Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 10 biletów do kina + premia 100 zł za Konto dla Młodych (18-26 l.) w PKO BP

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

16.09.2019

10 biletów do kina + premia 100 zł za Konto dla Młodych (18-26 l.) w PKO BP

Wystartowała nowa promocja konta dla młodzieży w PKO BP.

10 biletów do kina + premia 100 zł za Konto dla Młodych w PKO BP
Dzięki niej zwiększyć można zyski, gdyż teraz do wzięcia jest jeszcze dodatkowo nawet 10 biletów do Cinema City lub Multikina oprócz dostępnej już od jakiegoś czasu premii pieniężnej w wysokości 100 zł. Robi się więc kumulacja.

[Promocja zakończona. Sprawdź inne aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Na początek o nowej propozycji, czyli promocja "Pierwsze razy", dzięki której zgarnąć można do 10 biletów do kina.

"Pierwsze razy" w PKO BP


Dla kogo promocja? Udział wziąć mogą osoby pełnoletnie, które nie ukończyły jednak 26. roku życia, bo tylko takie osoby mogą założyć Konto Dla Młodych, objęte promocją z biletami do kina.

Uczestnikiem może być wyłącznie osoba, która w okresie od 1.09.2018 r. do 12.09.2019 r. (włącznie) nie posiadała konta osobistego w PKO BP (w tym Konta Inteligo).

Nagroda. Do wzięcia czeka 10 kodów wymienialnych na bilety do sieci kin Cinema City lub Multikino na filmy 2D (rejestrując się na stronie promocji, będziesz mieć możliwość wyboru do której sieci wolisz wejściówki). Kody mają być ważne do 30.09.2020 r.

Limit nagród. Bank przygotował się na rozdanie 3 000 nagród (do 10 biletów każda). W tej puli do rozdania bank ma 15 000 biletów do sieci kin Cinema City oraz 15 000 kodów do sieci kin Multikino. W związku z tym promocja choć ma być dostępna do 25.10.2019 r., to może zakończyć się wcześniej. Nagrody będą wydawane według kolejności spełnienia wszystkich warunków ich otrzymania. W przypadku wyczerpania puli nagród informacja o tym fakcie ma się pojawić na stronie banku tutaj.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Pierwsze razy", najpóźniej do 25.10.2019 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji):
 • złóż wniosek o Konto Dla Młodych wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard i zawrzyj umowę z bankiem (ale tu ważna uwaga: jeśli konta w PKO BP nie posiadasz od min. 3 lat, to jest jeszcze okazja na wzięcie udziału w programie "Polecam PKO", który opisuję tutaj, a dzięki któremu uzyskasz premię 100 zł za spełnienie bardzo prostych warunków - by uzyskać tę premię, załóż konto według tam opisanego procesu, ale dla uzyskania biletów do kina postępuj już według punktów opisanych poniżej);
 • wyraź zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych i handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących i nie odwołuj ich do momentu otrzymania nagrody;
 • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 4 bilety do kina. By uzyskać kolejne wejściówki, najpóźniej do 30.11.2019 r.:
 • wykonaj przelew (na telefon) BLIK, 
 • wykonaj płatność BLIK w Internecie; 
 • wypłać gotówkę z bankomatu przy użyciu kodu BLIK.

Za spełnienie każdej z aktywności uzyskiwać będziesz dwa kolejne bilety. Jeśli więc wykonasz wszystko (przelew, płatność i wypłatę BLIK), to uzyskasz jeszcze 6 dodatkowych wejściówek.

W celu otrzymania nagrody niezbędne jest pobranie i aktywacja aplikacji IKO (czyli aplikacji mobilnej dla klientów PKO BP), gdyż to za jej pośrednictwem bank prześle kody wymienialne na bilety do kina (pojawią się one tam w postaci powiadomień).

Pierwsze 4 bilety do kina (za otwarcie konta, rejestrację i wykonanie płatności kartą) bank ma przesłać do 15.11.2019 r. Z kolei bilety za aktywność związaną z korzystaniem z BLIKa wpaść mają do 20.12.2019 r. Do czasu otrzymania nagród nie zamykaj konta (ani nie przekształcaj go na rachunek innego typu).

