Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Karta podarunkowa 30 zł do sklepów Żabka i Freshmarket - kolejna promocja dla płacących Android Pay

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

23.10.2017

Karta podarunkowa 30 zł do sklepów Żabka i Freshmarket - kolejna promocja dla płacących Android Pay

Promocyjna ofensywa Android Pay trwa w najlepsze. Tym razem zyskać mogą klienci BZ WBK.

Karta podarunkowa 30 zł do sklepów Żabka i Freshmarket dla płacących Android Pay z BZ WBK
Nagrodą do zdobycia jest karta podarunkowa o wartości 30 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Żabka i Freshmarket. Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy co najmniej 5 razy zapłacić z Android Pay z podpiętą kartą BZ WBK.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć mogą klienci BZ WBK posiadający kartę płatniczą (debetową - wydawaną do konta osobistego lub kredytową), choć bank zastrzega, że dotyczy to wybranych kart (z szybko przeprowadzonego doświadczenia wiem, że można dodać m.in. kartę kredytową 1|2|3, jak i debetową MasterCard Omni). Uczestnik promocji - w myśl regulaminu - powinien też posiadać miejsce zamieszkania na terenie Polski i być w niej zlokalizowanym w momencie dodawania karty płatniczej w aplikacji Android Pay.

Warunkiem technicznym, którego spełnienie umożliwia płatności z Android Pay, jest posiadanie telefonu z systemem Android (wersja min. 4.4). Dodatkowo urządzenie musi mieć wbudowany moduł NFC, umożliwiający płatności zbliżeniowe (jeśli tak chcesz spełnić warunki promocji; ale można płacić też w aplikacjach honorujących Android Pay - wtedy technologia zbliżeniowa będzie zbędna).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji wystarczy: 
 • zaakceptować zaproszenie do wzięcia udziału w promocji, które pojawia się w aplikacji Android Pay (widoczne prawdopodobnie dla osób, które już mają tam podpiętą kartę z logo BZ WBK) albo wpisać kod promocyjny "BZWBK30" (należy w menu dostępnym w górnym prawym narożniku aplikacji wybrać opcję "Wpisz kod promocyjny")
 • najpóźniej w ciągu 28 dni od przystąpienia do promocji wykonać co najmniej 5 płatności Android Pay (zbliżeniowo telefonem w terminalach płatniczych lub w aplikacjach mobilnych). Płatności te można wykonać w dowolnym punkcie handlowo usługowym lub w dowolnej aplikacji, która umożliwia taką formę płatności. Ważne by płatności te wykonać w co najmniej 5-minutowych odstępach czasu (w grę nie wchodzi więc rozbijanie jednych zakupów na kilka paragonów i odrębne płacenie za kilka rachunków po kolei).

Zgodnie z wytycznymi regulaminu do minimum pięciu transakcji nie zaliczą się płatności Android Pay za wyroby tytoniowe lub alkohol.

Promocja trwa od 23.10. do 31.12.2017 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród. Przygotowano ich jednak dość dużo, bo 27 000 sztuk kart podarunkowych o wartości 30 zł każda. Regulamin promocji nie precyzuje terminu przekazania nagrody. Wiadomo jednak, że karty będzie można wykorzystać najpóźniej do 31.01.2018 r.

Blog Bankobranie o promocji - najprawdopodobniej - donosi jako pierwszy w sieci. Z tego też powodu wyłapać można - przynajmniej jeszcze na moment przygotowania niniejszego wpisu - kilka rozbieżności w datach. Regulamin promocji mówi o dostępności akcji do końca roku, gdy w aplikacji pojawia się data 9.11. jako data zakończenia akcji. Tak samo inna jest data ważności bonu. We wpisie bazuję jednak na regulaminie.

Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną kartę podarunkową.

Przypomnę, że w chwili obecnej trwa również promocja "TAPnij KASĘ" z Android Pay dla klientów Alior Banku, gdzie zdobyć można bonus 50 zł i nagrodę w konkursie (1 000 zł). Sprawdź szczegóły >>

O zasadach działania i korzystania z Android Pay pisałem tutaj (w momencie udostępnienia usługi w Polsce).

