Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 100 zł za konto (+ 100 zł za polecenia) w II edycji programu "Polecam PKO"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.09.2019

Premia 100 zł za konto (+ 100 zł za polecenia) w II edycji programu "Polecam PKO"

PKO BP odpalił nową edycję programu poleceń kont osobistych.

Program poleceń konta osobistego w PKO BPDo wzięcia, w całkiem prosty sposób, czekają premie za otwarcie konta (100 zł) oraz za jego polecenia (również po 100 zł). Na zgarnięcie premii za otwarcie konta w PKO BP załapać się mogą nawet obecni posiadacze Konta Inteligo!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

II edycja programu "Polecam PKO" startuje bezpośrednio po zakończeniu I edycji. Najwyraźniej obecne zainteresowanie promocją musiało satysfakcjonować bank, gdyż wcześniej mieliśmy do czynienia z ponad roczną przerwą w dostępności takiej okazji do bankobrania w największym banku w Polsce.

Program "Polecam PKO": 100 zł za konto


Dla kogo promocja? Udział (jako osoba polecona, zakładająca konto dla premii 100 zł) wziąć może osoba pełnoletnia, która w dniu złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiada, ani w ciągu trzech lat poprzedzających rozpoczęcie aktualnej edycji programu poleceń, nie posiadała konta osobistego w PKO BP (przy czym z promocji nie wyklucza posiadanie Konta Inteligo).

Jak uzyskać 100 zł za otwarcie konta w PKO BP?


Zasady promocji. By zgarnąć 100 zł za otwarcie konta:
 • na stronie promocji (w "Strefie Nowego Klienta") złóż wniosek o konto w PKO BP, podając w nim kod polecenia (możesz go uzyskać od obecnego posiadacza konta w PKO BP, korzystającego z programu poleceń; jeśli takowej osoby nie znasz, to wiarygodny kod uzyskasz za pomocą formularza dostępnego na końcu niniejszego wpisu); 
 • we wniosku wyraź zgody na przekazywanie materiałów marketingowych (w tym informacji handlowych) przez PKO Bank Polski za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących;
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta wykonaj: 
  • płatności kartą na sumę min. 200 zł w punktach handlowo-usługowych oraz
  • co najmniej jedną płatność przy użyciu aplikacji IKO (z kodem BLIK) o łącznej wartości min. 40 zł. 

I to tyle. Za spełnienie tych prostych warunków na Twe konto wpłynie 100 zł.

Program "Polecam PKO" - ważne wskazówki 


Spełniając warunki uzyskania premii 100 zł za otwarcie konta w ramach programu "Polecam PKO", miej na uwadze poniższe wskazówki:

▶️ Gdzie wykonać płatności? Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać wyłącznie w punktach handlowo-usługowych - mogą to być dowolne sklepy (spożywcze, odzieżowe, monopolowe i inne), stacje paliw, apteki, drogerie, przychodnie, kina, lokale gastronomiczne itd. Do promocji nie zaliczą się płatności kartą wykonane w Internecie.

W przypadku płatności IKO (czyli z wykorzystaniem kodu BLIK) możliwości jest więcej, bo płacić można nie tylko w punktach handlowo-usługowych, ale też w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Płatności IKO. Transakcje przy użyciu aplikacji IKO oznaczają płatności z wykorzystaniem kodu BLIK, który wygenerujesz w aplikacji mobilnej PKO BP (IKO). Nie jest więc wymagane posiadanie telefonu z modułem umożliwiającym płatności zbliżeniowe, bo wystarczy nawet niezbyt zaawansowany telefon z systemem Android lub iOS, który pozwoli pobrać aplikację.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z tego systemu płatności, koniecznie zajrzyj do poradnikowego wpisu: BLIK - co to jest i jak działa? Sposób na płatności telefonem, czyli zalety i wady jakie ma Polski Standard Płatności - opinie. A jeśli nie kojarzysz miejsc honorujących tę formę płatności, zobacz gdzie płacić BLIKiem?

