Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 10 GB Internetu miesięcznie przez rok za darmo do konta firmowego w PKO BP

650 zł od VeloBanku480 zł od Santandera900 zł za kartę Citi550 zł od mBanku400 zł od Millennium

16.10.2017

10 GB Internetu miesięcznie przez rok za darmo do konta firmowego w PKO BP

W PKO BP wystartowała kolejna promocja konta firmowego.

10 GB Internetu miesięcznie za konto firmowe w PKO BP
Otrzymać można 10 GB Internetu miesięcznie za darmo przez rok. Za spełnienie banalnie prostych warunków. Jest to alternatywna propozycja do trwającej obecnie 2. edycji promocji, w której PKO BP płaci 200 zł za otwarcie konta z polecenia.

Dla kogo promocja "PKO Konto z Internetem"? Propozycja skierowana jest do osób prowadzących działalność gospodarczą, mogących skorzystać z oferty PKO Konto Firmowego lub PKO Rachunek dla Biznesu, które na dzień 10.09.2017 r. nie posiadały w PKO BP rachunku firmowego.

Zasady promocji. By załapać się na akcję i zdobyć darmowy Internet:
 • zawnioskuj o konto firmowe i najpóźniej do 31.10.2017 r. zawrzyj umowę; 
 • podczas zawierania umowy podaj swój numer telefonu komórkowego (w celu otrzymania nagrody wyraź też zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych); 
 • podpisz oświadczenie potwierdzające akceptację regulaminu.

Najpóźniej do 30 dni od spełnienia warunków promocji bank prześle Ci SMSem kod (ważny maksymalnie do 29.11.2017 r.), który będzie można wykorzystać na  stronie klient.orange.pl/PKOBP celem odbioru nagrody. Pula nagród w promocji jest limitowana - w przypadku ich wyczerpania bank poinformuje o zakończeniu akcji na swej stronie internetowej.

By móc korzystać z Internetu otrzymasz kartę SIM z dostępem do Internetu mobilnego (z limitem 10 GB miesięcznie) w sieci Orange. Roczny limit liczony jest od aktywacji tejże karty SIM. Wartość nagrody wyceniono na 180 zł brutto.

Warunkiem otrzymania kodu jest posiadanie aktywnego konta na moment wysyłki SMSów z kodami. Warto przy tym jednak pamiętać, że w przypadku likwidacji rachunku firmowego przed upływem trzech miesięcy od daty jego otwarcia, bank pobierze za to opłatę w wysokości 100 zł.


W związku z tym, że jest to promocja dla firm, warto też zwrócić uwagę na kwestię podatkową, o której w regulaminie wspomina również bank:
"W przypadku osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, otrzymana nagroda podlega opodatkowaniu na zasadach przewidzianych w Ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych. 
W przypadku podatników podatku dochodowego od osób prawnych, otrzymana nagroda podlega opodatkowaniu na zasadach przewidzianych w Ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych. 
W przypadku rolników otrzymana nagroda podlega opodatkowaniu na zasadach przewidzianych w Ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych."

W promocji założyć można PKO Konto Firmowe lub PKO Rachunek dla Biznesu. Standardowo w takim miejscu prześwietlam szczegóły oferty, ale by nie powielać treści w odstępie zaledwie 10 dni, celem poznania głównych cech tych kont, w tym warunków do spełnienia, by nie ponosić za nie opłat, zapraszam do wpisu tutaj.Nie przegap promocji bankowych. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Kto dziś nie ma internetu? Tu po pierwsze.
  A po drugie to lepiej sobie internet kupić samemu i w koszty wpisać a nie mieć taki internet i jeszcze zapłacić podatek za dochód firmy. Lepsza jest więc premia pieniężna w tej drugiej promocji.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Promocja trwa od dnia 11.09.2017 do dnia 31.10.2017"
  Ta promocja trwa od 11 września

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wcześniej udało Ci się wychwycić promocję to - co nieraz podkreślam - cynk o promocji zawsze mile widziany :) Dzięki takim informacjom blog Bankobranie bardzo często o promocjach bankowych donosi jako pierwszy.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...