Przydatne dokumenty:

91 komentarzy:

 1. Jest zaproszenie. I faktycznie daty są różne. Ale nieistotne. Warunki spełnię jeszcze dziś ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnie dni u mnie:
  Allegro 3x30 zł
  Alior 50 zł
  BZ WBK 30 zł
  Łącznie: 170 zł. Wszystko z Android Pay.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @W_W gratulujemy zyskanych 30 zł w naszej promocji, zapraszamy do korzystania z naszych produktów i usług.

   Usuń
  2. taa i potem pisanie wiecznych reklamacji, odwołań i odwołań odwołań aby dostać premię z tego najlepiej słyniecie BZ WBK poleciłem konto wielu znajomym i za każdym razem musiałem pisać reklamację... żenada

   Usuń
  3. BZWBK to zlepek dwóch banków (BZ oraz WBK) będący w posiadaniu irlandzkiego banku IBC, który je odsprzedał hiszpańskiemu Santander. W międzyczasie Hiszpanie kupili też Kredyt Bank od belgijskiego KBC i ich połączyli. Mając to na uwadze, to cud, że BZWBK nie jest taką porażką jak np. BGŻ :)

   Usuń
 3. Czyli te 5 transakcji nie musi być w Żabce ani w Freshmarkecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W dowolnych punktach handlowo-usługowych oraz w aplikacjach umożliwiających płatność z Android Pay.

   Usuń
  2. BZWBK to zlepek dwóch banków (BZ oraz WBK) będący w posiadaniu irlandzkiego banku IBC, który je odsprzedał hiszpańskiemu Santander. W międzyczasie Hiszpanie kupili też Kredyt Bank od belgijskiego KBC i ich połączyli. Mając to na uwadze, to cud, że BZWBK nie jest taką porażką jak np. BGŻ :)

   Usuń
 4. Czy karta kredytowa word też może brać udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udział w akcji wziąć mogą klienci BZ WBK posiadający kartę płatniczą (debetową - wydawaną do konta osobistego lub kredytową), choć bank zastrzega, że dotyczy to wybranych kart (z szybko przeprowadzonego doświadczenia wiem, że można dodać m.in. kartę kredytową 1|2|3, jak i debetową MasterCard Omni).

   Usuń
  2. Zapewne tak. Aczkolwiek pozostaje wypróbować. Tu ewentualne niełapanie się karty na promocję nie zależy od jakiegoś wykazu kart ale od technicznej możliwości jej podpięcia w Android Pay. Jak się uda podpiąć to po 5 płatnościach powinna być nagroda.

   Usuń
  3. A jak się nie uda podpiąć, to po 5 płatnościach z nagrody nici - dość proste, prawda?

   Usuń
 5. VISA SOL też działa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I kredytowa MasterCard Silver również.

   Usuń
 6. a cegiełki na allegro przejdą w tej promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakupy dowolne także w aplikacjach akceptujących płatność Android Pay więc też może być.

   Usuń
 7. Czyli w treści artykułu jest błąd. Nie musze mieć telefon wyposażony w moduł nfc bo np 5 transakcji mogę zrobić w internecie np allegro?

  OdpowiedzUsuń
 8. Karta do konta w BZ WBK zlikwidowana przed 30 czerwca 2017 .... :-(

  OdpowiedzUsuń
 9. Dodałem kk 5 buleczek po 29 gr i od razu bon i krupnik 0.75 za 4.99 zł plus koszty 5 bułek. Jak wrócę do domu to żony karte dodam i zrobie podobnie. A wczesniej 4 bony z allegro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyszedłem do domku a tu klapa na żony koncie jak dodałem kartę napisane że promocja zakończona więc tym razem tylko 1 bon w rodzinie udała się złapać.

   Usuń
 10. O co chodzi, wyskakuje mi po wpisanie kodu: "Ten kod został przyznany w ramach promocji, która już się zakończyła". Mam dodaną kartę Mastercard Omni Payback już od paru miesięcy (ta z promocji gdzie było konto 4%). Pomocy, o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 11. Promocja zakończona ? wyskakuje komunikat "Nie można użyć kodu. Ten kod został przyznany w ramach promocji, która już się zakończyła" wpisywałem BZWBK30 a godzinkę wcześniej jeszcze działało na innej karcie i innym telefonie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takiej sytuacji zawsze warto spróbować ponownie. Trwa nowa edycja promocji.

   Usuń
  2. Można spytać co konkretnie promujecie?

