Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 100 zł za eKonto możliwości w mBanku (dla młodych w wieku 18-24 l.)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

11.09.2019

Premia 100 zł za eKonto możliwości w mBanku (dla młodych w wieku 18-24 l.)

W mBanku wystartowała kolejna edycja promocji konta dla młodzieży.

Premia 100 zł za konto osobiste dla młodych w mBanku
Do wzięcia czekają premie pieniężne za wykazanie się różnymi aktywnościami związanymi z korzystaniem z konta. Łącznie do wzięcia jest do 100 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź inne promocje w mBanku.]

Konto z premią dla młodych


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ukończyła jednak 24 lat i która nie jest, ani co najmniej od 1.01.2017 r. nie była posiadaczem lub współposiadaczem:
"1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 
2) rachunku oszczędnościowego 
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017"

Ewentualne posiadanie innych produktów (jak karta kredytowa, pożyczka czy konto firmowe) nie przeszkadza we wzięciu udziału w niniejszej promocji konta osobistego.

Nagroda. Do wzięcia czekają 4 premie pieniężne (3 x 20 zł oraz 1 x 40 zł), które mBank będzie wypłacać na konto uczestnika promocji, więc środki te będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Młodzi mogą więcej – II edycja" i zdobywać bonusy:
 • najpóźniej do 28.11.2019 r. złóż wniosek o eKonto możliwości wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą, akceptując w nim oświadczenia oraz zawrzyj umowę z bankiem; 
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta: 
  • dla uzyskania premii 20 zł za płatności telefonem: wykonaj 2 płatności telefonem za pomocą usługi Google Pay lub Apple Pay (do której dodana jest karta wydana do konta założonego w promocji) na dowolne kwoty i w dowolnym miejscu (można więc płacić w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie);

   💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z tych form płatności, sprawdź przygotowane przeze mnie poradniki o tym, jak korzystać z Google Pay oraz jak korzystać z Apple Pay
  • dla uzyskania premii 20 zł za cel oszczędnościowy: posiadaj aktywny cel oszczędnościowy, którym dla mBanku jest rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z eKontem możliwości (nieco niżej szczegółowo wyjaśniam jak to działa) - na koniec miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta musi się na nim znajdować co najmniej 10 zł.

Jeśli spełnisz warunki uzyskania wszystkich trzech premii po 20 zł, to oprócz tego uzyskasz jeszcze premię dodatkową 40 zł. Łącznie zbierze się więc 100 zł.

Wypłata premii (w wysokości 20, 40 lub 100 zł w zależności od liczby spełnionych warunków) ma nastąpić najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania. Zatem przykładowo: jeśli konto założysz we wrześniu, to do końca października będziesz mieć czas na spełnianie warunków promocji, a premia wpadnie do końca listopada.

Udział w promocji biorą tylko konta indywidualne (innymi słowy: nie opłaca się zakładać konta wspólnego).

Czym jest aktywny cel oszczędnościowy w mBanku? To usługa polegająca na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz ją skonfigurować tak, by mBank z Twego konta osobistego (czyli z eKonta możliwości) przerzucał drobne kwoty na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. A zdecydować się można na jedną z trzech opcji oszczędzania:
 • zaokrąglenie kwot do pełnych 10 zł - a więc np. gdy zapłacisz kartą 5,19 zł, to oprócz tej kwoty z Twego konta "zejdzie" też 4,81 zł, które trafi na rachunek oszczędnościowy; dla transakcji równych 10 zł zaokrąglenie wynosi 0 zł, ale dla transakcji będących wielokrotnością 10 zł zaokrąglenie zawsze wynosi 5 zł; 
 • stała kwota od każdej transakcji (od 3 do 10 zł) - po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą dodatkowo z Twego konta zostanie pobrana kwota od 3 do 10 zł i trafi ona na rachunek oszczędnościowy; 
 • wybrany procent wydanej kwoty z przedziału 1-15% - od każdej z transakcji bank naliczy stosowny procent do przerzucenia na rachunek oszczędnościowy. 
Na to konto oszczędnościowe można oczywiście także wpłacić środki samodzielnie, wykonując przelew pomiędzy swoimi rachunkami. Jeśli szczególnie nie zależy Ci na oszczędzaniu, to możesz wybrać np. 1% od transakcji, a wtedy wykonując transakcje na drobne kwoty, z automatu bank będzie za Ciebie odkładał drobne, groszowe kwoty. Pamiętaj jednak, by zapewnić saldo 10 zł na koncie oszczędnościowym na koniec miesiąca następującego po miesiącu otwarcia eKonta możliwości - to warunek promocji niezbędny do uzyskania ostatniej z wyżej wymienionych premii (później te środki możesz wypłacić).

Ile kosztuje eKonto możliwości w mBanku? 


Konto osobiste zakładane w promocji (dla osób w wieku 18-24 lata) charakteryzuje się poniższymi cechami:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę wydaną do konta;
 • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce (nie ma tu znaczenia do jakiego banku lub instytucji należy taki bankomat). 

Prosto i klarownie. Oprócz eKonta możliwości trzeba też założyć konto oszczędnościowe w celu odkładania środków w ramach aktywnego celu oszczędnościowego (czyli dla uzyskania jednej z premii). Takie konto otwierane i prowadzone jest za 0 zł bez warunków. W miesiącu kalendarzowym z rachunku oszczędnościowego wykonać możesz jeden darmowy przelew.

Otwarcie konta w mBanku. We wniosku o eKonto możliwości wskazać możesz metodę zawarcia umowy. Do wyboru jest kurier lub placówka banku. W tym drugim przypadku, by mieć pewność udziału w promocji, dopilnuj tego, by w placówce została zawarta umowa do wniosku, który już złożyłeś przez Internet (najprościej będzie zapisać sobie i podać doradcy numer wniosku, który otrzymasz w mailu potwierdzającym złożenie wniosku).

💡 A może zarobić więcej (do 150 zł)?


W mBanku dostępna jest alternatywna promocja. Za otwarcie eKonta osobistego bank płaci klientowi do 150 zł. Warunki do spełnienia nie są trudniejsze, a może nawet warto powiedzieć, że prostsze (bo wystarczy wykonać płatności "zwykłą", plastikową kartą oraz zapewnić wpływy - mogą być to przelewy z własnego konta w innym banku). Takie konto założyć może każda osoba pełnoletnia (nawet, gdy ma mniej, niż 24 lata). Różnica jest w postaci opłat za kartę - by jednak za kartę do eKonta osobistego nic nie płacić, to wystarczy wykonać 1 płatność miesięcznie (na dowolną kwotę). Wysiłek to niewielki, a jednak 50 zł więcej do zyskania. Sprawdź opis promocji eKonta osobistego z premią do 150 zł. Osobiście ten wybór mnie nie dotyczy (mam nieco więcej wiosen na karku), ale brałbym to, gdzie dają więcej 😉

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. A można jakoś połączyć powyższą promocję z promocją z premią 150 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie, bo to 2 różne konta: eKonto możliwości (dla młodych) i eKonto osobiste.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...