Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 40 zł dla płacących telefonem - promocja dla klientów Orange Finanse

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

25.10.2017

Bonus 40 zł dla płacących telefonem - promocja dla klientów Orange Finanse

Październik pod znakiem promocji płatności telefonem stoi.

Bonus 40 zł dla klientów Orange Finanse za płatności telefonem
Co rusz mamy bowiem nową tego typu propozycję. Tym razem zyskać mogą klienci Orange Finanse. Do zdobycia są bonusy na sumę 40 zł za wykonanie łącznie co najmniej 15 płatności zbliżeniowych telefonem.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć mogą posiadacze konta osobistego w Orange Finanse i wydawanej do niego karty debetowej lub kredytowej Orange Finanse.

Z technicznego punktu widzenia, by skorzystać z promocji niezbędne jest posiadanie telefonu z systemem Android (wersja min. 4.4) z wbudowanym modułem NFC umożliwiającym płatności zbliżeniowe.

Zasady promocji. Wypłata bonusów w promocji została podzielona na 3 transze:
 • pierwszy bonus 10 zł otrzymasz za dodanie karty w aplikacji mobilnej Orange Finanse, ustawienie płatności zbliżeniowych telefonem oraz wykonanie min. 5 transakcji zbliżeniowych telefonem (na dowolne kwoty);
 • drugi bonus w wysokości 10 zł otrzymasz za wykonanie kolejnych 5 płatności telefonem na dowolną kwotę;
 • trzeci bonus w wysokości 20 zł otrzymasz za wykonanie kolejnych 5 płatności telefonem na dowolne kwoty.

Zwrot ma nastąpić w ciągu 60 dni od zaksięgowania transakcji. Promocja ma być dostępna do 31.12.2017 r. Każdy kto skorzysta z propozycji może zdobyć do 40 zł.

Powyższa promocja ma być dostępna w Strefie Korzyści (nie jestem klientem Orange Finanse, więc tego nie sprawdzę, ale wierzę informacjom na stronie banku 😉). Dla akcji bank nie publikuje odrębnego regulaminu, a dostępny jest tylko ten dot. korzystania z Korzyści.

Przy okazji dzisiejszego wpisu przypomnę, że z promocji płatności telefonem skorzystać mogą także klienci innych banków:

Za podrzucenie informacji o promocji Orange Finanse dziękuję Czytelnikowi podpisującemu się jako Tabcit oraz Czytelniczce Marcie.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:

16 komentarzy:

 1. mBank to kolejny bank, który ostrzega przed atakiem na aplikacje mobilne.
  Właściciele smartfonów z systemem operacyjnym Android mogą paść ofiarą nowej szkodliwej aplikacji. Oszuści w bardzo łatwy sposób mogą dostać się do naszych wrażliwych danych, a nawet przejąć kontrolę nad połączeniami i SMS-ami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Podstawą bezpieczeństwa jest to, że hasło jednorazowe powinno przychodzić innym kanałem niż logowanie!

   Logowanie na jednym urządzeniu (smartek, komp) a hasło z papierowej karteczki, tokena albo SMS z prostego telefonu bez możliwości podłączenia do internetu. Połączenie logowania i przyjmowania hasła jednorazowego na tym samym urządzeniu prosi się o katastrofę - to tylko kwestia czasu.

   Usuń
  2. Są nawet tacy co używają odcisku palca :)

   Usuń
 2. Promocje Android Pay w BZ WBK czy Aliorze bez problemów. Teraz promocja w Orange Finanse i oczywiście problemy. W bankowości korzyść mam, ale w aplikacji nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy, cieszy nas to! Polecamy nasze promocje.

   Pozdrawiamy, Zespół BZWBK

   Usuń
 3. KIEDYS BYLa promocja za 3 platnosci 30 pln korzystalem z niej i powyzszej pormocji nie mam w strefie korzysci :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy jeżeli już korzystałem z tej karty przez android pay to promocja mnie dotyczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Ja też tak miałem że już korzystałem z karty OF poprzez Android Pay. Wczoraj po transakcji za 2,22zł przyszedl sms z informacją :
   "Dziekujemy za wykonanie pierwszej platnosci telefonem. Wykonaj jeszcze 4 transakcje, a 10zl wroci na Twoje konto. Sprawdz, jak zyskac dodatkowe 30zl"
   Zaznaczam że w Strefie Korzyści nie mam tej promocji. A sms przyszedł że korzystam z tej promocji :-)

   Usuń
 5. nie mam konta w orange finnse. Czy bank oferuje jakieś promocje przy założeniu konta czy raczej nie. Zastanawiam się czy zakładać konto dla 40 zł czy lepiej poczekać na jakąś okzję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy promocja obejmuje płatności przez portfel Masterpass?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masterpass to nie jest płatność zbliżeniowa.

   Usuń
 7. Od kiedy liczą się transakcje zbliżeniowe w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 8. Konto w Orange otworzyłam 20.10 i nadal nie ma w strefie korzyści tej promocji. Czy musi się tam pojawić, żeby z niej skorzystać? Próbował ktoś tym płacić bez strefy korzyści? I jeszcze jedno pytanie, pod jaką aplikację podpiąć kartę Android Pay czy Orange Finanse? Jak do OF to, w którym miejscu? Nigdzie nie mogę tego znaleźć w aplikacji. Przepraszam za dużo pytań ale pierwszy raz mam z tym do czynienia. I z góry dziękuję za pomoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W OF wybierasz aktywację płatności zbliżeniowych (nie chodzi o SIM NFC) i przenosi cię do Android Pay, gdzie podpinasz kartę. Może być tak, że w aplikacji Korzyści nie zobaczysz, a na komputerze będą. Jeśli obawiasz się, że 40 zł przejdzie ci koło nosa, wykonaj 5 płatności na wszelki wypadek.

   Usuń
  2. Nie mam tej korzyści ani w apliakcji ani na stronie. W OF nie mogę znaleźć aktywacji płatności zbliżeniowych. Podpięłam kartę bezpośrednio pod Android Pay i wykonałam te 5 płatności. Ale chyba nic z tego bo minęło już parę godzin i żadnej informacji. W każdym razie dzięki za pomoc.

   Usuń
 9. Dziś czytałem że Orange Finanse idzie do odstrzału. Klienci mają być przejęci przez mBank w nowym roku.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...