Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rabat 200 zł do RTV Euro AGD za kartę Citibanku. Ze zdecydowanie skróconą karencją!

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

18.10.2017

Rabat 200 zł do RTV Euro AGD za kartę Citibanku. Ze zdecydowanie skróconą karencją!

Wystartowała nowa, bardzo krótka - bo dostępna tylko do 23.10. - promocja karty kredytowej Citibanku.

Kupon rabatowy 200 zł do RTV Euro AGD za kartę Citibank BP PAYBACK
W porównaniu z innymi propozycjami tego banku tu wartość nagrody jest niższa, ale za to zdecydowanie skrócono okres wykluczenia dla byłych klientów, którzy już posiadali kartę kredytową z logo Citi. Tym razem tą datą graniczną nie jest 1.01.2015 r., ale... 1.10.2016 r.

Długo bym się zastanawiał czy pisać o tej promocji z kodem rabatowym 200 zł do RTV Euro AGD (bo bonus o połowę mniejszy niż w innych promocjach), gdyby nie okoliczność promocji konta Citi Priority z premiami do 700 zł. To właśnie tam spełnienie warunków jest prostsze, gdy posiada się produkt kredytowy. Może nim być np. karta kredytowa. Nowi klienci banku, którzy karty w tym banku nie posiadali od bardzo dawna (min. od 1.01.2015 r.) lub nigdy, teraz łapią się na inne promocje także za wyrobienie takiej karty. Wybór jest duży, a najlepsze okazje to:

Taka osoba wyrabiająca teraz kartę może obłowić się podwójnie. Zyskać 400 zł za kartę i dodatkowo - przy prostszych warunkach - zdobyć nawet 700 zł za konto.

W gorszej sytuacji są osoby, z myślą o których opisuję niniejszą promocję z kodem rabatowym do RTV Euro AGD. Jeśli z karty kredytowej zrezygnowałeś/aś po 1.01.2015 r., to nie łapiesz się na żądną z powyższych okazji z nagrodą za kartę kredytową (bo jeszcze karencja nie upłynęła). A jeśli chcesz założyć konto, nie mając produktu kredytowego w Citibanku, musisz zapewnić średniomiesięczne saldo na rachunkach w tym banku na poziomie aż 30 000 zł. Wymóg to wyśrubowany, zważywszy też na fakt oprocentowania depozytów i rachunków oszczędnościowych w Citibanku.

A zatem osoby, które nie łapią się teraz na promocje z kartą kredytową, gdzie karencje liczą się od 1.01.2015 r. stoją przed dylematem: co zrobić? Wyrobić kartę (bez bonusu) i stracić okres, który już upłynął bez karty w Citibanku? Czy może założyć konto i wtedy zawnioskować o limit w koncie (przyznawany bez opłat na pierwszy rok), ale to zawsze z ryzykiem, że konto się otworzy, a limitu z jakiejś przyczyny się nie dostanie (bo to przecież zależy od decyzji kredytowej banku). Jest jednak i alternatywa. Krótko dostępna, bo zaledwie do 23.10.2017 r.

Za wyrobienie karty można załapać się na kupon rabatowy do wykorzystania w sklepach RTV Euro AGD. Zawsze to coś... jak mawiają "lepszy rydz, niż nic". Choć tutaj ten "rydz" wart jest niemało, bo 200 zł. Jest to jednak opcja na wyrobienie sobie karty z bankobraniem, a później założenie konta Citi Priority i zdobycie 700 zł. Pamiętaj przy tym, że do promocji konta osobistego kwalifikują wyłącznie zgłoszenia wysłane za pośrednictwem strony promocji (jeśli więc konsultant banku przy okazji rozmowy o karcie kredytowej oferować będzie Ci konto, nie ulegnij tej pokusie - trzeba bowiem wypełnić formularz kontaktowy i czekać na odrębny kontakt w sprawie konta osobistego).

Dla kogo promocja "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank-BP PAYBACK i zdobądź kod rabatowy do RTV EURO AGD"? Z propozycji skorzystać może osoba, która ukończyła co najmniej 21. rok życia oraz nie posiada i co najmniej od 1.10.2016 r. nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibanku.

Zasady promocji. By zdobyć nagrodę:
 • najpóźniej do 23.10.2017 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy; 
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę Citibank BP PAYBACK;
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (Jak to zrobić? Instrukcję przedstawi konsultant w w/w rozmowie); 
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (tę datę znajdziesz w egzemplarzu umowy, który bank do Ciebie odeśle):
  • aktywuj kartę (można to zrobić w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej lub na infolinii banku)
  • wykonaj transakcje o łącznej wartości co najmniej 100 zł (mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie; do wymaganego minimum nie zaliczą się przelewy z karty, ani wypłaty z bankomatów).

