Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe: październik 2017 + ranking lokat

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.10.2017

Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe: październik 2017 + ranking lokat

Październik tradycyjnie uznawany jest za miesiąc oszczędzania. Czas więc przyjrzeć się temu, gdzie najlepiej ulokować swe oszczędności w tym właśnie miesiącu.

Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe na październik 2017 r. - ranking Bankobranie
Poniżej przedstawiam najkorzystniej oprocentowane lokaty i konta oszczędnościowe na październik. Przynajmniej na jego początku można załapać się na kilka ciekawych propozycji, o które jeszcze kilka miesięcy temu było dość ciężko.

Co będzie się działo z oprocentowaniem lokat w najbliższych miesiącach ciągle trudno prognozować. Z jednej strony docierają głosy z Rady Polityki Pieniężnej takie, jak wypowiedź jednego z jej członków, że w Polsce jest miejsce do obniżek stóp procentowych do poziomu nawet 1%, zaś szef NBP zapowiada, że podwyżki stóp możliwe będą dopiero w 2019 roku. Z drugiej jednak strony banki już kolejny miesiąc z rzędu jakby odważniej podbijają stawki oprocentowania. Jeszcze kilka miesięcy temu ciężko było o lokaty w okolicy 2,2-2,3% w skali roku (mam tu na myśli lokaty bez konieczności spełniania dodatkowych warunków), a w końcówce ubiegłego miesiąca pojawiły się już takie perełki jak depozyt ze stawką nawet 2,85% (i to bez dodatkowych wymogów). Może zatem to banki wyprzedzą swymi działaniami podwyżki stóp przez RPP, jak to działo się także przed obniżkami, gdy również banki jako pierwsze podejmowały się cięć. Oby tak było.

Przegląd najlepszych propozycji dla oszczędzających tradycyjnie zaczynam od wykresu pokazującego najwyżej oprocentowane lokaty w każdym z banków:
Najlepsze lokaty bankowe w poszczególnych bankach -październik 2017 r.

Trzeba jednak pamiętać, że to co najlepsze w danym banku (zwłaszcza wśród tych, które proponują najwyższe stawki), zazwyczaj skierowane jest do nowych klientów. W poniższym przeglądzie znajdziesz nie tylko takie lokaty, ale i te bez dodatkowych warunków do spełnienia.

Dla ułatwienia przeglądu lokaty na potrzeby niniejszego wpisu pogrupowałem. A znajdziesz tu:
 • Lokaty promocyjne 
  • Lokaty bez konta osobistego 
  • Lokaty z kontem osobistym 
 • Lokaty mobilne 
 • Najkorzystniejsze dla każdego 
  • Lokaty kilkumiesięczne 
  • Lokaty długoterminowe 
 • Najlepsze konta oszczędnościowe

Bądź na bieżąco:  na Twitterze. 

Lokaty promocyjne 


Zaczynam od lokat z najlepszym oprocentowaniem (aktualnie to przedział od 2,5 do 4% w skali roku). Są to jednak przede wszystkim lokaty powitalne dla nowych klientów. Choć na szczęście "nowy klient" nie zawsze oznacza to samo. W niektórych przypadkach jest to osoba, która dotąd nie miała nic wspólnego z danym bankiem, ale są i takie banki, które z chęcią (a tym samym i lokatą powitalną) czekają na klientów powracających.

Lokaty bez konta osobistego 


Już od wielu miesięcy najlepszymi wśród tych lokat są propozycje Idea Banku. Do wyboru jest jedna z poniższych opcji:
 • Lokata Happy - dostępna jest ona w trzech wariantach czasowych i od wybranego okresu zależy wysokość oprocentowania (4% na 2 miesiące, 3,5% na 3 miesiące lub 3% na 1 miesiąc; w każdym przypadku mowa oczywiście o oprocentowaniu w skali roku); na lokatę wpłacić można od 500 do 10 000 zł;
 • Lokata Happy Pro - to 3-miesięczna lokata ze stawką 3% w skali roku; zdeponować można od 500 do 25 000 zł;

Dowolną lokatę powitalną w Idea Banku założyć można bez konta, jak i bez korzystania z jakiegokolwiek innego produktu banku. Trzeba jednak być nowym klientem w znaczeniu dość rygorystycznym, bo tylko takim, który dotąd nie miał żadnych umów, ani nie wnioskował o jakikolwiek produkt w Idea Banku (bądź Lion's Banku, będącym jego oddziałem).

