transakcji Blikiem na dowolne kwoty (ten warunek można spełnić w prosty sposób, bo mogą to być nie tylko płatności Blikiem, ale też przelewy na telefon Blik); 
 • wykonaj przelew(y) na łączną kwotę min. 350 zł (mogą to być np. przelewy na Twe konto w innym banku) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 200 zł (te wpływy mogą pochodzić np. z własnego konta w innym banku).

Warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagrody w miesiącu poprzednim (a więc np. by zgarnąć 280 zł za spełnienie warunków w czerwcu, uprzednio w maju musisz mieć spełnione warunki uzyskania premii 240 zł za maj).

💸 Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu gigapremia@promocja.bnpparibas.pl):
 • 27.05. o przyznaniu bonów do Żabki;
 • 21.06. o premii 240 zł za realizację wytycznych w maju oraz
 • 26.07.2024 r. o premii 280 zł za wykazanie się wymaganą aktywnością w czerwcu.

Na drugą z tych wiadomości (o premii 240 zł) będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie trzeba to zrobić do 26.06.2024 r. (jeśli te datę przegapisz, to nagroda nie przepadnie, ale niezbędne będzie zgłoszenie reklamacji).

Wypłata premii przewiedziana do 30.06. (240 zł) i do 31.07. (280 zł). Bony do Żabki otrzymasz SMS-em najpóźniej do końca maja 2024 roku.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu pierwszej premii, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

💡 Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Giga premia"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Płatność Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu.  Alternatywnie można wykonać przelew na telefon Blik. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Autopay, BLIK, w tym przelewów na telefon BLIK).

▶️ Wpływy na konto mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Podatki. Cienia wątpliwości nie ma - w tego typu promocjach nagrody są zwolnione z podatku, co też potwierdza zapis z regulaminu:
"Wydanie nagród nastąpi zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Nagroda w Promocji jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych."

🔍 Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0/2,50 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie zostanie pobrana (co do końca 2024 roku zapewnia regulamin promocji "Konto za 0 zł"), jeśli zostaną spełnione poniższe warunki:
  • co najmniej jeden raz w miesiącu zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas;
  • na koniec miesiąca będziesz posiadać zgody na "otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe (...), w tym wiadomości SMS oraz e-mail, dotyczących nowych produktów, usług, promocji produktów oferowanych przez Bank oraz usług podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należy Bank" oraz "przedstawianie przez Bank drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług oferowanych przez Bank, (...)", a także nie zgłosisz sprzeciwy na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie przez bank; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za Kartę Otwartą na Dzisiaj nie zostanie pobrana, jeśli w miesiącu poprzednim zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • kartą, której dotyczy opłata, wykonane zostały co najmniej 3 płatności (na dowolne kwoty) lub
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Pamiętaj o wykonywaniu tych 3 płatności kartą miesięcznie, bo transakcje Blikiem nie są tym samym - to odrębna forma płatności.

✍ Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Giga premia" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). 

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

✍ Rozpiska promocji:

Pobierz rozpiskę promocji w formie pdf, by mieć pewność spełnienia wszystkich warunków niezbędnych do otrzymania Giga premii 600 zł:


📚 Przydatne dokumenty:

105 komentarzy:

 1. Jak sprawdzić datę zamknięcia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nic się nie zmieniło (osobiście sprawdzałem jakoś ponad rok temu), to na infolinii można uzyskać taką informację :)

   Usuń
 2. Zgłaszam błąd. W jednym miejscu jest o tym że może być przelew na telefon Blik a w drugim że nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie informacje są prawidłowe - zgodne z regulaminem.

   Zwróć uwagę, że te wytyczne dotyczą dwóch różnych warunków. Na potrzeby promocji należy bowiem (m.in.):

   1) wykonać transakcje Blikiem - w tym przypadku dopuszczone są zarówno płatności (z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu), jak i przelewy na telefon Blik.

   2) wykonać przelew(y) - w tym przypadku chodzi o "zwykłe" przelewy na 26-cyfrowy numer rachunku i to jedynie tutaj wykluczone są (m.in.) przelewy na telefon Blik.

