Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Money mania 12: zdobądź bon 150 zł do wydania na Allegro za Konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

4.10.2017

Money mania 12: zdobądź bon 150 zł do wydania na Allegro za Konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium

Wystartowała kolejna, już 12. edycja sprawdzonej i popularnej akcji Money mania, w której zarobić można dzięki otwarciu konta bankowego.

Money mania 12 - bon 150 zł do wydania na Allegro za Konto 360 w Banku Millennium
Tym razem premiowane jest skorzystanie z bardzo dobrego konta w Banku Millennium. Do zdobycia - w całkiem prosty sposób - jest bon o wartości 150 zł na dowolne zakupy na Allegro. Jest to więc miejsce, w którym każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dodatkowym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z propozycji tego konta będzie oferta dla oszczędzających 2,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji może być pełnoletnia osoba, które nie dysponowała jakimkolwiek rachunkiem w Banku Millennium po 1.04.2015 r. (zarówno jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza konta w tym banku). Ponadto na promocję nie łapie się także każdy kto w ostatnim czasie złożył wniosek o jakikolwiek produkt w Banku Millennium i jest on obecnie rozpatrywany.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji i zdobyć bon 150 zł do wydania na Allegro:
 • do 31.10.2017 r. 6.11.2017 r. (promocja została przedłużona): 
  • potwierdź rejestrację klikając w link otrzymany w wiadomości przesłanej na adres mailowy podany podczas rejestracji; 
  • na stronie promocji (na której znajdziesz się po potwierdzeniu rejestracji) złóż wniosek o konto w Banku Millennium wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą (we wniosku o konto podaj ten sam adres mailowy, który podasz podczas rejestracji); 
  • wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (zgoda ta obowiązuje wyłącznie w zakresie niezbędnym do weryfikacji spełnienia warunków promocji i wypłaty premii) oraz zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych przez bank i podmioty z nim powiązane oraz współpracujące (w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej) i nie odwołuj tych zgód w trakcie trwania akcji;
 • najpóźniej do 6.11.2017 r. 10.11.2017 r. zawrzyj umowę z bankiem;
 • w listopadzie i grudniu 2017 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • zasil konto kwotą po min. 1 000 zł i 
  • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

I to już wszystko. O przyznaniu nagrody organizator powiadomi Cię mailowo do 22.01.2018 r. W tejże wiadomości otrzymasz też kod, który będzie można wykorzystać podczas zakupów na Allegro.pl. Jest więc prościej niż w innych promocjach z premiami pieniężnymi - nie trzeba bowiem pamiętać o finalizacji, uzupełnianiu danych itp. Jeśli warunki wcześniej zostaną spełnione to nagrodę otrzymasz na mail wskazany podczas rejestracji.

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco:
Terminarz promocji Money mania 12 z kontem w Banku Millennium

Ważne wskazówki


▶ Bon o wartości 150 zł (przekazywany mailem w postaci kodu) będzie można wykorzystać na Allegro.pl w ciągu 180 dni od jego wydania przez organizatora.

▶ Transakcje kartą i/lub BLIKiem, które należy wykonać na potrzeby promocji mogą być zrealizowane zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W danym miesiącu kalendarzowym muszą też być zaksięgowane na koncie.

▶ Wpływ 1 000 zł na konto w Banku Millennium pochodzić możne z dowolnego źródła (pieniądze te możesz więc przelać z własnego konta w innym banku). Wystarczy odnotowanie takiego wpływu w historii rachunku - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek czas (możesz je więc w dowolnym momencie wydać, przelać bądź wypłacić).

▶ Jeżeli w Money manii udział zechce wziąć także ktoś z Twych najbliższych to pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (wykorzystać do tego należy inny adres mailowy). Z jednego profilu można bowiem zawnioskować tylko o jedno konto.

▶ Umowę o konto w Banku Millennium podpisać można za pośrednictwem kuriera albo w wybranej placówce banku. W tym drugim przypadku pamiętaj jednak, że wniosek o konto i tak musi być złożony na stronie promocji, bo tylko tam wysłany wniosek kwalifikuje do otrzymania bonu. W placówce należy wówczas tylko dopełnić formalności (podpisać dokumenty).

