Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 100 zł za Konto Inteligo i po 50 zł za polecenia. To już XIV edycja promocji "Mam Inteligo "

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

30.10.2017

Premia 100 zł za Konto Inteligo i po 50 zł za polecenia. To już XIV edycja promocji "Mam Inteligo "

Już po raz kolejny skorzystać można z programu poleceń Inteligo.

W 14. odsłonie tej sprawdzonej i popularnej promocji czeka gwarantowana premia 100 zł za otwarcie całkiem dobrego konta. Z kolei osoby, które już posiadają (albo dla uzyskania stówki dopiero założą) konto Inteligo za każde skuteczne polecenie otrzymają bonus 50 zł. Gdy inne banki co rusz zmieniają warunki i zasady kolejnych promocji, Inteligo pozostaje konsekwentne. Jest tak samo prosto od wielu edycji.

Dla kogo promocja? Osobą, która może założyć konto z polecenia i zyskać 100 zł jest "nowy klient", przez którego bank rozumie:
"osobę fizyczną, także tę prowadzącą działalność gospodarczą lub będącą wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o Nowe konto z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont Inteligo, złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont"
Zasady promocji. By uzyskać premię 100 zł:
 • we wniosku wyraź zgody na przekazywanie materiałów marketingowych przez PKO Bank Polski 
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta wykonaj w punktach handlowo-usługowych płatności kartą na sumę min. 200 zł oraz co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO (z kodem BLIK) o łącznej wartości min. 10 zł 

I to już wszystko. Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz gwarantowaną nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł.

Ważne wskazówki


Płatności na potrzeby promocji (200 zł kartą i 10 zł IKO) pamiętaj wykonać w punktach handlowo-usługowych. Mogą to być dowolne sklepy, stacje paliw, restauracje, kina czy kasy biletowe. Do sum tych nie zaliczą się jedynie płatności w Internecie.

Czym są płatności IKO? Płatności które należy wykonać przy użyciu aplikacji IKO to płatności z użyciem kodu BLIK. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z tego systemu płatności mobilnych, koniecznie przeczytaj poradnik: BLIK - płatności telefonem. Zalety i wady jakie ma Polski Standard Płatności. A jeśli nie kojarzysz punktów handlowo-usługowych honorujących tę formę płatności, zobacz gdzie płacić BLIKiem?

Termin wypłaty premii. Program poleceń "Mam Inteligo" podzielony jest na trzy etapy: 30.10.-28.11., 29.11.-28.12. oraz 29.12.2017 - 29.01.2018 r. Mają one znaczenie tylko w kontekście wyliczania terminu wypłaty premii. W ciągu 50 dni kalendarzowych od zakończenia danego etapu, bank weryfikuje spełnienie warunków, a w ciągu kolejnych 44 dni nastąpi wypłata premii. Okres ten jest dość długi, ale w poprzednich edycjach programu poleceń bank wypłacał nagrody zdecydowanie szybciej, mimo podobnie zadeklarowanych terminów w regulaminie.

Konto w PKO BP, a promocja Inteligo. Konto Inteligo jest prowadzone przez PKO BP. Jednakże posiadanie konta w tym największym banku w Polsce (nawet jeśli masz je w chwili obecnej) na szczęście nie wykluczy Cię z udziału w promocji Inteligo. Także możesz zgarnąć 100 zł za założenie Konta Inteligo. Jeżeli jednak chcesz je polecać (o szczegółach piszę nieco niżej) to niezbędne jest już posiadanie/założenie właśnie Konta Inteligo.

100 zł też za konto firmowe. W programie poleceń można też założyć konto firmowe i zyskać za to 100 zł (inne są jednak warunki: w ciągu 40 dni od zawarcia umowy nowy klient musi także wykonać płatności kartą na sumę min. 200 zł, ale i wykonać przelew do ZUS). Pamiętaj jednak, że jeśli masz firmę to o wiele więcej możesz zyskać w promocjach innych banków (aktualne promocje znajdziesz tutaj).

