Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata Happy do 4% + voucher 200 zł do wykorzystania na Fly.pl

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

9.10.2017

Lokata Happy do 4% + voucher 200 zł do wykorzystania na Fly.pl

Powróciła świetna promocja lokaty powitalnej (już od 500 zł) w Idea Banku.

Lokata Happy w Idea Banku z prezentem - bon 200 zł do wykorzystania na Fly.pl FLY HAPPY
Już sama lokata wyróżnia się na rynku, bo można na niej zyskać do 4% w skali roku dla swych oszczędności (bez zakładania konta czy korzystania z innych produktów). Trzeba być jednak nowym klientem Idea Banku. Dodatkowo oprócz odsetek do wzięcia jest jeszcze voucher o wartości 200 zł do wykorzystania na Fly.pl. Praktycznie za samo założenie lokaty!

Dla kogo promocja "FLY HAPPY"? Udział w akcji może wziąć osoba, która założy Lokatę Happy. A propozycja tej lokaty skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, którzy nie posiadają, ani nigdy wcześniej nie posiadali jakichkolwiek umów z Idea Bankiem (oraz Lion's Bankiem, będącym oddziałem Idea Banku) oraz o żadne produkty w tym banku nie wnioskowali. Jeśli Tobie było już dane współpracować z Idea Bankiem to może warto poszukać kogoś wśród znajomych lub członków rodziny, kto jednak na promocję się załapie? 😉

Zasady promocji. By otrzymać odsetki z lokaty oraz nagrodę gwarantowaną w postaci bonu:
 • zarejestruj się na stronie promocji;
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) złóż wniosek o Lokatę Happy (po jego złożeniu otrzymasz maila z danymi do wykonania przelewu środków na lokatę);
 • wpłać środki na lokatę (należy to zrobić w ciągu 5 dni kalendarzowych od złożenia wniosku; lepiej tego terminu nie przegapić, bo kolejnego wniosku już złożyć się nie da);
 • nie zrywaj lokaty do końca miesiąca kalendarzowego, w którym nastąpiło jej założenie.

Idea Bank daje sobie 5 dni na zweryfikowanie spełnienia warunków i w ciągu kolejnych 5 dni prześle voucher. Dla przykładu: jeśli lokatę założysz w październiku to nagrodę otrzymasz do 10.11.2017 r. (bank prześle voucher w postaci kodu za pomocą SMSa). Voucher będzie można zrealizować do 30.06.2018 r. przy zakupie usług turystycznych i pakietów lotniczych na stronie wczasy.fly.pl.

Do promocji można przystąpić do 31.12.2017 r.

Lokata Happy - prześwietlenie oferty


Główne cechy lokaty powitalnej w Idea Banku:
 • kwota lokaty: od 500 zł do 10 000 zł (dzięki tej propozycji udział wziąć mogą więc także osoby, dla których lokaty nie są na co dzień priorytetem; kwota wejścia - już od 500 zł - powoduje "zamrożenie" małej sumy) 
 • okres lokaty: 1, 2 lub 3 miesiące 
 • oprocentowanie (stałe) w wysokości: 
  • 4% w skali roku w wariancie 2-miesięcznym lub 
  • 3,5% w skali roku w wariancie 3-miesięcznym, lub 
  • 3% w skali roku w wariancie 1-miesięcznym
   (o wariancie czasowym zadecydujesz w momencie składania wniosku)Otwarcie i prowadzenie lokaty w Idea Banku jest bezwarunkowo bezpłatne. W przypadku wcześniejszego zerwania lokaty (przed umowną datą jej zakończenia) otrzymasz zwrot wpłaconego kapitału (bez odsetek).

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z lokat, sprawdź poradnik: Lokata bankowa: co to jest, co daje, jak obliczyć odsetki i wszystko co warto wiedzieć. Tam również znajdziesz kalkulator odsetek, który pozwoli Ci obliczyć spodziewane zyski. Środki zdeponowane w Idea Banku objęte są Bankowym Fundusze Gwarancyjnym.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

43 komentarze:

 1. Znowu wabik: 2-mc do 10K ... nudne to już!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale czy tu najważniejsza jest lokata? Nie sądzę.

   Usuń
 2. bony fly.pl schodzą po 100zł na olx więc jak by nie patrzeć stówka do przodu :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A po ile biegają na alegro?

   Usuń
  2. nie wiem ja zawsze sprzedawałem na olx

   Usuń
  3. To problem sobie wyszukać? To napisanie komentarza trwa wiecej niz wyszukanie. Lenistwo nie zna granic. Jak taka osoba miała by potem taką rzecz wystawić?

   Usuń
  4. Po co niby wyszukać sobie problem?

   Usuń
 3. To ja jeszcze dodam co się wiąże z zawarciem umowy z tym bankiem. Będą do Was wydzwaniać średnio raz lub dwa w tygodniu. Pracownicy tego banku są bardzo natarczywi i nie dają się zbyć kulturalnie. Dzwonią z różnych nr. Jak się nie odbiera to potrafią i parę razy dziennie. Nawet jak się z nimi rozwiąże umowę to też nie przestają. Można prosić wielokrotnie o skasowanie nr telefonu z bazy ale to nie skutkuje. Jeśli ktoś ceni sobie spokój to niech nie kusi się na tę parę złotych bo po tym już spokoju nie zazna (chyba że zmini nr).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tam konto od powstania tego banku. Dzwonią jedynie przed zakończeniem terminu lokaty i namawiają na struktury.