   Usuń
 12. Dostałem informację z banku bzwbk, że termin akcji został przesunięty. I będzie działać dodanie kodu BZWBK30 dopiero od wtorku, bądź środy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwne bo w regulaminie jest zapisane tak: "Akcja promocyjna przeprowadzana pod nazwą ‘Bon 30 zł na zakupy z kartą BZ WBK w
   Android Pay’ (dalej: „Promocja”) rozpoczyna się w dniu 23 października 2017 roku"

   Usuń
  2. Promocja jest dostępna. A wczoraj wyczerpać się nie mogła bo bank dopiero dziś zaczął ją reklamować na swej stronie.

   Usuń
  3. Na innych blogach też piszą, że już po ptokach. Szkoda.

   Usuń
 13. Karta visa sol podpięta a po wpisaniu kodu BZWB30 informacja ze promocja sie zakończyła . Stan konta 0zl może to jest przyczyna . W promocji 30zl z Allegro z podpieta karta NestBank było okey.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież to nierealne by promocja już się skończyła jak dopiero co się zaczęła. Pewnie mają jakąś awarię.

   Usuń
 14. Mam komunikat że nie można wykorzystać kodu bo dotyczy on promocji która już się zakończyła, kartę dodałem bez problemu

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie można użyć kodu.
  Ten kod został przyznany w ramach promocji, która już się zakończyła.
  To chyba jakiś błąd? (Mało prawdopodobne żeby już był koniec)
  Ale nie wiem czy robić te płatności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy - Czy udało Ci się wziąć udział w promocji? Próbowałeś ponownie?

   Usuń
 16. Jeszcze jest taki zapis ciekawy że transakcje muszą być robione gdy jest internet a ponoć można placic bez dostępu do internetu. czyżby wtedy nagroda nie zostanie dodana jak nie będę mieć internetu w momencie platnosci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie ja zapłaciłam bez dostępu do internetu i teraz sobie myślę że na darmo bo wg regulaminu musi być dostęp do internetu inaczej nie zlicza transakcji. O co chodzi?

   Usuń
 17. Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy co najmniej 5 razy zapłacić z Android Pay z podpiętą kartą BZ WBK. Ważne by płatności te wykonać w co najmniej 5-minutowych odstępach czasu.

  Zgodnie z wytycznymi regulaminu do min. 5 transakcji nie zaliczą się płatności Android Pay za wyroby tytoniowe lub alkohol.

  Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną kartę podarunkową!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaaa ciekawe jak to sprawdza że to alkohol czy papierosy nie zaliczają się . Przeciez to niemożliwe, bo nikt nie ma podglądu oprócz sklepu i nas w paragon i nie wie za co placimy

   Usuń
  2. Śmieszny ten warunek. Podejrzewam że musieli tak napisać bo przepisy są jakie są. Ale zweryfikować tego nie są w stanie. Nawet jakby sprawdzali MCC i był kod sklepu monopolowego to przecież nie świadczy o niczym. Nie musiałem kupować alkoholu.

   Usuń
 18. Mam debetową BZWBK bialo-szaro-zieloną VISA i niestety, ten typ karty nie jest obslugiwany...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam taką samą. U mnie przeszła.

   Usuń
  2. Dokładnie tak, visa sol.

   Usuń
  3. Podejrzewam że działają wszystkie karty wypukłe. Nieważne czy debetówki czy kredytówki. Gorzej może być z płaskimi, ale pytanie czy takie jeszcze w ogóle są?

   Usuń
  4. Pytanie: czy takie jeszcze w ogóle są?
   Odpowiedź: tak.

   Usuń
  5. Przecież visa sól jest płaska, sam taka mam, cyfry nie są wypukłe tylko nadrukowane

   Usuń
  6. Moja sól jest wklęsła i przeszła :)

   Usuń
  7. U mojej córki 14 letniej jej karta przeszła i już bon załapała.

   Usuń
  8. Moja ma pasek ... ciekawe czy zadziała?

   Usuń
 19. Omyłkowo zapłaciłem na Allegro 2 razy pod rząd w ciągu 3 minut. Zapomniałem o warunku. Zaliczyło mimo zapisu o odstępach 5-minutowych.

  OdpowiedzUsuń
 20. Promocja działa. Po każdej płatności przychodzi powiadomienie o tym że jesteś już bliżej do nagrody. Wykonaj jeszcze 4 płatności itp. Na karcie promocyjnej w BZWBK widać też odhaczenie kolejnych transakcji jako już zaliczonych.