I to byłoby na tyle. Za spełnienie tych prostych wytycznych otrzymasz kod rabatowy o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach RTV Euro AGD. Nagrodę bank prześle wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Kod rabatowy będzie można wykorzystać jednorazowo w sklepach stacjonarnych lub internetowym najpóźniej do 30.06.2018 r.

Karta Citibank BP PAYBACK - prześwietlenie oferty


Standardowo za kartę Citibank BP PAYBACK pobierana jest miesięczna opłata. Ale tu są dobre wieści dla uczestników powyższej promocji. Wyrabiając kartę w akcji i aktywując ją w wyznaczonym terminie (najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę), bank zwolni Cię z opłaty rocznej za wydanie i możliwość korzystania z karty w okresie trwania umowy o nią.

Wpis ten przyda się zapewne tylko tym, którzy kartę kredytową już kiedyś mieli. Stąd też domyślam się, że i zasady korzystania z takiej karty są im już świetnie znane. Pro forma  przypomnę jednak, że na blogu znajduje się poradnik, który pomaga poznać zasady funkcjonowania karty kredytowej i wyjaśnia chociażby korzyści wynikające z okresu bezodsetkowego. Sprawdź: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

⭐⭐⭐ - w ratingu ofert (systemie ocen promocji bankowych dostępnym na blogu Bankobranie) przyznaję tej okazji do bankobrania 3 gwiazdki (na 5 możliwych). Mało, jeśli wziąć pod uwagę, że wiele promocji Citibanku dostawało 5 gwiazdek. Tu jednak mamy nagrodę o mniejszej wartości. Ponadto powyższa promocja wydaje się być korzystną opcją tylko dla osób, które kartę kredytową w Citibanku posiadały po 1.01.2015 r. (więc nie łapią się na inne promocje), ale zrezygnowały z niej przed 1.10.2016 r. Dla innych osób zdecydowanie korzystniejsza wydaje się jedna z przytoczonych już propozycji z bonami 400 zł do Biedronki lub Douglas albo z telefonem LG (z równie prostymi warunkami do spełnienia). A jeśli ktoś myśli konkretnie o zakupach takich, jakie zrobiłby w RTV Euro AGD to alternatywą są jeszcze inne promocje z kartą kredytową Citibanku:

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zapisz się i wypróbuj darmowy newsletter. Nie ominą Cię wtedy tak krótko dostępne promocje jak ta powyższa:
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

39 komentarzy:

 1. Zawnioskowałem już o konto i chciałem brać limit. Bo już kartę Citi miałem i teraz się nie łapałem na żaden bonus. Ale w powyższe oczywiście wchodzę. Pytanie tylko czy kolejność najpierw wniosek o konto a dopiero teraz o kartę nie jest jakąś przeszkodą w którejś z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeciwwskazań. Posiadanie czy zawnioskowanie o konto w Citibanku na szczęście nie eliminuje z udziału w promocji z kartą (z niej może wykluczyć jedynie posiadanie karty kredytowej teraz lub od 1.10.2016 r.).
   Jeśli zaś chodzi o spełnienie warunków zwalniających z opłatę za konto (a jednocześnie warunku II w promocji konta) to posiadanie produktu kredytowego (np. karty kredytowej właśnie) weryfikowane jest na ostatni dzień miesiąca (przy czym opłata nie jest pobierana za p-wszy niepełny miesiąc posiadania konta, więc do końca listopada kartę z tej promocji powinieneś mieć już wyrobioną i aktywowaną).

   Usuń
 2. Te 100 zł trzeba wydać w sklepach Euro czy gdzie się chce?

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomimo karencji kk tak krótkiej to i tak nie wejdę wole linię do promocji 700 zł a kk wezmę jak będzie coś ciekawszego za kk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedyne ryzyko to to że linię przyznają po otwarciu konta. A jak nie przyznaja? Tu z kartą wygląda to na odwrót. Dają lub nie dają karty i wiadomo na czym się stoi. Aczkolwiek cały czas jeszcze się zastanawiam co zrobić. Choć mam dobrą sytuację bo zamknąłem kartę w sierpniu 2016. Gdybym nie miał jej już od 2015 to czekałbym na 2018 z nadzieją na przesunięcie karencji na 1.01.2016.

