Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj aż 700 zł za konto Citi Priority w Citibanku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

12.10.2017

Zyskaj aż 700 zł za konto Citi Priority w Citibanku

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego w Citibanku. Z jeszcze większą premią!

Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority
Dotąd za otwarcie konta Citi Priority bank ten płacił do 400 zł. Teraz postanowił podbić stawkę i do wzięcia jest nawet 700 zł. I co bardzo ważne, w promocji nadal udział mogą wziąć nawet obecni klienci banku (ba, nawet przekłada się to na łatwiejsze warunki jeśli ktoś już posiada np. kartę kredytową Citibanku).

Przygotuj się na dość długi wpis, ale w końcu nie tak często zdarza się szansa na zdobycie tak sowitych gratyfikacji w jednej promocji z gwarantowanymi nagrodami. Na szczęście dość długi opis warunków wcale nie świadczy o tym, by były one trudne. Bo są zbliżone do tych z poprzednich promocji.

Dla kogo promocja "Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority"? Udział w promocji wziąć może pełnoletnia osoba, która nie posiada i po 31.10.2016 r. nie miała konta osobistego, ani rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wymóg ten dotyczy także współposiadaczy). Z promocji wykluczeni są również pełnomocnicy do tego typu rachunków.

Łatwo więc zauważyć, że z promocji nie są wykluczeni posiadacze kart kredytowych Citibanku, które zapewne wielu Czytelników bloga ma ze względu na liczne promocje towarzyszące wyrobieniu takiej karty. A jej posiadanie - co już wspomniałem - wręcz ułatwia udział w promocji (o czym szerzej piszę nieco niżej).

Zasady promocji. By załapać się na promocję wystarczy:
 • do 31.01.2018 r. zgłosić się do promocji (udział gwarantuje wyłącznie wysłanie formularza zgłoszeniowego ze strony promocji) i gdy oddzwoni konsultant banku zawnioskować o konto Citi Priority wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą;
 • najpóźniej do 28.02.2018 r. zawrzeć umowę i aktywować konto;
 • do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta co najmniej jeden raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

I dalej przyjdzie już odbierać poszczególne premie. Do wzięcia jest premia za spełnienie warunku bezpłatnego konta (100 zł), zwroty za płatności kartą (łącznie do 450 zł) oraz premia za lojalność (150 zł). Warunki do spełnienia przy poszczególnych bonusach opisuję poniżej.

Premia 100 zł na spełnienie warunku bezpłatnego konta


Bonus otrzymasz za spełnienie jednego z poniższych warunków najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:
 • warunek I: zgromadź i utrzymuj na rachunkach w Citibanku średniomiesięczne saldo w wysokości 30 000 zł lub 
 • warunek II: zasil konto środkami w łącznej wysokości min. 5 000 zł oraz na ostatni dzień miesiąca kalendarzowego posiadaj aktywny produkt kredytowy w Citibanku (może to być karta kredytowa, pożyczka, kredyt hipoteczny lub limit kredytowy w koncie).

Pierwszy z warunków jest więc dość wymagający, zwłaszcza zważywszy na fakt, że oferta depozytowa w Citibanku - delikatnie rzecz ujmując - nie powala. Za to drugi warunek jest już o wiele prostszy i tu właśnie kłania się posiadanie karty kredytowej w Citibanku. Otwiera ona możliwość spełnienia warunku II dzięki zapewnieniu wpływów na konto. Warto przy tym podkreślić, że nie musi to być wpływ wynagrodzenia, ale np. przelew z Twego konta w innym banku. Do wymaganej sumy wpływów nie zaliczą się jedynie wpływy z kont prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych.

Wypłata premii 100 zł nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej otrzymania.

Zwrot za płatności kartą


Wysoki, bo 5-procentowy zwrot za płatności kartą (wydawaną do konta) bank będzie naliczał przez 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarte zostało konto. Miesięcznie można w ten sposób uzyskać do 50 zł, a przez cały okres trwania moneybacku łącznie nawet 450 zł.

Do zwrotów zaliczane będą płatności kartą zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Trzeba przy tym jedynie pamiętać, by transakcje zostały w tym samym miesiącu wykonane i zaksięgowane na koncie. Wypłata moneybacku ma następować do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Premia za lojalność


Bonus w wysokości 150 zł otrzymasz jeśli w ciągu 7 kolejnych miesięcy kalendarzowych (licząc od trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta) wykonasz w każdym miesiącu co najmniej 1 przelew z konta Citi Priority (na dowolną kwotę) oraz spełnisz jeden z warunków:
 • warunek I: zgromadź i utrzymuj na rachunkach w banku średniomiesięczne saldo w wysokości 30 000 zł lub 
 • warunek II: zasil konto środkami w łącznej wysokości min. 5 000 zł oraz na ostatni dzień miesiąca kalendarzowego posiadaj aktywny produkt kredytowy w Citibanku (może to być karta kredytowa, pożyczka, kredyt hipoteczny lub limit kredytowy w koncie).

Tak, to dokładnie te same warunki, które już były wymienione przy okazji omawiania wytycznych dla otrzymania premii w wysokości 100 zł. Jednocześnie spełnianie tych warunków powoduje zwolnienie z opłaty za konto, więc opłaca się to podwójnie - rachunek będzie prowadzony za darmo, a dodatkowo bank jeszcze Ci za to dorzuci 150 zł. Wypłata tej premii nastąpi do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu spełnienia warunku (pod warunkiem, że do tego momentu nie zamkniesz konta, ani nie złożysz wypowiedzenia umowy, co zresztą jest warunkiem otrzymania także wcześniejszej premii i zwrotów).Ważne wskazówki


Jeśli w promocji zdecydujesz się spełniać warunek I to koniecznie pamiętaj o definicji średniomiesięcznego salda środków na rachunkach w Citibanku, które:
"wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach uczestnika Oferty w Banku w kolejnych dniach miesiąca podzielonej przez liczbę dni w danym miesiącu kalendarzowym"
Możesz więc np. wpłacić 30 000 zł i trzymać je w Citibanku przez cały miesiąc albo wpłacić 60 000 zł i utrzymywać przez pół miesiąca. Liczy się średniomiesięczne saldo. Środki te możesz trzymać na koncie osobistym (niestety nieoprocentowanym), ale możesz też wybrać wpłatę na konto oszczędnościowe lub lokaty. Najlepsze obecnie opcje to:

 • Konto SuperOszczędnościowe, gdzie uzyskasz stawkę 1,5% w skali roku, ale wyłącznie dla kwoty do 20 000 zł. By za taki rachunek nie zapłacić (15 zł za jego prowadzenie), w danym miesiącu musisz zapewnić wpływ wynagrodzenia na konto osobiste w wysokości min. 3 000 zł (choć Czytelnicy, którzy testowali już ofertę Citibanku donosili, że wystarczy zapewnienie wpływu z własnego konta w innym banku; nie musi to być wynagrodzenie przelewane przez pracodawcę). 
 • Konto oszczędnościowe. Tu uzyskać można do 0,8% w skali roku (niewiele, ale i tak więcej niż na standardowych lokatach w Citibanku).

