Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Karta podarunkowa 200 zł do Rossmanna za darmowe konto w Nest Banku + (dla chętnych) lokata 4%

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

24.10.2017

Karta podarunkowa 200 zł do Rossmanna za darmowe konto w Nest Banku + (dla chętnych) lokata 4%

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego w Nest Banku.

Promocja Coraz bliżej Święta z kartą podarunkową 200 zł do sklepów Rossmann za konto w Nest Banku
Tym razem do zdobycia jest nagroda o większej wartości niż w poprzednich tego typu akcjach z Nest Kontem w roli głównej. Zdobyć można bowiem kartę podarunkową o wartości aż 200 zł do wydania w sklepach Rossmann. Aczkolwiek tym razem zmieniły się też warunki do spełnienia. Opcjonalnie można też skorzystać dodatkowo z lokaty 4% i promocji z nagrodami pieniężnymi do 200 zł.

Otwierając konto w promocji można załapać się nie tylko na tytułowy bon 200 zł do Rossmanna ale i na wiele więcej. Spełniając wytyczne poniższej promocji, spełnisz też warunki promocji lokaty z oprocentowaniem 4% w skali roku (do 10 000 zł na okres 6 miesięcy). A jeśli otrzymujesz świadczenia z tytułu programu "Rodzina 500+" to masz jeszcze szansę na dodatkowe 200 zł (w postaci nagród pieniężnych), ale o tym pod koniec wpisu.

[AKTUALIZACJA w dn. 1.11.2017 r., godz.19:40: Promocja została zakończona - w chwili obecnej nie można już złożyć wniosku; jeśli jednak udało Ci się go złożyć nawet w ostatniej chwili, spokojnie możesz teraz spełniać warunki promocji]

Dla kogo promocja z kartą podarunkową 200 zł do Rossmanna? Udział w promocji wziąć mogą osoby, które na dzień złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadają oraz co najmniej w okresie 24 miesięcy (poprzedzających dzień złożenia wniosku w promocji) nie posiadały konta osobistego w Nest Banku (działającego wcześniej też pod marką Bank Smart, BIZ Bank i FM Bank), a także nie złożyły wniosku o takie konto w ostatnim czasie, który byłby aktualnie rozpatrywany przez bank.

Zmiana to więc na plus, bo dotąd Nest Bank wykluczał z promocji wszystkich dotychczasowych klientów, którzy kiedykolwiek posiadali konto.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Coraz bliżej Święta" i zdobyć gwarantowaną nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach Rossmann:
 • złóż wniosek o Nest Konto, wyrażając przy tym zgody na kontakt w celach marketingowych (w tym na przedstawianie informacji handlowych) oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku (w uproszczeniu: zaznacz wszystkie oświadczenia we wniosku o konto);
 • najpóźniej do 8.12.2017 r. zapewnij na konto wpływ wynagrodzenia w wysokości co najmniej 2 000 zł;
 • co najmniej do 15.12.2017 r. nie zamykaj konta osobistego w Nest Banku i nie wycofuj zgód, ani nie zgłaszaj sprzeciwu o którym mowa powyżej.

I to już tyle. Zasady są więc proste i klarowne. Promocja nie stawia dodatkowych wymogów (typu płatności kartą, ściąganie aplikacji czy jakichkolwiek podobnych). Za spełnienie warunków otrzymasz kartę podarunkową, którą organizator promocji prześle Ci za pośrednictwem kuriera. Karta podarunkowa ma być ważna do 30.10.2018 r. - tego typu kartę można używać wielokrotnie, aż do wyczerpania środków na niej dostępnych.

Czas jednak odpowiedzieć na kluczowe pytanie. Czym dla banku będzie "wpływ wynagrodzenia". Zgodnie z regulaminem promocji to:
"suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz Klienta z tytułu: 
(i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę lub 
(ii) renty lub emerytury dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub 
(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub 
(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie"

Dopiski informujące o tym, kto ma wypłacać dane świadczenie ("przez pracodawcę", "przez organ wypłacający świadczenie" czy "przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie") wskazują, że do spełnienia warunku raczej nie zaliczy się wykonanie przelewu z własnego rachunku w innym banku (jak to zazwyczaj wystarcza w innych okazjach do bankobrania, gdzie wymagane są dowolne wpływy albo także wpływy wynagrodzenia, ale bez rygorystycznych definicji).