▶ Pod koniec promocji (dostępnej do 31.10. 6.11.) jako formę zawarcia umowy bezpieczniej będzie wybrać placówkę banku. Umowę należy bowiem zawrzeć najpóźniej do 6.11. 10.11., a w przypadku kuriera może (choć oczywiście nie musi) zabraknąć czasu jeśli wniosek zostanie złożony na ostatnią chwilę.

Dodatkowa zachęta: Konto Oszczędnościowe Profit


Korzystanie z konta oszczędnościowego nie jest wymogiem wzięcia udziału w promocji i dla otrzymania bonu 150 zł. Ale bez wątpienia zainteresuje oszczędzających.

Można na nim uzyskać 2,5% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł. Takie warunki obowiązują dla "nowych środków" (co jednak spełnisz z automatu jeśli dopiero teraz staniesz się klientem Banku Millennium) i przez okres 92 dni od pierwszej wpłaty na konto oszczędnościowe.

Konto oszczędnościowe prowadzone jest za 0 zł bez warunków. I jak to bywa w przypadku tego rodzaju rachunków także w innych bankach, tylko jedna (pierwsza) wypłata środków w danym miesiącu kalendarzowym jest darmowa. Jeśli chcesz ulokować większą kwotę na takim koncie oszczędnościowym to pamiętaj też o dziennym limicie przelewów zlecanych przez bankowość internetową Banku Millennium (to 50 000 zł, więc jeśli zechcesz wypłacić więcej to konieczne będzie podzielenie tej czynności na 2 dni).

Konto 360° lub 360° Student - prześwietlenie oferty


W przypadku Konta 360° nie zapłacisz za jego prowadzenie, ani za posiadanie karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, jeśli w danym miesiącu na konto wpłynie kwota min. 1 000 zł (z dowolnego źródła, a więc może być też z Twego konta w innym banku) oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę).

Z kolei w przypadku Konta 360° Student jest jeszcze łatwiej. Konto, kartę i wypłaty z bankomatów za 0 zł gwarantuje wykonanie miesięcznie co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę). Konto 360° Student (choć nazwa może sugerować inaczej) nie wymaga by jego posiadacz był studentem. Kluczowym kryterium jest jedynie wiek (18-26 lat). Od młodych klientów bank nie wymaga zapewniania wpływów na konto celem uniknięcia opłat, ale pamiętaj, że na potrzeby promocji zapewnienie wpływu 1 000 zł w listopadzie i grudniu jest jednak konieczne.

W obydwu przypadkach (zarówno przy Koncie 360°, jak i 360° Student krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej są darmowe.⭐⭐⭐⭐ - powyższej promocji przyznaję 4 gwiazdki (na 5 możliwych) w ratingu ofert, czyli systemie oceny promocji bankowych, dostępnym na blogu Bankobranie. Powodów do tak wysokiej noty nie brakuje, gdyż mamy tutaj proste i przejrzyste zasady, łatwe warunki do spełnienia, dobre konto, a także nagrodę, która zaraz po premiach pieniężnych wydaje się być najlepszą z możliwych. Wszak na Allegro kupuje wielu Polaków i każdy może tam coś dla siebie znaleźć. Obecna promocja - w mej ocenie - wygląda więc lepiej niż zeszłomiesięczna propozycja towarzysząca kontom w Banku Millennium. Tam część nagrody stanowił bon na przejazdy z PolskiBus.com, a podróżujących w ten sposób bez wątpienia jest mniej, niż kupujących na Allegro, więc obecna promocja powinna cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem. Piątej gwiazdki zabrakło przez długi okres wykluczenia dla byłych klientów. Mogłoby się to w końcu zmienić, na co wielu Czytelników bloga czeka.


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi i nie przegap najlepszych z nich. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Zajmie Ci to chwilę. Wiadomości wysyłam zazwyczaj raz, rzadziej dwa razy w tygodniu. Subskrypcja jest darmowa - możesz ją wypróbować, a jeśli tak uznasz, to też w każdej chwili bez problemów możliwa będzie rezygnacja z otrzymywania maili:
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

86 komentarzy:

 1. Bon na dowolne zakupy czy wybrane kategorie? Bo kiedyś w którejś promocji było tak że tylko na jakieś wskazane kategorie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro zastrzeżeń kategorii nie ma to na wszystko ☺

   Usuń
 2. No i to mi się podoba! A nie jakieś bony na PolskiBus czy inny PKS ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy bon można wykorzystać robiac zakupy w różnym okresie na mniejsze kwoty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie promocji jest link do regulaminu Allegro. Można wykorzystać jednorazowo na zakup jednego lub wielu towarów w koszyku.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź!