Jeśli w promocji zdecydujesz się spełniać warunek II to... już właściwie wszystko zostało omówione 😉 Jeśli jednak nie masz jeszcze żadnego produktu kredytowego w Citibanku to warto się na niego zdecydować. By jednak nie ponosić zbędnych kosztów, najlepiej wybierz bezwarunkowo darmową kartę kredytową Citi Simplicity, którą można obecnie wyrobić w jednej z promocji, w której do wzięcia (przy spełnieniu bardzo prostych warunków) jest nagroda:

Kumulując więc promocje (i karty kredytowej, i konta osobistego) łącznie na staniu się klientem Citibanku można zyskać nawet 1 100 zł!

▶ Promocja obowiązuje od 12.10.2017 r. do 31.01.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku, gdy osiągnięty zostanie pułap 2 000 uczestników akcji. Z jednej strony to sporo (w poprzednich akcjach Citibank ograniczał się do puli 1 000 sztuk wniosków objętych promocją i - z tego co wiem - nigdy akcja nie skończyła się przed terminem). Jak będzie teraz? Pula jest większa, ale i premie bardziej kuszące, więc chętnych na jej zdobycie może być wielu. [Aktualizacja w dn. 17.11.207 r.: promocja została wstrzymana]

Konto Citi Priority - prześwietlenie oferty


Tu właściwie nie mam już wiele do napisania. Opłata za konto nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie spełniony jeden z warunków już opisywanych (a więc utrzymanie średniomiesięcznego salda na poziomie min. 30 000 zł albo posiadanie produktu kredytowego i zapewnienie wpływu min 5 000 zł). Jeśli warunek nie zostanie spełniony to opłata miesięczna za prowadzenie konta wyniesie 30 zł.

Citibank nie pobiera opłat za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej, ani za posiadanie karty czy wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce.
⭐⭐⭐⭐⭐ - choć opis tej promocji jest długi to prześwietlenie tego typu propozycji jest przyjemnością. Rzadko zdarza się bowiem, by w jednej promocji można było zdobyć aż tyle. No i mamy przy tym przyzwoity okres wykluczenia dla byłych klientów Citibanku oraz jasne i klarowne zasady promocji. Tej okazji do bankobrania przyznaję więc 5 gwiazdek (maksymalna nota) w ratingu ofert, a więc systemie ocen promocji bankowych, dostępnym na blogu Bankobranie, a tworzonym w oparciu o me kilkuletnie śledzenie ofert i aktywne korzystanie z promocji bankowych.

Bądź na bieżąco z wszystkimi promocjami bankowymi. Zapisz się i wypróbuj (bo zawsze możesz się bez problemu wypisać) mój darmowy newsletter. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam średnio 1-2 razy w tygodniu:
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

294 komentarze:

 1. Wow! I jak dobrze że dotąd nie zakładałem tego konta. Teraz się to właśnie zmienia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak to teraz najlepiej zrobić? Nie mam karty, chcę dopiero o nią zawnioskować. Zrobić to naraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy. Jeśli jesteś w stanie zrealizować warunek nr 1 to możesz złożyć obydwa wnioski od razu. Tylko przy karcie kredytowej pamiętaj że bank może jej nie przyznać więc nie spełnisz warunku nr 2 i wtedy właśnie będzie potrzebne 30 tys. zł. Jeśli kartę dostaniesz to będzie lepszą opcją trzymanie tych 30 tys. gdzie indziej a tu zapewnienie wpływu 5 tys. zł.

   Usuń
 3. Konto można otworzyć przelewem? Czy kurier/oddział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osoby, które już posiadają dostęp do bankowości internetowej Citibanku (bo np. mają kartę kredytową), po rozmowie telefonicznej z konsultantem banku będą miały udostępnioną umowę do akceptacji po zalogowaniu do bankowości.

   Jeśli o konto zawnioskuje nowy klient to wtedy umowa zawierana jest za pośrednictwem kuriera.

   Usuń
 4. Wpływ 5000 musi być jednorazowy czy mogą być mniejsze wpłaty? I czy te pieniądze trzeba tam utrzymywać??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczą się "wpływy w łącznej wysokości min. 5 000 zł", więc mogą być mniejsze kwoty - ważne by w danym miesiącu zebrało się w sumie 5 000 zł wpływów.

   Nie ma konieczności utrzymywania tych środków (można je więc w dowolnym momencie przelać/wypłacić/wydać). Ważne jedynie by wpływy zostały odnotowane w historii konta.

   Usuń
  2. Czyli można mieć "tylko" 5 tys zł i wpłacić w jedym miesiącu, po paru dniach wypłacić i w następnym miesiącu znowu wpłacić te same 5 tys zł ? ;-)

   Usuń
  3. Oczywiście. Ponadto nie ma konieczności posiadania tych 5K - wystarczy np. 1K wpłacane 5 razy.

   Usuń
 5. A czy program poleceń tu działa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Konto można było polecać do 31.08.2017 oraz pula nagród wynosiła jedynie 500 sztuk.

   Usuń
  3. W komentarzu podlinkowałem zły wpis. Usunąłem więc i jeszcze raz:

   Program poleceń Citibanku (opisywany tutaj) dla poleconego oznacza udział w promocji z premiami do 400 zł za otwarcie konta Citi Priority. Nie łączy się więc z możliwością udziału w wyżej opisywanej promocji z premiami do 700 zł.

