Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: MasterPass z mPay: bilet na komunikację miejską za 1 zł

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

2.10.2017

MasterPass z mPay: bilet na komunikację miejską za 1 zł

Wystartowała druga edycja promocji z bardzo tanimi biletami na komunikację miejską.

MasterPass z mPay: bilet na komunikację miejską za 1 zł
Dopiero co pisałem o promocji dostawcy innej aplikacji mobilnej - SkyCash, gdzie można otrzymać bonus 10 zł za doładowania przez PayU, a już czas na prześwietlenie drugiej promocji. Tym razem skierowana jest ona do użytkowników aplikacji mPay i dotyczy mobilnego zakupu biletów na komunikację miejską opłacanego za pomocą elektronicznego portfela MasterPass.

Aktualizacja w dn. 15.11.2017 r.: jak poinformował organizator, promocja została zakończona z powodu wyczerpania puli promocyjnych biletów.]

Promocja "Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay" obejmuje wybrane bilety jednorazowe i czasowe (do 90 minut), które w standardowych cenach kosztują od 1,10 do 5 zł. W przypadku tych najtańszych biletów oszczędność więc nie jest może oszałamiająca. Ale wiadomo, że grosz do grosza i... będzie bankobranie. Jednak zakup biletu - standardowo kosztującego 5 zł - za 1 zł to już różnica spora. Wykaz 250 biletów objętych promocją znaleźć można w załączniku do regulaminu (który podlinkowałem na końcu niniejszego wpisu).

Sprzedaż biletu po cenie 1 zł nastąpi w przypadku zakupu dokonanego za pomocą portfela elektronicznego Masterpass w aplikacji mPay (dostępnej na urządzenia z oprogramowaniem Android, iOs oraz Windows Phone). Podczas jednej transakcji nabyć można maksymalnie jeden bilet promocyjny (kupowanie więc większej liczby biletów za jednym razem jest nieopłacalne, bo promocyjna cena 1 zł zostanie przypisana do biletu najtańszego spośród stawek regularnych).

Z promocji korzystać można w następujących miastach i aglomeracjach:
"Białystok, Częstochowa, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Jasło, Kielce, Kraków, KZK GOP i MZKP, Lublin, Łódź, Nysa, Ostrołęka, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Sieradz, Stargard, Warszawa, WKD, Włocławek, Zduńska Wola"
Z dużych miast, w których można kupić bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay, promocja nie obowiązuje w Poznaniu. Już raz nie szczędziłem za to krytyki dla ZTM Poznań (który w poprzedniej edycji wycofał się w trakcie trwania akcji):I tak samo krytykować będę teraz. Szkoda, że przez takie decyzje kogoś siedzącego za biurkiem w poznańskim magistracie, mieszkańcy miasta nie mogą zaoszczędzić, ani nie mają zachęt do zostawienia samochodu i korzystania z komunikacji zbiorowej.

[Aktualizacja w dn. 13.10.2017 r., godz. 11:20: Bardzo dobra wieść dla mieszkańców i osób bywających w Poznaniu. Teraz również tam da się kupić bilety w promocji mPay i MasterPass.]

Promocja ma być dostępna od 2.10. do 31.12.2017 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli biletów (100 000 sztuk) objętych promocją.

Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu. Zajmie Ci to chwilę; wiadomości wysyłam zazwyczaj raz, rzadziej dwa razy w tygodniu; subskrypcja jest darmowa - możesz ją wypróbować, a jeśli tak uznasz, to też w każdej chwili bez problemów możliwa będzie rezygnacja z otrzymywania maili:
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:
Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem obserwacji rynku i ofert promocyjnych przygotowywanych nie tylko przez banki, ale i instytucje uczestniczące w procesie płatności bezgotówkowych.

16 komentarzy:

 1. A ja w sobotę kupiłem miesięczny :( No nic, nadzieja że promocja będzie też w listopadzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A u mnie w środę miesięczny się kończy więc od czwartku już tylko z mPay

   Usuń
 2. Szczecin jak zwykle na peryferiach :(

  OdpowiedzUsuń
 3. I to jest bardzo dobra wieść!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się! W poprzedniej edycji zaoszczędziłem jakieś 60 zł :)

   Usuń
 4. Aplikacja z licznymi promocjami, ale nie obsługuje wielu dużych miast, np. Trójmiasta :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety niektóre miasta są jeszcze zamknięte na nowości albo nie wiedzieć czemu otwarte tylko na jednego operatora aplikacji a innym zamykają drogę.

   Usuń
 5. Bilety czasowe do 90min a nie do 90zł... Niby drobny błąd a jakież rozczarowanie...

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam,mam pytanie dość "trudne"��-prosze napisać
  mi dokładnie:ściągnąłem już aplikacje i zainstalowałem na tel ,wiem gdzid mogę wybrać dany bilet -ale pytanie w jaki sposób mogę dokonać jego zakupu , kiedy mam go dokonać-zaraz po wejściu do autobusu-dotyczy to przecież biletu czasowego ,w jaki sposób ściągania jest opłata za tego typu zakup z tej aplikacji ,jak wygląda to przy kontroli biletów?będę wdzięczna za dokładne info

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1 Podpinasz karte płatniczą pod swoje konto i z niej ściągana jest kwota lub przelewasz pieniadze na tzw portmonetkę polecam podpięcie karty
   2 bilet ktory kupisz to w tym momencie uznaje sie za skasowany
   3 swje kupione bilety masz w zakładce kontrola biletów

   Usuń
 7. Latem podobna promocja była w Trójmieście w GoPay - szkoda, że nie było o niej informacji, my zorientowaliśmy się dzień przed wyjazdem...

  OdpowiedzUsuń
 8. Promocja jeszcze dostępna?

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwaga! Podaję za Facebook: "🏁 Ten moment musiał nastąpić. Pula 200 tys. biletów, jakie przygotowaliśmy dla was w drugiej edycji promocji "Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay" właśnie się wyczerpała.
  Serdecznie dziękujemy, że tak chętnie w niej uczestniczyliście i zachęcamy do wypatrywania kolejnych promocji"

  Przypominam, że mPay mam opłatę za brak aktywności przez 12 miesięcy: 4,99 zł miesięcznie(!) Jedna płatność rocznie załatwia sprawę. Można też zamknąć konto mPay mailem do bok@mpay.com.pl o treści "Proszę o zamknięcie konta mpay i potwierdzenie mailem dla email telefon imię nazwisko."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda. Znów trzeba będzie kupić miesięczny :(

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...