Promocja ma być dostępna do 17.11.2017 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród. A organizator przygotował 1 000 kart podarunkowych o wartości 200 zł każda. W przypadku przedterminowego zakończenia akcji - stosowna informacja na ten temat znajdzie się na stronie promocji. Kto jednak złoży wniosek wcześniej (czyli przed tym komunikatem o zakończeniu akcji), ten ze spokojem będzie mógł spełniać warunki promocji i nagrodę otrzyma.

Nest Konto - prześwietlenie oferty 


Główne cechy konta otwieranego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia);
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty wydawanej do konta (bez warunków do spełnienia);
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Prościej już być nie może 😉 Dodatkową zachętą do skorzystania z oferty Nest Banku jest też propozycja dla oszczędzających. To powitalna lokata dla osób otwierających konto. Oczywiście to opcja już tylko dla chętnych, bo regulamin promocji z kartą podarunkową nie wymaga otwierania lokaty. Na Nest Lokacie Witaj z oprocentowaniem 4% w skali roku można ulokować do 10 000 zł. Okres zdeponowania środków można wybrać samodzielnie: 3 miesiące (4% dostaniesz bez dodatkowych warunków) lub 6 miesięcy (po zapewnieniu wpływu wynagrodzenia na konto - więcej na ten temat pisałem tutaj). Lokatę można założyć w bankowości internetowej w ciągu 30 dni od otwarcia konta.

Przypomnę również, że w Nest Banku dostępna jest promocja dla osób, które na konto zapewnią wpływy wynagrodzenia i świadczenia z Programu 500+ (tu do zdobycia jest dodatkowe 200 zł, ale przy wpływach na sumę min. 2 500 zł - więcej na ten temat pisałem tutaj). 

Konto w Nest Banku można założyć na jeden z trzech sposobów:
 • przelewem weryfikacyjnym z konta, które posiadasz w innym banku (ale tylko z niektórych banków - są to: Alior Bank, BZ WBK, Eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, Pekao, PBS Bank, T-Mobile Usługi Bankowe) - w tym przypadku ważne by dane przy przelewie idealnie zgadzały się z tymi, które podasz we wniosku o konto;
 • za pośrednictwem kuriera - wybierając tę opcję już we wniosku możesz podać adres miejsca podpisania umowy inny niż zamieszkania czy korespondencyjny (możesz więc wskazać np. miejsce swej pracy);
 • w placówce Nest Banku (można ją wybrać we wniosku wskazując województwo, a później konkretną lokalizację) - przy tej opcji pamiętaj, by doradca w placówce koniecznie kontynuował wniosek złożony online (bo tylko taki liczy się w promocji) i nie przyjmował kolejnego.


Przydatne dokumenty:

60 komentarzy:

 1. Czyli karty do konta nawet nie trzeba wyrabiać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiego wymogu :) Jeśli karty nie chcesz to nie musisz wyrabiać. Aczkolwiek możesz (jest bez warunków darmowa).

   Usuń
 2. Po przejściach z poprzednią promocją konta w Nest Banku to ja "Dziękuję bardzo". Szkoda nerwów :(

  Ale inni może się skuszą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym razem organizatorem jest Nest, a nie firma zewnętrzna.

   PS. Spoko, jeśli miałeś przejścia w ostatniej promocji, to i tak masz teraz karencję.

   Usuń
 3. Ciekawe czy przejdzie "wynagrodzenie" przelane przez kogoś z rodziny. Przecież też można pracować np. u żony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wlasnie, czy przelwe z indywidualnego rachunku z odpowiednim tytulem wynagrodzenie bedzie wystarczajacy do spelnienia warunku?