▶️ Wypłata nagród. Program poleceń "Polecam PKO" podzielony został na trzy etapy: od 1. do 30.09., od 1. do 31.10. oraz od 1. do 30.11.2019 r. W praktyce znaczenie mają one wyłącznie przy wyliczaniu terminu wypłaty premii. W ciągu 50 dni od zakończenia danego etapu bank weryfikuje spełnienie warunków, a w ciągu kolejnych 25 dni wypłaca premię. Okresy te są więc dość długie, ale w praktyce premie wypłacane są znacznie szybciej (tak to przynajmniej wyglądało w poprzednich odsłonach programu poleceń PKO BP).

▶️ Promocja ma być dostępna do 30.11.2019 r., ale trzeba podkreślić, że nie jest to ostateczny termin na złożenie wniosku, ale do tej daty konto musi być już aktywowane (co w praktyce pokrywa się z dniem zawarcia umowy). Z udziałem w promocji nie warto więc zwlekać do ostatniej chwili, bo trzeba dać czas kurierowi (to jedyna możliwość zawarcia umowy) na dotarcie w praktyce do 29.11. (bo to ostatni dzień roboczy listopada).

▶️ Promocja PKO BP, a posiadanie Konta Inteligo. Chociaż Konto Inteligo prowadzone jest przez PKO BP (tzn. jego internetowy oddział), to jego posiadacze mogą brać udział w promocji "Polecam PKO" i uzyskać premię 100 zł za założenie konta w PKO BP.

Samo posiadanie Konta Inteligo nie wystarcza jednak, by być osobą polecającą w ramach programu "Polecam PKO" (do tego konieczne jest posiadanie konta właśnie stricte w PKO BP).

▶️ Osoba posiadająca konto w PKO BP może też zarabiać na jego polecaniu. Niezbędna jest do tego rejestracja na stronie polecam.pkobp.pl (podać tam należy m.in. numer telefonu komórkowego, który będzie zgodny z tym, który masz zarejestrowany w banku - podany przy umowie o konto, akceptacja regulaminu i wyrażenie zgód na przekazywanie materiałów marketingowych przez bank). Premię 100 zł otrzymasz za każdą skuteczną rekomendację (a więc taką, gdy polecona osoba założy konto w PKO BP z Twoim kodem polecenia oraz spełni swe warunki uzyskania premii 100 zł za otwarcie konta).

Program "Polecam PKO" przewiduje również dodatkowe nagrody dla osób z największą liczbą poleceń. Wysokość nagrody dodatkowej uzależniona jest od liczby skutecznie poleconych klientów. Wyniesie ona 250 zł (w przypadku skutecznego polecenia od 5 do 10 kont), 500 zł (za 11-20 kont), 1 000 zł (za 21-30 kont), 1 500 zł (za 31-40 kont), 2 000 zł (za 41-50 kont) oraz 3 000 zł (za co najmniej 51 kont). Zostaną one wypłacone po zakończeniu całej II edycji programu poleceń.

Które konto w PKO BP wybrać?


Otwierając konto w PKO BP, pod uwagę warto wziąć Konto dla Młodych (w przypadku osób w wieku 18-26 lat) lub Konto za Zero (dla wszystkich pozostałych, pełnoletnich osób).

Konto za Zero - główne cechy tego rachunku to:
 • 0 zł za prowadzenie konta, gdy wydana jest do niego karta płatnicza (bez karty konto kosztuje 8 zł miesięcznie); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej; 
 • 0/8 zł - opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą i/lub BLIKiem na sumę min. 300 zł; okres rozliczeniowy liczony jest miesiącami, ale nie kalendarzowymi, a od daty otwarcia konta; 
 • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach sieci PKO BP.