   Usuń
 4. Konto założę przez kuriera bo mam dość daleko do oddziału. Ten na co dzień nie jet mi potrzebny gdy są wszystkie bankomaty za friko. Mam jednak pytanie co z zamknięciem konta gdybym kiedyś chciał to zrobić? Jest możliwe np przez internet? Bo w razie czego nie uśmiecha mi się jeździć gdzieś daleko do oddziału.
  PS. Uprzedzę uwagi w stylu, że jeszcze nie otworzyłem a już chcę zamykać. Nie chcę ale zapobiegliwie pytam.
  Z góry dziękuję za pomoc!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można w bankowości internetowej - jest tam wniosek o zamknięcie.

   Usuń
 5. Można łączyć z poleceniem konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Odrębne linki (polecającym nie da się zarejestrować w Moneymanii).

   Usuń
  2. Program poleceń jest dostępny dla każdego posiadacza konta w Millennium

   Usuń
  3. Tak, co nie zmienia faktu, że skorzystanie z Money manii nie łączy się z założeniem konta z polecenia. Ale osoba, która założy konto w Millennium w ramach Money manii jak najbardziej może być później osobą polecającą.

   Usuń
  4. Byłem w banku dzisiaj aby podpisać umowę dla siebie i dla mojej Mamy. Pani zaproponowała połączenie promocji ale po 5 minutach stwierdziła że system odrzuca kod z powodu Moneymanii. Także nie da się połączyć tych promocji.

   Usuń
 6. Konto 360º obok KWJ w Alior to absolutnie najlepsze ROR na rynku!

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę jeszcze lokatę mobilną 2,5%. Jak założę konto w tej promocji to z niej tez mogę skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej. Lokatę założysz przez aplikację (oproc. do 2,5% w skali roku; okres: 3 miesiące; max. kwota: 10 000 zł).

   Usuń
  2. Konto Profit daje tyle samo i na dodatek odsetki są co miesiąc oraz można wypłacać nie wspominając nawet o braku limitu 10 tys. zł!

   Usuń
  3. No ale jeśli ktoś ma >100k PLN? Np. 110? To się interesuje :)

   Usuń
 8. Czy sa jakieś warunki aby karta była bezpłatna, czy warunek wpływu 1000zł zapewnia darmowe wszystko???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku Konta 360° warunkiem 0 zł za konto i kartę jest wpływ 1000 zł i 1 płatność kartą (lub BLIKiem) na dowolną kwotę.

   W przypadku Konta 360° Student warunkiem 0 zł za kartę jest 1 płatność kartą (lub BLIKiem) na dowolną kwotę.

   Usuń
  2. Złotówa, jest bardzo niewiele banków, które uzależniają warunek opłaty za konto na podstawie wykonania wpływów (oraz płatności kartą jak w tym przypadku) w miesiącu poprzednim.

   Podobnie zresztą jest w Credit Agricole.

   Usuń
  3. W miesiącu otwarcia konta nie trzeba tych warunków spełniać. A w Millennium nawet w kolejnym miesiącu też.

   Usuń
  4. Nie zmienia to faktu 'inności' tego warunku.

   Usuń
  5. Tak, co nie zmienia faktu, że to super oferta!

   Usuń
 9. Skoro transakcje mogą być wykonane blikiem to mogę otworzyć samo konto bez karty? Będzie mi zbędna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto należy otworzyć wraz z wydawaną do niego kartą. Nawet jeśli planujesz płacić tylko BLIKiem.

   Usuń
 10. Czy można założyć konto bez karty i nadal zgarnąć bonus (używając blika zamiast karty)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ups, chyba oślepłam z wrażenia i nie przeczytałam poprzedniego komentarza ze nie mozna:)

   Usuń
 11. Po jakim czasie przyjeżdża kurier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja złożyłam wniosek w piątek a dziś (w poniedziałek) był już kurier.