   Usuń
  2. czy przelew na telefon Blik można dokonać na własne konto w innym banku?

   Usuń
 3. Brałbym gdyby nie karencja - super promka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. warto, skorzystałem z wcześniejszej - troszkę mniejsze nagrody ale są :) mam inne pytanie o Santandera - czy ktoś ma też problem z wypłaceniem nagrody z konta dziecka na swoje (150zł) - pisze tu bo w koncie z tej promocji cisza od 1.02.32024r.

   Usuń
  2. Ja nie dostałem 150 zł na konto córki do 31.03 i wysłałem reklamację i przyszło niedawno

   Usuń
 4. Eh jeszcze chwilę czekam, dopiero 3 mają mogę

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy posiadanie karty kredytowej BNP Paribas wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
 6. W regulaminie jest „w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o zawarcie Umowy ramowej w Promocji nie był posiadaczem ani
  współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku;”
  Pytanie czy posiadajac umowe ramowa z bankiem na konto oszczednosciowe przejete przez bank z bgz optima kwalufikuje sie do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa i konto oszczędnościowe z czasów BGŻ Optima nie wyklucza z powyższej promocji.

   Usuń
 7. Przelewy do siebie. Blik na tel mogę też zrobić np do męża? Czyli w zasadzie nie trzeba nic stracić tylko poprzerzucać kasę?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawa promocja, próbuję otworzyć konto. Czy wystarczy karta mobilna aby wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być. Regulamin promocji dopuszcza zarówno kartę w postaci fizycznej, jak i kartę mobilną (jedynie należy pamiętać, że warunki dot. opłaty są takie same, a więc w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj, również tej mobilnej, trzeba wykonywać min. 3 płatności miesięcznie, by uniknąć opłaty miesięcznej).

   Usuń
  2. Dziękuję :) udało się otworzyć konto, i to na selfie, co wcześniej mi się nie udawało. Okazuje się, że sekretem jest mniej się starać i robić zdjęcie dowodu z większej odległości a nie starannie dopasowane do ramki.

   Usuń
  3. A u mnie właśnie dopasować do ramki trzeba było XD

   Usuń
 9. Czy ja dobrze rozumiem, że
  1.żeby zapewnić te wpływy to mogę np. przelewać w kółko jedne 100zł?
  2.I przy okazji spełniłabym warunek o wpływach?
  3. żeby uniknąć opłat za kartę to mogę np. internetowo doładować kartą sobie konto komórki choćby po 1 gr?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1 i 2. Tak, liczy się suma wpływów, więc można obrać nawet mniejszą kwotą w tę i z powrotem.
   3. Jeśli chodzi o płatności kartą na potrzeby uniknięcia opłaty miesięcznej, to nie ma wykluczeń - mogą to być płatności kartą w dowolnym miejscu.

   Usuń
 10. I jeszcze pytanie co do zwolnienia opłat za kartę- te płatności muszą być w poprzednim miesiącu. Czy np. jeżeli otworzę konto w połowie miesiąca to mam na to te 0,5 miesiąca czy normalnie 30 dni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za pierwszy niepełny miesiąc (w którym konto zostało otwarte) opłaty nie będzie. Zatem jeśli konto zostanie otwarte w kwietniu, to o wykonywaniu 3 płatności miesięcznie (w celu uniknięcia opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj) należy pamiętać dopiero od maja.

   Usuń
  2. Czy te 3 płatności wykonane w kwietniu zwalnia z opłaty w maju?

   Usuń
 11. Czy da się założyć konto w pełni bez kuriera, np. poprzez przelew z innego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwości są tylko dwie: albo "na selfie" (za pomocą wideoweryfikacji za pomocą aplikacji na telefonie), albo kurier.

