Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja na ostatniej prostej: 100 zł za Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

8.10.2017

Promocja na ostatniej prostej: 100 zł za Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim

Dziś przypominam o dobiegającej końca promocji konta w ING Banku Śląskim.

100 zł za Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim
Rzadko się zdarza bym o kończącej się promocji przypominał odrębnym wpisem, ale promocje konta w ING Banku Śląskim mają to do siebie, że dostępne są przez dość długi czas (ta obecna przez prawie 2,5 miesiąca). Przy wysypie innych promocji (aktualnie na blogu pojawia się ponad 30 wpisów miesięcznie), starszy wpis może niektórym Czytelnikom umknąć. Niniejszym więc przypominam jak zdobyć 100 zł w banku z lwem w logo.

Dla kogo promocja? Z promocji "100 zł za otwarcie konta" skorzystać może osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała, ani nie współposiadała w ING Banku Śląskim konta osobistego Direct, Komfort, Premium lub Student.

Zasady promocji. Premię 100 zł otrzymasz jeśli:
 • do 18.10.2017 r. otworzysz Konto z Lwem Direct wraz z wydawaną do niego kartą, dostępem do bankowości internetowej i Otwarte Konto Oszczędnościowe; 
 • do 31.01.2018 r. wykonasz płatności kartą (i/lub BLIKiem) na sumę min. 1 000 zł (muszą one zostać zaksięgowane do 15.02.2018 r.)

Nagroda zostanie wypłacona na Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej do 28.02.2018 r. (do momentu wypłaty należy posiadać też konto osobiste wraz z aktywną kartą).

Jeśli już jesteś klientem ING Banku Śląskiego (ale nie masz konta osobistego) to też możesz załapać się na promocję. Szczegóły znajdziesz w pierwotnym wpisie poświęconym promocji (kliknij tutaj).

Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim prowadzone jest bez warunków za 0 zł (nie ma więc potrzeby zapewniania regularnych wpływów). Darmowe są też krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej.

Karta wydawana do konta jest z kolei darmowa jeśli w okresie rozliczeniowym (liczonym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąc) zostaną rozliczone płatności na sumę min. 300 zł (mogą to być zarówno transakcje w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie). I z tego też powodu wydawanie 1 000 zł (na potrzeby promocji i otrzymania premii) dobrze rozłożyć w czasie, by jednocześnie spełniać warunki akcji, jak i unikać opłat za kartę. Jak to więc najlepiej zrobić? Oto instrukcja:
 • okres rozliczeniowy do 28.10. - to okres, w którym otwierasz konto, więc transakcje nie są wymagane - bank nie pobierze opłaty za kartę;
 • okres rozliczeniowy od 29.10. do 28.11. - wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł;
 • okres rozliczeniowy od 29.11. do 28.12. - wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł;
 • okres rozliczeniowy od 29.12.2017 r. do 28.01.2018 r. - wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł;
 • do 31.01. pamiętaj wykonać jeszcze płatności na sumę ok. 100 zł (tak by łącznie od otwarcia konta do 31.01 zebrało się 1 000 zł; transakcje muszą zostać rozliczone do 15.02.); jednocześnie miej na uwadze, że jest to już kolejny okres rozliczeniowy (od 29.01. do 28.02.), więc dobrze będzie w nim jeszcze wydać także 200 zł, by łącznie wyszło 300 zł (unikniesz opłaty za kartę także za ten okres);

I w taki prosty sposób, bez opłat za kartę, dotrzesz do finału promocji, czyli wypłaty premii, która nastąpi 28.02.2018 r. A kto wie, czy po drodze nie uda się jeszcze załapać na inne okazje do bankobrania dla obecnych klientów banku? Gdy ja założyłem konto w ING Banku Śląskim w edycji promocji dostępnej w pierwszej połowie roku oczekiwałem premii na start. Skończyło się dodatkowymi 150 zł w postaci bonów do Empiku. W innej promocji wpadła jeszcze dycha do Empiku. A po drodze pojawiały się również inne promocje (choć tylko dla zaproszonych) z premią za zapewnienie wpływów na konto czy bonus za płatności BLIKiem.

Promocją z premią 100 zł objęte są wyłącznie wnioski złożone przez Internet. Po otwarciu konta w taki sposób (co należy zrobić najpóźniej do 18.10.2017 r.), za pośrednictwem kuriera następuje jedynie potwierdzenie tożsamości.


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

19 komentarzy:

 1. Jaka firma kurierska wozi umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to jeszcze ja się podepnę pod pytanie. W jakim czasie przyjeżdża kurier??

   Usuń
  2. 3-4 dni robocze.

   Usuń
  3. Otrzymałam powiadomienie od Poczty Polskiej. Nie czekam na inną przesyłkę. Coś się zmieniło w zakresie firmy obsługującej umowy?

   Usuń
  4. Pocztex. Przesyłkę odbiera się w oddziale pocztowym najbliższym adresata. Proste i bez kłopotu.

   Usuń
 2. Do finału, owszem dotrze się w 4 miesiące.
  Ale kolejny miesiąc (na rozwiązanie umowy), już bank skasuje opłatę za kartę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 28.02. już możesz zastrzec kartę w bankowości i opłaty za marzec nie będzie. A konto bez karty jest darmowe więc zamkniesz kiedy chcesz.

   Usuń
  2. Czy w ING zastrzeżenie to to samo co zamknięcie/likwidacja? Są banki gdzie to nie to samo, jak np. TMUB.

   Usuń
  3. Wystarczy wybrać "Zastrzeż kartę". Karta jest wtedy zamknięta.

   Usuń
  4. Czy skutkuje to zakończeniem pobierania opłaty za kartę?

   Usuń
  5. Żeby za kartę już nie płacić, to trzeba ją zamknąć ... chiba najlepiej w oddziele.

   Usuń
  6. Wystarczy zastrzeżenie w bankowości. Nie będzie opłat. Do oddziały w sprawie likwidacji nie trzeba iść.

   Usuń
  7. @ Anonimowy 15 października 2017 23:25
   Wystarczy wybrać "Zastrzeż kartę". Karta jest wtedy zamknięta.
   ---
   Karta jest wówczas zastrzeżona.

   Usuń
 3. czy przelewy wewnetrzne z rachunku oszczednosciowego na ror są darmowe wszystkie , czy tylko pierwszy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 0 zł za każdy przelew. To rzadkość w polskich bankach.

   Usuń
  2. wszystkie, ale tylko internetowe

   Usuń
  3. @Anonimowy, 12 października 2017, 19:33 - "To rzadkość w polskich bankach"

   Bo ING to akurat bank holenderski.

   Usuń
 4. Czy transakcje blikiem w Internecie, konkretnie Allegro, również liczą się do wymaganego 1000 zł?
  Paulina

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...