Ten rachunek jest jeszcze dostępny w wariancie Konto za Zero Rodzina 500+. Skorzystać mogą z niego osoby zapewniające wpływy świadczenia z programu Rodzina 500+. Dzięki temu rachunek będzie prowadzony za 0 zł, a opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta wynieść może 1,90 zł, ale da się jej uniknąć w przypadku wykonania płatności kartą lub BLIKiem na sumę min. 200 zł w miesięcznym okresie rozliczeniowym.

Z kolei Konto dla Młodych (dostępne dla osób pełnoletnich, które nie ukończyły jednak 26. roku życia) to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli wykonasz w miesięcznym okresie rozliczeniowym min. 4 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty (miesięczny okres rozliczeniowy karty nie pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi, ale rozpoczyna się od otwarcia konta); 
 • 0 zł za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce.

Wnioski o konto objęte promocją z premią 100 zł złożyć można wyłącznie na stronie programu "Polecam PKO". Wtedy jedyną opcją zawarcia umowy o konto jest kurier. Na szczęście już podczas składania wniosku o konto, wskazać możesz inny adres niż adres zamieszkania czy korespondencyjny (może to więc być np. miejsce pracy albo uczelnia). Kurier przyjedzie w ciągu kilku kolejnych dni (jeszcze uprzednio kontaktując się telefonicznie celem ustalenia czasu wizyty). Wraz z umową kurier przywiezie Ci już także kartę do konta. Wiadomość o aktywacji konta przychodzi do kilku godzin od wizyty kuriera.

Kod polecenia do PKO BP 


Jeśli chcesz zyskać gwarantowany bonus 100 zł za otwarcie konta osobistego w PKO BP, koniecznie pamiętaj o kodzie polecenia. Wiarygodny i sprawdzony kod uzyskasz dzięki poniższemu formularzowi (maksymalnie w ciągu 24 godzin otrzymasz w odpowiedzi mail wraz z kodem polecenia):


Przydatne dokumenty: 

80 komentarzy:

 1. A jak mam już aplikację IKO do Konta Inteligo to co teraz zrobić? Bo z tego co wiem to jest to jedna i ta sama aplikacja. Można mieć do niej podpięte 2 konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2 kont nie można podpiąć. Trzeba zalogować się na Inteligo i rozwiązać IKO z tym kontem. Potem usuń IKO i pobierz jeszcze raz. Wtedy powiążesz z kontem w PKO.

   Usuń
 2. Czy umowę można podpisać w oddziale banku?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za szybko przesłany kod. Jeszcze mam pytanko czy te 40 zł Blikiem liczy się do tych 200 zł? Czy to należy zrobić osobno: 200 zł kartą i 40 zł Blikiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobno. Na potrzeby promocji płatności Blikiem nie wliczają się do sumy płatności kartą.

   Usuń
 4. Od kiedy liczy się czas na wykonanie płatności w tych 30 dniach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od otwarcia konta. Po tym jak kurier odjedzie dostaniesz smsa o aktywacji konta.

   Usuń
  2. Hmm, a karta kiedy przyjdzie? Da się wyrobić w tych 30 dniach?

   Usuń
  3. Kartę przywozi kurier (wraz z umową), więc zaraz po aktywacji konta można też aktywować kartę i z niej korzystać.

   Usuń
 5. Dziś zamykałem konto w tym banku, które otworzyłem w poprzedniej promocji. Kobieta w oddziale strasznie niemiła. Powiedziała że konto jest puste ale muszę na początku przyszłego miesiąca przyjechać do banku sprawdzić czy nie zostały naliczone opłaty w okresie wypowiedzenia, a jeśli tak to wpłacić te pieniądze w kasie. Dodam że w danym okresie mam wykonane płatności na ponad 300 zł. Pamiętam ponad 3 lata temu byłem u tej samej kobiety i też była taka niemiła, tak właśnie ten bank postrzegam przez taką obsługę ich pracowników. Pretensje że konto się zamyka i grożenie dodatkowymi opłatami, oraz koniecznością dowiadywania się osobiście czy nie ma salda ujemnego. Ale teraz znów spokój na 3 lata z tym bankiem bo tyle u nich karencja wynosi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie na do widzenia podobna sytuacja. Mimo wykonania płatności na ponad 300zł. pobrali 8zł.Mam wrażenie że manipulują datami, mam na myśli okresy rozliczeniowe, data otwarcia rachunku nie pokrywa się z okresem rozliczeniowym, a jest to dość skomplikowane do ustalenia.Dobrze że placówka jest w mieście-jeszcze!!!