   Usuń
  2. @Unknown, 10 października 2017, 11:49

   Potwierdzam - wtedy wystarczy zmienić zgody na kontakt tel. w swoim profilu na NIE i po sprawie!

   Usuń
  3. Ja nigdy nie udziałem żadnych zgód a i tak dzwonią.

   Usuń
  4. To są inne sposoby:
   - nie wyjawiam nazwiska panieńskiego matki przez telefon, albo
   - abym mógł wyjawić jakiekolwiek swoje dane najpierw muszę przeprowadzić własną weryfikację dzwoniącego ... działa piorunująco skutecznie!

   Usuń
  5. Ja pamiętam jak do mnie dzwonili po kilka razy, ale zazwyczaj wtedy jak byłem w pracy albo zajęty, więc nie mogłem odebrać. Potem dostałem od nich maila w styly "jeśli nie chce Pan odbierać telefonów marketingowych, może Pan wyłączyć zgody". Rozśmieszył mnie ton tego maila bo zabrzmiało to tak jakby bank strzelił focha na to że klient nie odbiera ich telefonów z cudownymi ofertami :P

   Usuń
  6. @Anonimowy, 10 października 2017, 15:31 - Ja nigdy nie udziałem żadnych zgód a i tak dzwonią

   W firmach LCG zgody są 'domyślne' :)

   Usuń
  7. Rzeczywiście takie zgody były mimo że ich nie udzielałem. Już złożyłem wniosek aby wyłączyli, podobno to trwa 30 dni. Czy po wyłączeniu takich zgód można będzie normalnie zakładać wszystkie lokaty jak do tej pory?

   Usuń
  8. Jedyną konsekwencją braku zgód jest brak telefonów od ich wyjątkowo natarczywych 'konsultantów' :)

   Usuń
 4. czy można wpłacić na lokatę z konta założonego na inną osobę niż nazwisko zakładającego lokatę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew zasilający Lokatę Happy musi pochodzić z konta osoby zakładającej lokatę (przy przelewie muszą się zgadzać dane z tymi uzupełnionymi we wniosku). W ten sposób bank weryfikuje klienta i prawidłowość danych.

   Usuń
  2. Jeżeli mam konto JUNIOR i w imieniu małoletniego syna zarzadzam tym kontem to czy może małoletnie dziecko założyć ową lokatę. Przelew będzie z jego konta?

   Usuń
  3. Z regulaminu "Umowę Produktową z wykorzystaniem przelewu identyfikacyjnego może zawrzeć wyłącznie osoba pełnoletnia posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych"

   Usuń
 5. Złożyłem wniosek ale u mnie mail nie przyszedł. I co teraz zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 99% już coś miałeś lub składałeś wniosek w Idea lub Lions Banku.

   Usuń
  2. Faktycznie kiedyś wnioskowałem o lokatę Happy. Teraz znalazłem starego maila. Czyli już nie ma żadnej rady na to?

   Usuń
 6. Okazało się, że lokaty Happy Pro nie można, przez internet, ustawić jako nieodnawialną. Rozumiem, że wystarczy wtedy zerwać lokatę już po odnowieniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ... lub zmienić wcześniej telefonicznie, bądź w oddziale.

   Usuń
  2. Najprościej zapisać sobie datę i zerwać w dniu odnowienia.

   Usuń
  3. A dlaczego tak ma niby być najprościej?

   Usuń
  4. Ustawienie przypomnienia + zalogowanie + zerwanie lokaty trwa raczej krócej niż wiszenie na infolinii + weryfikacja + zmiana albo wycieczka do oddziału.

   Usuń
  5. Dzięki za odpowiedź:)Wybieram opcje internetową.Przypomnienie ustawione.

   Usuń
  6. Przypomnienia nie musisz nawet ustawiać, gdyż na dzień przed końcem lokaty ichni 'konsultant' zadzwoni z propozycją struktury :)

   Usuń
 7. Które zgody należy zaznaczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie promocji wymagane jest oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem (bez tego dalej się nie przejdzie). Regulamin promocji żadnych konkretnych zgód we wniosku nie wymaga. Wystarczy więc zaznaczenie tych bez których ewentualnie nie da się dalej przejść.

   Usuń
  2. Dzięki! Zaznaczyłem tylko podstawowe ale i tak się bałem że mnie wykluczą. Moje pierwsze bankobranie się skończyło porażką przez jedną durną zgodę. Teraz jestem wyczulony.

   Usuń
 8. czy ja muszę pamiętać o zakończeniu lokaty czy oni sami przypominają?

  OdpowiedzUsuń
 9. Na opłacenie lokaty jest 5 dni ale kalendarzowych czy roboczych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Czyli jak złoże wniosek dziś to mogę wpłacić do czwartku?

   Usuń
  2. Do piątku włącznie tj. 20.10.2017 czyli przez 5 dni kalendarzowych.

   Usuń
  3. Na wpłatę jest 5 pełnych dni kalendarzowych więc dziś złożony wniosek = czas na wpłatę do piątku. Ale w ten piątek już musi kasa wpłynąć do Idea Banku

   Usuń
 10. @Anonimowy15 października 2017 16:52, na maila przyjdzie potwierdzenie złożenia wniosku o lokatę. We wnioski będzie napisane do kiedy trzeba opłacić lokatę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy można łączyć kilka bonów przy opłacaniu wycieczki?

  OdpowiedzUsuń
 12. witam , co znaczy ,,zarejestruj się w promocji,,. Na stronie nie ma żadnego odnośnika do rejestracji czy logowania ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...