   Usuń
  4. Konto w Citibanku polecać może osoba, która posiada konto osobiste i/lub główną kartę kredytową w tym banku (wystarczy jeden z tych produktów). Poleconym może być zaś osoba, która nie posiada i co najmniej od 30.06.2016 r. nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku.
   -----
   Dość proste - zakładam więc najpierw konto i wtedy mogę kogoś polecić :)

   Usuń
  5. Możesz założyć konto w powyższej promocji (700 zł) i dalej stać się polecającym (zyskując 100 zł za polecenie). Pytanie tylko czy polecający będzie zadowolony z premii 400 zł gdy na wyciągnięcie ręki ma 700 zł ;)

   Nawet jeśli chodzi o polecenie w rodzinie (ściślej: w jednym gospodarstwie domowym) to 700 zł + 100 zł + 400 zł < 700 zł + 700 zł

   Usuń
 6. Złotówa, piszesz że w przypadku warunku II z łącznym wpływem 5K miesięcznie, do wymaganej sumy wpływów nie zaliczą się wpływy z kont prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych.

  Czyli przesłanie przelewu żonie na jej konto Priority z mojego konta Priority nie (ani odwrotnie) będzie się zaliczać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musi być z konta w innym banku (przy czym wtedy już nie ma znaczenia czy przelew będzie z konta Twej żony czy z Twego konta).

   Usuń
  2. Dzięki. Jak widać co bank to obyczaj, bo np. w Credit Agricole dokładnie takie przelewy są zaliczane do miesięcznej sumy wpływów zwalniającej z opłaty za konto.

   Usuń
 7. Dobrze że promocja do 31 stycznia 2018 roku, bo miałem KK w kwietniu 2015 roku. Teraz promocje z KK są wykluczeni ludzie 2015 roku może na początku 2018 roku przesunie się to wykluczenie na 2016 rok i załapie się na promocję z KK i tym kontem, bo szkoda samego konta zakładać i kk bez promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby w styczniu przesunęli tę datę karencji bo też czekam na to niecierpliwie.

   Usuń
  2. raczej bym nie liczył, że o północy z 31.12 na 01.01 zmienią zapis w regulaminie...

   Usuń
 8. Czy są jakieś wykluczone kody MCC czy można płacić wszędzie i za wszystko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja robię opłaty przez sprytnego billa z tego konta szkoła mieszkanie prąd i mam zwroty 50 zł to znaczy mówię o poprzednich promocjach tego konta więc nie ma żadnych wykluczeń.

   Usuń
  2. To, że tak było w poprzednich promocjach nie wnosi tutaj do tematu zbyt wiele :)

   Usuń
  3. @Anonimowy 13 października 2017 09:37, wnosi wiele, bo warunki w tym zakresie nie uległy zmianie.

   Usuń
 9. Czy dobrze rozumie regulamin i nie ma żadnych wykluczeń za płatności internetowe.Czyli mogę przez stronę "Moje Płatności"po opłacać czynsz i wodę na sumę 1000 miesięcznie i otrzymam zwrot w wysokości 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być wszystko. Dowolne punkty handlowo-usługowe i w internecie.

   Usuń
 10. Hej. Czy do cashback 5% zaliczają się też płatności kartą kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności muszą być wykonywane kartą wydaną do konta.

   Usuń
 11. Czy w miesiącu otwarcia konta też muszę spełnić warunki zwolnienia z opłaty za konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uczestniczyłem w poprzedniej edycji z premią 400 zł. Przez p-wszy niepełny miesiąc konto jest darmowe.

   Usuń
 12. Czy limit kredytowy w koncie jest bezpłatny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie banku jest info że za pierwszy rok korzystania z linii kredytowej prowizja wynosi 0 zł :)

   Usuń
  2. @Bartek Szymański, 12 października 2017, 20:58

   Skąd ta wiadomość? Być może pierwszy rok jest darmowy w przypadku gdy używa się go kilka lat?

   Usuń
  3. Tabela opłat i prowizji. Pozycja 10.1.

   Usuń
  4. Pytanie czy ten pierwszy rok jest darmowy bezwarunkowo czy jedynie w przypadku gdy korzysta się linii kredytowej dłużej, np. 5 lat.

   Usuń
  5. Tak, pierwszy rok jest darmowy bezwarunkowo, jednak do przyznawanie limitu używane są identyczne kryteria jak i do KK.

   Usuń
  6. Anonimowy13 października 2017 09:33 pytanie na poziomie: czy do pierwszej klasy pójdę na początku szkoły czy w piątej klasie?

   Usuń
  7. Jest alternatywa dla limitu. Karta z nagrodą i z krótszą karencją:
   http://bankobranie.blogspot.com/2017/10/rabat-200-zl-do-rtv-euro-agd-za-karte-citibanku.html

   Usuń
 13. Pod formularzem są 3 okienka do odhaczenia. Które są obowiązkowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strona wymaga zaznaczenia wszystkich (bez ich zaznaczenia nie da się wysłać formularza).

   Usuń
 14. Złotówa, pozwolę sobie zauważyć, ze warunki zwolnienia z 30 zł opłaty miesięcznej za konto są nieco inne niż te podane w Twoim opisie, a mianowicie:

  - utrzymuj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach), lub
  - zasilaj konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie ORAZ posiadaj min. jeden wybrany produkt kredytowy (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

  Dla ludzi nie kwalifikujących się na KK sprawy się tutaj nieco komplikują, czyż nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co w praktyce sprawia jednak, że warunki z promocji (I lub II) pokrywają się z tymi z tabeli opłat i prowizji. Oczywiście, że jeśli ktoś nie ma karty kredytowej (lub innego produktu kredytowego) to ten warunek I jest bardziej wyśrubowany (w tej edycji promocji dla uczestników nie ma bowiem jakiejś specjalnej lokaty).

   Usuń
  2. Dla ludzi nie kwalifikujących się na KK sprawy się raczej mocno komplikują, gdyż najpewniej nie zostanie im przyznany limit linii kredytowej. Zostają wtedy jedynie bardzo liche lokaty :)

   Usuń
 15. Przyłączam się do powyższego pytania. Ile kosztuje limit kredytowy w koncie? Może ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bankowo się o to zapytam gdy oddzwoni do mnie ich 'konsultant' - kto pyta nie błądzi :)

   Usuń
 16. Ciekawe ile kosztuje trzymanie 30K na koncie z odsetkami w wysokości jedynie 0,8% w stosunku do konta dającego np. 2,7% - naprawdę niewiele :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tylko niecałe 40 zeta miesięcznie :)

   Usuń
  2. ok. 38 zł. Ale precyzyjniej to tu masz 20k na 1,5% i 10k na 0,8% więc ok. 28 zł różnica vs 30k na 2,7%.

