Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "TAPnij KASĘ" w Alior Banku, czyli bonus 50 zł za płatności Android Pay i konkurs

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

19.10.2017

"TAPnij KASĘ" w Alior Banku, czyli bonus 50 zł za płatności Android Pay i konkurs

Wystartowała nowa akcja promująca płatności z Android Pay.

Promocja TAPnij KASĘ dla klientów Alior Banku
Tym razem zyskać mogą klienci Alior Banku. Za 5 płatności na dowolne kwoty przez Android Pay czeka bonus pieniężny w wysokości 50 zł. A dodatkowo w konkursie dla najaktywniejszych są jeszcze nagrody w po 1 000 zł.


Dla kogo promocja? Uczestnikiem akcji może być pełnoletni klient Alior Banku posiadający lub współposiadający konto osobiste, rachunek w Kantorze Walutowym lub kartę kredytową wydaną przez ten bank.

Warunkiem udziału w promocji jest niedokonanie żadnej transakcji na swym koncie Android Pay przed dniem rozpoczęcia promocji (a więc przed 19.10.2017 r.).

By móc korzystać z promocji i spełnić jej warunki niezbędne jest też posiadanie telefonu z oprogramowaniem Android (wersja min. 4.4) i z wbudowanym modułem NFC umożliwiającym płatności zbliżeniowe.

Zasady promocji. By zdobyć bonus 50 zł należy:
 • posiadać lub pobrać aplikację Android Pay i dodać do niej kartę wydaną przez Alior Bank; 
 • potwierdzić udział w promocji akceptując regulamin; gdyby w aplikacji nie pojawiła się informacja o konkursie, wpisz kod TAPNIJ50 w polu na kod promocyjny (by móc to zrobić z menu aplikacji wybierz "Wpisz kod promocyjny") i zaakceptuj regulamin;
 • wykonać co najmniej 5 płatności za pomocą Android Pay (kartą Alior Banku).

Transakcje zostaną zaliczone do promocji jeśli wykonasz je w ciągu 28 dni od przystąpienia do promocji i w odstępach czasu nie krótszych niż co 5 minut (czyli nie przejdzie trik z prośbą o podzielenie jednych zakupów na kilka paragonów, by pod rząd nabić dwie lub więcej płatności).

I to już na tyle. Bonus, nazywany nagrodą powitalną, otrzyma pierwsze 8 222 osób, które spełnią powyższe warunki. Będzie to 50 zł dla osób płacących kartą wydaną do konta w PLN lub w walucie obcej, w kwocie będącej równowartością 50 zł, jeśli płaciłeś/-aś kartą Kantoru Internetowego. Wypłata premii ma nastąpić w ciągu 14 dni od spełnienia warunków promocji.

Promocja trwa od 19.10. do 10.12.2017 r. 31.12.2017 r. (po przedłużeniu akcji), ale bank zastrzega sobie możliwość jej wcześniejszego zakończenia w przypadku wyczerpania (wspomnianej wyżej) puli nagród.

Konkurs z 80 110 nagrodami po 1 000 zł


Ale nagroda powitalna (w wysokości 50 zł) to nie wszystko. Są bowiem też nagrody główne (80 110 nagród po 1 000 zł). Taką nagrodę można zdobyć za wykazanie się największą aktywnością w korzystaniu z Android Pay. Konkurs został podzielony na 8 etapów:
1) 19.10.2017 r. – 22.10.2017 r. 
2) 23.10.2017 r. – 29.10.2017 r. 
3) 30.10.2017 r. – 05.11.2017 r. 
4) 06.11.2017 r. – 12.11.2017 r. 
5) 13.11.2017 r. – 19.11.2017 r. 
6) 20.11.2017 r. – 26.11.2017 r. 
7) 27.11.2017 r. – 03.12.2017 r. 
8) 04.12.2017 r. – 10.12.2017 r. 
[po aktualizacji dodatkowo:]  
9) 11.12.2017 r. – 17.12.2017 r. 
10) 18.12.2017 r. – 24.12.2017 r. 
11) 25.12.2017 r. – 31.12.2017 r. 

