Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł do H and M oraz do 300 zł w nagrodach pieniężnych za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

27.10.2017

100 zł do H and M oraz do 300 zł w nagrodach pieniężnych za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Wystartowała promocja "Stylowe konto", która łączy się z akcją "Mobilna Premia".

Promocja Stylowe konto w BGŻ BNP Paribas
A oznacza to ni mniej, ni więcej, a możliwość zyskania nawet 400 zł. I to w prosty sposób, spełniając łatwe warunki - w dodatku z bezwarunkowo darmowym kontem.

[Aktualizacja w dn. 20.12.: W związku z wyczerpaniem puli wniosków objętych promocją, akcja została zakończona. Osoby, które zdążyły złożyć wniosek w czasie jego dostępności na stronie promocji, nagrodę zdobędą - oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków.]

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć mogą pełnoletnie osoby, które nie posiadają konta osobistego w BGŻ BNP Paribas i nie są stroną umowy ramowej z bankiem, a także w okresie 36 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie były posiadaczem, ani współposiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas bądź - przed fuzją - w Banku BGŻ czy BNP Paribas.

Z udziału w promocji na szczęście nie wyklucza posiadanie umowy z BGŻ Optima. To odrębna umowa ramowa, a posiadany tam rachunek nie jest kontem osobistym, a kontem oszczędnościowym.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Stylowe konto" i zdobyć bon 100 zł na zakupy w sklepach H&M:
 • zarejestruj się na stronie promocji (akceptując przy tym znajdujące się tam oświadczenia - bez ich zaznaczenia nie da się jednak przejść dalej); 
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie promocji), najpóźniej do 22.12.2017 r. złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą oraz z dostępem do bankowości internetowej (jednocześnie w promocji "Mobilna Premia"); 
 • najpóźniej do 12.01.2018 r. zawrzyj umowę o konto z kartą;
 • w styczniu 2018 r.:
  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł 
  • wykonaj płatności kartą wydawaną do konta w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 300 zł 
  • zaloguj się do bankowości internetowej Pl@net
 • na dzień wydania nagrody posiadaj aktywne Konto Optymalne wraz z wydaną do niego kartą (to na szczęście nie będzie obciążeniem, bo karta i konto są bezwarunkowo darmowe).

I to już będzie na tyle. O przyznaniu gwarantowanej nagrody za spełnienie powyższych warunków, organizator powiadomi Cię mailowo do 16.02., a nagrodę w postaci kodu do wykorzystania podczas zakupów w sklepach H&M prześle SMSem najpóźniej do 12.03.2018 r.

Ważne wskazówki


 ▶ Jeżeli w promocji udział zechce wziąć również ktoś z Twych najbliższych, to niezbędne będzie dokonanie odrębnej rejestracji (z wykorzystaniem innego adresu mailowego). Z jednego profilu założonego w promocji można bowiem złożyć wyłącznie jeden wniosek o konto.

 ▶ Promocja ma być dostępna do 22.12.2017 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli wniosków objętych promocją (1 000 sztuk) - organizator powiadomi o tym na stronie promocji. Nie musisz się więc obawiać założenia konta bez załapania na nagrodę - każdy kto zdąży to zrobić, otrzyma nagrodę (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków).

▶ Wpływ 1 000 zł wymagany w styczniu może pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas - w tym z BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi) - nie ma więc wymogu, by pochodził on np. od pracodawcy. Środki możesz przelać np. ze swego konta w innym banku. Wpływ oznacza też wyłącznie odnotowanie zasilenia konta - nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili możesz je przelać, wypłacić lub wydać.

▶ Bon do H&M będzie można wykorzystać jednorazowo - ma on być ważny aż do 1.02.2020 r.

Mobilna Premia - dodatkowe 300 zł (bardzo proste warunki)


Zakładając konto w powyższej promocji z bonem 100 zł do sklepów H&M, załapiesz się również na inną promocję banku BGŻ BNP Paribas (chcąc skorzystać z tej propozycji pamiętaj wyrazić zgodę na przesłanie mailem dokumentów i informacji związanych z realizacją zawartej z bankiem umowy i zaakceptować regulamin promocji). W niej do wzięcia jest nawet 300 zł - tę propozycję szczegółowo opisałem już tutaj. Przypomnę jednak to, co najważniejsze.