   Usuń
  3. Niby tak, ale KO kosztuje 15 zł miesięcznie gdy nie zapewni się 3 tys. zł wpływów z wynagrodzenia

   Usuń
  4. Ale wystarczy własny przelew z tytułem "wynagrodzenie". I będzie darmowe.

   Usuń
  5. @Anonimowy 12 października 2017 23:03

   Nawet w najkorzystniejszym przypadku gdyby opłaty 15 zł miesięcznie za konto nie było, to jest to jednak 28 zł w plecy co daje przez okres 9 m-cy ponad 250 zeta!

   Usuń
 17. Nie mam jeszcze karty kredytowej i konta w Citi wiec chyba powinienem zacząc od założenia KK a potem konta Citi Priority tak? I teraz jak zrobie to w Październiku to czy już w Październiku muszę mieć wpływ na konto 5 tyś czy dopiero od Listopada?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej zacząć od karty kredytowej. Jeśli ją dostaniesz to będziesz wiedzieć, że w promocji konta spełnisz warunek II. W przypadku odmowy przyznania karty wtedy zostanie do spełnienia warunek nr I (uznasz czy chcesz i czy jesteś w stanie go spełnić). W miesiącu otwarcia konta nie trzeba spełniać warunków zwalniających z opłaty.

   Usuń
  2. I jeszcze uzupełnię. W rozmowie telefonicznej przy okazji wyrabiania karty może się pojawić propozycja otwarcia konta (standardowo konsultanci próbują coś dodać, by klient skorzystał nie tylko z karty). Pamiętaj jednak by wniosek o konto w promocji złożyć przez stronę promocji.

   Usuń
  3. A czy wniosek o przyznanie tej darmowej linii kredytowej można złożyć jednocześnie z kontem?

   Usuń
  4. @Anonimowy, 13 października 2017, 09:42

   Nie. Najpierw należy założyć konto, a dopiero później można złożyć wniosek o limit linii kredytowej. Niestety można to zrobić jedynie w oddziale.

   Wart dodać, że w przypadku nieprzyznania zostaje się z dość drogim kontem :)

   Usuń
 18. Jeśli trzeba zrobić łączne wpływy na 5tyś,to znaczy że mogę przelać tysiąc, odesłać do innego banku, i tak 5 razy?

  OdpowiedzUsuń
 19. Jak wygląda zamykanie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypowiedzenie można złożyć przez bankowość internetową lub infolinię.

   Usuń
 20. Witam! Interesuje mnie kwestia moneybacku w tej promocji. Jak założę konto i dostane do konta kartę płatniczą, jak to zrobić, żeby dostać za płatności za czynsz lub prąd? Obawiam się, że moje wydatki "sklepowe" nie przekroczą kwoty 1000zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. normalnie zamiast płacić gotówką lub przelewem za rachunki zapłać kartą za prąd, gaz, tv, net i telefon można bez problemu za czynsz już nie koniecznie ;)

   Usuń
  2. Też się nad tym zastanawiałam i skoro nie ma żadnych wyłączeń to myślę, że można zapłacić czynsz kartą np. poprzez stronę Moje Płatności i w moim przypadku jedną płatnością (bo czynsz mam na ponad 1000zł) spełniam warunki pełnego moneybacku. Tak przynajmniej mi się wydaje ;)

   Usuń
  3. Za czynsz na poczcie można płacić kartą, 3,40 prowizja, w żabce chyba też i na stronie moje płatności, tylko trzeba zweryfikować konto spóldzielni. Na bm.pl, tylko tam spłdzielnia musi mieć ebok, a takich spóldzilni jest niewiele, za to nie ma prowizji

   Usuń
  4. Było o tym już wielokrotnie w komentarzach. Polecam przejrzeć inne wpisy i proponuję zakończyć wątek. Pieniądze lubią ciszę.

   Usuń
  5. Płacenie rachunku w Żabce kosztuje 1,89 zł ... na czym polega weryfikacja konta spółdzielni na stronie Moje Płatności?

   Usuń
  6. Trzeba im wysłać np. zdjęcie książeczki opłat spółdzielni, z tego co wiem dzwonią do spółdzielni i sprawdzają.

   Usuń
  7. A jakie są za to opłaty? Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś robił to za darmo.

   Usuń
  8. Prowizja w moje płatności.pl 97 gr, żabka 1,89, poczta 3,40

   Usuń
  9. Na na bm.pl jest bez prowizji tylko, żeby zapłacić kartą, firma na konto, której płacimy musi mieć ebok, na ich stronie jest lista tych firm

   Usuń
 21. Złotówa ...z opłaty zwalnia wpływ 5 tys zł i limit kredytowy w koncie.Proszę jeśli masz możliwość o więcej info...jaki koszt takiego limitu? Czy tylko przyznany też zwalnia z opłaty czy też trzeba z niego korzystać?
  Może to pomoże tym co nie mają kk i nie łapią się na bonusowe wyrobienie. Dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tabeli opłat i prowizji wynika (o czym wyżej pisał @Bartek), że w p-wszym roku nie ma prowizji za przyznanie limitu, co oznacza brak kosztów (włącznie z brakiem odsetek) w przypadku niewykorzystywania środków z tego limitu. I raczej trudno o wymóg korzystania z takiego limitu, bo tak samo jak karta kredytowa jest on zabezpieczeniem w razie potrzeby. A dla promocji z 700 zł za konto (w zakresie wariantu II) liczy się posiadanie produktu (a czy ktoś z niego korzysta czy nie to już nie gra roli).

   Usuń
  2. Złotówa, powiedzmy sobie szczerze - ktoś, kto nie kwalifikuje się na kartę kredytową ma niemal zerowe szanse na otrzymanie limitu kredytowego.

   Na dodatek wniosek taki składa się tylko i wyłącznie (!) w oddziale już po założeniu konta. W przypadku odmowy na wniosek o limit zostaje się z kontem, które kosztuje 30 zł miesięcznie!

   Usuń
  3. Jednak @Anonimowy 13 października 2017 10:37 pisał o tych "co nie mają kk i nie łapią się na bonusowe wyrobienie", co nie oznacza, że wcale karty kredytowej nie dostaną. Kluczowe jest określenie "bonusowe". Może by i kartę teraz dostali, ale nie chcą tracić karencji (gdy z karty zrezygnowali np. w ub.r.). W przypadku takich klientów jest to więc dobra strategia, by teraz wyrobić sobie limit kredytowy (dla potrzeb spełnienia warunku II w promocji konta).