Masz konto w Inteligo? Tak zarobisz na polecaniu


Jeżeli już posiadasz Konto Inteligo (lub je założysz teraz z polecenia w celu zgarnięcia stówki) możesz również zyskać na polecaniu kont. Aby tak się stało niezbędna jest rejestracja na stronie maminteligo.pl. Podać należy m.in. numer telefonu komórkowego, który będzie zgodny z tym, który masz zarejestrowany w banku, a więc podany przy umowie o konto. Niezbędne jest także zaakceptowanie regulaminu i wyrażenie zgody na przekazywanie materiałów marketingowych przez bank. Premię 50 zł za polecenie otrzymasz jeśli rekomendowana przez Ciebie osoba złoży wniosek o Konto Inteligo, wykorzystując przy tym Twój kod polecenia (którym jest numer telefonu) oraz spełni warunki dla uzyskania swojej premii (100 zł) za otwarcie konta z polecenia.

W promocji "Mam PKO" przewidziano też nagrody dodatkowe dla osób najaktywniej polecających. Dla pierwszej trójki są to nagrody pieniężne w wysokości 1 000, 600 i 300 zł.

Konto Inteligo - prześwietlenie oferty 


Główne cechy otwieranego w promocji konta to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez żadnych warunków do spełnienia); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej; 
 • 0/4 zł - miesięczna opłata za kartę nie jest pobierana jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę co najmniej 100 zł;

  Ważne: okres rozliczeniowy dla karty płatniczej nie pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi, ale jest liczony od dnia zawarcia umowy (od tego też dnia będziesz posiadać już kartę płatniczą, bo przywozi ją kurier).

  Po spełnieniu warunków promocji (czyli wydaniu kartą 200 zł) nic nie stoi na przeszkodzie, by z karty zrezygnować (jeśli nie masz potrzeby korzystania z niej). Prawo do premii 100 zł za otwarcie konta i tak zachowasz.
 • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach PKO BP i BZ WBK 

Otwierając konto Inteligo zwróć uwagę na to, że bank z automatu uruchamia pakiet potwierdzeń SMS o transakcjach wykonywanych na koncie. Przez pierwsze 2 miesiące pakiet jest darmowy, ale później opłata miesięczna wynosi już 5 zł. Usługę można na szczęście wyłączyć. I warto zrobić to czym prędzej, by nie zapomnieć i nie ponosić niepotrzebnych kosztów. 

Jak wygląda otwarcie Konta Inteligo? Po złożeniu wniosku, dość szybko (czasem w ciągu kilku-kilkunastu minut) skontaktuje się z Tobą konsultant banku. Podczas rozmowy potwierdzi dane i umówi kuriera (bo to jedyna opcja zawarcia umowy). Podczas rozmowy możesz wskazać inny adres do podpisania umowy niż ten podany we wniosku (może to być np. miejsce pracy lub uczelnia - czyli tam, gdzie najwygodniej będzie Ci zawrzeć umowę).

Przed przybyciem kurierzy kontaktują się telefonicznie celem ustalenia dokładnej godziny przyjazdu. Po podpisaniu umowy, w ciągu kilku minut od wyjścia kuriera Twoje konto zostanie aktywowane. 

Płatności kartą wymagane w promocji będziesz mieć możliwość wykonywać już od dnia podpisania umowy. Kartę do konta przywiezie bowiem kurier i przekaże Ci wraz z umową.

 Złóż wniosek z kodem polecenia i zyskaj 100 zł 

Jeśli chcesz uzyskać wiarygodny kod polecenia do Inteligo, skorzystaj z poniższego formularza (kod prześlę Ci maksymalnie w ciągu 24 godzin):


Przydatne dokumenty

87 komentarzy:

 1. Złotówa klikając na link dotyczący zakładania konta Inteligo otwiera się jakaś dziwna strona, nie związana z Inteligo

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy o wykonaniu płatności kartą a oczekując na premię można zrezygnować z karty? i czy wtedy konto tak ja mi się wydaje z tego co przeczytałem zostaje darmowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po spełnieniu warunków (wydaniu 200 zł) nie ma konieczności utrzymywania karty. Dostęp do środków ciągle jednak jest (BLIK) - można więc w pełni z konta korzystać (płacić w sklepach/ wypłacać w bankomatach).