Liberalniejsze podejście do kwestii dostępności lokaty powitalnej ma BGŻ Optima. Z propozycji przygotowanych przez ten bank mogą skorzystać także byli klienci tego banku - wystarczy roczny rozbrat z bankiem. Przez okres 12 miesięcy należy nie posiadać rachunku oszczędnościowego w BGŻ Optima; do okresu tego nie wlicza się BGŻ BNP Paribas - traktowany jest on odrębnie i nawet posiadanie tam umowy obecnie nie wyklucza ze skorzystania z jednej spośród poniższych lokat:
 • Lokata Bezkarna - to 3-miesięczny depozyt ze stawką 3% w skali roku; ulokować można od 1 000 do 20 000 zł;
 • Lokata Bezkompromisowa - to również depozyt 3-miesięczny ale oprocentowanie w tym przypadku wynosi 2,5% w skali roku; można jednak wpłacić od 1 000 do 100 000 zł.

Wraz z Lokatą Bezkarną lub Bezkompromisową otwierany jest też rachunek oszczędnościowy, który prowadzony jest bez warunków za 0 zł, a służy on obsłudze lokaty, jak i lokowaniu dodatkowych środków.

Lokaty z kontem osobistym 


Lokaty powitalne z najwyższym oprocentowaniem to zazwyczaj krótki okres i nisko zawieszona poprzeczka jeśli chodzi o maksymalną kwotę objętą promocyjną stawką. Na tym tle wyróżnia się jednak propozycja Deutsche Banku:

 • Lokata dbPremium - na 12-miesięczny depozyt wpłacić można od 20 000 do 100 000 zł, a oprocentowanie wynosi w tym przypadku 3% w skali roku. Konto zakładane wraz z lokatą do końca br. prowadzone będzie bez warunków za 0 zł. Z nowym rokiem spełnić będzie należało jeden z warunków: zapewnić comiesięczny wpływ min. 5000 zł lub utrzymać saldo środków w Deutsche Banku na poziomie co najmniej 50 000 zł (jeśli więc ktoś założy lokatę dbPremium na taką kwotę to warunek ten spełni z automatu); dodatkowo w banku tym można uzyskać również 2,55% w skali roku na koncie oszczędnościowym (także do 100 000 zł) - więcej na temat tej oferty znajdziesz tutaj

W innych bankach propozycje lokat powitalnych w pakiecie z kontem dają już możliwość ulokowania mniejszych kwot i na zdecydowanie krótszy okres:
 • Nest Lokata Witaj (Nest Bankoprocentowanie w tym przypadku wynosi 4% w skali roku dla kwoty do 10 000 zł, a wybrać można jeden z dwóch okresów: 3 lub 6 miesięcy (przy pierwszym z nich nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków, ale dla wariantu na dłuższy okres pojawia się wymóg zapewnienia wpływu wynagrodzenia na konto - więcej na ten temat pisałem tutaj); konto osobiste otwierane i prowadzone jest bez warunków za 0 zł;
 • mLokata na Wejście (mBank) - tutaj uzyskać można 3,5%  w skali roku na okres trzech miesięcy, a ulokować da się od 500 do 10 000 zł; za konto nie zapłacisz ani grosza (bez warunków), jeśli wybierzesz eKonto w taryfie standard (bez wyrabiania karty);
 • Lokata na Dobry Start (Eurobank) - to 3-miesięczna lokata ze stawką oprocentowania 3% w skali roku dla kwoty od 10 000,01 do 25 000 zł; zakładane konto jest darmowe, ale by tak się stało (i by w ogóle móc skorzystać z promocji) konieczne jest uprzednie umówienie i spotkanie z doradcą firmy Expander - więcej na temat tej propozycji przeczytasz tutaj.