   Usuń
 6. Czy konto można zamknąć poprzez bankowość internetową czy tylko w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można tylko listownie lub w placówce.

   Usuń
 7. Do kiedy trwa ta promocja?
  Najpóźniej kiedy złożyć wniosek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 30.11.

   Usuń
  2. Przy czym jest to data do której należy nie tylko złożyć wniosek, ale już konto musi być aktywowane (czyli w praktyce musi być do tego dnia podpisana umowa). A właściwie to do 29.11., bo to ostatni dzień roboczy. Umowę można zawrzeć wyłącznie za pośrednictwem kuriera, więc trzeba mu dać czas na przybicie (przywozi umowę i kartę do konta).

   Usuń
 8. Czy do transakcji blikiem zaliczy się np wypłata z bankomatu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, to muszą być płatności w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie za zakup towarów bądź usług.

   Usuń
 9. Czy jak wykonam płatności na 200 zł mogę zrezygnować z karty przed wypłatą premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku Konta dla Młodych takie rozwiązanie wchodzi w grę. Samo konto będzie darmowe i można czekać na premię. W przypadku Konto za Zero, jeśli zrezygnujesz z karty, to będzie opłata za konto (a jej uniknąć można tylko wtedy, gdy ma się kartę).

   Usuń
 10. Dzisiaj wpadło 100 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście miałem na myśli I edycję.

   Usuń
  2. To po co to zamieszanie tutaj?

   Usuń
 11. Czy premia jest wypłacana łącznie po spełnieniu warunków czyli 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 100 zł dostaje polecający i (odrębnie) 100 zł dostaje polecony.

   Usuń
 12. Czy zakup czegoś w internecie i zapłacenie kartą w paczkomacie Inpost będzie naliczone jako płatność kartą w punkcie handlowo-usługowym?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy do płatności kartą na sumę min. 200 zł w punktach handlowo-usługowych zaliczają się zbliżeniowe płatności telefonem z użyciem NFC?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dodając kartę, którą otrzymałem do google pay dostaje komunikat: "tej karty nie można używać do płatności w sklepach"

   Usuń
 14. Czy do płatności na 300 zł aby uniknąć opłaty za kartę może być zaliczone zasilenie konta w Revolut?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku płatności na potrzeby uniknięcia opłaty za kartę nie ma wykluczeń.

   Usuń
 15. Bralam udzial w poprzedniej edycji. Kilka dni temu zlozylam wypowiedzenie i mimo spelnienia warunkow zwalniajacych z oplat za konto i karte nagle naliczyly mi sie jakies dziwne oplaty (to w ogole nie byl dzien, w ktorym ewentualnie moglyby zostac pobrane). Czy ktos mial podobna sytuacje?

  OdpowiedzUsuń
 16. Mr Złotówa, czy płatność za hotel przejdzie jako: "płatności kartą na sumę min. 200 zł w punktach handlowo-usługowych oraz co najmniej jedną płatność przy użyciu aplikacji IKO (z kodem BLIK) o łącznej wartości min. 40 zł" ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy gdzie ta płatność jest wykonana. Jeśli w terminalu w hotelu to tak. Jeśli przez jakąś stronę rezerwacyjną (czy aplikację mobilną) to nie.