   Usuń
  4. Aj aja nie chciałem zakładać konta bo właśnie karencji mi szkoda marnować kk ale więc mogę założyć konto wziąć limit i w ten sposób spełnić bezpłatność konta oraz załapać się na 700 zł bez kosztów ?
   Dobrze to rozumiem że bez kk też idzie to wszystko ogarnąć mając limit w koncie i przelewając 5000 zł ?

   Usuń
  5. Dokładnie tak może zrobić. Jak pewnie wielu zrobi którzy mieli niedawno karty, zrezygnowali i nie chcą wyrabiać znów bo karencja. Limit jest na to idealnym rozwiązaniem.

   Usuń
 22. przejrzałem wpisy i mam jedną radę - ludzie nauczcie się czytać ze zrozumieniem

  OdpowiedzUsuń
 23. Ciekawi mnie jedno. Czy jest taka możliwość, że dysponuje kwotą 1.000zł. Przelewam z konta np. ING na konto Citi 1.000zł, następnie z Citi do ING 1.000zł i znów z ING do Citi 1.000zł i tak łącznie 5 razy w jedną stronę i 5 razy w drugą stronę (razem 10 przelewów). Czy w takim przypadku też spełnię warunki promocji osiągnij wpływ na łączną kwotę 5.000zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymagane są "wpływy w łącznej wysokości min. 5 000 zł" przez cały miesiąc, więc może być wiele wpływów nawet w tej samej kwocie, powtarzających się. Ważne by łącznie w miesiącu odnotowano ich na sumę min. 5 000 zł (Co nie znaczy, że w jakimkolwiek momencie musi znaleźć się na koncie taka kwota. Nie musi). Przelewając 5 razy po 1 000 zł spełnisz warunek :)

   Usuń
 24. Czyli jeśli dobrze rozumiem można zdobyć 1100 zł. Ale trzeba mieć te 30000 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, bo jeśli piszesz o 1 100 zł to zapewne masz na myśli 400 zł (z promocji karty kredytowej) i 700 zł (w promocji z kontem). Wtedy z automatu (dzięki produktowi kredytowemu jakim jest karta kredytowa) możesz spełniać warunek II w promocji konta. W takiej sytuacji wystarczy już tylko zapewnienie wpływów co miesiąc na sumę min. 5 000 zł. Nie będzie potrzeby utrzymywania salda 30 000 zł (bo to warunek I, a wystarczy spełnić tylko jeden z nich).

   Usuń
 25. Złotówo, a czy Ty weźmiesz udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo bym chciał, ale i żona, i ja braliśmy udział w promocjach z premią do 400 zł :(

   Usuń
 26. Ja to już aby nie pogubić sie w tych promocjach, co wam tez radzę, stworzyłem tabelkę :) żeby wszystko zapamiętać : moneyback TMobile - Toyota 50+100 w grudniu - Alior bon 100 - BGŻ 100 w grudniu + moneyback - i teraz Citi do sierpnia 2018 :) a jakie są wasze sposoby na ogarnięcie aktywnych kont i promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy13 października 2017 19:35 , oczywiście tabelka :-) Trzeba konsekwentnie pilnować terminów.

   Usuń
  2. Ja to mam tak napisane formuły w excel że sam przelicza kiedy spełniam warunki danego banku, pokazuje stan konta w danym banku zmienia kolory komórka gdy warunki płatności w danym banku są spełnione. Przy kilkunastu kontach moje i żony bym się bez tego pogubił. Jedynym moim zadaniem jest tylko wklepywanie wydatków w odpowiednie komórki przypisane do każdego banku osobno. I zawsze jak trzeba wydać 500 zł czy 1250 czy inną kwotę to zazwyczaj wydaję max 1 zł więcej niż trzeba i komórka zmienia kolor na zielony i taka karta ląduje w szufladzie. Tak jest po prostu łatwo i nie można zrobić pomyłki bo już na pierwszy rzut oka widać po kolorach komórek że coś jest do zrobienia w danym banku. Stan konta co do grosza musi się zgadzać z kwota w excelu jeśli nie to na 99,99% jest pomyłka banku i można pisać reklamację. Polecam taki sposób prowadzenia kilkunastu kont bo inaczej się można pogubić.
   Na początku dużo czasu poświęcać musiałem na to a teraz to 5 minut dziennie max. Jedynie początek miesiąca schodzi ok 30 do 45 minut ale wtedy zostawiam kopie pliku za dany miesiąc przenoszą do osobnego katalogu tytułując jaka rok i miesiąc aby w przyszłości mieć wgląd jak by była potrzeba pisania reklamacji a czysty plik to znaczy bez wydatków i początkowym saldem rachunków zostawiam i tak co miesiąc. Moim zdaniem fajny sposób i łatwy.

   Usuń
  3. Fajnie to wykombinowałeś.Dla mnie exel to czarna magia,tym bardziej podziwiam włożony trud

   Usuń
  4. Prześlesz taki plik do wglądu - oczywiście bez Twoich danych ... ?

   Usuń
  5. Mogę podesłać tylko gdzie ? Zrobię taki podstawowy plik tylko wstawić dane. I ewentualnie modyfikować dla swoich potrzeb. Ale w przyszłym tygodniu.

   Usuń
  6. Ten temat też bardzo mnie zainteresował.Chętnie bym zobaczył taką tabele

   Usuń
  7. Myślę, że w tym miejscu mógł się zrodzić ciekawy pomysł... na wpis o sposobach zarządzania promocjami/kartami/kontami itd. Taka tabela w Excelu może być jednym z wątków. @Anonimowy 13 października 2017 22:01 napisz proszę maila (bankobranie@gmail.com).

   Usuń
  8. To prawda, Złotówa - mógł się narodzić :)

   Usuń
  9. ja poproszę na [adres usunięty - edyt. Mr. Złotówa] P.S. Mr Złotówa - można by zorganizować jakieś miejsce żeby każdy mógł pobrać, zmodyfikować, rozbudować taki plik... Co o tym myślicie ?

   Usuń
  10. Jestem jak najbardziej za! :) Liczę na mail od Anonimowego piszącego o swym Excelu. Jeśli ktoś ma inne triki na zarządzanie promocjami, kartami i kontami (nawet jeśli to jest tabela czy rozpiska na najzwyklejszej kartce) to proszę o maile (bankobranie@gmail.com). Mogę wszystko zebrać, opisać i przedstawić do wglądu wszystkich :)

   PS. Usunąłem adres mailowy z powyższego komentarza (zgodnie z Zasadami komentowania), bo nigdy nie wiem czy ktoś komuś psikusa zrobić nie chce.