   Usuń
 12. Czy jest jakaś dodatkowa opcja za polecenie konta? Bo nie mogę znaleźć póki co

  OdpowiedzUsuń
 13. Wniosek nie przeszedł wideoweryfikacji, dostałam info że mam iść złożyć wniosek do placówki. Czyli premia przepadnie, bo konto będzie otwarte nie z linku 😔?
  Z bnp zawsze miałam przeboje, reklamacje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałam na czacie o taką sytuację. Podobno wystarczy powiedzieć, że się chce w promocji, pokazać info, że się nie przeszło weryfikacji i w placówce mogą jakoś dołączyć

   Usuń
 14. płatność karta w internecie zalicza sie do wymaganych 3 płątnosci aby nie została naliczona opłata za kartę?

  OdpowiedzUsuń
 15. po otrzymaniu bonusów można od razu zamykać konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. Czego nie zakazuje regulamin to możesz zrobić. A konto trzeba mieć tylko do wypłaty nagród. Potem możesz zamknąć.

   Usuń
 16. Jaka firma wozi umowy?

  OdpowiedzUsuń
 17. Transakcje karta wirtualną jak i fizyczną mogą być zbliżeniowe by uniknąć opłaty za kartę ? W otrzymanych dok. nie ma wzmianki o giga premii jedyny dokument konto za 0.Będzie widoczna ta promocja w apce oraz wykonane kolejne kroki by spełnić wymagania ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, tego nigdzie nie masz. Liczy się to że konto otwarte przez stronę promocji. A pilnować warunki musisz samodzielnie.

   Usuń
 18. Po sciagnieci aplikacji dostępne są 2 opcje założenia konta - poprostu założyć konto osobiste a druga opcja to konto osobiste z kartą tenisową i tu da jakby 3 promki do wyboru. Wie ktoś czy jeśli się skorzysta z tej 2 opcji to można zyskać jeszcze dodatkowo np dostęp do Canal+ i nadal brać udział w Giga Premia?

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam. Mam nietypowe pytanie bo zarejestrowałem się w promocji kwitnąca promocja ale nie udało mi się otworzyć konta i nie próbowałem drugi raz. Teraz zarejestrowałem się w promocji giga premia i otwieram konto. mam podpisane 2 umowy ramowe ale przy pierwszej nie udało się w pełni otworzyć konta. Teraz nie wiem które warunki muszę spełnić z której promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz aktywną umowę ramową to nie możesz wziąć udziału w nowej promocji. Najpierw musisz zamknąć te umowę a dopiero potem składać wniosek o konto w Giga premii.

   Usuń
  2. czyli wychodzi na to ze muszę spełnić warunki z tej pierwszej promocji?

   Usuń
  3. Myślę, że nie skorzystasz z żadnej z nich.
   - z pierwszej, bo otworzyłeś w niej umowę ramową ale nie resztę;
   - z drugiej, bo w czasie wnioskowania o nią miałeś otwartą umowę ramową i tym samym nie tylko nie skorzystasz z żadnej z obu promocji, ale będziesz musiał odczekać 12 m-cy od zamknięcia obu umów ramowych, by załapać się na kolejną! To się nazywa nieprzemyślany ruch. Jak coś robić to do końca, a nie na pół gwizdka.

   Usuń
  4. dwie umowy ramowe? niemożliwe!!

   Usuń
  5. Zadzwoń na infolinię i upewnij się, że nie masz aktywnej żadnej umowy ramowej. Miałem podobnie i mogłem składać wniosek w nowej edycji promocio.

   Usuń
  6. W każdym razie ta pierwsza umowa jest traktowana jak niebyła, skoro bank nie potwierdzil jej zawarcia. Skoro zawarłeś kolejną umowy w ramach kolejnej edycji, to spelniasz jej warunki. W szczegółach kobra w bankowości internetowej można z naleźć informację, w ramach której edycji promocji otworzyło się konto. Tak czy siak radzę kontakt z infolinią i potwietdzenie, że pierwsza umowa nie zostala zawarta i ze uczestniczysz w kolejnej promocji

   Usuń
 20. Czy ten przelew Blik na telefon jest bezpłatny?
  Bo gdzieś w Regulaminie opłat było, że przelewy natychmiastowe - to opłata 6 zł.
  A przy tym przelewie Blik na telefon wyświetla się tylko opcja - przelew natychmiastowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a nie próbujesz przypadkiem robić przelewu blik na telefon po zalogowaniu do bankowości int. zamiast z aplikacji?