Lokaty powitalne w pakiecie z kontem osobistym można też znaleźć w Credit Agricole oraz w Plus Banku (odpowiednio ze stawkami 3% na 2 miesiące oraz średnią 4% na 3 miesiące). Aczkolwiek w tych dwóch przypadkach konta nie są prowadzone za darmo bez warunków, więc trzeba wykazywać się (nieraz sporą) aktywnością, by nic za rachunek nie płacić (za wyjątkiem 1 Konta w Credit Agricole, które jest darmowe, ale to rachunek skierowany wyłącznie do osób do 27. roku życia). Pomijam więc ich szczegółowe omawianie, bo aktywnością w korzystaniu z konta czy karty można zarobić w inny sposób (np. w którejś z promocji z nagrodą za otwarcie konta).

Lokaty mobilne 


Wśród tej kategorii lokat już od dłuższego czasu panuje pewien bezruch. Gdy bankowość mobilna raczkowała i banki chciały wypromować swe aplikacje, to tego typu propozycji było więcej. Aktualnie najlepszymi są poniższe lokaty mobilne:
Bank
Okres
Oprocentowanie:
Min. kwota
Max. kwota
Eurobank*
1 miesiąc
3,50%
200 zł
10 000 zł
Getin Bank
2 miesiące
3%
500 zł
10 000 zł
BZ WBK
4 miesiące
2,5%
1 000 zł
20 000 zł
Bank Millennium
3 miesiące
2,25% (lub 2,5%)**
1 000 zł
10 000 zł
* - lokata dostępna wyłącznie w ciągu 7 dni od aktywacji aplikacji mobilnej
** - wyższa stawka obowiązuje w przypadku założenia lokaty w aplikacji z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości

Spośród nich tylko z propozycji Banku Millennium można skorzystać wielokrotnie (po zakończeniu jednej takiej lokaty można założyć kolejną). W Eurobanku, Getin Banku i BZ WBK z lokaty mobilnej skorzystać można tylko raz.

W pozostałych bankach oferujących lokaty mobilne, dostępne stawki oprocentowania są już zdecydowanie niższe. Tak samo nie postarał się nowy EnveloBank, który na 1-miesięcznej lokacie zaproponował stawkę tylko 1,5% w skali roku.


Najkorzystniejsze dla każdego 


Tu dzieje się coraz więcej. I całe szczęście. Bo oszczędzający i namiętnie wyszukujący najlepszych ofert depozytów świetnie znają zmaganie z utrapieniem: ile razy można być "nowym klientem" czy korzystać z ofert kolejnych banków? W ostatnich miesiącach jest na szczęście łatwiej.


Lokaty kilkumiesięczne 


Zeszły miesiąc, a właściwie jego końcówka przyniosła sporo dobrych wieści. Część z promocyjnych lokat jest jeszcze dostępna, więc można się na nie załapać także (przynajmniej na początku miesiąca) w październiku.

Najlepszą propozycją jest Lokata Tylko Teraz w Idea Banku (szczegółowo omówiłem ją tutaj). Zyskać można na niej 2,85% (na 1 miesiąc) lub 2,75% (na 3 miesiące) w skali roku. Bez spełnienia jakichkolwiek dodatkowych warunków i nawet bez konta w Idea Banku. W cieniu tej lokaty, bo jednak z niższym oprocentowaniem, schowała się więc wcześniej zaserwowana przez Idea Bank lokata Skarbonka Plus (opisywałem ją tutaj). W jej przypadku uzyskać można 2,65% (na 1 miesiąc) lub 2,5% (na 3 miesiące) w skali roku. Ale bank stawia też dodatkowy wymóg: założenie lub posiadanie (na szczęście bezwarunkowo darmowego) konta.

W BGŻ Optima założyć można z kolei 4-miesięczną Lokatę Kolekcjonerską z oprocentowaniem 2,4% w skali roku. By skorzystać z tej propozycji trzeba jednak wpłacić "nowe środki". Maksymalna kwota tego depozytu to 100 000 zł, a każdy klient może założyć nie więcej niż 3 lokaty tego typu (co oznacza możliwość ulokowania nie więcej niż 300 000 zł). No i trzeba pamiętać, że ta propozycja dostępna ma być tylko do 2.10.2017 r.

Na kilku lokatach wzrosło też oprocentowanie w Nest Banku. Podwyższone stawki dotyczą jednak wyłącznie lokat dla "nowych środków". I tak posiadacze konta osobistego w Nest Banku mogą uzyskać 2,5% w skali roku dla depozytu na 6, 12 lub 18 miesięcy. Jeśli ktoś nie posiada lub nie założy tam rachunku to uzyska stawkę nieco niższą: 2,3% w skali roku.