   Usuń
  11. @Anonimowy14 października 2017 19:33 , zgadzam się z Tobą. Z góry dzięki za taki plik.

   Usuń
  12. @Anonimowy, 14 października 2017, 19:33 - można by zorganizować jakieś miejsce żeby każdy mógł pobrać, zmodyfikować, rozbudować taki plik

   A ja do tej pory używałem kawałka papieru i ołówka, a teraz arkusz wszystko sam za mnie policzy ... to świetny pomysł - popieram!

   Usuń
  13. To i ja bardzo proszę o tabelkę. Mr. Złotówka proszę, będę śledziła z niecierpliwością blog.

   Usuń
  14. Co prawda arkusz kalkulacyjny w Excel (tzw. spreadsheet) to nie tabelka, ale jestem bardzo ciekaw jak to wyjdzie :)

   Usuń
  15. No właśnie ... coś nowego w tym temacie?

   Usuń
  16. Plik Excela dostałem, są też inne maile w temacie. Liczę jednak jeszcze na jakieś :)

   Usuń
  17. Oby jak najszybciej, bo ja wciąż używam kawałka papieru i ołówka i nie mogę się wręcz doczekać na tą tabelkę!

   Usuń
  18. Złotówa, masz jakieś nowe wieści o tabelce?

   Usuń
  19. Dzisiejszy dzień nie pozwolił na nic w tym temacie (opublikowałem 5 wpisów, a jeszcze 1 jest w zanadrzu). Planuję powszechniej (aniżeli tu w komentarzach) ogłosić prośbę o podzielenie się sposobami zarządzania bankobraniem, by wszystko zebrać razem i opublikować wpis na ten temat.

   Usuń
  20. Może jutrzejszy dzień będzie łaskawszy?

   NB. Kiedyś deklarowałeś, że poświęcasz temu blogowi jedynie 15 min. dziennie i ja naiwny w to uwierzyłem!

   Usuń
  21. Pisałem o problemie rozdzielenia czasu poświęconego na blogowanie i tego, który poświęcam prywatnemu bankobraniu. Wyliczałem czas na to drugie (mowa była o kilku godzinach miesięcznie, co - jak podzieliłeś - daje ok. 15 minut dziennie poświęconych zarządzaniu kontami bankowymi, weryfikowaniu warunków itp.). Blog to odrębny temat. "Trochę" bardziej czasochłonny ;)

   Usuń
 27. Mamy tu napisane: Bonus otrzymasz za spełnienie jednego z poniższych warunków najpóźniej do "końca drugiego miesiąca" kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. Czyli z tego co rozumiem musimy JEDNORAZOWO przelać te 5000zł ? Nie trzeba zapewniać wpłaty 5k co miesiąc tylko jednorazowo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie by było ale nie łudz się tu chodzi o comiesięczne zaksięgowanie 5K

   Usuń
  2. Co miesiąc. By nie było opłaty i dla zdobycia premii 150 zł na końcu.

   Usuń
 28. Nie można się dziwić, że oprocentowanie lokat w tym banku jest tak niskie, gdyż oni z samych opłat interchange pobieranych z tytułu obrotu ich kartami zbijają najpewniej wystarczająco i na dodatek mają sporo dużych klientów z kategorii tych o obrocie 15M+

  OdpowiedzUsuń
 29. Dzień dobry,
  Czy odebrał już ktoś od kuriera dokumenty niezbędna do wyrobienia kk i przekazał mu kopię dowodu. Do mnie kurier mimo upływu 4 dni roboczych (w info od banku mowa jest o 3 dniach roboczych) wciąz nie dojechał. A chciałbym jaknajszybciej wyrobić kk (wyeby zrobić 3x5 transakcji do odbioru telefonu) i żeby móc zawnioskować o konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie decyzja była w poniedziałek, a kurier w piątek. Więc pewnie u Ciebie odezwie się po weekendzie.

   Usuń
 30. A czy jak zadzwoni konsultant z banku i będę wnioskować o konto czy od razu można wnioskować o linię kredytową ? Jak to najlepiej załatwić nie chce KK bo szkoda mi karencji ale linię. Ktoś już to przerabiał ? Czy na początku rachunek otworzyć a następnie wnioskować o linię czy od razu w jednej rozmowie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek o LK tylko w oddziale do już uprzednio założonego konta.

   Usuń
  2. Czy ktoś zna ich kryteria przyznawania tego limitu kredytowego? Do najbliższego oddziału Handlowego mam ponad 100 km.

   Usuń
  3. Też mm prawie 100 km i nie wiem czy idzie to załatwić na 1 spotkaniu w oddziale aby nie krążyć. Ktoś już to przerabiał jak wygląda uruchomienie linii kredytowej ?

   Usuń
  4. wniosek o linię kredytową można złożyć online
   https://www.online.citibank.pl/pozyczki-i-kredyty/linia-kredytowa.html

   Usuń
  5. Żeby złożyć wniosek wcześniej trzeba założyć konto.

   Usuń
  6. To czemu ktoś pisze że po linię trzeba oddział odwiedzać ?
   Jak to w końcu jest. Czy jak już będzie konto to złożę wniosek ze strony i załatwię wszystko na odległość czy jednak będzie potrzebna wizyta w oddziale. Mało tych oddziałów w Polsce ten bank ma czy aby na pewno trzeba ich odwiedzać przecież ludzie nie będą jeździć po 100 km lub więcej dla linii kredytowej a KK kurierem załatwiają. Mam ktoś wiarygodne informacje jak to jest czy tylko mu się wydaje że trzeba oddział odwiedzać ?

   Usuń
  7. Ja rozmawiałem z konsultantem i wygląda to tak że jak ktoś ma konto w Citi to może w zakładce KONTAKT napisać że chce zawnioskować o limit kredytowy. Wtedy oddzwoni konsultant, przyjmie wniosek i wszystko może odbyć się zdalnie. Zaświadczenie lub wyciąg będzie trzeba podesłać mailem a umowę zawrze się przez bankowość. Czyli wynika z tego że da się załatwić bez wizyty w oddziale.

   Usuń
  8. Ciekawe co się stanie gdy ktoś ma już założone konto, a jego wniosek o limit zostanie odrzucony?

   Usuń
  9. Kluczowym elementem wniosku o przyznanie limitu kredytowego jest przedstawienie zaświadczenia o dochodach jak również o okresie zatrudnienia, etc. Warto wspomnieć też o historii w BIK.