  OdpowiedzUsuń
 21. Jak wygląda realizacja takiej karty podarunkowej w Żabce? Trzeba pokazać coś? Jakiś kod czy jak to wygląda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pokazujesz albo dyktujesz sprzedawczyni kod, ona wklepuje u siebie na komputerku i zakupy masz tańsze o 30 zł.

   Usuń
  2. W poprzedniej promocji w Żabce z bonem 20 zł faktycznie wpisywali ale teraz mi zeskanowali.

   Usuń
 22. Dobrze rżarło, ale krótko :)

  OdpowiedzUsuń
 23. powracam do bankobrania (choć kiedyś to zrobiłem jak jeszcze nikt tego nie nazywał tak) po długiej przerwie :)

  30 zł wpadło i mam pytanie czy "bon" można wykorzystać na dowolne zakupy czy są jakieś wyłączenia??

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobny bon można było zdobyć w innej promocji Android Pay. Wtedy można było go wykorzystać podczas dowolnych zakupów bez ograniczeń (w razie czego regulamin korzystania z bonu można znaleźć tutaj).

   Jeśli powracasz do zarabiania na promocjach bankowych to sporo możesz zyskać (wszak upłynęły Ci karencje pewnie w wielu bankach). Życzę zatem owocnego bankobrania!

   Usuń
  2. jedynie w mbank mogła by mnie powstrzymać jakaś karencja bo tam zamknąłem konto trochę ponad rok temu :)
   już mam założone konto w ing z premią za założenie i zawnioskowaną kartę kredytową w Citibanku (pani wczoraj dzwoniła i przyznali mi ją, muszę dosłać dokumenty) jak ją dostanę to zawnioskuję o konto z premią Citi Priority :)
   narazie to tyle co udało mi się wyłapać z promocji w których można dosyć łatwo spełnić warunki na miarę moich wydatków finansowych :)

   Usuń
  3. Chyba nie ma wyłączeń na co spożytkować bon bo wczoraj kupowałem za bona krupnik % i przeszło bez problemu. Skoro 40% można było kupić to raczej nie będzie innych wykluczeń.

   Usuń
  4. mi odmówiono sprzedaży wyrobów tytoniowych, (poprzednim razem) napisałem zapytanie do żabki i odpisano że nie ma żadnych wykluczeń, ale już w międzyczasie zakupiłem inne produkty spożywcze

   Usuń
 24. Warunki spełnione, kupon wpadł :) Już zrealizowany.

  OdpowiedzUsuń
 25. "Udało się! Otrzymasz 30 zł do wydania w sklepach Żabka i Freshmarket". 5 transakcji z czego 3 były z wykorzystaniem kuponów na Allegro po 30 zł ☺

  OdpowiedzUsuń
 26. Po dodaniu zwyklej debetowki wyswietlilo sie zaproszenie do promocji. Wczesniej wpisywalam kod nie majac dodanej karty bzwbk i kod nie dzialal.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy - wziąłeś udział w promocji?
   Zespół BZWBK

   Usuń
 27. Po wykorzystaniu bonu i odebraniu z żabki % wciąż mam ten bon w Android Pay. Też tak macie czy u Was po wykorzystaniu bon zniknął z aplikacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy to oznacza problem jak nie zniknie? Pytam poważnie :)

   Usuń
  2. Problemu nie oznacza, ale może oznaczać że kod można wykorzystać jeszcze raz:)

   Usuń
  3. Bon będzie wisiał aż go nie usuniemy, sam nie zniknie :) Oczywiście po wykorzystaniu jest już nie ważny.

   Usuń
 28. Ja zrobiłem zakupy za 29,90 zł, pokazałem telefon z kodem, pani zeskanowała i... wydała mi 10 groszy reszty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ile się spodziewałeś?

   Usuń
  2. Pewnie nie spodziewał się reszty bo raczej nie wydaje się reszty przy bonach.

   Usuń
 29. A przeszła komuś karta Visa Terra?

  OdpowiedzUsuń
 30. U mnie nie zaliczyło 2 transakcji. Bank mówi ok a google walczy z problemem. Też Wam jakiejś nie zaliczyło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo 2 płatności nie zostały zaliczone. Na domiar złego zeżarło mi całe 48 zł z konta telefonu, przy łączeniu z internetem przy raptem 5 transakcjach z której każda może trwała z minutę!! Kto to to wymyślił żeby łączyć się z netem, skoro androidpay można płacić bez dostępu do sieci!!! Do bani taka promocja

   Usuń
  2. Taki koszt za internet to raczej z powodu aktualizacji aplikacji/oprogramowania które włączyło się podczas połączenia z internetem. Ustaw sobie w telefonie zabezpieczenie na takie sytuacje czyli aktualizacje wyłącznie przy połączeniu z Wi-Fi, a nie z danymi komórkowymi.

