Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kinomaniacy płacą mobilnie - darmowe bilety do kina dla obecnych klientów BZ WBK

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

17.10.2017

Kinomaniacy płacą mobilnie - darmowe bilety do kina dla obecnych klientów BZ WBK

Wystartowała nowa akcja promująca płatności telefonem.

Kinomaniacy płacą mobilną - promocja dla klientów BZ WBKDo zdobycia jest bilet do kina sieci Multikino. By go otrzymać wystarczy zaledwie jedna płatność mobilną kartą (telefonem). Trzeba mieć jednak na uwadze, że propozycja banku skierowana jest wyłącznie dla osób zaproszonych, a pula nagród została ograniczona.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem akcji może być pełnoletnia osoba, która zawarła z bankiem umowę o kartę mobilną oraz otrzymała zaproszenie do udziału za pośrednictwem wiadomości (Poczta24) w bankowości internetowej BZ WBK. Wygląda ono tak:
Zaproszenie do promocji Kinomaniacy płacą mobilnie BZ WBK

Z technicznego punktu widzenia, by móc wyrobić i korzystać z mobilnej karty mobilnej niezbędne jest posiadanie urządzenia z systemem Android (wersja min. 4.4) z wbudowanym modułem NFC.

Zasady promocji. By załapać się na nagrodę należy:
 • wypełnić formularz zgłoszeniowy (link do niego znajdziesz w zaproszeniu do promocji);
 • wykonać co najmniej jedną płatność mobilną kartą.

Powyższe warunki należy spełnić w okresie promocji (od 16. do 29.10.2017 r.), ale na uwadze trzeba mieć to, że nie każdy może otrzymać nagrodę. BZ WBK przygotował bowiem 500 biletów, które zostaną przyznane według kolejności spełnienia warunków (decyduje zasada "kto pierwszy, ten lepszy"). Uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę.

Nagrody mają być wysłane SMSem (najpóźniej do 10.11.2017 r.) w formie kodu wymienialnego na bilet do kina na seans 2D (kod ma być ważny do 23.12.2017 r.).

Mobilna karta - najważniejsze informacje:
Aktywacja i posiadanie karty mobilnej nic nie kosztuje. Nadziać na koszty możesz się jedynie w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowej w takich miejscach jak kasyna (w tym internetowe), gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. Wtedy bank doliczy prowizję w wysokości 3%, min. 7 zł. Prowizja jest także pobierana za przewalutowanie (2,8%) w przypadku płatności dokonanej w walucie innej niż PLN. Wyrobić można mobilną kartę debetową (do konta) lub kredytową - może to być karta MasterCard lub Visa.

🔔 Osobom, które chciałyby zdobyć więcej darmowych biletów do kina, przypomnę o promocji BGŻ BNP Paribas, w której za otwarcie darmowego Konta Optymalnego do wzięcia jest pakiet 6 wejściówek do Multikina.


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Pierwszy raz dostałam zaproszenie do takiej promocji!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ma ktoś może link do strony promocji? Może da się wprosić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.bzwbk.pl/ms/kinomaniacy-placa-mobilnie

   Usuń
  2. Wątpię czy tak się da. Bo warunkiem jest jednak te zaproszenie. I pewnie sprawdzą bazy zapisanych i zaproszonych.

   Usuń
 3. niestety u mnie na wszystkich kontach zaproszeń brak :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Już wróciłem z seansu... :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...