Bonusy w promocji "Mobilna Premia" będą naliczane przez 12 miesięcy (od dnia założenia konta). Miesięcznie można zyskać do 25 zł. A bonus w wysokości 1 zł będzie naliczany za każdą transakcję (na kwotę min.1 zł), którą wykonasz za pomocą Android Pay (a więc płacąc zbliżeniowo telefonem lub w aplikacji mobilnej udostępniającej tę formę płatności), MasterPass (czyli elektronicznym portfelem umożliwiającym uproszczone płatności w Internecie) oraz aplikacją mobilną dla klientów BGŻ BNP Paribas (tu z premiowania wyłączone są transakcje BLIKiem i zakładanie lokat). Ten ostatni wariant daje najwięcej możliwości, bo wychodzi na to, że bonusy można zdobywać także za... przelewy zlecane w aplikacji nawet na swe rachunki w innych bankach (trzeba jednak pamiętać, że bonus 1 zł będzie naliczony tylko raz w miesiącu za przelew na ten sam numer rachunku).

Zasady udziału w promocji "Mobilna Premia" są bardziej liberalne niż warunki udziału w akcji z bonem do H&M. Z "Mobilnej Premii" bank wprawdzie także wykluczył obecnych posiadaczy i współposiadaczy konta w BGŻ BNP Paribas, a także tych, którzy w okresie 36 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku w niniejszej promocji byli posiadaczami lub współposiadaczami konta w tym banku (lub wcześniej w BGŻ lub BNP Paribas), ale tylko konta wybranych rodzajów (regulamin wymienia Konto Optymalne, Maksymalne lub Premium). Są więc osoby, które posiadały wprawdzie w ciągu ostatnich 36 miesięcy konto w BGŻ BNP Paribas, ale z uwagi na jego rodzaj załapią się na "Mobilną Premię" (ale bez bonu do H&M, bo w tej promocji wykluczenie jest szersze).

Konto Optymalne - prześwietlenie oferty


W prześwietleniu promocji standardowo prześwietlam też główne cechy konta otwieranego w akcji. A te w tym przypadku są klarowne i bardzo czytelne. Konto Optymalne to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce).

Do jednoczesnego zdobycia bonu do sklepów H&M oraz bonusów (do 300 zł) za transakcje mobilne kwalifikują wyłącznie wnioski złożone przez Internet (po rejestracji na stronie promocji). Umowę o konto można zawrzeć tylko za pośrednictwem kuriera.

Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Czyli albo biorę udział w promocji z H&M i Mobilnymi albo Stacje benzynowe i Mobilne?

  Te 3 już się nie łączą...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, albo promocja z H&M, albo promocja ze 100 zł za płatności na stacjach benzynowych. Ale z każdą z tych dwóch łączy się "Mobilna Premia". Czyli maksymalnie do zdobycia 400 zł.

   Usuń
  2. Czyli 100 zł w H&M albo 100 zł do ręki - bardzo logiczne, prawda?

   Usuń
 2. Czy te płatności w wysokości 300 zł w styczniu mogę wykonać za pomocą Android Pay i przy okazji spełnić warunek do uzyskania mobilnej premiera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak można zrobić. Do tych 300 zł zaliczać się będą płatności kartą oraz Android Pay i Masterpass bo w sumie to też płatność kartą ale tam podpiętą.

   Usuń
 3. Czy premię mobilną można zautomatyzować i zlecić przez aplikację bankową 25 stałych zleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być że nie przejdzie bo to mają być transakcje zlecane w aplikacji. A zlecenie zlecisz raz a później będzie się robić z automatu w systemie banku a nie w twej aplikacji.

   Usuń
  2. Najlepiej zapisać do odbiorców zaufanych numerując i wtedy co miesiąc dość łatwo pójdzie puścić wszystkie przelewy.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...