Lokaty na zatrzymanie... albo (póki co) na rozśmieszenie


Być może wkrótce będzie sensownym przyglądanie się lokatom, które banki proponują klientom na zatrzymanie, gdy ci w bankowości internetowej zlecają przelew środków do innego banku. Taki trik z "ekstra" ofertą, mającą zachęcić do niewypłacania środków, stosują m.in. Alior Bank i Bank Millennium. Póki co szału nie ma (proponowane oprocentowanie to 2% w skali roku), a czasem bywa i kuriozalnie, o czym pisałem na Facebooku:


Lokaty długoterminowe 


Lokaty na dłuższy okres, czyli ponad rok, to opcja przede wszystkim dla osób, które wiedzą, że w danym okresie danej kwoty potrzebować nie będą. No i dla przewidujących brak wzrostu czy wręcz spadek stóp procentowych w najbliższym czasie. Bo właśnie wtedy długoterminowa lokata ze stałym oprocentowaniem jest najlepszą opcją pozwalającą uniknąć cięć stawek.

Gdzie można obecnie znaleźć najlepsze lokaty na dłuższy okres? W przypadku lokat na 24 miesiące najlepszą ofertę posiada Nest Bank i Toyota Bank (po 2,6%) oraz  Idea Bank (2,5%). W każdym przypadku stawki podane są w skali roku.

Z kolei na 36 miesięcy najkorzystniejsze oprocentowanie proponują: Idea Bank (to lokata z comiesięczną wypłatą odsetek) i Toyota Bank (dające po 2,75% w skali roku) i Eurobank (2,6%).

Wszystkie lokaty (krótko- i długoterminowe) z oprocentowaniem od 2,3 do 4% w skali roku znajdziesz w aktualizowanym na bieżąco rankingu najlepszych lokat bankowych.


Najlepsze konta oszczędnościowe


Ta część przeglądu najkorzystniejszych propozycji dla oszczędzających od jakiegoś czasu nabrała dużego znaczenia i zajmuje dość obszerną część wpisu. Promocji oprocentowania kont oszczędnościowych jest bowiem całkiem sporo. 

Co najistotniejsze, to wymienione tutaj konta oszczędnościowe nie zaskoczą nagłą zmianą oprocentowania, gdyż opisywane przy nich warunki gwarantowane są przez określony czas (zazwyczaj kilku miesięcy). Tym samym takie konta oszczędnościowe przypominają w pewien sposób krótkoterminowe lokaty. Oprocentowanie jest stałe, więc z góry można przewidzieć przewidywany zysk. Ale są do tego też i zalety: do konta oszczędnościowego można dopłacać, jak i w dowolnym momencie środki wypłacić bez utraty odsetek (co jest bardzo rzadko spotykanym rozwiązaniem przy lokatach).

Najwyższe oprocentowanie (3,6% w skali roku) i na najdłuższy okres (bo nawet na 6 miesięcy) oferuje Orange Finanse. Ale jednocześnie na promocyjne warunki umożliwia zdeponowanie kwoty do 10 000 zł (a więc najmniej spośród wszystkich opisanych tu banków). Dodatkowo są też jeszcze inne wymogi (w tym wydawanie kartą do konta co najmniej 300 zł miesięcznie).


Drugi w zestawieniu bank - też z marką telekomu w nazwie - T-Mobile Usługi Bankowe oferuje 3% w skali roku przez 3 miesiące, ale już dla kwoty do 50 000 zł. Z propozycji skorzystać mogą nowi klienci, którzy konta osobistego w tym banku nie posiadają co najmniej od 1.04.2017 r. Ale jego otwarcie teraz się opłaca, bo jest też zwrot za płatności kartą, będący równowartością 5-procentowego zwrotu: można w ten sposób uzyskać do 150 zł w pół roku.

Wyższą stawkę niż dotąd zaoferował Getin Bank (2,7% zamiast 2,5% w skali roku). Tu ulokować można nawet do 200 000 zł, ale warunkiem uzyskania promocyjnej stawki jest wpłacenie nowych środków. Wyższa stawka obowiązywać ma przez 4 miesiące.