   Usuń
  2. Będziesz czekać = raczej do 2019 roku jeśli Citi utrzyma swoje karencje.
   Wejdziesz teraz = posiadanie karty do przyszłego roku bo promocja Citi Pioriti jednak jest rozciągnięta w czasie.
   I mam ten sam dylemat, a karty nie mam od marca 2016 r.

   Usuń
  3. Dzwonił konsultant z banku, bo zadałem pytanie o linie kredytową. Powiedział że aby przyznać linię trzeba przekierować wynagrodzenie do banku. Spytałem się czy jest to wymóg konieczny oświadczył że tak. Mówię że mam KK i nie mam wpływów z tytułu wynagrodzenia. Lecz on odparł że przy linii jest to konieczne. Żona otwiera konto w promocji 700 zł i chcieliśmy linię wziąć zamiast KK bo karencja. Choć teraz się łapie na 200 zł do RTV ale i tak szkoda bo to dość biedna promocja. Mam pytanie czy konsultant się nie zna bo zazwyczaj tak jest i nie wie że można otrzymać linę bez wpływu wynagrodzenia na konto citi, czy faktycznie tak jest że są bardziej wyśrubowane warunki aby otrzymać linię. Konsultant już do żony dzwonił w sprawie konta i dokumenty pewnie niebawem dotrą a nie mamy jeszcze KK lub linii choć osobiście wolał bym linię w koncie ale bez przelewania tam wynagrodzenia. Ktoś ma linię w tym banku i nie robi przelewów wynagrodzenia ? Czasu niewiele bo promocja z KK 200 zł tylko do poniedziałku i trzeba szybko podjąć jakąś decyzję.

   Usuń
  4. @Anonimowy20 października 2017 11:00 - Mam pytanie czy konsultant się nie zna ...

   Bardzo możliwe :)

   Usuń
 4. Kilka niejasności i wątpliwości"
  -Aby konto było darmowe trzeba STALE mieć na nim miń 5000 w KAŻDYM miesiącu? -Robiąc zakupy 5000 się zmniejszy zatem badanie stanu kona jest na kiedy?
  -Karta darmowa jest poprzez....? To co powyżej?
  -200 zł wypłacają już po pierwszym miesiącu?
  - o jaką kartę wnioskować, inne haczyki typu ubezpieczenia karty itp?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. - w przypadku konta to mają być wpływy na sumę min. 5 000 zł w danym miesiącu (a więc wystarczy, że kwota taka pojawi się na koncie i nawet tego samego dnia można ją wypłać; nie trzeba tej kwoty utrzymywać, bo wtedy byłaby mowa o saldzie; wpływy na sumę min. 5 000 zł w danym miesiącu nie muszą być jednorazowe - można przelać np. 5 x 1 000 zł).
   - karta BP Payback darmowa jest na okres umowy (czyli aż do wypowiedzenia)
   - warunki (aktywację i płatności na sumę min. 100 zł) trzeba wykonać do końca miesiąca po zawarciu umowy. Bon zostanie przesłany do końca kolejnego miesiąca. A więc np. umowa w październiku, warunki do spełnienia najpóźniej do końca listopada, a nagroda będzie do końca grudnia.
   - BP Payback (w tej promocji z bonem 200 zł do RTV Euro AGD inne karty nie wchodzą w grę). O opłatach już było, ubezpieczeń na szczęście brak, a rzeczą na którą warto zwrócić uwagę to dopilnowanie wyłączenia usługi CitiPhone (kiedyś była ona włączana z automatu, kosztowała 6 zł/mies., ale z tego co wiem to w chwili obecnej nie jest włączana, a klient decyduje czy ją chce czy nie; ogólnie jest zbędna bo z bankiem można się komunikować przez CitiOnline, czyli bankowość internetową).

   Usuń
  2. -Czyli wystarczy "wlać" i "wylać" owe 5000 nawet tego samego dnia i warunek spełniony?
   -100 zł wchodzi w moneyback, wiem marzę ale tak pytam..... :)
   - na moneybacku kiedy zaczynamy "zarabiać"
   -trochę niezrozumiale odpowiedziałeś że " trzeba wykonać do końca miesiąca po zawarciu umowy." nie do końca DRUGIEGO miesiąca? Tak wynika z przykładu który podałeś. W sumie to lepiej bo zawarcie umowy np 28 oznaczałoby że tylko kilka dni jest na wydanie 100 zł.
   - Ile czasu jest na spłatę zadłużenia. Kiedyś było to nawet niecałe 2 miesiące, coś się zmieniło?
   - i ta na przyszłość jak się zamyka konto? Kiedyś zamykałem kartę więc wszystko internetowo/mailowo ale teraz w przypadku konta?