   Usuń
  2. To sprawdzone informacje?

   Usuń
 3. Czy umowę można podpisać w placówce PKO? Czy tylko kurier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko za pośrednictwem kuriera. Inteligo to oddział internetowy PKO BP i nie ma możliwości sfinalizowania wniosku (tj. zawarcia umowy) w placówkach PKO BP.

   Usuń
 4. Długa karencja tym razem, pamiętam ostatnio była promocja z bonami do sklepu sportowego to się łapałem ale nie skorzystałem, teraz jak jest gotówka to się nie łapię ze względu na karencję. Jednak poczekam i kiedyś się załapię :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Te 200 zł musi być wydane w 1 płatności czy może być kilka(naście) mniejszych na tę sumę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być jedna transakcja, ale może być wiele. Ważne by w ciągu 30 dni wydać łącznie min. 200 zł.

   Usuń
 6. Co wpisać w polu Nazwa rachunku, której jest zaznaczone gwiazdką jako obowiązkowe ?? Jaka karta płatnicza będzie najlepsza ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wpisać jakąś swoją nazwę (gdy ja zakładałem to na szczyty kreatywności się nie wzniosłem, bo wpisałem po prostu Konto Inteligo). Jeśli chodzi o kartę to zasady dla każdej są takie same, więc wybór należy do Ciebie (Visa bądź MasterCard - różnic wielkich nie ma).

   Usuń
  2. Przy tej karcie Visa Dobro Procentuje bank potrąca ode mnie na fundację czy ze swoich jakoś płaci?

   Usuń
  3. To idzie z kasy banku. Ty nawet tego nie zauważasz.

   Usuń
 7. Jaka firma kurierska jeździ z umowami ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zakładałem w poprzedniej edycji to był inPost

   Usuń
  2. Potwierdzam, jest inpost. Pytałem dziś jak konsultant dzwonił po mym wniosku.

   Usuń
 8. Jak mam konto w PKO to mogę polecać w Mam Inteligo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Musisz mieć konto w Inteligo.

   Usuń
  2. Prosta instrukcja.
   Masz konto w PKO, nie masz w Inteligo = nie możesz polecać Inteligo ale możesz założyć z premią 100 zł i wtedy już możesz polecać.

   Usuń
 9. W poprzedniej edycji z bonami do intersportu był też program poleceń. I o ile bony dostałam bardzo szybko, to 100 z polecenia, ani 50 zł osobie polecającej nie przyznano. Na reklamację w ogóle nie odpowiedzieli! Żenada!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak bank nie odpowie na reklamację w ciągu 30 dni to jest ona uznawana za rozpatrzoną pozytywnie. Pisz więc jeszcze raz że teraz żądasz wypłaty zgodnie z roszczeniem w reklamacji na którą bank nie raczył odpowiedzieć.

   Usuń
 10. Kurier wyszedł i konto od razu aktywowane. Czy mogę też skorzystać z tej promocji: http://bankobranie.blogspot.com/2017/10/warto-bezgotowkowo-z-iko.html
  Zawsze to dodatkowe 20 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak to zrobić po kolei? Najpierw płatności Iko a później Blik czy na odwrót?

   Usuń
  2. Nie ma znaczenia. Płatność IKO (HCE) i tak będzie twą p-wszą więc 20 zł bonusu dostaniesz.

   Usuń
 11. Tydzień temu poleciłem znajomego. Już zawarł umowę, konto ma otwarte. Po zalogowaniu w panelu nadal nie widzę tego polecenia. Czy coś jest nie tak czy pojawi się w końcu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pojawiają się z opóźnieniem tak po 3-4 tygodniach.

   Usuń
  2. W ostatnich dniach zaktualizowali dane i jest info o liczbie poleceń.

