Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto dla domu czyli 100 zł na zakupy w sklepach IKEA + bonusy pieniężne nawet do 300 zł

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

31.10.2017

Konto dla domu czyli 100 zł na zakupy w sklepach IKEA + bonusy pieniężne nawet do 300 zł

Wystartowała kolejna promocja darmowego Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas.

Konto dla domu czyli nawet 400 zł za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas IKEA
Tym razem do zdobycia jest nagroda jakiej jeszcze w okazjach do bankobrania nie było. Bank daje 100 zł do wykorzystania w sklepach IKEA. A poza tym w łączącej się promocji "Mobilna Premia" do wzięcia jest nawet 300 zł (w bonusach pieniężnych - do wydania na dowolny cel).

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas, ani w okresie 36 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie była posiadaczem, ani współposiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas lub (przed fuzją) w Banku BGŻ bądź BNP Paribas. 

Z udziału na szczęście nie wyklucza posiadanie umowy z BGŻ Optima. Jest to bowiem odrębna umowa ramowa, a posiadany tam rachunek nie jest kontem osobistym, a kontem oszczędnościowym.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Konto dla domu" i zdobyć 100 zł na karcie podarunkowej:
 • zarejestruj się na stronie promocji (akceptując przy tym znajdujące się tam oświadczenia - bez ich zaznaczenia nie da się jednak przejść dalej); 
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie promocji), najpóźniej do 22.12.2017 r. złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą oraz z dostępem do bankowości internetowej (jednocześnie w promocji "Mobilna Premia"); 
 • najpóźniej do 12.01.2018 r. zawrzyj umowę o konto z kartą;
 • w styczniu 2018 r.:
  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł 
  • wykonaj płatności kartą wydawaną do konta w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 300 zł 
  • zaloguj się do bankowości internetowej Pl@net
 • na dzień wydania nagrody posiadaj aktywne Konto Optymalne wraz z wydaną do niego kartą (to na szczęście nie będzie obciążeniem, bo karta i konto są bezwarunkowo darmowe).

Po spełnieniu powyższych warunków, najpóźniej do 14.02.2018 r. otrzymasz maila od organizatora, powiadamiającego o przyznaniu nagrody. Wtedy też będzie należało (najpóźniej do 26.02.) zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii wydania nagrody (organizator zaktualizował regulamin po zgłoszonym przeze mnie zauważeniu rozbieżności w treści regulaminu). Wpisać będzie należało numer konta otwartego w promocji, bo na ten rachunek nastąpi wypłata premii 100 zł (ma to nastąpić do 28.02.2018 r.) Podać będzie należało wtedy adres korespondencyjny do wysłania karty podarunkowej 100 zł do sklepów IKEA - ich wysyłka ma nastąpić do 28.02.2018 r. i do tego momentu należy też posiadać aktywne konto i kartę otwarte w promocji. Te są na szczęście bezwarunkowo darmowe, więc ich utrzymanie nie będzie dodatkowym obciążeniem.

Jeżeli nie chcesz by mail informujący o przyznaniu premii i przypominający o uzupełnieniu danych umknął Twej uwadze (a zdarzają się też sytuacje, gdy takie wiadomości trafiają do spamu), zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. W nim piszę o najlepszych promocjach bankowych i najkorzystniejszych propozycjach dla oszczędzających, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:
Adres e-mail

Ważne wskazówki


▶ Jeżeli w promocji zechce wziąć udział także ktoś z Twoich najbliższych, to niezbędna będzie odrębna rejestracja (na inny adres mailowy). Z jednego profilu założonego w promocji można bowiem złożyć tylko jeden wniosek o konto.

▶ Promocja ma być dostępna do 22.12.2017 r., aczkolwiek może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli wniosków objętych promocją (1 000 sztuk) - organizator powiadomi o tym na stronie promocji. Kto jednak zdąży się zarejestrować przed tym komunikatem może mieć pewność zdobycia nagrody (ale oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków).

▶ Wpływ 1 000 zł wymagany w styczniu może pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas - w tym z BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Środki możesz przelać np. ze swego konta w innym banku. Wpływ oznacza odnotowanie zasilenia konta - nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek czas, więc w każdej chwili możesz je wydać, przelać lub wypłacić.

Mobilna Premia czyli dodatkowe 300 zł


Zakładając konto w promocji "Konto dla domu" jednocześnie załapiesz się na inną promocję banku BGŻ BNP Paribas (chcąc skorzystać z tej propozycji pamiętaj wyrazić zgodę na przesłanie mailem dokumentów i informacji związanych z realizacją zawartej z bankiem umowy i zaakceptować regulamin promocji). W tej akcji do zgarnięcia jest nawet 300 zł (szczegółowe prześwietlenia znajdziesz tutaj). Przypomnę jednak najważniejsze kwestie.

Bonusy w ramach akcji "Mobilna Premia" będą naliczane przez 12 miesięcy (od dnia założenia konta). Miesięcznie można zyskać do 25 zł. A bonus w wysokości 1 zł będzie naliczany za każdą transakcję (na kwotę min.1 zł), którą wykonasz na wybrane przez siebie sposoby:
 • płatności Android Pay - a więc płacąc zbliżeniowo telefonem w punktach handlowo-usługowych albo w aplikacji mobilnej udostępniającej taką formę płatności;
 • płatności z MasterPass -czyli elektronicznym portfelem umożliwiającym uproszczone płatności w Internecie;
 • transakcje aplikacją mobilną dla klientów BGŻ BNP Paribas - tu z premiowania wyłączone są transakcje BLIKiem i zakładanie lokat.

Ten ostatni wariant daje najwięcej możliwości, bo bonusy zdobywać można nawet za... przelewy zlecane w aplikacji na swe rachunki w innych bankach (trzeba jednak pamiętać, że bonus 1 zł będzie naliczony tylko raz w miesiącu za przelew na ten sam numer rachunku).


Konto Optymalne - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta w BGŻ BNP Paribas otwieranego w promocji "Konto dla domu" to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce).

Do jednoczesnego udziału w promocji "Konto dla domu" (z kartą podarunkową 100 zł) i "Mobilna premia" (z bonusami do 300 zł) kwalifikują wyłącznie wnioski złożone przez Internet (po rejestracji na stronie promocji). Umowę o konto można zawrzeć tylko za pośrednictwem kuriera (już we wniosku wskazać możesz także inny adres dla kuriera, który nie musi być miejscem zamieszkania czy adresem korespondencyjnym; możesz więc umowę zawrzeć w miejscu pracy, na uczelni czy po prostu tam, gdzie będzie to dla Ciebie najwygodniejsze).[Aktualizacja: w serwisie Groupon pojawiła się również kolejna promocja konta w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest 150 zł + w promocji "Mobilna Premia" do 300 zł].

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


3 komentarze:

 1. Ktoś już może dostał maila?

  OdpowiedzUsuń
 2. ja jeszcze nie dostałem maila. Problem jest również ze zwrotem premii mobilnej, ale to w dniu dzisiejszym złożyłem reklamację przez Pl@net.
  Michał

  OdpowiedzUsuń
 3. ja jeszcze nie dostałem maila, problem jest również ze zwrotem za premię mobilną. W dniu dzisiejszym złożyłem reklamację, zobaczymy co z tego wyjdzie,
  Michał

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...