Dalej mamy - wspomniany już - Deutsche Bank, który na koncie oszczędnościowym gwarantuje na okres 4 miesięcy oprocentowanie na poziomie 2,55% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł. Skorzystanie z tej propozycji opłaca się tym bardziej, że jest też tu dostępna - omówiona już wyżej - lokata dbPremium (3% do 100 000 zł).

Oferty dwóch kolejnych banków są do siebie niezwykle podobne. Zarówno Alior Bank, jak i Bank Millennium dają 2,5% w skali roku. Wszystkie taką stawkę oferują dla kwoty maksymalnie 100 000 zł i pod warunkiem wpłacenia "nowych środków". Różne są jednak okresy przez które opisane warunki obowiązują. W Millennium jest to bowiem okres 92 dni, a w Aliorze o miesiąc dłuższy: 4 miesiące.


Ostatnim z kont oferujących oprocentowanie uwzględniane przeze mnie w zestawieniu jest Rachunek Extra Zysk w Eurobanku, na którym załapać się można na 2,5% w skali roku na okres trzech miesięcy, ale dla kwoty nie większej niż 30 000 zł.


Wszystkie aktualnie najkorzystniejsze konta oszczędnościowe z gwarancją utrzymania oprocentowania przez określony czas wyglądają następująco:

Bank
Konto
Oprocentowanie
Kwota objęta promocyjną stawką
Okres obowiązywania oprocentowania
Dostępność promocji
Orange Finanse
Konto Oszczędnościowe
3,6%
do 10 000 zł
6 miesięcy
do 1.02.2018 r.
T-Mobile Usługi Bankowe
Konto Oszczędnościowe
3,0%
do 50 000 zł
92 dni
do 31.10.2017 r.
Getin Bank
Konto Oszczędnościowe
2,7%
do 200 000 zł
122 dni
do 15.11.2017 r.
Deutsche Bank
db Konto Oszczędnościowe Plus
2,55%
do 100 000 zł
4 miesiące
do odwołania
Alior Bank
Konto Lokacyjne
2,5%
do 100 000 zł
4 miesiące
do odwołania
Bank Millennium
Konto Oszczędnościowe Profit
2,5%
do 100 000 zł
92 dni
do 14.10.2017 r.
Eurobank
Rachunek Ekstra Zysk
2,5%
do 30 000 zł
3 miesiące
do odwołania

Lokaty i konta oszczędnościowe opisane w powyższym wpisie, oferowane są w bankach objętych Bankowym Funduszem Gwarancyjnym. Oznacza to, że nawet w przypadku czarnego scenariusza jakim byłby upadek któregoś z banków, otrzymasz zwrot swych środków w kwocie do równowartości 100 000 euro.

Jeżeli w prosty sposób chcesz wyliczyć wysokość odsetek jakie uzyskasz na lokacie lub koncie oszczędnościowym, skorzystaj z kalkulatora odsetek. Gdy dopiero zaczynasz oszczędzać i lokować swe środki w bankach, a masz przy tym jakiekolwiek pytania, sprawdź poradnik: Lokata bankowa: co to jest, co daje, jak obliczyć odsetki i wszystko co warto wiedzieć.

By być na bieżąco z promocjami bankowymi i nawet chwilowo dostępnymi promocjami lokat  na Twitterze i polub na Facebooku:


30 komentarzy:

 1. Wzrost % lokat długoterminowych (Credit, Idea bank) może pokazywać że bank chcą złowić leszczy i spodziewają się już niebawem wzrostu % na krótszych lokatach. Oby to się sprawdziło. No i już te 2,75% na Tylko Teraz w Idea jest miłą niespodzianką. Choć oczywiście chciałoby się już co najmniej 3%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś w tym jest, bo Idea podniosła też Rentierską na 2,75%

   Usuń
 2. Można założyć jedną czy więcej lokat Tylko Teraz? I nie chodzi mi tylko o podział na 1- i 3-miesięczną.

  OdpowiedzUsuń
 3. A najbardziej mi żal 4% od BZ WBK. Obecna propozycja to jakaś kompromitacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokaty n a4% w Wubeku to były ładne kilka lat temu. Podobnie jak większość banków komercyjnych to nie jest bank znany z dobrych lokat.