   Usuń
  2. Przelew Blik to nie to samo co przelew natychmiastowy. Tzn dojdzie natychmiastowo ale te płatne to są przelewy Express Elixir ale nie na telefon.

   Usuń
 21. Po jakim czasie od wypełnienia formularza przyjeżdża kurier?

  Muszę wykalkulować, czy zdążę załapać się na podpisanie umowy w reg. terminie, a jeszcze kilka dni wyklucza mnie karencja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie było po 5 dniach.

   Usuń
  2. Jaki kurier jeździ z umową i czy dzwoni wcześniej, by umówić się na konkretna godzinę?

   Usuń
  3. Pocztex. Do mnie rano dzwoniła pani żeby umówić kuriera i bez problemu szło nawet po godz. 17-ej.

   Usuń
 22. Jak im udowodnić, że otwarto konto z użyciem linku promocyjnego tj. otwierano konto od razu po rejestracji lub z linku z maila po rejestracji? Tu widzę pole do nadużyć ze strony Banku. Napiszą, że nie użyto linku promoc. na koniec i co wtedy????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przysyłają maila z potwierdzeniem rejestracji w promocji.

   Usuń
  2. par.2, pkt 1, ppkt 5) - tu nie chodzi o formularz-na to masz dowód, ale na zawarcie UR "bezpośrednio z linku"!:

   "zawrze Umowę ramową w zakresie Konta Osobistego, Karty i dostępu do Bankowości elektronicznej na podstawie wniosku złożonego po przekierowaniu za pomocą Linku promocyjnego:
   a) na stronie internetowej Banku z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera albo
   b) za pomocą Aplikacji GOmobile, w ramach której weryfikacja tożsamości następuje poprzez Wideoweryfikację – Aplikacja GOmobile musi zostać pobrana poprzez link przesłany w wiadomości SMS, którą Uczestnik otrzyma po wybraniu możliwości złożenia wniosku o Konto Osobiste w Aplikacji GOmobile przechodząc na stronę Banku bezpośrednio z Linku promocyjnego. Proces składnia wniosku o Konto Osobiste za pomocą Aplikacji GOmobile nie może zostać przerwany. W przypadku przerwania składania wniosku należy odinstalować Aplikację GOmobile i ponownie przejść bezpośrednio
   z Linka promocyjnego na wniosek bankowy" - aplikacja musi być pobrana w opisany sposób, jak coś wam przerwało to kto nie bawił się w reinstalację aplikacji ma problem.

   To są elementy, których nie udowodnisz bankowi. Wieszczę, że za kilka m-cy będą tu się ludzie skarżyć, że bank nie przyznał nagród i nie uznał reklamacji, bo rzekomo nie otwarto umowy ramowej bezpośrednio z linku po formularzu/linku z maila, a w przypadku aplikacji "bank stwierdził, że konto w aplikacji nie zostało założone z linku promoc./klient nie wykonał reinstalacji aplikacji po przerwaniu". Zobaczycie, że tak to się skończy w wielu przypadkach. Macie dowód na zarejestrowanie się w formularzu, ale nie na zawarcie UR "bezpośrednio z linku" i to jest pole do nadużyć i dowolnego nie przyznania nagród na koniec.

   Usuń
  3. Razem w rodzinie w różnych promocjach BNP założone już 11 kont. Nigdy nikt z nas nie miał takiej historii więc niepotrzebne tracić życie na snucie takich wizji.

   Usuń
  4. Organizator może to zweryfikować w banku - miałem identyczną sytuację we wcześniejszej promce.