   Usuń
 17. Czy to musi być jedna płatność o wartości co najmniej 200 zł czy może być kilka płatnosci których suma wyniesie 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być jedna, ale może być wiele transakcji. Ważne by łącznie wyszło min. 200 zł.

   Usuń
 18. Ktoś już dostał premię za spełnienie warunków we wrześniu?

  OdpowiedzUsuń
 19. Do kiedy trwa ta promocja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 30.11. Przy czym nie jest to czas na złożenie wniosku (jak zazwyczaj bywa w tego typu promocjach), ale już ostateczny termin aktywowania konta (w praktyce zawarcia umowy). Warto to mieć na uwadze i złożyć wniosek wcześniej, bo trzeba dać czas kurierowi na dodarcie (to jedyna opcja zawarcia umowy o konto w programie poleceń).

   Usuń
 20. Właśnie wpłynęło 100 zł za wrześniową promocję.

  OdpowiedzUsuń
 21. Pełnomocnictwo do konta wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tylko posiadanie (lub współposiadanie) konta. Pełnomocnictwo jest innym typem relacji (upoważnieniem do określonego zakresu działań).

   Usuń
 22. Czy konieczne jest logowanie się do bankowości internetowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Logowania do bankowości internetowej da się uniknąć. Ale aplikacja mobilna jest konieczna (ze względu na płatności BLIKiem).

   Usuń
 23. Czy dobrze liczę:
  jeśli konto założę z datą 30.11.2019 to od tego dnia mam 30 dni na spełnienie warunków (płatności za 240 zł) i od tego dnia (30.11) Bank ma 50 dni na weryfikacje spełnienia warunków, a w ciągu kolejnych 25 dni wypłaca premię?
  Czyli wypłata premii max. do 13 lutego 2020?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie liczyłem dokładnie, ale tak to mniej więcej wychodzi (tzn. tak to należy liczyć: koniec danego etapu + 50 dni + 25 dni). Choć w praktyce wypłaty (najczęściej) są szybciej (zwłaszcza po pierwszym i drugim etapie).

   Usuń
 24. Czy doładowanie karty miejskiej w biletomacie liczy się jako płatność w punkcie uslugowo-handlowym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwżałbym. Ja tak zapłaciłem. Było to uznane jako płatność internetowa. Po reklamacji kasę dostałem. Ale można to sprawdzić w opisie w szczegółach transakcji w IPKO jak już się zaksięguje. Ja tego nie zrobiłem.

   Usuń
 25. Dziękuję za szybko przesłany kod. Wniosek wysłany.

  OdpowiedzUsuń
 26. Mr. Złotówa dlaczego nie umieścił pan wpisu na taką samą, podobną promocję w Pekao SA ???????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może nie został o niej poinformowany. W końcu to cicha promocja tylko dla zaproszonych. Skoro pan o niej wie, to wystarczyło napisać maila do Mr. Złotówy, wtedy na pewno zrobiłby o niej post.

   Usuń
 27. Hej, czy załapię się na promocję, jesli spłacam kredyt studencki i mam w związku z tym jakieś konto techniczne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko konto osobiste (ROR) może wykluczyć. Rachunek techniczny czy kredytowy nie przeszkadza.

   Usuń
 28. Jak myślicie, opłaca się brać udział jeszcze w tej edycji, czy lepiej czekać na kolejną (przy tym okresie karencji mało to zmienia, a być może jest szansa, że kolejna promocja tego banku pozytywnie zaskoczy?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nigdy więcej niż 100 zł nie było.