Konto Dla Młodych - prześwietlenie oferty PKO BP


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli wykonasz w miesięcznym okresie rozliczeniowym min. 4 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty (miesięczny okres rozliczeniowy karty nie pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi, ale rozpoczyna się od otwarcia konta); 
 • 0 zł za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce.

Pamiętaj, że aby - oprócz biletów do kina - zdobyć też premię 100 zł, to wniosek o konto należy złożyć na dedykowanej stronie wraz z podaniem w nim kodu polecenia. Jak założyć konto i jak zdobyć kod polecenia dowiesz się tutaj.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

18 komentarzy:

 1. Wydaje mi się, że konto w Pekao w niczym nie przeszkadza ale wole się upewnić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PKO BP i Pekao to 2 odrębne banki. Możesz brać udział w promocji PKO BP, gdy posiadasz konto w Pekao.

   Usuń
 2. Po wykonaniu 1 płatności kartą można z niej zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie, ale jeśli tak to i tak myślę, że warto to zrobić dopiero po 4 płatnościach, żeby spełnić warunek bezpłatności karty (chociaż można zamiast tego wykonać te pozostałe transakcje BLIKiem).

   Usuń
 3. W regulaminie mowa o tym że "zawrzeć umowę o otwarcie i prowadzenie Konta wraz z Kartą lub złożyć elektronicznie wniosek o otwarcie Konta z Kartą za pośrednictwem strony internetowej www.pkobp.pl". A konto w programie poleceń trzeba założyć na stronie polecam.pkobp.pl. Czy to będzie to samo? Czy jednak przez to promocji nie da się połączyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strona polecam.pkobp.pl to ciągle domena pkobp.pl. A gdy już wybierze się konto, to wniosek otwiera się z adresem rozpoczynającym od pkobp.pl, więc to sprawia, że promocje można połączyć :)

   Usuń
 4. Czy można zarejestrować się na stronie promocji zaraz po złożeniu wniosku, czy należy poczekać aż do momentu podpisania umowy u kuriera i otrzymania informacji o otwarciu konta?

  OdpowiedzUsuń
 5. Syn w dniu 25.10.2019 roku AKURAT kończy 18 lat :)

  Jest sens "cisnąć" tego dnia do Banku?

  Czy warunek płatności kartą musi być spełniony DO 25.10.2019 roku?
  Wszak od ręki jej przecież nie dostanie. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za późno się urodził.

   Usuń
  2. Aby spełnić wymagane warunki w promocji, należało wcześniej zaplanować urodziny syna.

   Usuń
  3. Przy planowaniu kolejnego potomka NA PEWNO wezmę to pod uwagę.

   PS: Na osłodę (jako under18) właśnie zgarnął wczoraj bon do Decathlonu (50 PLN) z GetinBanku oraz (czekamy do wtorku-środy, 24-25.10.2019) na kolejne 50 PLN na finał promo "Mój Skarb" z Pekao. Korzysta, póki może ;)

   Usuń
 6. Witam,24 listopada kończę 26 lat. Czy obejmuje mnie promocja?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Juz jakiś czas temu spełniłam warunki na otrzymanie 4 biletów. Nie wiem czy czegoś nie zrobilam czy co bo dalej nie mam powiadomienia w aplikacji. Po jakim czasie to przychodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Pierwsze 4 bilety do kina (za otwarcie konta, rejestrację i wykonanie płatności kartą) bank ma przesłać do 15.11.2019 r. "

   Usuń
  2. Ok to czekam cierpliwie, dzięki

   Usuń
  3. Witam. wciąż nie dostałam biletów. Cały czas nie jestem pewna czy wszystko dobrze zrobiłam, nie otrzymałam też powiadomienia.

   Usuń
 8. Czy warunki (1 transakcja do 25.10, i transakcje Blik do 30.11) mogę spełnić jednocześnie np dziś jeśli mam już aktywne konto z kartą ? Czy pierwszą część trzeba robić w październiku a drugą w listopadzie ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Dostaliście? Ja nie :(

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...