   Usuń
 31. a można dodac karte mobilna do Android Pay? chyba nie bo w aplikacji nie ma pelnego numeru...

  OdpowiedzUsuń
 32. Dodałem swą kartę, zrobiłem płatności dostałem kartę podarunkową i wykorzystałem. Wszystko bez problemów.
  Teraz do innego konta Google dodałem kartę żony. Wpisuję kod i jest komunikat "nie można dodać kodu". Też ktoś tak miał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ja podobnie. Mąż ma kredytówkę podpięta pod mój limit i pewnie dlatego nie chce przejść

   Usuń
 33. Karty podarunkowe jeszcze są?

  OdpowiedzUsuń
 34. u mnie karta podarunkowa przyszła, ładnie pięknie miasto Rybnik, w sierpniu skorzystałem z karty androida na 20 zł, jade teraz i problemy telefon do kierowniczki i stanowcze że oni tych bonów nie przyjmują odmówiono nawet zeskanowania towaru i sprawdzenia czy bon sie nabije, na nic zdało sie tłumaczenie że to kazda żabka przyjmuje i że w sierpniu w tej samej żabce wykorzystałem podobny bon, patrzono na mnie jak na wariata i złodzieja próbującego ich okraść a ja czułem się jak złodziej i śmieć zaraz pisze reklamacje do żabki z prośba o rekompensatę za stracony czas i koszty dojazdu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie podobna sytuacja, najpierw pani kasjerka twierdzila ze z ekranu tableta sie nie nabije. Na moja sugestie zeby przepisala recznie kod, niechetnie to uczynila i stwierdzila ze "cos nie dziala". Kierowniczka tylko burknela ze maja problemy z internetem i nie przyjmuja bonow. Z platnoscia karta platnicza juz zadnego problemu nie mieli...

   Usuń
 35. Promka najprawdopodobniej jest przedłużona do końca stycznia. Myślałem że może nowa edycja ale wszystko jest po staremu (pula, kod do wpisania). Jedynie na początku jest zapis "Akcja promocyjna przeprowadzana pod nazwą ‘Bon 30 zł na zakupy z kartą BZ WBK w Android Pay’ (dalej: „Promocja”) rozpoczyna się w dniu 28 grudnia 2017 roku i trwa do dnia 31 stycznia 2018 roku (dalej „Okres Promocji”)."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak mówisz przedłużona. . można robić do końca stycznia

   Usuń
 36. Sytuacja z dzisiaj. Pani kasjerka również odmówiła wykorzystania bonu twierdząc że z centrali nie dostali żadnej informacji o tym. Zeskanowala i tłumaczyła się że nie uznają. Co w takiej sytuacji skoro w regulaminie zapisane ze wszędzie uznają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. spytać cyzm ta żabka rózni sie od miliona innych?
   2. poprosić/zażądać aby zadzwoniła natychmiast do przedstawiciela który ich obsługuje bo nie dość że drogo to nie masz zamiaru jeździć i szukać kumatych. nie dość że drogo to jeszcze nic tam ie ma z wyjątkiem alkoholi

   Usuń
 37. Poszedł do Żabki i również chciałem zrobić zakupy w dniu dzisiejszym a tu ten sam problem. Pani odmówiła i poinformowała, że karty podarunkowej nie czyta. Został tylko jeden dzień na wykorzystanie karty tj 31.01.2018r. Proszę o informację co w takiej sytuacji należy zrobić aby wykorzystać 30 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz reklamację do Google które odpowiada za Android Pay.

   Usuń
  2. Trzeba w aplikacji otworzyć kartę podarunkową, żeby świeciła, powiedzieć pani w żabce, że po zeskanowaniu towaru musi nacisnąć na klawiaturze literkę „B” (pewnie B jak bon:)) i wtedy zeskanować kartę i powinno załapać.

   Usuń
 38. Mogę dodać, że jak płaciłem to pani za ladą była w zastępstwie i nie miała problemów, żeby przyjać płatność bonem za apki...

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...