Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla kinomaniaków: 6 biletów do Multikina za darmowe konto w BGŻ BNP Paribas.

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

6.10.2017

Promocja dla kinomaniaków: 6 biletów do Multikina za darmowe konto w BGŻ BNP Paribas.

Wystartowała druga edycja promocji BGŻ BNP Paribas z darmowymi biletami do kina.

Promocja dla kinomaniaków - 6 biletów do Multikina za Konto Optymalne
To już kolejna okazja dzięki której można zyskać dzięki założeniu darmowego Konta Optymalnego. Tym razem powinna ona znaleźć uznanie w oczach kinomaniaków, bo do wzięcia jest 6 wejściówek do Multikina. W nowej edycji nieco uproszczono też warunki.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem akcji może być pełnoletnia osoba, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas, ani w okresie 6 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego w tym banku. Z promocji nie wyklucza jednak posiadanie umowy z BGŻ Optima.

Zasady promocji. By skorzystać z propozycji i załapać się na 6 darmowych wejściówek do Multikina:
 • zarejestruj się na stronie promocji; 
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) złóż wniosek o Konto Optymalne (pamiętaj by uzupełnić go tymi samymi danymi, które podasz przy rejestracji); 
 • najpóźniej do 17.11.2017 r. zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
 • w listopadzie i grudniu 2017 r. oraz w styczniu 2018 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 200 zł w punktach handlowo-usługowych (kwota, którą trzeba więc wydać została obniżona - w poprzednich promocjach BGŻ BNP Paribas wymogiem było wydanie min. 300 zł miesięcznie) oraz 
  • zapewnij wpływ kwoty min. 1 000 zł (wpływ nie może pochodzić z Twego innego rachunku w BGŻ BNP Paribas czy BGŻ Optima, ani nie może być wpłatą gotówki; może być jednak przelewem z Twego konta w innym banku).

Za spełnienie warunków w każdym z powyższych miesięcy (a więc zapewnienie wpływu i wykonanie płatności) otrzymasz nagrodę w postaci voucherów wymienialnych na 2 bilety do kina. O ich przyznaniu bank powiadomi Cię mailowo, a wysyłka voucherów w postaci kodów będzie realizowana SMSami w następujących terminach: do 5. i 31.01. (odpowiednio za spełnienie warunków w listopadzie i grudniu) oraz do 28.02.2018 r. (za styczeń). Pamiętaj przy tym, by na dzień przyznania nagród posiadać konto i aktywną kartę do konta.

Promocja ma być dostępna do 31.10.2017 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli wniosków objętych promocją (1 000 sztuk). Jeśli miałoby to nastąpić, stosowna informacja o zakończeniu akcji znajdzie się na stronie promocji.

Vouchery będzie można wykorzystać do 30.06.2018 r. wymieniając na bilety na seanse 2D w kinach sieci Multikino i Silver Screen.

Konto Optymalne - prześwietlenie oferty


Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy z oferty BGŻ BNP Paribas pojawiał się już w wielu promocjach, więc wielokrotnie go omawiałem. Przypomnę jednak to co najważniejsze. A jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce).

  Do uzyskania biletów za otwarcie konta kwalifikują wyłącznie wnioski złożone przez Internet (po rejestracji na stronie promocji). Umowę o konto można zawrzeć tylko za pośrednictwem kuriera.
  ⭐⭐⭐ - promocji przyznałem 3 na 5 możliwych gwiazdek w ratingu ofert, czyli w systemie oceny promocji bankowych, dostępnym na blogu Bankobranie. Z jednej strony mamy dobry produkt (darmowe konto z kartą), dość krótki okres karencji dla byłych klientów i proste zasady. Aczkolwiek Czytelnicy bloga wiedzą, że bilety do kina nieraz można zdobyć o wiele taniej niż w cenie standardowej albo nawet bez zakładania kolejnego konta, a za darmo 😉 Z Kontem Optymalnym były już też dostępne promocje w których do wzięcia było nawet 100 zł na start i do 300 zł w moneybacku (aczkolwiek ten wymaga już większej aktywności niż promocja z biletami).

  Przydatne dokumenty:

  11 komentarzy:

  1. Witam,
   o co chodzi z tym nośnikiem zbliżeniowym w regulamine, żeby karta była bezpłatna? Karta bezpłatna z wyjątkiem nośnika zbliżeniowego

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. To po prostu naklejka pełniąca taką samą funkcję jak karta płatnicza używana zbliżeniowo.

    Usuń
   2. Czyli coś zupełnie odrębnego niż karta? Nie zamówię tej naklejki to karta jest darmowa?

    Usuń
   3. Tak, to coś w rodzaju wisiorka przyczepianego do kluczy, etc.
    Kartę wydają za friko.

    Usuń
  2. A czy jesli ktos posiadal calkiem niedawno karte kredytowa (promocja z walizkami) to jest wykluczony?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Trudno powiedzieć. Czy to były chociaż fajne walizki?

    Usuń
   2. Jeśli zrezygnowałeś z katy i wypowiedziałeś wtedy umowę ramową to droga otwarta.

    Usuń
  3. Jedna sprzedalem druga zachowalem dla aiebie wiec uwazam tamta promocje za calkiem dobrą. Dodatkowo zlapalem wtedy tez 2x powerbank wiec nie zaluje.

   wypowiedzialem tylko bylo to troche krocej niz 6
   miesiecy

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ale zapis jest taki że teraz nie możesz mieć umowy ramowej (jak rozumiem nie masz) i w ciągu 6 ostatnich miesięcy konta (też nie miałeś). Więc raczej się łapiesz

    Usuń
   2. Ja nawet bez tej karencji nie byłbym zainteresowany ich ofertami - mając na uwadze niekończące się problemy i długą listę niedociągnięć z ich strony, pisanie odwołań i fatalną obsługę ich BOK to po prostu nie jest warte ani czasu, ani zawracania głowy!

    Usuń
  4. czy po spełnieniu warunków można zamknąć bez problemów konto? czy można to zrobic przez strone czy trzeba w placówce?

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

  Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...