Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 100 zł za Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

19.10.2017

Premia 100 zł za Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim

Bank z lwem w logo wznawia swą promocję i znów płaci 100 zł za otwarcie konta przez Internet.

100 zł za otwarcie konta w ING Banku Śląskim
Zasady akcji promocyjnej nie uległy zmianie. Ale jest dobra wiadomość dla byłych klientów banku - ponownie przesunięto datę wyznaczającą okres wykluczenia z promocji dla osób, które już konto w ING Banku Śląskim posiadały.

[Aktualizacja w dn. 22.11.2017 r. i 7.12.2017 r.: 

Obecnie w ING można zyskać jeszcze więcej. Nowym klientom za otwarcie konta bank płaci w tej chwili aż 140 zł: Premie do 140 zł za konto w ING Banku Śląskim + 2,5% na koncie oszczędnościowym.]Dla kogo promocja "100 zł za otwarcie konta"? Udział w akcji wziąć może osoba, która co najmniej od 1.04.2016 r. nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego w ING Banku Śląskim (w wariancie: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne lub Student).

Zasady promocji. By zdobyć tytułową, gwarantowaną nagrodę pieniężną:
 • do 30.11.2017 r. otwórz Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim wraz z wydawaną do niego kartą oraz (jeśli nie posiadasz) zawrzyj również umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej; 
 • do 31.03.2018 r. wykonaj płatności kartą (i/lub BLIKiem) na sumę min. 1 000 zł - muszą one zostać rozliczone i zaksięgowane na koncie najpóźniej do 15.04.2018 r.; 
 • do 30.04.2018 r. (czyli do daty wypłaty premii):
  • posiadaj konto osobiste z aktywną kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe (to właśnie na ten rachunek wpłynie bonus) oraz
  • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych

I to już wszystko. Prosto i klarownie - takie promocje lubię opisywać 😉

Formularz dla obecnych klientów banku. Jeżeli już posiadasz dostęp do bankowości internetowej ING Banku Śląskiego (mając np. kartę kredytową lub konto oszczędnościowe), wówczas wniosek o konto osobiste złóż po zalogowaniu. Oprócz tego niezbędne będzie uzupełnienie formularza zgłoszeniowego (najpóźniej do 30.11.2017 r.). Podkreślę jednak: obowiązek ten dotyczy wyłącznie aktualnych klientów banku, którzy konto otworzą przez bankowość internetową. Dla nowych klientów wystarczające jest złożenie wniosku (bez konieczności wysyłania formularza zgłoszeniowego).

Konto z Lwem Direct - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta otwieranego w promocji to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę nie jest pobierana, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zostaną rozliczone płatności na sumę min. 300 zł (w przypadku posiadaczy Kont Direct w wieku 18-26 lat na kwotę 200 zł); w unikaniu tej opłaty pomogą Ci transakcje i tak już wykonywane na potrzeby promocji; okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim liczony jest od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego;
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; 
 • w pozostałych bankomatach:
  • 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu;
  • 2,50 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu.

Z kolei Otwarte Konto Oszczędnościowe to rachunek oszczędnościowy, na który można (ale promocja tego nie wymaga) wpłacać oszczędności. Trzeba ten rachunek jednak założyć i posiadać, gdyż tu wpłynie premia. Oprocentowanie rachunku wynosi 2% w skali roku do 100 000 zł (przez okres 4 miesięcy), a później spada do poziomu standardowego (który w chwili obecnej wynosi 0,7% w skali roku). Przelewy z Otwartego Konta Oszczędnościowego na swe konto w ING Banku Śląskim zlecane przez bankowość internetową są darmowe (bez limitu).

Do promocji z premią 100 zł kwalifikują wyłącznie wnioski złożone przez Internet. Otwarcie konta można wtedy sfinalizować tylko za pośrednictwem kuriera.


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zapisz się i wypróbuj darmowy newsletter. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach na blogu. Newsletter wysyłam 1-2 razy w tygodniu:
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. Witam,mam pytanie czy to konto można otworzyć jak poprzednio z polecenia i dodatkowo zgarnąć za to 50 pln ? pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program poleceń skończył się bodaj 18-go października.

   Usuń
 2. Ja skorzystałam z tej promocji plus polecenie. Przy składaniu wniosku nie wyraziłam zgody na "marketing". Dopiero na drugi dzień po wizycie kuriera i po aktywowaniu konta wyraziłam zgodę na maile marketingowe - jest szansa na 100zł za założenie konta czy przepadło?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głowa do góry - bankowo byłoby na to za późno w BGŻ, ale ING to normalny bank.

   Usuń
  2. Ze spokojem ujdzie. To i tak sprawdzają raczej na dzień wypłaty premii.

   Usuń
  3. a gdzie to idzie sprawdzić czy wyraziłem zgody na przetwarzanie moich danych? bo nie pamiętam czy to zaznaczyłem

   Usuń
  4. Po zalogowaniu do bankowości internetowej: Dane i ustawienia => Komunikacja z bankiem [Zgody marketingowe]

   Usuń
 3. Co z ta kartą ? Trzeba co miesiac pilnowac sie i wydawac 300PLN ? Karta dotarla wczoraj (23.10) czyli mam tydzien czasu na wydanie kwoty zwalniajacej z oplaty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W okresie rozliczeniowym gdy otwierasz konto nie musisz. Czyli dopiero od 29.10 musisz wydać 300 zł do 28.11

   Usuń
 4. Witaj. Czy do tego konta można mieć współwłaściela lub pełnomocnika?? Zamierzam otworzyć dla starszej osoby i żeby spełnic warunki promocji potrzebna jest dodatkowa osoba.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zastanawiam się jak szybko wydać te 300zł żeby spełnić warunki promocji i odłożyć kartę do przyszłego miesiąca - i przyszło mi do głowy żeby zapłacić prowizję Allegro, tylko nie wiem czy ten ich "kod" nie jest wykluczony? Nie chciałabym zaprzepaścić okazji, raz w śląskim, a dwa w wbk gdzie za taką płatność wciąż zbieram pkty payback.

  OdpowiedzUsuń
 6. Słabo ta promocja wygląda. W Mbanku za 1000zł można dostać 120 zł a nie 100zł i mniej zachodu z pamiętaniem żeby 300 zł miesięcznie kartą wydać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy płatności w internecie też się zaliczają ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Do 30 listopada trzeba podpisać umowę z kurierem? Czy wystarczy tylko wypełnić na stornie a podpis może być po 30 listopada?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy wysłać wniosek. Dowiadywałem się tego w poprzedniej edycji i przerobiłem też w praktyce. W ING złożenie wniosku = otwarcie konta! Mimo jeszcze nie podpisanej umowy. Później kurier przyjeżdża i potwierdza tożsamość (tak to dokładnie określają). A to może być już po 30 listopada. Do czasu potwierdzenia tożsamości konto jest zablokowane a bez potwierdzenia zamknięte.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...