   Usuń
  3. - wystarczy "wlać" i "wylać" :) I warunek będzie spełniony
   - 100 zł nie wchodzi do moneybacku bo musi być wykonane kartą kredytową (a moneyback 5% ma być liczony dla karty wydanej do konta)
   - aktywacja karty kredytowej i wydanie 100 zł musi nastąpić "do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy", więc jeśli data zawarcia umowy będzie październikowa to wymienione warunki trzeba spełnić do końca listopada (to "pierwszy miesiąc" po miesiącu zawarcia umowy). Jeśli umowa zostanie zawarta dopiero w listopadzie to z automatu się to przesunie. Warunki będzie trzeba spełnić do końca grudnia, a nagroda będzie w styczniu.
   - okres bezodsetkowy do 56 dni (co nie znaczy, że jest taki dla każdej wykonanej płatności - szczegóły dotyczące zasad okresu bezodsetkowego przedstawiam w podlinkowanym poradniku nt. karty kredytowej; oczywiście można spłacić wcześniej - jeśli ktoś obawia się zapomnieć)
   - niezmiennie można wypowiedzieć umowę przez bankowość internetową czy na infolinii.

   Usuń
 5. Złotówa, pisze że z propozycji skorzystać może osoba, która ukończyła co najmniej 21. rok życia, ale ciekaw jestem czy 'handlowcy' tym razem też wykluczają emerytów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Emerytów nie wykluczają, ale.... Oczywiście emeryt po 75 roku życia KK u nich nie dostanie. Może gdyby najpierw miał konto u nich, to coś by zmieniło, ale odpowiedź z banku w przypadku mojego taty:
   "Z przykrością informujemy, że przyjęte przez Bank zasady przyznawania Karty Kredytowej Citybank nie pozwalają obecnie na pozytywne rozpatrzenie Pana wniosku."

   Usuń
  2. Bank może mieć swoje zasady i tyle. Tak samo można by się burzyć że karty nie dają poniżej 21 r.ż. Bank ma prawo oceniać ryzyko. Im więcej ryzykuje... tym więcej płacą za to inni klienci. Wystarczy poprzeglądać oferty banków. Liberalniejsze warunki dla klientów = większy udział kredytów niespłacanych = wyższe opłaty i oprocentowanie dla wszystkich.

   Usuń
 6. Najpierw to niech oni ogarną sie z oddzwanianiem do klientow, bo czekam juz piaty dzien roboczy i telefon milczy.

  Podobnie z osobami, ktore złozyły wnioski 10 pazdziernika.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jak jest u innych, ja złożyłem wniosek internetowo w niedzielę wieczorem a w poniedziałek po południu już do mnie oddzwonili. Może dlatego tak szybko że mam już u nich kartę kredytową.
   W każdym razie konto mam aktywne już po dwóch dniach od wniosku i czekam na debetówke przesyłaną pocztą.

   Usuń
 7. RTV Euro AGD to jeden z najdroższych sklepów w tym segmencie rynku.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeszcze jedno bo już trochę zakręcony jestem tą promocją Do zdobycia 200 zł potrzebna jest kredytówka, wydajemy 100 zł i już zgarniamy owe 200 zł i tak naprawdę KK staje się zbędna bo zakładając konto City w kolejnej promocji obracamy dubeltówką aby zgarniać 5% moneybaku, Tak? KK jest potrzebna do kolejnych premii i właściwie jest ona "martwa" Czy nieużywana kata kredyt. jest dalej bezpłatna. Nie bardzo rozumiem co znaczy "- karta BP Payback darmowa jest na okres umowy (czyli aż do wypowiedzenia)" Jak to się ma w przypadku gdy posiada się jeszcze konto w City?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji konta karta kredytowa przydaje się i to bardzo. Choć tak na prawdę można ją schować do szuflady. Dlaczego? Bo w promocji konta jest do spełnienia jeden z poniższych warunków:

   I) utrzymywanie średniomiesięcznego salda na poziomie 30 000 zł (nie dla każdego realne do spełnienia a poza tym bank ma słabe oferty depozytowe) lub:
   II) posiadanie aktywnego produktu kredytowego (a więc np. karty kredytowej; aktywny produkt nie oznacza, że trzeba z niej korzystać; ważne by z niej nie rezygnować) i zapewnienie wpływu 5000 zł.