   Usuń
  10. Anonimowy16 października 2017 09:35 wybór będzie prosty. Albo spełnić warunek nr 1 (z 30k salda) albo jak ktoś nie może to skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy o konto w ciągu 14 dni

   Usuń
 31. Kryteria podobne do kryteriów przyznawania karty kredytowej. No może troszkę łagodniejsze. Podstawa do dokument o dochodach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy są one jawne i są gdzieś do wglądu? Jechać 100 km po to tylko, żeby jakiś 'konsultant' przeczytał jakiś dokument, który być może jest dostępny w sieci.

   Usuń
 32. Rejestrowałem się do promocji w piątek ok. 13:00 - do tej pory nie dzwonili do mnie. Miał ktoś już kontakt od nich w sprawie udziału w promocji? Jeśli tak, to z jakiego numeru dzwonili?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałem telefon w piątek i chciałem umówić na inny termin.Dzwonią tylko w dni robocze. Numer kier. 22.

   Usuń
  2. Tak, to dział przyjmowania wniosków Handlowego w Warszawie.

   Usuń
  3. Już telefon był. Konto otwarte.

   Usuń
  4. Dzwonili dzisiaj, ale nie odebrałam. Czekam na kontakt...

   Usuń
  5. Mam. Dzisiaj kontakt i dokumenty na panelu online. Bo KK już mam od jakiegoś czasu :)

   Usuń
 33. W czwartek zgłoszenie, w piątek nieodebrany telefon. Ale dziś już się udało. Mam już KK Citi. Rozumiem że akceptacja w bankowości to już wszystko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. To jest w zasadzie promocja dla ludzi z ich kartą kredytową.

   Usuń
 34. Mam dodatkową KK do karty głównej małżonka. Czy spełniam warunki posiadania produktu kredytowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałem o to na infolinii. W takiej sytuacji musi być główna karta kredytowa na Ciebie. Dodatkowa odpada.

   Usuń
 35. W sobote wysłany wniosek do dzisiaj brak telefonu, czy oni wybierają losowo albo wróżą do kogo mają zadzwonić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwonią do wszystkich, ale z tego co mi wiadomo to w chwili obecnej promocje Citibanku (zarówno te dot. konta, jak i kart) cieszą się olbrzymim zainteresowaniem i ten czas wyczekiwania na kontakt z banku może być wydłużony.

   Usuń
  2. Powodem tego stanu jest totalnie antyczny system składania wniosków!

   Usuń
  3. Nie pisz, ze do wszystkich, bo my juz czekamy kilkanascie dni i zero kontaktu z City zarowno do kk jak i konta ror z kd.

   Chyba, ze do kd liczba 2000 kont została wyczerpana.

   Usuń
 36. u mnie tez wszystko ok przelew zrobiony do konca listopada pierwsza 100 ma byc na koncie :)

  OdpowiedzUsuń
 37. ile czasu trwa rozliczanie platnosci karta kredytowa w citi od zakupu do ksiegowania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są sytuacja że 4 do 5 dni.

   Usuń
  2. Rozliczenie jako zaksięgowanie płatności?

   Usuń
  3. W Citi akurat robią to bardzo szybko. Najczęściej następnego dnia, rzadziej w 2 dni. Tylko gdy płatność jest w piątek lub sobotę to czeka do poniedziałku.

   Usuń
  4. U mnie na kredytowej płatności też są rozliczane zazwyczaj w 1-2 dni więc wychodzi na to że dla moneybacku można spokojnie płacić kartą do 28-29-go dnia miesiąca by rozliczenie nastąpiło jeszcze w tym samym miesiącu.

   Usuń
  5. To zależy jaka karta i gdzie była robiona płatność. Zazwyczaj to kilka dni, ale nie dłużej niż tydzień.

   Usuń
  6. Zależy jaka karta? A ile znowu rodzajów kart wydaje Handlowy?

   Usuń
  7. Sądząc chociażby po ilości promocji, to wydają sporo kart. Problem w tym, że na niezbyt długo :)

   Usuń
 38. a opłata za kartę jest 8 zł czy 0zł ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłata miesięczna za kartę do konta to 0 zł (bez warunków).

   Usuń
 39. Z informacji uzyskanych z banku wynika, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem promocjami Citibanku, w chwili obecnej wydłużył się czas oczekiwania na kontakt ze strony konsultanta. Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego pojawia się już informacja o 5 dniach roboczych.

  OdpowiedzUsuń
 40. Mr Zlotowa czy mozesz sie dowiedziec ile jeszcze zostalo z puli 2000,czy raczej nie,musze czekac na KK i dopiero otworze konto Czytalem o zaapisywaniu w exelu ja stosuje aplikacje moje wydatki i jest super

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konkretnych liczb bank niestety nie poda. Promocja cieszy się dużą popularnością (o wiele większą niż wcześniejsze promocje z premią 400 zł - co zrozumiałe), ale uważam, że możesz być dobrej myśli. Wyrób kartę, a później na spokojnie otwórz konto.

   Usuń
 41. Dzisiaj oddzwonili. Pani z Banku informowała, że pierwszy m-c jest darmowy, bezwarunkowo, ale można już wykonać przelewy, aby dostać pierwszą premię (czyli to 100zł). Oczywiście premie byłaby wypłacona już/dopiero w listopadzie.
  Dobrze ją zrozumiałam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej tak, ale ja bym się upewniła jeszcze raz na infolinii.

   Usuń
  2. BMMA dobrze zrozumiałaś. Trzeba to zrobić "do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta" więc może być w tym miesiącu niepełnym (miesiącu otwarcia konta) lub w miesiącu kolejnym.

   Usuń
 42. Czy ten jeden przelew ktory trzeba zrobic aby otrzyac premie za lojalnosc to moze byc np zwrotny przelew tych 5 kola czy musi byc platnosc np za telefon.

  OdpowiedzUsuń
 43. Złotówa, czy do obrotu liczą się transakcje wykonane i zaksięgowane kartą w danym miesiącu czy też tylko zaksięgowane ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moneyback ma być naliczany od transakcji wykonanych i zaksięgowanych w tym samym miesiącu.

   Usuń
 44. Witam czy wam też podczas zakładania konta konsultant doradził aby pierwszy wpływ na konto w wysokości 5000zł był zatytułowany "wynagrodzenie" ?