   Usuń
 12. W jaki sposób można wyłączyć te płatne powiadomienia SMS ??

  OdpowiedzUsuń
 13. Złotówa dostałem od Ciebie kod promocyjny ale na stronie zakładania konta pisze ,ze trzeba podać numer telefonu osoby polecającej.Co ty na to?
  "Pamiętaj, aby we wniosku o otwarcie konta podać numer telefonu osoby, która poleciła Ci Inteligo.
  Do wypełnienia wniosku potrzebny będzie tylko dowód osobisty lub paszport."

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam czy w Inteligo jest możliwa wypłata gotówki w banku

  OdpowiedzUsuń
 15. Właśnie wpadła premia :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy to oznacza, że osoba zakładająca konto może zyskać łącznie 200zł? ( 100 za założenie konta+100 za skorzystanie z polecenia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest tylko jedna premia 100 zł za otwarcie konta z polecenia. Nie ma premii za samo założenie konta (bez kodu polecenia). Osoba, która założy konto z polecenia może jednak dalej polecać i zarabiać na tym (po 50 zł za każde skuteczne polecenie; bez limitów).

   Usuń
 17. Nie znalazlam info jak dlugo midze miec to konto? Jak szybko po otrzymaniu premii moge zrezygnowac z konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz to zrobić niezwłocznie :)

   Usuń
 18. Witam
  Podpowiedzcie jak zrezygnować z karty debetowej do konta w Inteligo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości internetowej masz opcję zastrzeżenia karty. Robisz to i po temacie. Karty nie wznawiają, opłat za kolejne miesiące nie będzie.

   Usuń
  2. Aha, tam jest do podania powód zastrzeżenia. Dowiadywałem się na infolinii. Nie ma znaczenia który zaznaczysz. Ja chyba zaznaczyłem że karta zgubiona czy coś takiego.

   Usuń
 19. Dzwonią z inteligo i sie nie dodzwonili..no coż play..na szczescie mam u nich tylko prepaid...ale na nieszczescie mam na popoludniei beda pewnie mogli sie dodzwonic w czasie pracy...urok play..

  OdpowiedzUsuń
 20. mam pytanie czy płatności zbliżeniowe telefonem podłączona karta w tym banku zaliczaja sie do wydania 200 zł jako karta czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno się liczyć. Bo takie płatności liczą się do zwolnienia z opłaty. Ale czy na pewno? Tu już bym dopytał bank by mieć podkładkę.

   Usuń
 21. Wczoraj wypadło 100 zł ☺

  OdpowiedzUsuń
 22. Jak już otworzyłam konto z polecenia (dzięki Złotówo!) to czy teraz mogę też polecić i dostanę 50 zł a osoba przeze mnie polecona 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
 23. Rozumiem, iż jak założę konto pod koniec ostatniego etapu to w dalszym ciągu będę miał 30 dni na spełnienie warunków promocji?

  OdpowiedzUsuń
 24. Dziś wpadła stówka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie 100 zł za otwarcie konta i jeszcze 50 zł za polecenie. A konto otwierałem pod koniec listopada.

   Usuń
 25. 30 dni to liczy się od:
  a) wysłania wniosku
  b) otwarcia konta
  c) otrzymania karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. b (choć i "c" także bo kurier od razu przywozi kartę do konta).

   Usuń
 26. Gdzie nalezy zglosic jak kurier sie do mnie nie zgłosił ???
  Z infolini dzwonili 13.01, kurier miał po weekendzie sie odezwac i cisza ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej tylko do banku możesz to zgłosić.

   Usuń
 27. Do kiedy można otwierać konto inteligo żeby skorzystać z promocji? Czy złożenie wniosku o otwarcie konta jest równoznaczne z wzięciem udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 28. Żeby się załapać jeszcze na promocję to co trzeba zrobić do 29.01.2018? Otworzyć konto czy wystarczy złożyć wniosek w internecie poprzez podany link?