A w każdym z nich bank ma do rozdania 10 nagród po 1 000 zł. By się na nie załapać należy zdobyć w danym etapie jak najwięcej punktów. A będą one naliczane według następujących zasad:
"a. 1 punkt za Transakcję wykonaną w polskich złotych o wartości min. 5 PLN, 
b. 3 punkty za Transakcję wykonaną w walucie obcej o wartości min. 1 EUR dla rachunków prowadzonych w EUR, 1 USD dla rachunków prowadzonych w USD, 1 GBP dla rachunków prowadzonych w GBP, 5 PLN dla rachunków prowadzonych w PLN, 
z wyłączeniem Transakcji zwróconych i anulowanych"

Punkty będą liczyć się dla danego etapu jeśli zostaną one zaksięgowane na rachunku karty w ciągu 7 dni od zakończenia danego etapu.

W regulaminie jest jeszcze jedno istotne obwarowanie:
"Za Transakcję dokonaną u danego Merchanta można otrzymać punkty (...) tylko raz dziennie, wg daty wykonania Transakcji"

Co to oznacza? Tyle, że bez względu na liczbę płatności (dwie lub więcej) u danego sprzedawcy lub usługodawcy, z jednego dnia zaliczona zostanie tylko jedna płatność.

Nagrodę główną otrzymają uczestnicy, którzy wyrażą zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Alior Bank, najpóźniej w dniu zakończenia danego etapu.

Zwycięzcy danego etapu o nagrodach zostaną poinformowani SMSem i/lub mailem w ciągu 14 dni od zakończenia etapu. Do nagrody bank funduje też nagrodę dodatkową będącą równowartością należnego podatku.

Na koniec bardzo ważna kwestia (choć w regulaminie nieco już ukryta, bo na samym jego końcu, już po dziale dotyczącym reklamacji), dotycząca transakcji wykonywanych zarówno na potrzeby nagrody powitalnej, jak i głównej:
"Z Promocji wyłączone są Transakcje w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code) równy 
1) 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
2) 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
3) 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
4) 6012, określający instytucje finansowe, 
5) 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
6) 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
7) 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, 
8) 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)"

O zasadach działania aplikacji Android Pay pisałem już tutaj, w momencie udostępnienia usługi w Polsce. Jeśli dopiero pierwszy raz będzie Ci dane korzystać z tej formy płatności to przydatne mogą być dla Ciebie poniższe filmiki instruktażowe przygotowane przez bank:

A o tym jak już płacić z Android Pay dowiesz się poniżej:

Przy okazji dzisiejszego wpisu przypomnę też o innej trwającej promocji dla płacących Android Pay (ale już nie tylko z kartą Alior Banku, ale też innych banków). Sprawdź jak zdobyć kupon rabatowy 30 zł na zakupy na Allegro.

Za podrzucenie informacji o promocji Android Pay i Alior Banku dziękuję Czytelniczce Marcie.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

89 komentarzy:

 1. A platnosci w internecie przejda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko kartą.

   Usuń
  2. Można płacić w punktach handlowo-usługowych i w aplikacjach udostępniających Android Pay.

   Usuń
  3. Dokladnie o to mi chodzilo :) niestety brak NFC przez jakis czas. Czy wydane w ten sposob srodki zalicza sie do 500zl platnosci karta potrzebnych do wydania w promocji z otwarciem konta?

   Usuń
  4. Na 99,99% się liczą bo to w sumie są płatności tą kartą ale stokenizowaną i wykonywane za pośrednictwem Android Pay.

   Usuń
 2. Te 5 płatności na dowolne kwoty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku płatności na potrzeby nagrody powitalnej (50 zł) nie wskazano minimalnej wartości transakcji. Wychodzi więc na to, że mogą być dowolne.

   Usuń
 3. Czyli jak korzystałem z promocji Żabki i teraz Allegro to odpadam? Nawet jeśli nie płaciłem kartą Allegro?? Bo liczy się konto Android Pay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji Żabki to akurat nie trzeba było płacić więc tak. Ale gorzej z Allegro. Pozostaje więc utworzenie nowego konta Google :)

   Usuń
  2. Proste. Tworzysz nowe kont, zakładasz Android Pay, podpinasz kartę Aliora i jazda :)

   Usuń
  3. Tylko jak? bo mnie aplikacja wciąż pamięta? Mimo usunięcia i pobrania na nowo.

   Usuń
  4. W_W no i nie mogła to być karta Aliora. Bo to pech podwójny.

   Anonimowy19 października 2017 23:07, musisz wejść w ustawienia telefonu i tam utworzyć konto dla nowego użytkownika (na inny adres mailowy).