  OdpowiedzUsuń
 45. nie wprowadzajcie ludzi w błąd ! wniosek na limit w koncie(kredytowy) można złożyc tylko i wyłącznie w oddziale banku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy kto miał już do czynienia z Handlowym dobrze o tym wie. Limit jest trudniej dostać niż kartę kredytową i dlatego wnioski składa się osobiście podobnie jak i o pożyczkę - to nie jest bank internetowy, a raczej służący w Polsce głównie przedsiębiorcom!

   Usuń
  2. Wniosek można także złożyć na stronie banku:
   https://www.online.citibank.pl/pozyczki-i-kredyty/linia-kredytowa.html

   Usuń
 46. Dzisiaj dzwoniłem z pytaniem o linię kredytową na infolinię i otrzymałem bardzo dziwną informację - rzekomo warunkiem przyznania linii są wpływy wynagrodzenia na konto osobiste przez minimum 3 miesiące. czy ktoś uruchomił limit i spotkał się z takimi wyśrubowanymi wymaganiami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ktoś ma wpływy wynagrodzenia na konto w Citi przez 3 miesiące to ma uproszczoną procedurę bo nie musi składać dokumentów jak przy karcie kredytowej. Ale jak nie masz wpływów to wtedy zaświadczenie od pracodawcy/ wyciąg z konta w innym bank/ PIT.

   Usuń
 47. Złotówa rozwiej moje wątpliwości, czy po założeniu konta jak to zwykle u Citi trzeba wypowiedzieć od razu usługę citi phone czy może jest ona włączana domyślnie jedynie do kart citi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku konta Citi Priority usługa CitiPhone jest za 0 zł.

   Usuń
 48. mam pytanie dotyczące moneyback ...czy znasz metodę albo aplikację ( najlepiej bezprowizyjną ) do płatności kartą za rachunki np. gaz , prąd , czynsz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co to jest aplikacja do płatności kartą za rachunki?

   Usuń
  2. Aplikacja to oprogramowanie dla urządzeń przenośnych.

   Usuń
 49. bardzo dziwny bank, kontakt zwrotny telefoniczny był uzgadniany na konkretne godzinę i oczywiście nikt się nie odezwał.

  OdpowiedzUsuń
 50. W warunkach oferty pkt5 jest taki podpunkt b) :
  b)
  nie później niż do dnia 28 lutego 2018 r. zawrą z Bankiem Umowę Produktów Depozytowych („Umowa Depozytowa”) i aktywują Konto,

  Punkt 5 jest opisem warunków otrzymania nagród w promocji, czyli aby otrzymać nagrody trzeba oprócz wpływów,przelewów i karty kredytowej założyć lokatę ? Tak by z tego wynikało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. To jest taka ogólna nazwa umowy ramowej.

   Usuń
 51. To jak, udało się komuś uruchomić linię kredytową? Konto już aktywne (przyszła wiadomość) ale nie mam jeszcze karty, więc zbliża się pora na wizytę w oddziale po kredyt. Jeśli to prawda o 3 msc wpływów aby dostać linię pozostaje chyba wziąć zwykłą pożyczkę gotówkową na minimalną kwotę np 500 zł / 12 mscy.
  Tak czy siak z uwagi na niestety posuchę w zdradzaniu informacji wśród czytelników bloga ja po przejściu całej procedury zapewne opiszę co udało się załatwić a co nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i jak tam linia kredytowa?

   Usuń
  2. Na razie nic nie załatwiłem, tzn. wysłałem jedno zgłoszenie z konta i cisza, po dwóch dniach zadzwoniłem na infolinię, osoba obsługująca na zapytanie o linię kredytową odpowiedziała że nie ma problemu, w jaki sposób chcę udokumentować dochody czy zaświadczenie od pracodawcy czy 3 ost wyciągi z konta z wpływem wynagrodzenia (oczywiście wybrałem wyciągi bo czas ich uzyskania to 5 min), po czym poinformowała mnie że złożyła wstępny wniosek i ktoś się ze mną skontaktuje. Zdaje się w piątek to było. Przeczekam tydzień i jak się nie odezwą ruszam do oddziału, czas jest do końca miesiąca.

   Usuń
  3. A podobno idzie to załatwić be fatygowania się do oddziału Handlowego. Dla mnie to aż ponad 100 km w jedną stronę!

   Usuń
 52. Zawnioskowałam o otwarcie konta 20 października.. i nadal nic, żadnego telefonu z banku.. dzwonić na infolinię ? ktoś ma taki przypadek ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyślij formularz jeszcze raz. U mnie zadziałało i oddzwonili następnego dnia.

   Usuń
 53. Wczoraj był u mnie kurier z umową o kartę. Czy z umową o konto będzie przyjeżdżał jeszcze raz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zatwierdzisz w bankowości internetowej.

   Usuń
 54. Pomocy! Popełniłam błąd i podczas rozmowy z konsultantem od razu założyłam konto Citi Priority bez zarejestrowania się na stronie promocji. Kartę aktywowałam, pieniądze na konto przelałam. I co teraz? Czy 100 zł i dodatkowe bonusy mnie ominą? Czy też mogę coś jeszcze zrobić? Zrezygnować z konta i ponownie o nie wnioskować? Pewnie nie. Poradźcie coś proszę. MR Złotówa w Panu jedyna nadzieja....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poza wnioskiem na stronie promocji do udziału w akcji ten wniosek telefoniczny też powinien zakwalifikować. Ale dla spokoju skontaktuj się z infolinią i poproś o weryfikację czy bierzesz udział albo wyślij zapytanie w bankowości internetowej.

   Usuń
  2. Dziękuję :-) Tak zrobię :-)

   Usuń
 55. Dziś wpadła stówka za p-wszy warunek spełniony w październiku. Konto założyłem 20.10., a wpływ 5k zapewniłem 31.10.

  OdpowiedzUsuń
 56. moja żona również dostała 100 złotych, dziwne, ale niestety ja jeszcze nie dostałem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jakieś różnice były? Może z innego konta przelew albo tytuł przelewu inny? Bo mnie konsultant powiedział że jeśli w tytule wpiszę "wynagrodzenie" to szybciej dostanę premię. I może to przez to jeszcze nie masz?

   Usuń
 57. Potwierdzam! 100 zł jest i u mnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziki za info. Nie sprawdzałem, nawet nie spodziewałem się że tak szybko będzie. Ale faktycznie jest. 100 zł już wypłacili i u mnie też wczoraj.

   Usuń
 58. Czy zwrot jest też za transakcje kartą podpiętą do subkonta walutowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko na karcie do konta złotówkowego.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...