   Usuń
  2. Szybko działają. U mnie też kurier przyjechał nadspodziewanie wcześnie.

   Usuń
  3. A jaka firma kurierska jeździ z umowami od Millennium?

   Usuń
 12. Czy ta wplata 1000zl na konto w listopadzie i grudniu musi byc jedorazowo 1000zl czy mozna np zrobic dwie wplaty po 500zl?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy korzystając z tej promocji (Money mania 12) można też wziąć udział w promocji "Lubię to polecam", która widzę nadal trwa a w której zachęcająco wygląda lokata na 4% lub moneyback 10% :) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak założysz konto w ramach Money manii to założenia nie możesz połączyć z poleceniem. Ale jak już będziesz mieć konto to możesz polecać i zdobywać wybrane przez siebie nagrody. Akurat lokata 4% jest najmniej zachęcająca bo jak skonfrontujesz z lokatą czy kontem oszczędnościowym 2,5% w innym banku czy nawet w Millenium to wychodzi słaba różnica przy kwocie lokaty 10 tys. na 3 mies. Zyskujesz niewiele więcej. Lepszy już moneyback 10% ale go możesz wykorzystać tylko jeden.

   Usuń
 14. W teczce z dokumentami i umową od banku mam informację że warunków nie muszę spełniać ani w tym ani w kolejnym miesiącu bo i tak będzie konto darmowe. Jak to się ma z informacjami podanymi wyżej że muszę już w listopadzie zrobić wpływ 1000 zł i 1 płatność?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informacja ta - jak wspominasz - dotyczy kwestii opłat za konto. Odrębna rzecz to promocja (by spełnić jej warunki zapewnić wpływ i wykonać płatność trzeba w listopadzie i grudniu).

   Usuń
 15. Kiedy będzie można zamknąć to konto? Czy w tym przypadku bank narzuca jakiś termin?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma terminu więc po otrzymaniu nagród możesz kiedy chcesz.

   Usuń
 16. Dzis 22 styczen a meila nie ma gdzie skladac reklamacje

  OdpowiedzUsuń
 17. Dzis 22 styczen a email z informacja o bonie nie ma gdzie skladac reklamacje?

  OdpowiedzUsuń
 18. Ktoś już bon dostał?

  OdpowiedzUsuń
 19. niestety bonu nie ma

  OdpowiedzUsuń
 20. u mnie też bonu brak
  ktoś dostał?

  OdpowiedzUsuń
 21. ja rowniez nadal czekam..

  OdpowiedzUsuń
 22. Chyba nikt jeszcze nie dostał.

  OdpowiedzUsuń
 23. Nie dostałam bonu

  OdpowiedzUsuń
 24. Nawet po zalogowaniu się na konto money manii w sekcji dane osobowe nie ma kuponu. Uważam to za duże przegięcie czekanie z wydaniem kuponu do końca dnia. Nawet nie mamy pewności czy go jeszcze dzisiaj dostaniemy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja sobie nawet już odpuściłem :)

   Money, money ... honey, honey, lalalala!

   Usuń
  2. Z tego co pamiętam to ostatni raz taki numer wykręciło PNB Paribas z tabletami... A teraz money mania. Bez reklamacji chyba się nie obędzie

   Usuń
  3. Z tabletami to była inna historia. Tam Paribas się wypierał i nie chciał dać. Tu póki co nikt niczego się nie wypiera ale mają obsuwę.

   Usuń
 25. nadal brak maila i kodu na stronie

  OdpowiedzUsuń
 26. Niestety również nie dostałem bonu, termin minął wczoraj :(

  OdpowiedzUsuń
 27. dzisiaj 23.01.18 i banu dalej nie ma ....

  OdpowiedzUsuń
 28. Ja również nie otrzymałam bonu. @ sprawdzony włącznie ze Spamem. Żenada jednym słowem...

  OdpowiedzUsuń
 29. A bonu nadal nie ma...

  OdpowiedzUsuń
 30. Podobno bony mają być dziś.

  OdpowiedzUsuń
 31. Pamiętajmy że promocja była przedłużona o tydzień więc nie zdziwi mnie jak bony będą tydzień później.