   Usuń
 4. Jako klient T-Mobile Usługi Bankowe wszak "dostarczane przez Alior Bank" mogę brać udział? Tu Android Pay też chyba działa??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym przypadku T-Mobile Usługi Bankowe i Alior Bank to 2 odrębne podmioty.

   Usuń
  2. A ja zrezygnowałem z karty Aliora po promocji z Sodexo. szkoda :(

   Usuń
  3. Dlaczego? Bon nie ma przecież nic do karty, prawda?

   Usuń
 5. Gdzie można płacić Android Pay? Obecnie dzięki promocjom wiem że w Żabce i na Allegro. W p-wszej nie kupuje bo drogo, a na Allegro rzadko. Jakieś inne opcje są?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z informacji na stronie Android Pay wynika, że m.in. w sieciach Biedronka, Carrefour, Costa Coffee, Delikatesy Centrum, FreshMarketm, Kaufland, KFC, Lidl, Mc Donald's, Netto, Piotr i Paweł, Pizza Hut, Rossmann, Starbucks, Żabka. A w aplikacjach Allegro, iTaxi, Pyszne.pl i Uber.

   Usuń
  2. Potwierdzam - najczęściej ludzie płacą w ten sposób w Biedrach :)

   Usuń
 6. czyli jeżeli korzystałem z android pay z ostatnią promocją allegro- ale wykorzystałem inną kartę (na moje nazwisko) to aliora jak podepnę to się nie liczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymóg wobec uczestnika jest taki:

   "przed dniem rozpoczęcia Promocji nie dokonał Transakcji na swoim Koncie"

   A Konto zdefiniowano następująco:
   "Konto w Aplikacji/Konto – konto Google, tj. nazwa użytkownika i hasło używane we wszystkich witrynach Google, umożliwiające uzyskanie dostępu do różnych usług Google powiązane z aplikacją Android Pay"

   Rozwiązaniem wydaje się, zasugerowane przez komentujących wyżej, utworzenie nowego konta Google ;)

   Usuń
  2. 1. Nagrodę Powitalną otrzyma Uczestnik, który spełni łącznie poniższe warunki:
   a. posiada zarejestrowane Konto w Aplikacji lub dokona jego rejestracji w czasie trwania Promocji na Urządzeniu, na którym nie korzystano wcześniej z Aplikacji,

   Zauważcie co jest napisane w regulaminie że "Urządzeniu, na którym nie korzystano wcześniej z Aplikacji" i czy teraz jak braliśmy udział w promocji z allegro czy żabki i miałem aplikację na telefonie czy to mnie nie wyklucza ? Chciałem założyć nowe konto google na tym samym urządzeniu co wykonywałem wcześniejsze promocje ale tylko zmienić na nowe konto. Czy to przejdzie czy są w stanie sprawdzić że na moim telefonie był android pay ?

   Usuń
 7. Karty aliora od zawsze są płatne, więc ta promocja to tylko rodzaj rekompensaty za niecały rok opłat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karty kantor alior są płatne??? Chyba tylko jeśli zastrzeżesz nie wykonawszy żadnej płatności nią.

   Usuń
  2. Ja mam darmową kartę do KWJ, które jest najlepszym kontem ROR na rynku.

   Usuń
 8. Czyli jeżeli w sklepie można zbliżeniowo to można też androidem? A która karta walutowa wyjdzie najkorzystniej? USD EUR czy GBP? Zrezygnowałem z karty do konta Alior po wykonaniu transakcji w ostatniej ich promocji a mam walutowe

  OdpowiedzUsuń
 9. W promocji allegro korzystałem z karty aliora. Czy jeżeli założę inne konto google i podepnę znowu kartę aliora to będzie to się liczyło do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja brałem udział we wszystkich promocjach android pay a w alior to zamknąłem kartę po wykonaniu 2x500 zł ale i tak zamawiam 2 karty na siebie i konto żony, zakładam nowe konta google i będę próbował spełnić warunki. Jak się uda to będzie 2x50 zł więcej jak nie to trudno zamknę karty i tyle. Sprawdzałem w TOiP Aliora że zamówienie karty nic nie kosztuje więc strat nie będzie.Tyle tylko że na kartę ok 14 dni się czeka i pula może być wyczerpana ale co mi zależy.