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy podpisując umowę 29 stycznia "łapiemy" się na promocje? Przepraszam jeśli to jest napisane, ale wole upewnić się w 100%. Pozdrawiam.  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Do 29.01. musi być konto otwarte, a to dzieje się zazwyczaj w ciągu kilku minut od wyjścia kuriera (ten informuje bank o podpisaniu umowy, a bank przesyła SMSa).

   Usuń
 30. Czy po wykonaniu transakcji za min. 10 zł aplikacją iko czyli blikiem i wykonaniu transakcji na sumę 200 zł kartą mogę ją zablokować (zrezygnować z niej) i wtedy też dostane "bonusy" ? Pytam , bo wykonaliśmy już wszystko i czekamy na "bonusy".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak warunki spełnione to możesz zrezygnować z apki i karty i czekać na nagrodę.

   Usuń
 31. Nie doczytałem i płatność blik zrobiłem przez internet. Czy jest szasa że się załapę czy nie ma szans na premię ? Jeśli konto było założone 18.01 ok 16:30 (dostalem info ze konto aktywowane) to płatności do kiedy mogę zrobić do 17.02 ok 16:30 ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 30 dni do 17.02, g. 23:59.

   Usuń
  2. 100 wpadło po ok 2 tygodniach od spełnienia warunków. Widocznie uznali transakcje zrobioną przez net nawet bez składania reklamacji.

   Usuń
 32. Witam. Chciałbym spytać czy otrzymał ktoś z Was premię z ostatniego etapu (29.12.2017 - 29.01.2018 r.) ?

  OdpowiedzUsuń
 33. Dostaliście premię za ostatni etap promocji? Czas się skończył a u mnie premii brak.

  OdpowiedzUsuń
 34. Mr. Złotówa, czy następnej edycji Mam Inteligo już nie będzie? Do tej pory kolejne edycje startowały dość systematycznie co pół roku, a teraz jakoś głucha cisza. Może wiesz coś albo mógłbyś dowiedzieć się czegoś na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nic mi nie wiadomo (a przerwa obecnie faktycznie dość długa).

   Usuń
  2. Przerwa coraz dłuższa, a na infolinii niczego się w tej sprawie nie można dowiedzieć. Mr. Złotówa, może Ty mógłbyś, jako autor bloga, zapytać o tę kwestię biuro prasowe banku?

   Usuń
  3. Mogę dopytać. Aczkolwiek dotychczas startom kolejnych edycji towarzyszyła aura tajemniczości i bank niczego zdradzić nie chciał nawet w przededniu startu nowej edycji (wyjątkiem były zmiany regulaminów - wtedy informacja pojawiała się ze sporym wyprzedzeniem). Teraz cisza i brak kolejnej edycji są już niepokojąco długie.

   Usuń
  4. Mr. Złotówa, i co z tym Mam Inteligo - zakończone definitywnie, czy jak?

   Usuń
  5. Niestety o kolejnej edycji nic nie wiadomo.

   Usuń
 35. Czy tylko ja mam wrażenie, że Inteligo powoli zwija interes? Od pewnego czasu zubażają ofertę (ostatnio zniknęły chyba karty kredytowe) i jakoś nie odpalają następnej edycja Mam Inteligo. Co o tym myślicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba wszystko na to wskazuje. Oprocentowanie też mocno przycinają. Nawet lokaty mobilnej nie ma już.

   Usuń
  2. Coś mi się też tak wydaje. Nawet strona Inteligo zostaje już jakaś przedpotopowa.

   Usuń
 36. Kolejnej edycji już chyba nie będzie bo nawet strona maminteligo.pl przestała działać :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jeszcze kilka dni temu działała. Zaglądałem regularnie bo 3 konta w rodzinie do założenia.

   Usuń
  2. Czyli to co już gdzieś tutaj pisałem. Marka Inteligo powoli jest chyba wycofywana. Brak Mam Inteligo, lokaty wycofane a jedyna która została z oproc. 1%, wycofana KK z oferty, brak promocji. Szkoda.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...