   Usuń
 4. Czy lepiej założyć w Idea Banku lokatę 2,75 na 3 mies., czy 2,85 na mies. i liczyc, że bank da kolejną dobrą propozycję (Hallowem, Andrzejki itp.:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym założył obie i wtedy na pewno będzie fertig :)

   Usuń
  2. Ja podzieliłem 50/50 :D

   Usuń
 5. Warto dodać że odsetki na kontach oszczędnościowych zazwyczaj wypłacane są co miesiąc a w aliorze na koncie lokacyjnym po 4 miesiącach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tak samo jak na lokatach (z wyjątkiem rentierskiej w GNB, Idea, Lion's) - stąd i nazwa: lokacyjna :)

   Usuń
  2. ING też tak kiedyś robił na KO.

   Usuń
 6. Może tak zestawienie zwykłych lokat? Bez oganiczen.

  OdpowiedzUsuń
 7. Lokaty na start, mobile i najnowsze propozycje w Idea wciąż mnie rozbawiają swoim groteskowo krótkim okresem i żeby było jeszcze zabawniej mają zazwyczaj poważne ograniczenia co do kwoty.

  Być może Złotówa mógłby stworzyć dla nich oddzielną kategorię "Wabiki" udające lokaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale co złego jest np w lokacie 3-miesięcznej? Czytałam kiedyś że to najpopularniejsza lokata wśród Polaków.

   Usuń
  2. Jakakolwiek 'lokata' na 1 m-c w połączeniu z ograniczeniem do 10K to zwyczajny wabik.

   Usuń
  3. Jak się nie podoba to nie korzystaj.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 2 października 2017, 00:10
   Czytałam kiedyś że to najpopularniejsza lokata wśród Polaków.
   -----
   To akurat żaden argument. Polacy również korzystają zbyt często z chwilówek, ale o czym to świadczy?

   Usuń
 8. Od dziś jest też 2,7% na koncie oszczędnościowym w getin banku na nowe środki względem daty 28.09. przez 4 miesiące(II edycja, bo wcześniejsza była na 2,5$)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki bardzo za dobre wieści - akurat przez swoją nieuwagę nie załapałem się do soboty na poprzednią edycję :)

   Usuń
  2. Pomyśleć, że Optima oferuje do dzisiaj włącznie Lokatę Kolecjonerską jedynie na 2,4%

   Usuń
  3. Rzeczywiście, oferta ważna od niedzieli do 15 listopada na 2,7% przez 4 miesiące dla nowych środków liczonych w/g salda z dnia 28.09.2017 - aż do 200 tys. zł!

   A jeszcze do soboty mieli 2,5% w poprzedniej edycji.

   Usuń
  4. Ale nie ma już w ofercie bezwarunkowo darmowego konta osobistego, a posiadanie konta osobistego jest warunkiem skorzystania z tej promocji. Oczywiście ci, którzy takie konto mieli już wcześniej, nadal mogą je mieć.

   Usuń
  5. Ale ten nowy ROR jest darmowy jak się machnie 1 płatność kartą więc jakoś obciążające to nie jest.

   Usuń
  6. Ja dalej mam bezwarunkowo darmowe konto Getin-up bez karty, ale najpewniej podzieli ono losy KGP w Wubeku czyli będzie wycofane w pierwszych miesiącach 2018.

   Usuń
  7. Ale jak? Raczej nie wycofają z oferty dla obecnych klientów, ale dla nowych. A tych starych na siłę nie przeniosą. No chyba że jakąś drastyczną zmianą opłat co będzie propozycją nie do odrzucenia ;-d

   Usuń
  8. Najdalej za pół roku konta Getin-up oraz KGP przestaną istnieć - to pewne!

   Usuń
 9. Lokata 2,75% brutto czyli 2,23% netto a tymczasem inflacja we wrześniu 2,2%...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mówią, że w Polsce jest deflacja :)

   Usuń
 10. W Idea Banku zmienił się prezes więc może być to zwiastun zmian ofertowych. Zwłaszcza że już wiadomo że w połowie grudnia zetną oprocentowanie ZOŚKI PRO, ZYSKOWNEGO i SAVERA :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe ile 'odprawy' dostał ten odchodzący?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...