   Usuń
  2. Zdążyłem, karta doszła. Tego samego dnia co doszła aktywowałem i zrobiłem 5 płatności i już komunikat o tym że za 14 dni wpadnie 50 zł. Pytanie czy karta potrzebna czy można ją zamknąć po 1 dniowym wykorzystaniu tak aby w przyszłym miesiącu nie generowała kosztów.

   Usuń
 10. czy można żyć do tego karty w postaci naklejki zbliżeniowej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Płatność musi być telefonem (NFC)

   Usuń
 11. Czy zbliżeniowo to też android?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Android to system operacyjny z jądrem Linux dla urządzeń mobilnych takich jak telefony komórkowe, smartfony, tablety i tańsze laptopy.

   Usuń
 12. Dostałem już info o spełnieniu warunków i że wypłata 50 zł nastąpi w ciągu 14 dni.

  OdpowiedzUsuń
 13. Te 5 transakcji dla 50 zł może być u tego samego merchanta?

  OdpowiedzUsuń
 14. Próbuje dodać kartę z Alior Banku i po wpisaniu danych karty wyskakuje komunikat "This card can`t be added to Android Pay. Your bank either isn`t participating yet or doesn`t support this type of card in Android Pay... "
  Spotkał się ktoś z tym ?

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam , wymagane jest w tej promocji i tu cytuję " Nagrodę główną otrzymają uczestnicy, którzy wyrażą zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Alior Bank, najpóźniej w dniu zakończenia danego etapu.
  Moje pytanie Mr. Złotówa czy orientujesz się gdzie i jak mogę sprawdzić czy mam wyrażoną takowa zgodę ? jestem klientem Aliora już kilka lat i nie pamiętam czy wyrażałem taką zgodę ,pozdrawiam Daniel

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W placówkach.

   Usuń
  2. I z tego co wiem to również na infolinii można zweryfikować obecny stan i zmienić zgodę. W bankowości (przynajmniej w tej starej wersji) tej opcji raczej nie ma.

   Usuń
  3. Można na infolinii. Właśnie to zrobiłem.

   Usuń
 16. Płaciłem kartą aliora w promocji allegro 17.10. Z allegro otrzymałem bon. Dzisiaj dodając kartę bzwbk do android Pay aby uczestniczyć w promocji z bonem żabki, zauważyłem że mam zaproszenie do promocji aliora, tzn. mam kartę z tymi 5 haczykami:) Spełniłem dzisiaj wymóg 5 płatności kartą aliora i dostałem info o przyznaniu nagrody 50 zł w ciągu 14 dni:) Zobaczymy czy będzie wpływ.

  OdpowiedzUsuń
 17. Po jakim czasie odhaczają się wam transakcje na tej karcie w Android Pay? Bo u mnie p-wsza płatność była odhaczona szybko. Od razu po zakupach w sklepie. Kolejną robiłem po 10 minutach więc zgodnie z zasadami. Zapłaciło się, minęło już 20 minut a odhaczenia nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dosłownie w 3 do 5 sekund od płatności.

   Usuń
 18. Miałem konto w promocji z bonem 100 zł po zrobieniu płatności kartę zamknąłem, ale że jest taka promocja zamówiłem kolejną kartę dziś przyszła zrobiłem 5 płatności i dostałem komunikat że za 14 dni będzie na moim koncie 50 zł. Mam pytanie czy trzeba czekać z kartą do wypłaty tych 50 zł czy można zamknąć po 1 dniu jak ja to chce zrobić. Bo jak będzie trzeba czekać to w listopadzie pewnie będzie opłata za kartę. A więc trzeba mieć kartę do wypłaty premii 50 zł ? I dodam że płatności zrobiłem na telefonie na którym miałem wcześniej allegro bzwbk tylko założyłem nowe konto google.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mej ocenie karta nie jest potrzebna na moment wypłaty tych 50 zł. Przynajmniej nic takiego w regulaminie nie znalazłem. Z likwidacją karty poki co wstrzymuje się do wtorku. A nuż już wpłynie i będzie po dylemacie. Ale wydaje mi się że problemu być nie powinno.