   Usuń
 23. Otwieramy konto osobiste i kartę debetową, a oni wymuszają odpowiedź na pytanie, czy jesteś zatrudniony oraz o poziom zarobków z ostatnich 3 m-cy. To nie wniosek o kartę kredytową, nie podoba mi się ten aspekt. Oczywiście, mają prawo pytać o źródło pochodzenia środków, ale o wysokość wynagrodzenia? Nie ładnie. I dowiadujesz się o tym dopiero w trakcie wypełniania wniosku o otwarcie konta, zero info. o tej sprawie w opisie artykułu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież o to pyta każdy bank bo to ustawowy wymóg.

   Usuń
  2. Normalne pytanie w każdym banku. Tylko oświadczenie. Przy wniosku o kartę kredytową to byś musiał udokumentować a tu nie.

   Usuń
  3. @Anonimowy 22 kwietnia 2024 09:05
   @MZ 22 kwietnia 2024 09:17
   Nigdy żaden bank nie pytał mnie przy zakładaniu konta o to ile zarabiam. Takich kont założyłem przez lata wiele i po kilka razy w tych samych bankach. Coś chyba nie za bardzo rozumiecie o czy pisze @Anonimowy 22 kwietnia 2024 07:31

   @Anonimowy 22 kwietnia 2024 07:31
   Masz całkowitą rację. To jakieś totalne chamstwo ze strony BNP Paribas.

   Usuń
 24. Próbowałem założyć konto przez selfie, ale odrzuciło wniosek i przyszedł sms, żeby iść założyć konto do placówki. Czy mogę teraz złożyć drugi wniosek przez kuriera przez ten sam link promocyjny, który przyszedł na e-maila, i będzie ok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie umowę ramową zawarłem, bo ją dostałem na maila, tylko wniosek o konto został odrzucony, więc cienko to widzę.

   Usuń
 25. Czy jeśli konto zostało otworzone w połowie kwietnia to warunki promocyjne można spełnić w kwietniu czy musi być to maj?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak masz to rozpisane na konkretne miesiące.

   Usuń
  2. Oczywiście.

   Usuń
  3. W maju i czerwcu, czytac opisy i regulaminy

   Usuń
 26. Czy jeżeli nie zamówiłam karty fizycznie, ale aktywowałam ją w aplikacji to nadal biorę udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, regulamin promocji dopuszcza kartę w postaci fizycznej lub kartę mobilną - trzeba jedynie pamiętać, że warunki jej utrzymania są takie same, jak karty fizycznej, a więc np. w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj też należy m.in. wykonać min. 3 płatności miesięcznie.

   Usuń
 27. Jak się pierwszy raz zalogować do bankowości int? Odebrałem kartę od kuriera, przy próbie logowania na login z umowy przychodzi sms: twoje konto nie jest jeszcze aktywne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktuwuj karte przez infolinie, potym przyjdzie email

   Usuń
  2. Czy nie łatwiej jest aktywować kartę w bankowości elektronicznej?

   Usuń
  3. A masz do niej dostep? Ja go uzyskalam dopiero po aktywacji karty, ten bank tak ma

   Usuń
  4. Każdą kartę można aktywować w dowolnej ATM 😋

   Usuń
  5. Ale po co chodzić tak daleko, jak można zadzwonić (jak piszą w informacji dołączonej do karty)

   Usuń
 28. Czy mogę jakoś sprawdzić po założeniu konta, czy biorę udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jak zakładałaś/eś w promocji to czemu by nie?

   Usuń
  2. Bo pierwszy wniosek o konto odrzucili już po "podpisaniu" umowy i potem wziąłem przez kuriera.

   Usuń
  3. Złożyłeś kolejny wniosek po uprzednim podpisaniu umowy?

   Usuń
  4. No tak, takie mają procedury, że najpierw obie strony podpisują umowę, a dopiero później wydają decyzję co do konta. Zakładam, że w przypadku odrzucenia wniosku umowa staje się nieważna.

   Usuń
  5. Jeśli mówimy o umowie podpisanej poprzez serwis Autenti, to jest to pełna umowa włącznie z nadaniem loginu do bankowości oraz wszystkich parametrów konta, jak np. limity przelewów, limitów kwot płatności, etc.