   Usuń
 4. a czy przelew z konta własnej działalności gospodarczej z tytułem przelewu wynagrodzenie tez się zalicza? w promocji T-Mobile 100 zł do Decathlonu się zaliczało

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przejdzie. Będzie z rachunku firmowego a nie indywidualnego, a w tytuł wpiszesz "wynagrodzenie" i będzie niepodważalne.

   Usuń
 5. Czy te 2000zl to może być suma dwóch wynagrodzeń które przyjdą oczywiście w rożnym czasie ale łącznie dadzą minimum 2000zl ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się suma wpływów więc powinno się kwalifikować. Wszystkie wpływy (na sumę tych 2 000 zł) muszą jednak wpłynąć na konto najpóźniej do 8.12.2017 r.

   Usuń
  2. To jedyny ratunek dla tych, którzy zarabiają <2000 zł. Ja wczoraj założyłem konto by kadrom dać czym prędzej nowy numer konta bo jak się dostaje 1813 zł na rękę to musi być wpływ za październik i za listopad.

   Usuń
 6. Ten wpływ wynagrodzenia wystarczy że będzie 1 raz? Więcej już nie musi i konto będzie darmowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływ musi się pojawić do 8.12.2017 r. Czy będą kolejne w następnych miesiącach? Wybór należy do Ciebie - konto bez wpływów jest darmowe.

   Usuń
 7. Faktycznie zasady proste. tylko, że ten wpływ wynagrodzenia nieszczęsny. Ale trudno, najwyżej księgowe będą krzywo na mnie patrzeć ale zrobię to i zmienię numer konta.

  OdpowiedzUsuń
 8. czy może być przelew z konta w innym banku, które posiadam czy tez prawdziwe wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być też wpływ z tytułu emerytury, renty, stypendium albo świadczenia z programu "Rodzina 500+"

   Usuń
 9. może z konta brata albo dziewczyny i tytuł wynagrodzenie ? Nikt z urzędu nie powinien się dowalić, w końcu tytułować przelewy można sobie dowolnie np. wynagrodzenie za to, że ze mną wytrzymujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Założyłem konto przelewem. Mail potwierdzający otwarcie przyszedł po 10 minutach. Skąd wziąć login?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mailu jest umowa i tam znajdziesz login (NIK)

   Usuń
  2. Będzie w tytule przelewu zwrotnego.

   Usuń
 11. Jest 1000 kart podarunkowych o wartości 200 zł każda - to daje razem 200 tys. zł!

  OdpowiedzUsuń
 12. Ciekawe, czy jak przeleję 2000 zł z konta członka rodziny i w tytule wpiszę "wynagrodzenie", to przejdzie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Te 2000 zł to musi być wynagrodzenie netto czy brutto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się to co wpłynie na konto (więc w przypadku wynagrodzenia jest to kwota netto).

   Usuń
 14. a zy jest karncja dla bylych klientow banku i jaka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wpisie fragment zatytułowany "Dla kogo promocja z kartą podarunkową 200 zł do Rossmanna?". W uproszczeniu: 24 miesiące.

   Usuń
 15. Ciekawe czy przejdzie wpływ z dochodów z tytułu umowy zlecenia?

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja konto w Nest Banku miałem. Odpadam. Ale żona nie miała. Pytanie czy jak konto założy żona i zlecę pracodawcy przelewanie mego wynagrodzenia na jej konto to będzie się liczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żaden problem. Wpłynie wynagrodzenie więc warunek będzie spełniony.

   Usuń
  2. Żaden problem? Naprawdę?

   Usuń
  3. Żaden problem jeśli macie małżeńską wspólność majątkową. Jeśli macie rozdzielność to jedynym mankamentem jaki widzę jest ewentualna kiedyś kontrola US.

   Usuń
  4. jeśli nie ma współnoty majątkowej to jest depozyt nieprawidłowy i podlega PCC

   Usuń
  5. Podatek od czynności cywilnoprawnych?