   Usuń
  2. Właśnie też czytałem regulamin i nic nigdzie nie jest napisane że do czasu wypłaty premii karta jest potrzebna. Kusi mnie aby ją zamknąć bo w listopadzie aby uniknąć opłat trzeb będzie zrobić obrót 300 zł a mam czym płacić 2 karty w BGŻ to 2500 plus 2 karty w TMUB 2x500 plus 2 x Eurobanku tu mało bo 2x 50zł ale jeszcze jest Citi 2 razy jedna 1000 zł druga 834 zł i 2 sztuki w ING po 300 zł. Więc nie potrzebna mi ta karta oczywiście razy 2 z aliora. Aczkolwiek poczekam jak wspomina przedmówca do wtorku i zobaczę co dalej.

   Usuń
 19. W przypadku walki o nagrodę główną nie obowiązuje już wymóg płatności po upływie przynajmniej 5 minut od poprzedniej, prawda? Wiem że to niby krótki czas, ale przy kilkudziesięciu płatnościach dziennie trochę czasu można by zaoszczędzić...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację! Doczytałem teraz w regulaminie i te 5 minut jest do nagrody powitalnej 50 zł a nie do głównej. Więc tu można robić płatności szybciej. Dzięki za otworzenie oczu :)

   Usuń
  2. Sklepu nie zdążycie zmienić w ciągu 5 min a co dopiero kolejka do kasy, bo przecież płatności u tego samego sprzedawcy danego dnia się nie liczą. Ja robić te 5 płatności powitalnych i tylko zmieniając sklepy obok siebie miałem czasy ok 10 min bo przecież kolejka do kasy.

   Usuń
  3. jeśli nie walczysz o tysiaka to nie musisz robić na pałe 5 płatności masz na to miesiąc, walke o tysiaka sobie odpuszcze bo przypuszczam że będą "festiwale strzeleckie" jak w przypadku wypłat z bzwbk chodzi mi o tych z top listy

   Usuń
 20. Czyżby skończyły się nagrody powitalne bo mam komunikat nie można użyć kody jak wpisuje "tapnij50" Jak to można sprawdzić czy promocja się skończyła czy nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja raczej nadal jest bo ją reklamują. Może już miałeś dodaną kartę Aliora na tym telefonie?

   Usuń
  2. Miałem, więc dodałem kartę na inny stary telefon bez nfc tam się promocja uruchomiła, potem zalogowałem się ponownie na nowym telefonie i już promocja była widoczna zrobiłem 5 transakcji i wyskoczył komunikat o przyznaniu 50 zł.

   Usuń
 21. Można kartę zamknąć aby nie generować kosztów na przyszły miesiąc a nagroda zostanie wypłacona ? Czy trzeba kartę trzymać do czasu wypłaty nagrody ?

  OdpowiedzUsuń
 22. Zamknąłem kartę. Myślę że premia będzie bo nic w regulaminie nie jest napisane aby karta była wymagana do czasu wypłaty premii a warunki spełniłem. Jak nie będzie premii to napisze reklamację hmmm tylko do kogo do google czy banku ?

  OdpowiedzUsuń
 23. U kogoś może już te 50 zł wypłacili?

  OdpowiedzUsuń
 24. ktoś wie co znaczy sformułowanie "telefon musi być podłączony do internetu aby tranzakcje zliczały się" ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz mieć włączony internet w telefonie. Tyle.
   Choć w praktyce raz przez pomyłkę miałem wyłączony. Ale i tak transakcja mi się zaliczyła.

   Usuń
 25. Np. dwa oddzielne sklepy Biedronki to jest ten sam Merchant?

  OdpowiedzUsuń
 26. Dzisiaj wpadło po 50 zł na 2 kontach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A u mnie brak. No ale to póki co 8. dzień.

   Usuń
  2. U mnie wypłata była po 12 dniach.

   Usuń
 27. Czy po wykonaniu transakcji na telefonie i informacji, że nagroda zostanie wypłacona w ciągu 14 dni można usunąć kartę z android pay? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zamknąłem kartę bo nic w regulaminie nie było aby karta po spełnieniu warunków była potrzebna do wypłaty. Jak nie będzie nagrody to złoże reklamację i tyle. Poinformuję czy była nagroda przy zamkniętej karcie.

   Usuń
  2. 15 dni minęło więc czas napisać reklamację. Pewnie będą się czepiać że karta zamknięta była przed wypłatą premii. Zobaczymy co odpiszą, reklamacja wysłana.

   Usuń
  3. Więc reklamacja dziś rozpatrzona pozytywnie 50 zł wpłynęło na rachunek czekam na rozstrzygnięcie 2 reklamacji z drugiego konta. Więc dobrze rozumiałem że kartę można zamknąć po wykonaniu 5 płatności.