   Usuń
 29. Kurier przywiózł kartę w piątek, wieczorem udało się ją aktywować, ale konto ma stary zablokowane. Też tak mieliście?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jaki sposób ją aktywowałeś?

   Usuń
  2. Po zalogowaniu na portalu (login miałem w umowie, a hasło ustawiłem po wcześniejszym „nie pamiętam hasła”) była opcja aktywuj karte

   Usuń
  3. Dziś na czacie odpisali mi, że w przypadku zdalnego zakładania konta, nawet po dostawie karty, konto może być zablokowane przez kilka dni. Dziwne mają procedury…

   Usuń
 30. Hey, kurier przywiózł mi już kartę w piątek i jeszcze tego samego dnia wieczorem udało się ją aktywować. Jednak do teraz konto ma status zablokowane. Też tak mieliście?

  OdpowiedzUsuń
 31. Do 08.05 aktywuj kartę . A co jeśli kartę dostałam 13.05 i dopiero teraz ją aktywowałam???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem to samo w innej promocji Paribas. Zgłoś reklamację i bezproblemowo zaliczą.

   Usuń
 32. Nie otrzymałam fizycznej karty, ale aktywowałam ją w aplikacji. Jest 21.05 i dowiedziałam się, że kartę wysłali na inny adres. Muszę zastrzec poprzednią i wyślą nową. Czy wtedy skoro aktywowałam wcześniejszą a teraz aktywuję kolejną to nie będzie wliczać się w promocję? Co w tym przypadku zrobić, żeby dalej uczestniczyć w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak aktywowałeś mobilną w aplikacji to wystarczy. Płać przez GPay

   Usuń
 33. Przysłali wczoraj maila:

  "Dziękujemy za udział w promocji „Giga premia”.
  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!
  Nagroda to 8 E-bonów do sieci sklepów Żabka, o łącznej wartości 80 zł.
  Kody zostaną wysłane smsem do 31 maja 2024 r.

  OdpowiedzUsuń
 34. Zapomniałem aktywować karty w terminie. Czy jest szansa, żeby mimo wszystko dostać nagrodę? Ewentualnie bez bonów do Żabki, tylko te kolejne nagrody za spełnienie pozostałych warunków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagrody w miesiącu poprzednim"

   Usuń
  2. Jak u mnie nawalił bank i przysłał kartę po czasie na jej aktywację to reklamację mi uznali. Dostaję kolejna nagrody. Więc aktywuj, rób aktywności ale reklamuj.

   Usuń
 35. Nie aktywowałem karty w terminie. Czy jest szansa na otrzymanie kolejnych nagród za spełnienie warunków w maju i czerwcu? Czy można złożyć jakąś reklamację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaka miałaby być niby podstawa tej reklamacji?

   Usuń
  2. Promocja zakończyła się 24.04.2024. Więc tylko taka podstawa, że zarejestrował się w terminie np. w ostatnich dniach, a kartę otrzymał po 08.05.2024 i nie miał szans tego zrobić w regulaminowym terminie z przyczyn niezależnych od siebie.

   Usuń
 36. Ściągnęli mi w piątek opłatę 2,5 zł. Ktoś wie, o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bład systemu, reklamację trzeba napisać na czacie

   Usuń
  2. Mnie wczoraj zwrócili tą opłatę bez jakiegokolwiek mojego udziału - kabaret 🙉

   Usuń
  3. Dzięki, Kate!

   Usuń
  4. Kto dostał opłatę, to podobno ma jakieś zgody marketingowe niepozaznaczane. Sprawdźcie to sobie, bo ponoć same się odznaczyły... :-)

   Usuń
 37. Dostaliście już te kody do żabki? Czy przyślą dopiero 31 maja? Pytam, bo miałem nieaktywną kartę sim przez kilka dni i nie wiem, czy w tym czasie nie puścili tych smsów. A jeśli wysłali, a nie dotarły, to czy można reklamację, składać, czy raczej operatorowi reklamację, że nie dostarczył smsów wartych 80 zł? Jak myślicie?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...