Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3,5% na koncie oszczędnościowym dla obecnych klientów Orange Finanse

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

19.10.2017

3,5% na koncie oszczędnościowym dla obecnych klientów Orange Finanse

Promocyjna stawka jest sporym zaskoczeniem, bo poza powitalną ofertą o dobre oprocentowanie w Orange Finanse było trudno.

Konto oszczędnościowe 3,5% dla obecnych klientów Orange Finanse
Bank, który nie słynie z wysokiego (a nawet średniego) oprocentowania lokat czy konta oszczędnościowego postanowił jednak zaproponować oprocentowanie aż 3,5% w skali roku dla obecnych klientów. Aczkolwiek tylko dla kwoty do 10 000 zł.

Z promocji "Wysoki Zysk z Oszczędności w Orange Finanse 2017 r" skorzystać mogą posiadacze konta osobistego w Orange Finanse, którzy w okresie promocji (najpóźniej do 31.12.2017 r.) złożą dedykowany wniosek o konto oszczędnościowe (ma on być udostępniony w bankowości internetowej: Oferty bankowe > Oferty specjalne).

Promocyjna stawka 3,5% w skali roku ma obowiązywać przez 6 miesięcy od otwarcia konta oszczędnościowego. Warunkiem jest jednak wykonanie płatności kartą wydaną do konta osobistego na sumę co najmniej 300 zł (należy to zrobić od dnia przystąpienia do promocji do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, a więc jeśli do promocji przystąpisz teraz to do końca listopada musisz kartą wykonać płatności na min. 300 zł - muszą to być płatności kartą w punktach handlowo-usługowych; do wymaganej sumy nie zaliczą się płatności przez Internet).

Promocyjnymi warunkami objęta będzie wyłącznie kwota do 10 000 zł. Dla ewentualnej nadwyżki na koncie oszczędnościowym obowiązywać będą standardowe stawki oprocentowania (czyli bardzo mizerne).

Przypomnę, że z niższym oprocentowaniem (3% w skali roku), ale dla większej kwoty (do 50 000 zł) założyć można konto oszczędnościowe w T-Mobile Usługi Bankowe. A dodatkowo można tam zyskać do 150 zł (a nawet więcej) dzięki aż 5-procentowemu zwrotowi za płatności kartą wydawaną do konta.Na koniec ciekawostka. Promocji bankowych w tym roku jest mnóstwo. Tym wpisem w 2017 r. przebijam już liczbę wpisów, która pojawiła się na blogu przez cały 2016 r.! A przecież do końca roku jest jeszcze sporo - ponad 2 miesiące. Ale czym wybór większy tym lepiej 😉

Za podrzucenie informacji o promocji Orange Finanse dziękuję Czytelnikowi podpisującemu się jako Tabcit.

Śledź bankobranie na bieżąco. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Do 10k. No więcej po OF spodziewać się nie można.

  OdpowiedzUsuń
 2. No i lepiej sobie tej nadwyżki na KO nie fundować bo oprocentowanie do 49 999,99 zł to aż 0,5% w skali roku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Różnica pomiędzy 2,7% KO w Getin i ich 3,5% dla kwoty 10K to jedynie 5 zł 40 gr miesięcznie. Na dodatek tylko dla obecnych klientów - to po prostu nieporozumienie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. LOL? jestem klientem mam zaproszenie skończy się promocyjne w aliorze to sobie otworzę tutaj jak dla mnie to porozumienie godne uwagi.

   Usuń
  2. Warunkiem jest wykonanie płatności kartą wydaną do konta osobistego na sumę co najmniej 300 zł miesięcznie. Ja wysiadam!

   Usuń
  3. Anonimowy22 października 2017 19:45 przeczytaj jeszcze raz i ze zrozumieniem.

   Usuń
 4. Czyli już nie 3,6% tylko znowu 3,5?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3,6% (też na 6 miesięcy i do 10 000 zł) jest dla nowych klientów.

   Usuń
 5. Raz trzeba wydać 300 czy co miesiąc ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy tylko ja zrozumiałem że 300 PLN trzeba wydawać co miesiąc ?

   Usuń
  2. Raz. Przy 3,6% dla nowych klientów musi być co miesiąc.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...