   Usuń
 17. Zgodnie z regulaminem promocji wpływ wynagrodzenia to:

  "suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz Klienta z tytułu:

  (i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę lub

  (ii) renty lub emerytury dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub

  (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

  (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie"

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy aby dostawać też premie za wpływ świadczenia 500+ musi być wpływ wynagrodzenia min. 2500 zł + 500 zł z 500+ czy może być 2000 zł wynagrodzenia i 500 zł z 500 zł przez co suma 2500 zł da spełnienie warunków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się suma na min. 2500 zł. Więc możesz mieć 2000 wynagrodzenia i 1x500+ ale możesz też mieć 1000 zł wynagrodzenia i 3x500+.

   Usuń
 19. Jak miałem konto firmowe w Nest Banku to mogę brać udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eliminować z promocji może posiadanie ROR (rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego) w tym banku w ciągu wcześniejszych 24 miesięcy. Konto firmowe takim rachunkiem nie jest, więc udział w promocji możesz wziąć.

   Usuń
 20. a czy jeśli świadczeniobiorcą 500+ jest moja żona i na nią przychodzi przelew ale na moje konto, czy także zalicza się taki wpływ czy musi być na tą osobę która jest właścicielem konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew przychodzi na Twoją żonę, ale na Twoje konto? Z którego banku?

   Usuń
 21. Czy jak poproszę znajomego o przelanie wymaganej kwoty z konta firmowego z tytułem wynagrodzenie to nest bank to uzna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o warunki promocji to powinno być wszystko w porządku.

   Zwróćcie jednak uwagę na kwestie podatkowe przy takim przelewie.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź, trzeba będzie zmienić nr. konta u pracodawcy na miesiąc ;)

   Usuń
 22. Zalożylam konto. Pierwsze wynagrodzenie wpłynie 30.11. Kart podarunkowych jest 1000. Czy jeśli znadzie sie 1000 innych osób których wynagrodzeni wpłynie wcześniej niż moje, karta podarunkowa przejdzie mi obok nosa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O przyznaniu nagród nie decyduje kolejność wpływów wynagrodzenia. Limitowana jest pula wniosków objętych promocją. Gdy ta się wyczerpie to promocja zakończy się przed terminem, ale kto zdąży do tego czasu złożyć wniosek, ten dostanie kartę podarunkową do Rossmanna (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków).

   Usuń
 23. Witam. Konto walutowe wyklucza z promocji. Karencja 24 miesiące. Sprawdziłem na infolinii przed chwilą.

  OdpowiedzUsuń
 24. czy we wniosku musiałem zaznaczyć jakieś rachunki oszczędnościowe lub walutowe czy można było to pominąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy samo Nest Konto PLN czyli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Nic więcej zakładać nie musisz.

   Usuń
 25. Promocja zakończona :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może to i dobrze - będzie później mniej reklamacji :)

   Usuń
 26. Witam. Do kiedy Bank ma obowiązek wysłać nagrodę? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 15.12. mają wysyłać kurierami by dotarło przed świętami.

   Usuń
 27. 15 grudnia minął, a kuriera nie było. Do tego dnia mieli przekazać bon do Rossmanna. Pisać już reklamację czy jeszcze poczekać?

  OdpowiedzUsuń
 28. Dostałam maila "Twoja karta podarunkowa Rossmann jest już w drodze!" 13 grudnia. A kuriera nadal nie ma. Czy ktoś otrzymał kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dotarła. Została wrzucona do skrzynki mimo, że cały czas ktoś był w domu.

   Usuń
 29. Do tej pory nie (stan na poniedziałek 18 grudnia g. 13:35). Niepoważny bank. Ale ja mam czas i zawziętość. W razie czego mogę iść po swoje nawet do sądu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no to słabe. ale reklamację składałeś? Coś ci odpowiedzieli?

   Usuń
 30. Dziś przyszła karta podarunkowa.

  OdpowiedzUsuń
 31. U mnie tak samo. karta jest.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...