   Ten drugi warunek łatwiej więc spełnić. Karta kredytowa BP Payback nieużywana będzie darmowa bo nie ma za nią opłat (gwarantuje to umowa na cały czas jej trwania).

   Usuń
 9. A o co chodzi złota czy srebrna karta konsultant mówił że nie ma znaczenia, że niby złota do jakieś dodatkowe 3000 punktów payback. O co w tym chodzi ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są 2 rodzaje kart. Złota dla zamożniejszych i z większym limitem. To karta z payback i na start dodają powitalne. Przy złotej więcej. Standardowo złota jest droższa ale w tej promocji będzie zwolniona z opłaty więc wziąć można dowolną. A jeśli interesują cię pkt payback to te złotą bierz

   Usuń
  2. Ok to wziąłem tą złotą w sumie jak ta i ta darmowa to bez znaczenia. Myślałem że konsultant chciał mi coś wcisnąć dodatkowo płatne. Ale to nie znaczy że zamiast bonu 200 zł do rtv euro agd dostanę jakieś punkty payback. A coś z tymi punktami można zrobić na coś wymienić ?

   Usuń
 10. Czy oni dzwonią do mojej firmy żeby coś potwierdzić ? Czy wszystko załatwi się przez rozmowę telefoniczną ze mną ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co maja niby potwierdzać?

   Usuń
  2. zatrudnienie ? zarobki ?

   Usuń
  3. Nie dzwonią. Wystarczy wyciąg z konta albo zaświadczenie od pracodawcy. Ale u mnie z 3 osób z rodziny do żaddnego z pracodawców nie dzwonili

   Usuń
  4. U mnie prosili o wysłanie na @ potwierdzenia przelania wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące a umowa na maila wcześniej w rozmowie potwierdzone kilkoma pytaniami. Dowodu osobistego nie chcieli bo kiedyś miałem tam kk i maja aktualny.

   Usuń
  5. Gdyby nawet dzwonili, to prawnie żaden pracodawca nie może wyjawić zarobków swoich pracowników!

   Usuń
  6. Co jednak robią. Za domniemaną zgodą pracownika który gdy wnioskuje o kartę, limit czy kredyt sam to ujawnia.

   Usuń
  7. U mnie zapytali się tylko o firmę (kontakt do niej i jak długo pracuję i zarobki) i potem już nie brali żadnych innych dokumentów poza skanem dowodu. Jak widać u każdego coś innego.

   Usuń
  8. Każdy kadrowiec wie, że ujawnienie zarobków pracownika jest niezgodne z prawem - nawet w Polsce :)

   Usuń
  9. Prawo i życie to dwie różne rzeczy w Polsce i jeszcze długo tak będzie.

   Usuń
  10. Informacja dotycząca wysokości wynagrodzenia pracownika należy do kategorii jego dóbr osobistych i podlega ochronie na podstawie przepisów Kodeksu cywilnego (art. 23 i art. 24 Kodeksu cywilnego), jak również przepisów ustawy o ochronie danych osobowych (art. 26 ustawy o ochronie danych osobowych).

   W pewnych sytuacjach pracodawca jest zwolniony z odpowiedzialności z tytułu ujawnienia danych osobowych pracownika, w tym danych dotyczących informacji o jego zarobkach. Pracodawca ma obowiązek ujawnić takie dane na żądanie organów ścigania, wymiaru sprawiedliwości, organów podatkowych, jak również PIP i ZUS.

   Usuń
 11. do Anonimowy24 października 2017 14:16: A możesz jakieś paragrafy przytoczyć gdzie jest napisane że to dane poufne?

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziś przyszedł kod 200 zł do sklepu.

  OdpowiedzUsuń
 13. @Złotówa. Właśnie City rozsyła info o zmianie regulaminu KK w tym opłat. Mam nadzieję że skoro KK wzięta jest w tej promocji to na żadne opłaty się nie nadzieje? Pytałem o to chyba nawet kilka razy i zawsze potwierdzałeś że w tej promo jest ona absolutnie bezpłatna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku powyższej promocji wiążący dla opłat za kartę jest regulamin promocji, który daje zwolnienie z tychże opłat :) Regulamin i tabela opłat i prowizji faktycznie się zmieniają, ale z tego co wstępnie przejrzałem to nie dotyczą podstawowych opłat za posiadanie karty, ale usług dodatkowych. Pojawiły się też nowe pozycje. Zmiany prześwietlę niebawem w odrębnym wpisie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...