   Usuń
 28. U mnie dziś wypłacili 50 zł.

  OdpowiedzUsuń
 29. Jest bonus i nawet taki sms:
  Gratulujemy! WyTAPales nagrode o wartosci 50 zl w konkursie TAPnij KASE. Nagrode przekazalismy na Twoj rachunek.

  OdpowiedzUsuń
 30. Chyba wypłacają transzami bo żona spełniła warunki 4 dni po mnie a wypłacili w tym samym dniu.

  OdpowiedzUsuń
 31. Udało się komuś zgarnąć nagrodę główną? Ja w 3 etapie byłem w ciągu tygodnia 110 razy w sklepach i nic, po dwóch tygodniach nie ma info o wygranej. Nagroda powitalna przyszła ładnie, w sumie pierwszy raz skusiłem się na promocję typu "na ilość" bo zawsze je omijałem, zastanawiam się ile trzeba było się nachodzić żeby się załapać, ktoś ma ochotę się podzielić taką informacją?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A będą publikować zwycięzców tak jak to robił BZWBK z bankomatami ?

   Usuń
 32. Ktoś może wygrał? Ile punktów było potrzeba?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś mało takich co by się pochwalili. Przeglądając różne fora trafiłem tylko na 1 osobę która zrobiła 45 płatności kartą walutową i pisała że tysiaka dostała.

   Usuń
  2. Mi się udało jednak po tych 110 zwykłą kartą, informacja przyszła trochę później niż myślałem. Sporo czasu na to poszło, przez tydzień 3-4 godziny dziennie przy podłej pogodzie, taka promocja fajna, ale latem.

   Usuń
  3. Gratulacje! I tak wyszła fajna nagroda za to i godna stawa godzinowa.

   Usuń
 33. czy to 50zł na powitanie jest jeszcze aktualne, czy już nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Bank zastrzega sobie możliwość skrócenia czasu trwania promocji z Nagrodą Powitalną, jeśli
   pula Nagród Powitalnych zostanie wyczerpana przed zakończeniem Promocji"
   Tak jest napisane w regulaminie. A cały czas promocję reklamują na stronie więc chyba bonusy nadal są.

   Usuń
  2. Dziś przypominali o promocji na Facebooku więc bonusy raczej nadal są.

   Usuń
 34. Jak zamówie teraz karte debetową to mam szanse jeszcze na te 50zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 10.12 karta powinna przyjść więc jeśli pula się nie skończy to sie wyrobisz.

   Usuń
  2. A jak nie chcesz płacić za karę to po zrobieniu 5 płatności kartę zastrzec i tyle. Tylko pamiętaj o zrobieniu print screena z aplikacji o przyznaniu nagrody itp. Ja z żoną zamówiliśmy kartę pod ta promocję po zrobieniu płatności zrobiłem zdjęcia zrzutów ekranów o przyznaniu nagrody z numerem karty. Potem zastrzegłem karty i po jakimś czasie w aplikacji nie było śladu ani dowodów wykonania tych transakcji i że nagroda zostanie wypłacona. Dzień po którym miała wpłynąć nagroda na rachunek a nie wpłynęła napisaliśmy oboje reklamację. Do mojej reklamacji dołączyłem zdjęcia o przyznaniu nagrody a do żony reklamacji nie dołączaliśmy. Po kilku dniach na moim koncie 50 zł i uznanie reklamacji a na żony koncie odpowiedź że reklamacja się nie należy i że kartą o końcowych numerach XXXX nie spełniła warunków promocji. Oczywiście w aplikacji już daremne było by szukanie jakichkolwiek dowodów. Odpisaliśmy na reklamacje załączając skany przyznanej nagrody i po kilku dniach i na żony rachunku pojawiło się 50 zł. Jaki morał nie ufamy bankowcom zawsze się zabezpieczamy bo nigdy nie wiadomo kiedy będą chcieli nas pozbawić nagrody.

   Usuń
 35. Cześć, czy ktoś próbował podpiąć kartę niespersonalizowaną aliora pod android pay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za odpowiedź, a co wpisałeś w aplikacji w polu: imię i nazwisko (jak na karcie jest tylko napis karta płatnicza alior bank)?

   Usuń
 36. Promocja przedłużona

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...