   Usuń
 29. czy po wypełnieniu warunków (200zł kartą + 40 blikiem + 60 żeby uniknąć opłty za kartę do konta za zero ) w pierwszym miesiącu mogę po prostu zrezygnować z karty i czekać na przelew bez generowania obrotu 300zł/mc ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "W przypadku Konto za Zero, jeśli zrezygnujesz z karty, to będzie opłata za konto (a jej uniknąć można tylko wtedy, gdy ma się kartę)" Mr Złotówa

   Usuń
 30. Musisz poczekać do wypłaty premii. Poza tym, żeby nie płacić za konto 8zł musisz zrobić obrót 300zł także i tak musisz czekać.Chyba, że chcesz płacić tylko BLIKIEM Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 31. Prośba do osoby, która zgłosiła się o kod polecenia, podając sz***k1@interia.pl - (przyszła zwrotka o tym, że taki adres nie istnieje) o ponowne przesłanie zgłoszenia.

  OdpowiedzUsuń
 32. Po jakim czasie można zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto wystarczy posiadać do momentu wypłaty premii.

   Usuń
 33. Czy te transakcje kartą na 300 zł w kolejnych miesiącach mogą być wykonywane gdziekolwiek również w Internecie? Czy są może jakieś ograniczenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, płatności w celu uniknięcia opłaty można już wykonywać gdziekolwiek (i mogą być to nie tylko płatności kartą, ale i BLIKiem).

   Usuń
 34. Wymagana jest płatność kartą, czy mogę te 300zł na miesiąc zapłacić tylko blikiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na potrzeby zwolnienia z opłaty za kartę płatności mogą być kartą i/lub BLIKiem.

   Jedynie na potrzeby promocji (w ciągu 30 dni od otwarcia konta) musi być rozbicie, w którym będzie min. 200 zł kartą i min. 40 zł BLIKiem.

   Usuń
 35. I właśnie 100 zł wpłynęło (konto aktywowane 22.11, warunki spełnione 28.11) także szybko się bank uwinął :)
  Szkoda jedynie, że w inPost w moim rejonie pracują debile i przez to nie uda się przytulić drugiego 100 zł z tytułu polecenia :(

  OdpowiedzUsuń
 36. Czy ktoś ma już doświadczenie w zamykaniu tego konta? Czy wyzerować stan konta, czy trzeba zostawić kwotę do pobrania przez bank za niespełnienie warunku bezpłatności w ostatnim miesiącu (okresie wypowiedzenia)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zostawiłem.

   Usuń
  2. Byłam już zamknąć konto, więc albo przez ostatnie 30 dni (okres wypowiedzenia) trzeba zrobić obrót kartą, żeby konto było bezpłatne albo zostawić na koncie 8 zł.

   Usuń
 37. Mam pytanie. Czy na poczet płatności blikiem zaliczy się opłacenie rachunku za cyfrowy polsat przez internet?

  OdpowiedzUsuń
 38. Czy zamykał ktoś już może konto listownie?
  Byłbym wdzięczny za wskazówki gdzie konkretnie zaadresować i co zawrzeć w piśmie.
  Z góry dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 39. I jaki jest okres wypowiedzenia podczas zamykania konta listownie?
  30 dni od momentu nadania listu / odbioru listu przez PKO / jakiś inny termin?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam wpis "Jak zamknąć konto?" - tam jest wzór wypowiedzenia oraz sposoby zamknięcia konta (wraz z adresami do wysłania listu, aczkolwiek w PKO BP pismo trzeba skierować do oddziału prowadzącego rachunek).

   Usuń
  2. Dzięki za pomoc, pozdrawiam!

   Usuń
  3. A gdzie znaleźć info który oddział prowadzi rachunek? Na umowie nie mogę się doszukać.

   Usuń
  4. Po zalogowaniu do bankowości internetowej (iPKO) pod nazwą konta i numerem rachunku jest opcja "szczegóły i zarządzanie rachunkiem". Po kliknięciu będzie podany oddział.

   Usuń
 40. Cześć, nie widzę nigdzie regulaminu promocji, jest tylko ten dotyczący poleceń banku. Czy możecie go podlinkowac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin programu "Polecam PKO" oraz Zasady II Edycji Programu Polecam PKO - te 2 podlinkowane na końcu dokumenty regulują kwestię promocji z premią 100 zł.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...