Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto dla domu czyli 100 zł na zakupy w sklepach IKEA + bonusy pieniężne nawet do 300 zł

650 zł od VeloBanku900 zł za kartę Citi480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

31.10.2017

Konto dla domu czyli 100 zł na zakupy w sklepach IKEA + bonusy pieniężne nawet do 300 zł

Wystartowała kolejna promocja darmowego Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas.

Konto dla domu czyli nawet 400 zł za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas IKEA
Tym razem do zdobycia jest nagroda jakiej jeszcze w okazjach do bankobrania nie było. Bank daje 100 zł do wykorzystania w sklepach IKEA. A poza tym w łączącej się promocji "Mobilna Premia" do wzięcia jest nawet 300 zł (w bonusach pieniężnych - do wydania na dowolny cel).

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas, ani w okresie 36 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie była posiadaczem, ani współposiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas lub (przed fuzją) w Banku BGŻ bądź BNP Paribas. 

Z udziału na szczęście nie wyklucza posiadanie umowy z BGŻ Optima. Jest to bowiem odrębna umowa ramowa, a posiadany tam rachunek nie jest kontem osobistym, a kontem oszczędnościowym.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Konto dla domu" i zdobyć 100 zł na karcie podarunkowej:
 • zarejestruj się na stronie promocji (akceptując przy tym znajdujące się tam oświadczenia - bez ich zaznaczenia nie da się jednak przejść dalej); 
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie promocji), najpóźniej do 22.12.2017 r. złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą oraz z dostępem do bankowości internetowej (jednocześnie w promocji "Mobilna Premia"); 
 • najpóźniej do 12.01.2018 r. zawrzyj umowę o konto z kartą;
 • w styczniu 2018 r.:
  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł 
  • wykonaj płatności kartą wydawaną do konta w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 300 zł 
  • zaloguj się do bankowości internetowej Pl@net
 • na dzień wydania nagrody posiadaj aktywne Konto Optymalne wraz z wydaną do niego kartą (to na szczęście nie będzie obciążeniem, bo karta i konto są bezwarunkowo darmowe).

Po spełnieniu powyższych warunków, najpóźniej do 14.02.2018 r. otrzymasz maila od organizatora, powiadamiającego o przyznaniu nagrody. Wtedy też będzie należało (najpóźniej do 26.02.) zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii wydania nagrody (organizator zaktualizował regulamin po zgłoszonym przeze mnie zauważeniu rozbieżności w treści regulaminu). Wpisać będzie należało numer konta otwartego w promocji, bo na ten rachunek nastąpi wypłata premii 100 zł (ma to nastąpić do 28.02.2018 r.) Podać będzie należało wtedy adres korespondencyjny do wysłania karty podarunkowej 100 zł do sklepów IKEA - ich wysyłka ma nastąpić do 28.02.2018 r. i do tego momentu należy też posiadać aktywne konto i kartę otwarte w promocji. Te są na szczęście bezwarunkowo darmowe, więc ich utrzymanie nie będzie dodatkowym obciążeniem.

Jeżeli nie chcesz by mail informujący o przyznaniu premii i przypominający o uzupełnieniu danych umknął Twej uwadze (a zdarzają się też sytuacje, gdy takie wiadomości trafiają do spamu), zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. W nim piszę o najlepszych promocjach bankowych i najkorzystniejszych propozycjach dla oszczędzających, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:
Adres e-mail

Ważne wskazówki


▶ Jeżeli w promocji zechce wziąć udział także ktoś z Twoich najbliższych, to niezbędna będzie odrębna rejestracja (na inny adres mailowy). Z jednego profilu założonego w promocji można bowiem złożyć tylko jeden wniosek o konto.

▶ Promocja ma być dostępna do 22.12.2017 r., aczkolwiek może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli wniosków objętych promocją (1 000 sztuk) - organizator powiadomi o tym na stronie promocji. Kto jednak zdąży się zarejestrować przed tym komunikatem może mieć pewność zdobycia nagrody (ale oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków).

▶ Wpływ 1 000 zł wymagany w styczniu może pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas - w tym z BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Środki możesz przelać np. ze swego konta w innym banku. Wpływ oznacza odnotowanie zasilenia konta - nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek czas, więc w każdej chwili możesz je wydać, przelać lub wypłacić.

Mobilna Premia czyli dodatkowe 300 zł


Zakładając konto w promocji "Konto dla domu" jednocześnie załapiesz się na inną promocję banku BGŻ BNP Paribas (chcąc skorzystać z tej propozycji pamiętaj wyrazić zgodę na przesłanie mailem dokumentów i informacji związanych z realizacją zawartej z bankiem umowy i zaakceptować regulamin promocji). W tej akcji do zgarnięcia jest nawet 300 zł (szczegółowe prześwietlenia znajdziesz tutaj). Przypomnę jednak najważniejsze kwestie.

Bonusy w ramach akcji "Mobilna Premia" będą naliczane przez 12 miesięcy (od dnia założenia konta). Miesięcznie można zyskać do 25 zł. A bonus w wysokości 1 zł będzie naliczany za każdą transakcję (na kwotę min.1 zł), którą wykonasz na wybrane przez siebie sposoby:
 • płatności Android Pay - a więc płacąc zbliżeniowo telefonem w punktach handlowo-usługowych albo w aplikacji mobilnej udostępniającej taką formę płatności;
 • płatności z MasterPass -czyli elektronicznym portfelem umożliwiającym uproszczone płatności w Internecie;
 • transakcje aplikacją mobilną dla klientów BGŻ BNP Paribas - tu z premiowania wyłączone są transakcje BLIKiem i zakładanie lokat.

Ten ostatni wariant daje najwięcej możliwości, bo bonusy zdobywać można nawet za... przelewy zlecane w aplikacji na swe rachunki w innych bankach (trzeba jednak pamiętać, że bonus 1 zł będzie naliczony tylko raz w miesiącu za przelew na ten sam numer rachunku).


Konto Optymalne - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta w BGŻ BNP Paribas otwieranego w promocji "Konto dla domu" to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce).

Do jednoczesnego udziału w promocji "Konto dla domu" (z kartą podarunkową 100 zł) i "Mobilna premia" (z bonusami do 300 zł) kwalifikują wyłącznie wnioski złożone przez Internet (po rejestracji na stronie promocji). Umowę o konto można zawrzeć tylko za pośrednictwem kuriera (już we wniosku wskazać możesz także inny adres dla kuriera, który nie musi być miejscem zamieszkania czy adresem korespondencyjnym; możesz więc umowę zawrzeć w miejscu pracy, na uczelni czy po prostu tam, gdzie będzie to dla Ciebie najwygodniejsze).[Aktualizacja: w serwisie Groupon pojawiła się również kolejna promocja konta w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest 150 zł + w promocji "Mobilna Premia" do 300 zł].

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


3 komentarze:

 1. Ktoś już może dostał maila?

  OdpowiedzUsuń
 2. ja jeszcze nie dostałem maila. Problem jest również ze zwrotem premii mobilnej, ale to w dniu dzisiejszym złożyłem reklamację przez Pl@net.
  Michał

  OdpowiedzUsuń
 3. ja jeszcze nie dostałem maila, problem jest również ze zwrotem za premię mobilną. W dniu dzisiejszym złożyłem reklamację, zobaczymy co z tego wyjdzie,
  Michał

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...