  OdpowiedzUsuń
 32. Ja mam na koncie Moneymanii że bon 150 wyslany i będzie widoczny w ciagu 48 godzin

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na pierwszej stronie?...
   to chodzi o wniosek a nie o bon...
   bon powinien być widoczny w moje dane i wyslany mailem..
   czy jest chociaż jedna osoba która otrzymała ten bon ?

   Usuń
  2. a nie chodzi CI o wniosek gdzie jest właśnie taka informacja ale to od listopada?

   Usuń
  3. Widocznie to co jest widoczne w polu "W tym miejscu 22 stycznia 2018 pojawi się Twój unikalny numer bonu do allegro.pl" to jest ten bon :)

   Usuń
 33. Z informacji jakie uzyskałem od organizatora wynika, że opóźnienie jest spowodowane tym, iż wobec części osób podejmowane są próby skontaktowania celem uzupełnienia wymaganych zgód. Bony mają być rozesłane w tym tygodniu (nie padła deklaracja kiedy dokładnie).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko fajnie, ale kogo to obchodzi. To niech wstrzymają wysyłkę bonów do tych konkretnych osób. Co to w ogóle za postępowanie??? Przecież można do wszystkich uczestników wysłać jakieś powiadomienia,a nie chować głowę w piasek. Masakra. Po otrzymaniu bonu zamykam konto choć nie miałem zamiaru...

   Usuń
  2. No właśnie. Dlaczego przez czyjeś błędy, zapewne błędy mniejszości, wszyscy maja czekać? Bez sensu.

   Usuń
  3. @Gość
   ale to nie wina banku a raczej money manii więc zamknięciem konta winnego nie ukarzesz ;)

   Usuń
 34. Po złożonej reklamacji uzyskałem odpowiedź: bony zostaną przekazane do 24.01.2018. Zrobiła się z tego antypromocja...

  OdpowiedzUsuń
 35. Yeees....t! 15.45

  OdpowiedzUsuń
 36. Dzięki Złotówa! A reszta nie marudzić, jeden dzień spóźnienia, to nie jest wielkie halo. Dwie duże promocje za jednym zamachem, dwa bony, a oni jeszcze wydziwiają...

  OdpowiedzUsuń
 37. Ooo i u mnie jest! Mail był w spamie.

  OdpowiedzUsuń
 38. u mnie brak nadal. Ani maila ani kodu na moneymania

  OdpowiedzUsuń
 39. moja żona ma podobnie. nadal nic nie dostała. złożyłem reklamację przez stronę Money manii zobaczymy co z tego będzie :-)

  OdpowiedzUsuń
 40. czy jest ktoś jeszcze kto nie dostał do tej pory kodu do allegro ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jeszcze czekam. Jak nie będzie jutro to ślę reklamację

   Usuń
 41. Jest, jest. Generalnie już wczoraj poszła kolejna reklamacja. Na razie brak odpowiedzi, mimo że warunki spełnione z nawiązką :}

  OdpowiedzUsuń
 42. Komunikat z informacjami od Money manii (w całości cytuję):

  "Zanim napiszesz reklamację SPRAWDŹ folder SPAM – być może bon właśnie tam czeka? W FAQ na stronie Money Manii piszemy co zrobić, aby w przyszłości uniknąć takiej sytuacji.
  Zanim napiszesz reklamację ZALOGUJ się w Money Manii - zajrzyj do zakładki Moje Dane – tam także znajdziesz swój numer bonu.
  Zanim spiszesz swoje pytania dotyczące tego, jak używać bonu, przeczytaj informacje na stronie Allegro – linki otrzymałeś m.in. w wiadomości:
  https://karty.allegro.pl/
  https://karty.allegro.pl/regulamin.pdf

  Wszystkie osoby, które nie wyraziły zgód na czas otrzymają bony 31.01. Nie wysyłamy bonów pojedynczo, a listę tych osób otrzymamy z banku, więc nie musicie przesyłać nam tej informacji."

  OdpowiedzUsuń
 43. Ja mam zgody marketingowe od początku na wszystko, spełniłem wszystkie wymagania - nagrody brak.

  OdpowiedzUsuń
 44. wczoraj bank przekazal w koncu dane - byly nie przekazane z ich winy. Teraz czekam na odpowiedz z moneymania, od wczoraj cisza, zero odzewu na pismo...

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...